Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.12.2010., 23:14   #1531
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Efo, došao striček serviser i promjenio mi modem, stavio Thomsona, za sada sve 5!

Hvala @ gnjepar
Odlično!
Meni otkad su maknuli onu atlantu i zamijenili sa Thomsonom sve dela ko vura.
  Reply With Quote
Staro 30.12.2010., 15:35   #1532
gnjepar
Premium
Moj komp
 
gnjepar's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 635
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Efo, došao striček serviser i promjenio mi modem, stavio Thomsona, za sada sve 5!

Hvala @ gnjepar
Drago mi je da mogu pomoći, ništa me ne košta
Ponavljam, ako netko ima problema -> na PM sa podatcima pa ćemo pogledati da li se može nešto napraviti, jasno, ne naplaćujem ništa.

Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Odlično!
Meni otkad su maknuli onu atlantu i zamijenili sa Thomsonom sve dela ko vura.
Samo da napomenem, da ljudi ne steknu krivi dojam. Nije problem u Atlantama nego u starosti uređaja. Jasno je da nakon 4-5 godina modem ne radi kako je radio prvi dan Slučajno se poklopilo da su kolege dobili Thomsone jer ih ima najviše na lageru, ali da su dobili nove Atlante (Cisco) jednako bi dobro radile.

__________________
The Truth

Zadnje izmijenjeno od: gnjepar. 30.12.2010. u 22:33.
gnjepar je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.12.2010., 00:47   #1533
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Frend je dobio novu atlantu (samo modem), pa mu se sa modemom dogadja isto kaj se meni sa atlanta wifi routerom. Random ispadanja, reconnectanja, a every now and then (prosjek 2,3 puta dnevno) kompletno zamrzavanje koje rezultira potrebom isključivanja iz struje i ponovnog uključivanja.

Možda zbog feedbacka dodaju on/off switch na novim modelima :P hehe
  Reply With Quote
Staro 31.12.2010., 00:56   #1534
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,106
meni za sada sve šljaka fino
i da još jedno veliko hvala gosp. gnjepar
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2010., 12:31   #1535
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Preselio sam na drugu lokaciju , rijesili su mi 1 problem, jedan je konstantan.Sada mogu normalno surfati dok skidam torrente , ali jos uvijek imam problem da kad igram ping mi je ok , ali cim mi se cimer spoji na wireless , ping ode u nebo i nemoguce je igrati ( da napomenem da covjek bude na msnu i to je to) . Ruter sam dobio novi onaj thompson bijeli.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2010., 12:52   #1536
gnjepar
Premium
Moj komp
 
gnjepar's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 635
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Preselio sam na drugu lokaciju , rijesili su mi 1 problem, jedan je konstantan.Sada mogu normalno surfati dok skidam torrente , ali jos uvijek imam problem da kad igram ping mi je ok , ali cim mi se cimer spoji na wireless , ping ode u nebo i nemoguce je igrati ( da napomenem da covjek bude na msnu i to je to) . Ruter sam dobio novi onaj thompson bijeli.
Koja je zaštita na wireless-u? Ako je 128 bitni WEP odmah to makni i stavi WPA-PSK pa onda probaj kakav ti je ping. Usput i probaj sa nekom drugom wlan karticom/drugim laptopom da eliminiraš problem na kompu.
__________________
The Truth
gnjepar je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2011., 16:59   #1537
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Preselio sam na drugu lokaciju , rijesili su mi 1 problem, jedan je konstantan.Sada mogu normalno surfati dok skidam torrente , ali jos uvijek imam problem da kad igram ping mi je ok , ali cim mi se cimer spoji na wireless , ping ode u nebo i nemoguce je igrati ( da napomenem da covjek bude na msnu i to je to) . Ruter sam dobio novi onaj thompson bijeli.
odredi fiksni wireless kanal i wirelessmom istraži koji je kanal slobodan na njega stavi!
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2011., 02:16   #1538
stsonic
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Split
Postovi: 65
jel ima ko problema s telefonom? Ljudi mi govore da im ponekad kad zovu kaže "birali ste nepostojeći broj", i to čujem od više ljudi. A kad nazovem službu za korisnike, oni me nazovu natrag i kažu "sve radi" lol. koji botovi... i šta sad, otkazat im telefon naravno, jer ovo je kriminal da me ljudi ne mogu dobit kad me zovu, al eto njima "sve šljaka" toliko o usluzi...
stsonic je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2011., 09:38   #1539
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor stsonic Pregled postova
jel ima ko problema s telefonom? Ljudi mi govore da im ponekad kad zovu kaže "birali ste nepostojeći broj", i to čujem od više ljudi. A kad nazovem službu za korisnike, oni me nazovu natrag i kažu "sve radi" lol. koji botovi... i šta sad, otkazat im telefon naravno, jer ovo je kriminal da me ljudi ne mogu dobit kad me zovu, al eto njima "sve šljaka" toliko o usluzi...
ja ne, meni ako nestane telefona ili se tako nešto dogodi uvijek s druge strane je ton zvonjave tj. kao da se nitko ne javlja!
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2011., 23:56   #1540
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
ja ne znam kaj ovi iz bneta rade s tim programima ali unazad par dana ssvaki dan mi na prijmniku dolazi obavijest kako je promjenjen popis kanala!!!!
Xenon je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.01.2011., 02:07   #1541
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
ja ne znam kaj ovi iz bneta rade s tim programima ali unazad par dana ssvaki dan mi na prijmniku dolazi obavijest kako je promjenjen popis kanala!!!!
Pao s kruške... Gledaj malo što se događa i koje televizije su počele s radom u zadnjih nekoliko dana.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2011., 10:54   #1542
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Pao s kruške... Gledaj malo što se događa i koje televizije su počele s radom u zadnjih nekoliko dana.
došla su 2 kanala, ali meni svaki dan piše da je popis kanala promjenjen od nove godine do sad svaki dan nekad i po 2 puta na dan? Kaj je toliko kanala novih stiglo?
Xenon je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2011., 12:26   #1543
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Pa onda navedi te nove kanale jer meni ne spominje nikakve promjene.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2011., 12:46   #1544
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,311
Meni je jučer dva puta pisalo i prekjučer jednom, mislim da je to zato jer su dodali pred kraj ona jedan il dva no name test programa, al nisam siguran.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2011., 02:40   #1545
DiRT
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj komp
 
DiRT's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,167
E ljudi, mislim da bi bilo najpoštenije da B.net opet poveća brzine svim korisnicima i to besplatno. Ipak, kad se malo bolje pogleda, nije to tako jeftino, ima već puno korisnika, sigurno B.net daje pristojne plaće svojim zaposlenicima, a kad gledamo druge zemlje kako one imaju brz net, ovo tu je onda ništa (govorim za prosječne korisnike). Zasad nemam nikakve informacije o ponovnom dizanju brzina. Jedino što mi trenutno smeta upload brzina (mogli su staviti barem 3 puta sporiju od downloada, a ne 11,5 puta).
__________________


KOMP:
CPU: Intel Core i7-7700
COOLER: SCYTHE Mugen 3 rev. B
MBO: MSI B250 GAMING M3
GPU: ASUS Dual Radeon RX 6650 XT OC Edition 8GB GDDR6
RAM: Kingston HyperX Fury (2x8GB) 2133MHz@2400MHz CL16 DDR4
SSD: Samsung 840 Pro (128GB),
Samsung 970 EVO Plus (2TB)
HDD: WD1003FZEX (1TB), WD20EZRZ (2TB)
externi HDD/SSD: Transcend StoreJet 25D3 (500GB), Seagate Basic Portable Drive (1TB), WD My Passport (1TB), WD My Passport (2TB), WD Elements (2TB), Verbatim Vx500 external SSD (240GB), Kingston XS1000 external SSD (1TB)
PSU: Corsair 650W RM650, 2019, 80 PLUS Gold
MONITOR (TV): Dell G2724D + Dell U2414H, Samsung UE55NU8002TXXH
Samsung QE43Q60AAUXXH
Philips 43PUS8506/12
OS: Windows 10 Pro 64-bit
KUĆIŠTE: Antec 300, 2xSCYTHE Slip Stream 120mm (500rpm, 7.5 dB)

TIPKOVNICA: Logitech K800 Illuminated Wireless
MIŠ: Logitech G502 Proteus Spectrum RGB + SteelSeries QcK Edge - Medium, Logitech MX Master 3 Wireless Black, Logitech M590 Silent Wireless
ZVUČNICI: Logitech Z-5500 (S/PDIF) + Logitech Bluetooth Audio Receiver, MAGNAT Monitor Supreme 202 Black 2-way bass reflex bookshelf speakers, MAGNAT Monitor Supreme Center 252 Mocca
SLUŠALICE: Xiaomi Redmi Buds 5 Pro, Mi True Wireless Earbuds Basic 2, Sennheiser CX 3.00, AKG Samsung Galaxy Earbuds, AKG Y500 Wireless
MOB: Samsung Galaxy S10e Black, 6/128GB + Samsung microSDXC 256GB EVO+ / Samsung Galaxy S7 Black, 4/32GB + Samsung microSDXC 64GB EVO+ / OnePlus Nord 2 5G Gray Sierra, 8/128GB

LAPTOP:
(Lenovo ThinkPad E560)
CPU: Intel Core i3-6100U
MBO: -
GPU: Intel HD Graphics 520
RAM: 2x4GB DDR3L 1600MHz
SSD: Kingston A400 480GB
OSTALO: 15.6-inch HD TN

PC POSAO:
(HP Z2 Tower G4 Workstation)
CPU: Intel Core i7-8700K
MBO: HP 8455
GPU: Nvidia Quadro P2200 5GB
RAM: 1x16GB DDR4
SSD: Samsung 512GB
HDD: WD 1TB
MONITORI: 2 komada HP Z27 27-inch 4K UHD
PERIFERIJA: Logitech K750 Solar Wireless, Logitech MX Master 3 Wireless Graphite

LAPTOP POSAO:
(Apple MacBook Air 13.6-inch M2 8/256GB MLXY3CR/A Silver)

(HP ProBook 450 G7)
CPU: Intel Core i5-10210U
MBO: HP 86A0 (U3E1)
GPU: Nvidia GeForce MX250
RAM: 1x8GB DDR4
SSD: 512GB
OSTALO: 15.6-inch FHD IPS, Backlit Keyboard
DiRT je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2011., 11:02   #1546
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,311
Meni sad još nije jasno kako to mi je upload uvijek isti on nikad ne varira,a download uvijek i neznam kako ostalima,al meni je zadnjih par dana brzina katastrofa.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2011., 13:03   #1547
Pijanec
in vino veritas
 
Pijanec's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb-Trešnjevka
Postovi: 33
Meni speedtest uredno javlja da imam 6 i kusur Mbit, ali kad nesto skidam sa neta, bzrina redovno ide preko 900 kb/s. Jel postoji kakva bolja stranica za mjerenje od sppedesta jer ova ocito ne pokazuje tocno?
Pijanec je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2011., 13:05   #1548
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Meni sad još nije jasno kako to mi je upload uvijek isti on nikad ne varira,a download uvijek i neznam kako ostalima,al meni je zadnjih par dana brzina katastrofa.
Isto i kod mene. Ali ne par dana, nego unazad jedno mjesec dana sigurno. Upload je stalno ok, a download između 5 i 8 mbit/s. Ne mogu reći da je katastrofa ali varira.
SPLiFF je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2011., 13:53   #1549
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,311
Citiraj:
Autor Pijanec Pregled postova
Meni speedtest uredno javlja da imam 6 i kusur Mbit, ali kad nesto skidam sa neta, bzrina redovno ide preko 900 kb/s. Jel postoji kakva bolja stranica za mjerenje od sppedesta jer ova ocito ne pokazuje tocno?
Imaš njihov

Code:
http://speedtest.bnet.hr/
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2011., 11:59   #1550
hrde
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 39
Uveo sam Bnet

Neki dan sam uzeo 2d paket (internet + kablovska), dobio sam tomsonov žični modem i on mi pokazuje ove vrijednosti http://img810.imageshack.us/i/modem.jpg/.
Dosad sam bio na Optimi, pa ne znam baš što znače ove vrijednosti, uglavnom, jel mi veza dobra?
hrde je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2011., 18:52   #1551
New One
Premium
Moj komp
 
New One's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 469
Trenutno imam Iskon Trio.Super, a zanima me prelazak na Bnet CARnet 3d za 196kn paket.
Međutim sa svih strana Bnetovi korisnici su me "isprepadali" da tih 8mbit nebu isporučeno jer svi u zgradi tolko imaju a nema dovoljno propusnosti, pa da oscilira, da se brejka i slično.
Dal se slažete ovdje sa time ili je realnost malo drugačija?
New One je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2011., 19:12   #1552
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,311
Citiraj:
Autor New One Pregled postova
Trenutno imam Iskon Trio.Super, a zanima me prelazak na Bnet CARnet 3d za 196kn paket.
Međutim sa svih strana Bnetovi korisnici su me "isprepadali" da tih 8mbit nebu isporučeno jer svi u zgradi tolko imaju a nema dovoljno propusnosti, pa da oscilira, da se brejka i slično.
Dal se slažete ovdje sa time ili je realnost malo drugačija?
Nemam Carnetnov 3d paket,al imam običan 3d paket pa ti iz osbonog iskustva mogu reć sljedeće.
Prezadovoljan sam sa televizijom ja sam još i uzeo prošireni digitalni paket i programi su mi super nema ko kod IPTV-a trzanja,smrzavanja...ja od kad sam ga dobio je upaljen,a to je već pa skoro pola godine nije se niti jednom smrzo niti ništa slično, isto tako mogu reć i za telefonom cijene su odlične, ali nemogu isto reć i za net varira da pogotovo navečer kad je opterećenje veliko ja sam još uzeo i veću brzinu 16Mbps i stalno varira malo je 14 malo 11 malo 9 pa jedno vrijeme drži 8-9 pa ti opet skoči na 12 i tako navečer divlja konstantno dok ujutro net leti i pri više mjerenja mi je izbacio oko 15.6Mbps što je odlično, al nažalost samo ujutro i popodne malo kasnije je već dosta lošije, al to ti ovisi kolko ljudi koriste b.net internet u tvojoj zgradi na tom čvorištu na kojem se nalaziš ako ih malo koristi zagušenje će bit minimalno,a ako puno bit će veće u tom slučaju.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 07.01.2011. u 19:20.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2011., 19:15   #1553
New One
Premium
Moj komp
 
New One's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 469
Aha, odlična pomoć.
Dal slučajno živiš u nekakvom neboderu ili zgradi pa da eventualno navečer oscilira brzina zbog puno korisnika zgrade spojeno na net? Jel o takvoj situaciji riječ?
S obzirom da iskon daje điberskih 5mbita samo, a svejedno su mi dovoljno, sa 8mbita bnetovih bi bio i više nego zadovoljan.
TV ti je analogni ili digitalni? Jel razlika u plačanju?
New One je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2011., 19:27   #1554
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,311
Citiraj:
Autor New One Pregled postova
Aha, odlična pomoć.
Dal slučajno živiš u nekakvom neboderu ili zgradi pa da eventualno navečer oscilira brzina zbog puno korisnika zgrade spojeno na net? Jel o takvoj situaciji riječ?
S obzirom da iskon daje điberskih 5mbita samo, a svejedno su mi dovoljno, sa 8mbita bnetovih bi bio i više nego zadovoljan.
TV ti je analogni ili digitalni? Jel razlika u plačanju?
Prije sam također bio na iskonu imao sam Iskon.DUO i jedino radi čeg sam prešo na b.net je internet jel su njima brzine vidio sam naspram iskona duplo za isto novaca reko zašto ne i naravno prešo sam.Bili su mi ok je da su skuplji dosta od b.neta,al SZK je bar brži na odgovorima i na pomoći od b.netovog.
Ja sam u zgradi sa 4 kata i prizemljem,a u toj zgradi ima jedno 7-8 ulaza i izgleda da smo svi na istom čvorištu čak nisam siguran ako i zgrada iza moje je na istom to je još 7-8 ulaza.

Tv standardni 3d paket dobiš analogni signal, a ako uzmeš digitalni prošireni dobivaš risiver kojeg spajaš scartom u tv i on je u biti taj pretvarač koji daje digitalni signala.Ja sam prije dok sam još bio na Iskon.Duo paketu imo samo Tv preko b.neta i plaćao sam 79 kn analogni signal znači bez tog proširenog paketa,a mislim da je 112 kn s tim uređajem i još dobiš nekih 30ak mislim kanala ako ne i više to trebaš pogledat na b.netom sajtu da ti nebi dao krive informacije.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 07.01.2011. u 19:32.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2011., 23:51   #1555
Gism
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 92
@Thermaltake - Si ih probao zvat i reći im za variranje u download brzini? Ako budeš dosadan i pristojan možda budu malo "upgrade-ali" čvorište

Sad me zanima, kažeš da ti je upload uvijek isti...koliki ti je maksimalni upload u kilobyte-ima?
Gism je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2011., 00:13   #1556
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,311
Citiraj:
Autor Gism Pregled postova
@Thermaltake - Si ih probao zvat i reći im za variranje u download brzini? Ako budeš dosadan i pristojan možda budu malo "upgrade-ali" čvorište

Sad me zanima, kažeš da ti je upload uvijek isti...koliki ti je maksimalni upload u kilobyte-ima?
Ma 100 puta sam zvao slao mejlove i neznam šta, nikad nisam bio bezobrazan jel nemam zašto i uvijek neki isti odgovori i neznam šta ko da uzalud svaki put šaljem i zovem, al jedan kolega tu sa foruma mi je izišao u susret i reko im pa su upgrejdali i bilo je ok, al evo ovaj tjedan je bilo u ovim nekim satima katastrofa sporo,a danas mi je iznenađujeće dobra brzina bar sad evo 15.3 nemam riječi odlično,al proteklih dana je bilo loše, sad neznam jel su nešto radili pa će ovako dobro bit stalno il ne to nebi znao.

EDIT:
Opet je počelo varirat, jedno vrijeme mi je bilo ok točnije jučer navečer i do nekih 14 dana i to svakih sat vremena kad sam izmjerio bilo je 15 i nešto,a sad je počelo malo 6,7,8 pa 9... (više puta izmjereno) znači nisu ništa popravili.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 08.01.2011. u 16:25.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2011., 18:55   #1557
Vrga
Lalalallalaaaaaa
 
Vrga's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 520
Citiraj:
Autor hrde Pregled postova
Neki dan sam uzeo 2d paket (internet + kablovska), dobio sam tomsonov žični modem i on mi pokazuje ove vrijednosti http://img810.imageshack.us/i/modem.jpg/.
Dosad sam bio na Optimi, pa ne znam baš što znače ove vrijednosti, uglavnom, jel mi veza dobra?
normalno. ne zabrinjavaj se.
Vrga je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2011., 19:28   #1558
Los Sam
Premium
Moj komp
 
Los Sam's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Duga Resa
Postovi: 504
Da li se moze gledati TV na standardnom 3d paketu preko dvb-t usb tunera na kompu? Buduci da je kakti signal analogan...
Hvala unaprijed na odgovoru!
__________________
I moja baba je dijelila kupone, ali više ne.
Los Sam je online   Reply With Quote
Staro 11.01.2011., 19:40   #1559
gnjepar
Premium
Moj komp
 
gnjepar's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 635
Citiraj:
Autor Los Sam Pregled postova
Da li se moze gledati TV na standardnom 3d paketu preko dvb-t usb tunera na kompu? Buduci da je kakti signal analogan...
Hvala unaprijed na odgovoru!

DVB-T (digital video....)

Sam si si odgovorio na pitanje

"...Buduci da je kakti signal analogan..."
__________________
The Truth
gnjepar je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2011., 20:07   #1560
Los Sam
Premium
Moj komp
 
Los Sam's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Duga Resa
Postovi: 504
Ma da znam da jesam, ali imao sam neku glupu nadu jer imaju nase kanale u digitalnom obliku pa njih mogu hvatati, povjerio sam to jos sa sluzbom.
Uglavnom, ako se zeli gledati bnet telka na kompu najbolje je imati hibridnu karticu jer hvatas sve analogne + digitalne hrv. standardne kanale.
__________________
I moja baba je dijelila kupone, ali više ne.
Los Sam je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na