Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Članci
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 23.12.2014., 14:11   #331
CheCola
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 371
fascinantno je koliko neki ljudi brane crvene ili plave u najmanju ruku bi netko sa strane pomislio da su plaćeni od istih....
__________________
CheCola je offline  
Staro 23.12.2014., 14:51   #332
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
Ne, moj zaključak je da nema rasprave sa ljudima koji su ulupali 8000kn u proc radi jedne igre
Pa ja nikad nisam kupio taj i7 procesor i ne znam uopće odakle sad ta priča. Možda ga nabavim rabljenoga nekad u budućnosti, ali zasad ga nemam namjeru ni kupovati.
Da znate čitati išta osim AMD-ovih pamfleta i da vam na usta ne navali pjena na spomen Intela ovaj post ne bi trebao pisati.
 
Staro 23.12.2014., 15:12   #333
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Pa ja nikad nisam kupio taj i7 procesor i ne znam uopće odakle sad ta priča. Možda ga nabavim rabljenoga nekad u budućnosti, ali zasad ga nemam namjeru ni kupovati.
Da znate čitati išta osim AMD-ovih pamfleta i da vam na usta ne navali pjena na spomen Intela ovaj post ne bi trebao pisati.
A ja s druge strane doma trenutno imam AMD Phenom 550BE, Athlon X3 445, E-350, A4-3300, te od Intela 8-jezgreni Atom i i7-2620,
tako da ne znam odakle tebi ovo o "pjeni na usta" čim neko pokuša biti objektivan, kad se meni čini da se ti jedini pjeniš ovdje?
segregator je offline  
Staro 23.12.2014., 15:46   #334
suedamA obmaR
Game, PC ,motobikes, bike
Moj komp
 
suedamA obmaR's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Sibenik
Postovi: 776
Činjenica je da u ovom threadu za FX-a govore da je smeće oni koji ga nemaju, možda previše gledana Linus i co. udruga sponzorirana od strane Intela, pročita sam negdi da ga je intel uzeja za svog glasnogovornika zbog njegove simpatičnosti ( ) , ali neću i neda mi se tražit link. Ako želite objektivnost preporučam The Tek kanal.

Bilo bi dobro da jedan vlasnik FX-a, Sam Fišer jer se doima kao pošten i iskren kolega gaymer istese svoja iskustva s svojim procesorom u igrama, produktivnost me ne zanima jer tu virujem da je Intel bolji, ali tek s K modelima.
suedamA obmaR je offline  
Staro 23.12.2014., 15:49   #335
ravkan
Premium
Moj komp
 
ravkan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 753
Citiraj:
Autor suedamA obmaR Pregled postova
Činjenica je da u ovom threadu za FX-a govore da je smeće oni koji ga nemaju, možda previše gledana Linus i co. udruga sponzorirana od strane Intela
__________________
Red Vishera Blue Devil
ravkan je offline  
Staro 23.12.2014., 15:50   #336
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Zaključujem na osnovu toga što mi u pokušaju diskreditacije pripisujete nešto što nikad nisam tvrdio. Pa ili ne znate čitati ili primjenjujete nacističke tehnike ponavljanja neistina dok ne postanu "opće istine".
A osim toga ponavljate kao papige izraze tipa "prosječno", "sve igre", "svi znaju", itd., koje ne znače apsolutno ništa. Pitao sam za konkretnu igru u kojoj se vidi nadmoć AMD-a i Bulldozer arhitekture nad Intelom, nitko niti jednu nije naveo. Ja sam naveo par igara koje trenutno igram i u kojima je AMD lošiji, pa ste me popljuvali. Koliko trebam nabrojati softvera i igara koje nisu optimizirane za rad na hecta i octo core procesorima da bi me ozbiljno shvatili? Recite broj, poprilično je puno takvih aplikacija, samo u MMO kategoriji ih sigurno ima pedesetak.
Već stotinjak postova vucarate i tog jadnog "prosječnog kućnog korisnika" kao ciljanog korisnika FX-8000 procesora. Tko je taj kućni korisnik i po čemu je prosječan? Odakle potiče ideja da nekakav prosječan korisnik uopće overclockira FX-ove da bi iskoristio njihov potencijal? Zar prosječan kućni korisnik zaista na dnevnoj bazi obrađuje video softverom koji iskoristi osam jezgri? Zašto prosječan korisnik ne bi igrao MMO igre, koje u pravilu koriste 1 do 2 threada. I odakle vam samo hrabrost tvrditi da će u bliskoj budućnosti single thread performanse biti manje bitne? Razgovarali ste privatno s Vidovitim Milanom?

Citiraj:
Autor suedamA obmaR Pregled postova
Činjenica je da u ovom threadu za FX-a govore da je smeće oni koji ga nemaju, možda previše gledana Linus i co. udruga sponzorirana od strane Intela, pročita sam negdi da ga je intel uzeja za svog glasnogovornika zbog njegove simpatičnosti ( ) , ali neću i neda mi se tražit link. Ako želite objektivnost preporučam The Tek kanal.
Eto još jedan primjer fanboya i selektivnog čitanja. Dobro Rambo, ja ću tvojom logikom zaključiti:
Činjenica je da u ovom threadu za FX-a govore da je dobar samo oni koji ga imaju, možda pokušavaju sami sebi opravdati kupovinu lošeg procesora, pročita sam negdi da AMD šalje besplatne igre ljudima koji kupe FX-a i hvale ga na sve usta, ali neću reći gdje i ne da mi se tražiti link. Ako želite objektivnost preporučam da ne nasjedate na fore ovih ajemdejaša.

Zadnje izmijenjeno od: Nybelung. 23.12.2014. u 16:00.
 
Staro 23.12.2014., 15:54   #337
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Recenzija "novih" Vishera 8370,8370E i 8320E by Jason Singh

http://www.blackholetec.com/main/rev...-review?page=1

Primjetite odlicne rezultate E varijanti.

EDIT:8320E ide cak 1,5 Ghz preko svog stock clocka.

EDIT#2: 8320E za stock brzinu treba samo 1.068v. To moze hendlat bilo koja ploca 4+1 lakocom.

Zadnje izmijenjeno od: Hawker. 23.12.2014. u 16:01.
Hawker je offline  
Staro 23.12.2014., 16:01   #338
ravkan
Premium
Moj komp
 
ravkan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 753
Meni je osobno jedino zao, sto kada su dosli, sam uzeo 8350 a ne 8320, tu sam se jedino zaje**. Usparo bi nesto love a dobio bi istu stvar. Steta, to nikak da prezalim . Makar opet platio sam ga 1400kn a radi ko zmaj vec 2 i pol godine, i vidim da jos neko dulje vrijeme necu trebat mjenjat nista, to mi je drago.
__________________
Red Vishera Blue Devil
ravkan je offline  
Staro 23.12.2014., 16:04   #339
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Citiraj:
Autor ravkan Pregled postova
Meni je osobno jedino zao, sto kada su dosli, sam uzeo 8350 a ne 8320, tu sam se jedino zaje**. Usparo bi nesto love a dobio bi istu stvar. Steta, to nikak da prezalim . Makar opet platio sam ga 1400kn a radi ko zmaj vec 2 i pol godine, i vidim da jos neko dulje vrijeme necu trebat mjenjat nista, to mi je drago.
I sad kosta isto.
Hawker je offline  
Staro 23.12.2014., 16:05   #340
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
pa za 1300-1400kn se nađe i7 2600k
syss je offline  
Staro 23.12.2014., 16:08   #341
ravkan
Premium
Moj komp
 
ravkan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 753
sysss hahahaha troll stari ))

Istina ali svjedno, bi rade uzeo AMD-a. Ako bi imo para ko blata onda bi rade, uzeo nesto novije od intela, nego rabljenog 2600k koji je jos dan danas takoder zmaj od proca i nema sto nemre ( i po meni je 2600k zadnji dobar proc koji je intel napravio, hladan, koloka se manje vise svaki jednako, ne ovisis previse o chipu, tzv. sreci, jednostavno gledo sam ga dosta kada sam kupovo ovoga ali nikako nije ulazio u budet ).
__________________
Red Vishera Blue Devil
ravkan je offline  
Staro 23.12.2014., 16:18   #342
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
pa za 1300-1400kn se nađe i7 2600k
Jako teško, nema ih na tržnicama.
gil je offline  
Staro 23.12.2014., 16:21   #343
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
pa zato što se kvaliteta ne prodaje nego sebično zadržava za sebe
syss je offline  
Staro 23.12.2014., 16:29   #344
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
Apsolutna istina.
gil je offline  
Staro 23.12.2014., 16:30   #345
ravkan
Premium
Moj komp
 
ravkan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 753
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
pa zato što se kvaliteta ne prodaje nego sebično zadržava za sebe
To sam i ja htio napisat, svi cuvaju te dragulje od procesora, i realno znaju da su rock solid jos nekoliko godina Isto ko i ja sa svojim AMD
__________________
Red Vishera Blue Devil
ravkan je offline  
Staro 23.12.2014., 17:07   #346
lobo64
Premium
Moj komp
 
lobo64's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,328
Ne znam, ali animirani gifovi iz sajtkoma "kako sam upoznao vašu majku", iiideeeš....

To kaj ja doma nemam FX nego Athlon ne znači apsolutno ništa.
Na poslu gonim i5 i tamo nikad nebih dozvolio nekakav AMD iz razloga koji su x puta nabrojeni u ovom tredu pa i ne samo u njemu...

Taman nakon kaj je Admin spustio tenzije u tredu na zemlju, pojavljuje se lik koji ponovo neargumentirano kuri ljude i diže tenzije bez veze...

Još jedanput za one koji su ponavljali razred: čitaj post br. 270 !
lobo64 je offline  
Staro 23.12.2014., 17:47   #347
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Citiraj:
Autor ravkan Pregled postova
To sam i ja htio napisat, svi cuvaju te dragulje od procesora, i realno znaju da su rock solid jos nekoliko godina Isto ko i ja sa svojim AMD
Svaki 8xxx je dragulj i future proof.
Hawker je offline  
Staro 23.12.2014., 17:51   #348
Amepshi
Premium
Moj komp
 
Amepshi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 739
Citiraj:
Autor Hawker Pregled postova
EDIT#2: 8320E za stock brzinu treba samo 1.068v. To moze hendlat bilo koja ploca 4+1 lakocom.
Taj 4+1 može i više, ako se dobro ohladi hladnjak VRM-a. Ako je gužva u kućištu, mogu se koristiti 60 mm Noiseblockeri, npr.
Amepshi je offline  
Staro 23.12.2014., 17:51   #349
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor lobo64 Pregled postova
Ne znam, ali animirani gifovi iz sajtkoma "kako sam upoznao vašu majku", iiideeeš....

To kaj ja doma nemam FX nego Athlon ne znači apsolutno ništa.
Na poslu gonim i5 i tamo nikad nebih dozvolio nekakav AMD iz razloga koji su x puta nabrojeni u ovom tredu pa i ne samo u njemu...

Taman nakon kaj je Admin spustio tenzije u tredu na zemlju, pojavljuje se lik koji ponovo neargumentirano kuri ljude i diže tenzije bez veze...

Još jedanput za one koji su ponavljali razred: čitaj post br. 270 !
Ajd da se i ja ukljucim,jer vidim da se zaratilo.! I ja imam phenoma x4 i vrti sve .Meni su najbitnije igre,ostalo manje vise!
istina u multi taskingu mi malo zapinje i ne radi kako bi ja rado,ali za proc od 300kn zadovoljava.Eto ,o procu koji ovdje neki nazivaju smecem,a govorim o 8320,ja trenutno sanjam i za mene je on way to go za sljedecih par godina. Ja rade odem na jacu grafiku!a ovo intel vs amd,meji uvijek amd jer je jeftiniji.
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline  
Staro 23.12.2014., 18:20   #350
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Pitao sam za konkretnu igru u kojoj se vidi nadmoć AMD-a i Bulldozer arhitekture nad Intelom, nitko niti jednu nije naveo.
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Rekao sam da mi navedeš igre u kojima je AMD bolji. Ti si naveo njih nekoliko u kojima je AMD jednako dobar, i par u kojima je lošiji.
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Ne bi nikad kupio FX-8320 pored ovakve i5-ice. Nikad. Nikad iz istog razloga zbog kojeg ne bi išao na SLI ili CF setup, jer u nekim igrama ne rade dobro.
Dolijao si mi sa ovim pitanjima

Al prije nego što ti odgovorim - smiri se malo - napet si, uletio si tu kao najveći fanboy, prozivajući druge fanboyima. Oba procesora su odlična za gaming

Znači kad pričamo o cpu u gamingu da razjasnimo par stvari:

1. igre su primarno GPU bound - te su svi testovi rađeni na high end karticama, cpu je tu često totalno nebitan, ili ako je bitan - sekundaran je. Na mainstream grafičkama - ne može biti razlika među procesorima pa da čak i postoji razlika između njih u određenoj igri testirano na high end grafičkama.

2. U 99% slučajeva glupo je pričati o "boljem" procesoru u igrama kad se često radi o par fps-a razlike, i to kad je fps debelo iznad 60 fps (čak iznad 100 fps) - što ljudima u pravilu apsolutno ništa ne znači - jer ne mogu osjetiti kad imaju 60 - 75hz monitore

Dakle da ti odgovorim gdje je "bolji" ako moramo proglašavati boljeg (cpu iste klase fx 83xx vs i5): Battlefield 3 MP, Battlefield 4 MP, Crysis 3, Watchdogs, Dragon Age inqusition, Far Cry 3 MP - te masu igara gdje su podjednaki (witcher 2, metro igre i sl.). Igre gdje je i5 primjetno jači je wot (i oni avioni), starcraft 2 i total war - i to ti je to. U ostalim igrama su ti manje-više isti kuratz, ako i nisu - fps je debelo preko 60, čaki 100 fps. Primjetit ćeš da su ove igre gdje je fx bolji - najzahtjevnije igre s najzahtjevnijem engineu - te najbliže next-gen igrama (ili čak prve next gen igre)

Npr. - usporedba ocanima fx 83xx vs i5 K (koji je dakle jači od i5 3330/4440/4460 na višem clocku i osjetno skuplja kategorija)

Linus - gtx 660Ti testovi:

http://postimg.org/image/u0r4sy2jh/ - ovo je singleplayer čak (newsflash for you - igra u singleplayeru koristi intenzivno samo 3 jezgre)

http://postimg.org/image/lu45astdv/ - evo ti još 3 različita izvora za crysis 3, dva ovdje, jedan ovdje. Čak sam slučajno naletio na izvor gdje je mutavi fx 9xxx "bolji" od lga 2011 hexa i7 intela.

http://postimg.org/image/613tvrl99/full/

BF4 je i veća razlika - evo direktna usporedba sa i5 4440 (doduše fx 83xx je ocan dosta, al ovo on dobija i na stocku - to je općepoznato)

klik (fx)
klik (i5)

osim što oba bottleneckaju tu mega grafu u tom scenariju, fx brat bratu ima barem 15-20% odokativno bolji gpu usage u prosjeku

Dragona age 3 (isto frosibite 3 engine)

http://www.techspot.com/articles-inf...ench/CPU_1.png

Dakle - veoma dobro optmizirano za fx. Tu ćak (kao i u crysisu 3) i5 ne bježi čak ni fx 6300 - kojeg bi sweetspot bilo staviti na 4 ghz.

Watchdogs

Evo usporedbe sa i7 u random igrama (od kojih mnoge intenzivno koriste samo 2 jezgre)

https://www.youtube.com/watch?v=0LPs...utu.be&t=7m52s

https://www.youtube.com/watch?v=rIVG...outu.be&t=3m6s

Dokaz koliko je zapravo glupo pričat u procesorima u igrama

BTW u ovim gore igrama isto vrijedi i za konkurente fx 6300 vs i3, quad fm2 athlon vs pentium. Pitanje od milijun dolara - dali će next gen igre izgledati više kao ove gore po pitanju cpu zahtjevnosti ili kao starcrat 2 i wot? i5 u prosjeku neće biti "bolji" u gamingu od fx 83xx u next gen igrama kao sada. Znači potvrđujem da je overall sada u većini trenutnih i starih igara i5 "bolji" od fx 83xx za nekoliko fps-a sa high end grafičkama

Ja sam sve što sam rekao ovdje argumentirao i potvrdio dokazima.

Nego ajd argumentiraj ovo:

Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Šta meni znače dobre prosječne performanse FX-a kad on na svako četvrtom naslovu prdne i zgadi mi život?
Ne pričam o nikakvim egzotičnim igrama iz tamo neke 1999-te i rezolucijama tipa 1024xnešto već o aktualnim igrama s nabrijanom grafikom i muškim rezolucijama od 1080p i naviše.
U kojoj igri fx 83xx nije dobar? Dakle nisam pitao dal je lošiji od i5 u xy igri - nego postoji li koja igra koja ne radi dobro na fx?
U kojem "svakom četvrtom naslovu prdne"? Nabroji ih
Kako ti zgadi život? Jel imaš slučajno fx?

Govoriš to tako fatalistički kao da se radi o razlici igrivo vs neigrivo u romeu...



Vidiš da je igra u banani gdje ni jedan oc-an i7 2600K ne može imati 60 fps, i 30 min. Uostalom igra je strategija, nije fps...
Jednostavo ako misliš igrati rome, wot i sl. uzmi i5 i to je to. Kao što sam rekao milijun puta - svako sebi gleda za xy namjenu najbolje - ne moraš onda prosipat žuč i govorit da je drugi proizvod sranje...

Nybelung trolaš i znaš to

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 23.12.2014. u 19:59.
Manuel Calavera je offline  
Staro 23.12.2014., 18:22   #351
lobo64
Premium
Moj komp
 
lobo64's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,328
Sve OK Emilblomsky, svak normalan zna o čemu pričam.

Kaj se rata tiče, pun mi je k.... partizanskih penzija koje se još uvijek isplaćuju nekim spodobama, bože sačuvaj da bih počeo novu bitku pa makar i verbalno o tome koji proc je bolji.
lobo64 je offline  
Staro 23.12.2014., 18:36   #352
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Calavera
Hawker je offline  
Staro 23.12.2014., 18:41   #353
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor lobo64 Pregled postova
Sve OK Emilblomsky, svak normalan zna o čemu pričam.

Kaj se rata tiče, pun mi je k.... partizanskih penzija koje se još uvijek isplaćuju nekim spodobama, bože sačuvaj da bih počeo novu bitku pa makar i verbalno o tome koji proc je bolji.
Ma lobo,quotao sam tebe,jer si spomenuo quad athlona,samo zato.Nisam mislio na tebe u bilo kojem negativnom kontekstu.ahoj!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline  
Staro 23.12.2014., 18:45   #354
lobo64
Premium
Moj komp
 
lobo64's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,328
Emilblomsky

Sve OK buraz, nedaj bože većeg zla...
lobo64 je offline  
Staro 23.12.2014., 18:49   #355
ravkan
Premium
Moj komp
 
ravkan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 753
@ Manuel Calavera
Odlicno si opiso, i napiso ono za sto ja nisam imo zivaca. Svaka cast. Jos samo da si spomenuo kolko je FX dobar i u ostalim stvarima spram odredenih modela sa kojima ga usporedujemo, ali svjedno bi se pojavio plavi koji ne vidi perfomance per $, na zalost.
Sve u svemu odlicno opisano steta kaj nema +1

Citiraj:
Autor lobo64 Pregled postova
Taman nakon kaj je Admin spustio tenzije u tredu na zemlju, pojavljuje se lik koji ponovo neargumentirano kuri ljude i diže tenzije bez veze...
Na zalost uvijek ce ih bit, i tesko da ce ikada promjenit svoj stav.
__________________
Red Vishera Blue Devil
ravkan je offline  
Staro 23.12.2014., 19:08   #356
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,186
Manuele, sjedi, 5.
I jos jedna 5 u zalaganje.

Sve to znamo, ali ti si lijepo okrupnio materiju uz dobre reference i opaske

EDIT

Citiraj:
Autor suedamA obmaR Pregled postova
Činjenica je da u ovom threadu za FX-a govore da je smeće oni koji ga nemaju, možda previše gledana Linus i co. udruga sponzorirana od strane Intela, pročita sam negdi da ga je intel uzeja za svog glasnogovornika zbog njegove simpatičnosti ( ) , ali neću i neda mi se tražit link. Ako želite objektivnost preporučam The Tek kanal.

Bilo bi dobro da jedan vlasnik FX-a, Sam Fišer jer se doima kao pošten i iskren kolega gaymer istese svoja iskustva s svojim procesorom u igrama, produktivnost me ne zanima jer tu virujem da je Intel bolji, ali tek s K modelima.
Ja čak volim Linusa pogledat, i meni je simpatičan što je najgore, čak ga i poštujem, čovjek je od prodavača u NCIX-u došao već sada do prilično ozbiljnog biznisa. Ali da, Jaz's two cents i Tek kanal mi se čine nezavisnijima i objektivnijima

Btw, recite koji god test hoćete, ja vrtim, nije problem. 24/7 setup mi je na 1,3V na 4.4Ghz i 1,35V na 4,6Ghz. Sa igrama nemam problema, sve se fino vrti, a opet nisam referentan jer se baš nisam previše družio s intelima. Imam trenutno jedino ovaj u lapu, ali na lapu nisam ništa igrao osim war thundera.

Zadnje izmijenjeno od: Sam Fischer. 23.12.2014. u 20:19.
Sam Fischer je offline  
Staro 23.12.2014., 19:55   #357
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ispravio sam malo linkove gore (za dragon age 3 slika veće razolucije, te video i5 4440 + gtx 980 u bf4 multi - iako se nudio sa strane na onom yt videu), te sam zaboravio još koju igru

Citiraj:
Autor ravkan Pregled postova
@ Manuel Calavera
Jos samo da si spomenuo kolko je FX dobar i u ostalim stvarima spram odredenih modela sa kojima ga usporedujemo, ali svjedno bi se pojavio plavi koji ne vidi perfomance per $, na zalost.
Kako nisam - post #214 i #163

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 23.12.2014. u 20:07.
Manuel Calavera je offline  
Staro 23.12.2014., 20:09   #358
ravkan
Premium
Moj komp
 
ravkan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 753
Hehe znam to, ali sam mislio da si trebo to editirat u taj post, da je sve na istom mjestu Mozda sam bio krivo napiso pa se nismo skuzili, sve u svemu jos jednom, super postic
__________________
Red Vishera Blue Devil

Zadnje izmijenjeno od: ravkan. 23.12.2014. u 20:17.
ravkan je offline  
Staro 23.12.2014., 20:21   #359
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
pa za 1300-1400kn se nađe i7 2600k
samo da nadodam na ovo - ne tako davno (prije nekoliko mjeseci) se u centru pojavio NOVI za cca 1200kn - dakle new, nuevo, neu sa garancijom - nestalo u jednom danu...

Meni je sandy najdraži od intela - em je bio revolucija, em ovo sve novo nije napravilo nikakav osjetan odmak, maltene refreshanje jedno te iste stvari 3 god. (uz držanje istih cijena) + šugava pasta umjesto lema i visoke temperature. Sandy em je ladan ko budala, em se i oc-a ko budala sa prosječnim coolerom bolje nego ovi sa high end
Manuel Calavera je offline  
Staro 23.12.2014., 21:15   #360
CheCola
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 371
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
samo da nadodam na ovo - ne tako davno (prije nekoliko mjeseci) se u centru pojavio NOVI za cca 1200kn - dakle new, nuevo, neu sa garancijom - nestalo u jednom danu...

Meni je sandy najdraži od intela - em je bio revolucija, em ovo sve novo nije napravilo nikakav osjetan odmak, maltene refreshanje jedno te iste stvari 3 god. (uz držanje istih cijena) + šugava pasta umjesto lema i visoke temperature. Sandy em je ladan ko budala, em se i oc-a ko budala sa prosječnim coolerom bolje nego ovi sa high end

mislim da je to bila neka greška na webu, koliko me pamćenje služi
__________________
CheCola je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na