Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.11.2016., 23:08   #1921
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Yup, nema češljanja s istim . Pa bilo ti je to daaavno ovdje na temi, čak mislim da je jednom bio linkan neki ozbiljniji znanstveni rad o tom socketu na par stranica
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2016., 23:22   #1922
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.11.2016., 23:43   #1923
Bariarnil
Aiden Fierce
Moj komp
 
Bariarnil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova

Slažem se.Jedino je pitanje kolko jezgara ima testirani.Ak ih ima 32 nebu dobro,ak ih ima 16 onda je respektabilan skor za nešto niži IPC,tipa 30%-40%
__________________
the Bariarnil
Bariarnil je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2016., 23:59   #1924
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Uzmi u obzir da navodno bench ne skalira baš nešto (kaže u tekstu da je minorna razlika između intelovog 8 i 10 core), te su oni na 2.6 i 2.8ghz, a prema zadnjim info naples je bio na 1.6ghz ako se ne varam.

Meh, i dalje ne znamo ništa konkretno
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2016., 00:28   #1925
Bariarnil
Aiden Fierce
Moj komp
 
Bariarnil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Uzmi u obzir da navodno bench ne skalira baš nešto (kaže u tekstu da je minorna razlika između intelovog 8 i 10 core), te su oni na 2.6 i 2.8ghz, a prema zadnjim info naples je bio na 1.6ghz ako se ne varam.

Meh, i dalje ne znamo ništa konkretno
Joj kako bih se volio dokopat onog cb r15 skora za oktakorca, kad bi dotični gospodin progovorio kaže za mjesec dva će se sve znati za 10 godina ću i ja bembaru provozat pa ne mogu dočekat
__________________
the Bariarnil
Bariarnil je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2016., 00:33   #1926
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Čudno mi je da više navodnih leakova ima za serverski zen koji izlazi krajem Q2 u najboljem slučaju, nego consumerski Q1. Al mislim da će se uskoro krenuti pojavljivati, e sad dali će biti ledžit otom potom
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2016., 19:41   #1927
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Iako je razlog zašto čekaju kraj/početak godine sazrijevanje procesa odnosno bolji omjer clock/voltaža
Nadam se da ovo obuhvaća zen

Citiraj:
The Samsung Foundry Forum has been told that the outfit is expanding its fourth generation 14-nanometer process foundry process. The company said that the new process will deliver higher performance than the third-gen 14LPC without affecting the power requirements. The fourth-gen 14 nm process technology is suited for high-performance and compute-intensive applications.
http://www.fudzilla.com/news/process...-expands-14-nm
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2016., 23:31   #1928
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
https://www.youtube.com/watch?v=Qq2eO_UYDoo

Zen rant od 13min sa wendellom. Općenito mnogo cpu priče (timestamps u opisu)
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2016., 12:35   #1929
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Evo par zanimljivih i veoma specifičnih Zen informacija http://carbonite.co.za/f20/amd-zen-141214/

Samo uzeti ne sa zrnom, nego lopatom soli jer se radi o nekom random postu na random forumu (tipa očito ozbiljno shvaćaju na tom forumu, a i na overclock.netu je preneseno). Zvuči zanimljivo u svakom slučaju
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2016., 13:21   #1930
Bariarnil
Aiden Fierce
Moj komp
 
Bariarnil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Evo par zanimljivih i veoma specifičnih Zen informacija http://carbonite.co.za/f20/amd-zen-141214/

Samo uzeti ne sa zrnom, nego lopatom soli jer se radi o nekom random postu na random forumu (tipa očito ozbiljno shvaćaju na tom forumu, a i na overclock.netu je preneseno). Zvuči zanimljivo u svakom slučaju

Sunce li ti.Ok,šta znamo?Znamo da u početku frekva neće funkcionirat,znamo da je IPC nekih 10% iza Broadwell E.Šta jos znamo?Da najviše stock klokana verzija Zen oktakorca će biti max. $699.Znači ide undercut, znači 6950X zauzima mjesto na soma dolara.Znači i7 možda pojeftini na i5 nivo.
Naravno, sve po uvjetom da lik ne sere.
__________________
the Bariarnil
Bariarnil je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.11.2016., 13:30   #1931
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ako lik ne sere, te ako riješe taj bug iz početka posta - to bi značilo da ipak neće biti jeftin...
Zašto bi ih amd prodavao za kiki-riki kad bi ih mogao dići na 80% intelove cijene. Paše amd-u, paše i intelu...
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2016., 13:38   #1932
Bariarnil
Aiden Fierce
Moj komp
 
Bariarnil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Ako lik ne sere, te ako riješe taj bug iz početka posta - to bi značilo da ipak neće biti jeftin...
Zašto bi ih amd prodavao za kiki-riki kad bi ih mogao dići na 80% intelove cijene. Paše amd-u, paše i intelu...
Da stavi takav 8 core Zen za $300 u roku od 2 sata bi dobili untitrust tužbu xD
__________________
the Bariarnil
Bariarnil je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2016., 15:14   #1933
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Treba pratit taj topic odnosno postove tog tipa, kaže uskoro "huge update". Što se tiče cijene (i7 6900K je oko 1000$):

Citiraj:
No idea on any pricing yet, but from board vendor side, Highest SKU is Less than $700USD.
Citiraj:
Pricing is not going to be cheap because if you have a comparable part, you price it accordingly. So yeah for high end look to $700 or so
No prema njegovoj reakciji u zadnjem postu čini se da bi mogla biti i niža. Inače Wendell misli da bi mogao koštati oko 500$
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2016., 15:20   #1934
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Znači biti će sporiji od Haswell-E?
No, izgleda da ću jako dugo ostati na X99 obzirom kako stvari napreduju.
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2016., 15:24   #1935
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Kaže IPC oko haswell-e. IMO to je dobro jer prema onim ekstrapolacijama Naplesa se činilo da bi imao IPC borbe i sa sandyjem. Kažem, pročitajte sve njegove postove nema puno, fakat se isplati. Međutoa clockovi još stignu rasti. Nadam se da ova 4 generacija samsungovog procesa što sam stavio gore obuhvaća i Zen, te ako još nije obuhvatila te primjerke o kojima on priča moglo bi to biti dobro. No čini se da će to kasniti (spominje treći mjesec, te da bi prve mbo mogle biti mušićave, no nisu li uvijek).

EDIT

Naravno da x99 nećeš mijenjati sa AM4. To je upgrade sa AM3+, FM2, vjerojatno i 1155 socketa (i naravno sve ispod). Eventualno će ponuditi više multithreada nego 1150 i 1151 procesori ako je nekom za glavu i to je to.

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 09.11.2016. u 15:36.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2016., 16:33   #1936
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Evo veliki update na temi onoj.
8c/16t za 300$

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2016., 16:52   #1937
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Znači vrijedi ona moja procjena 2500-3500kn za 8 core (odnosno i7 6700 - i7 6800K cjenovni rang).
Ono što nisam očekivao da su tolike performanse, te da će SMT biti na nivou intelovog hyperhtreadinga. Možeš se reći da bi ovo bilo (ako je istinito) iznad mojih očekivanja. Clockove sam baš tolike očekivao maximum (kao i7 6900K), kao isti prosječan overclock ~ 4.2ghz. S tim da zenu clockovi još mogu rasti...

BIOS & overclocking - jedan veliki WTF?

Inače ne vjerujem da prosječan mozak može izmišljati takve specifične stvari, tako da se može reći da sam upecan. Čini mi se da je to čuo od nekoga iz industrije (vjerojatno ne iz AMD-a, nego neki mbo proizvođač). Sve ostalo što je pisao zvuči razumno

Citiraj:
Just spent a portion of the day with.... and yeah I'm worried, but extremely excited as well.
Citiraj:
No idea on any pricing yet, but from board vendor side, Highest SKU is Less than $700USD.
Izgleda da tu ima još posla, kaže da stalno rade neke napretke i bug fixeve.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2016., 16:55   #1938
Bariarnil
Aiden Fierce
Moj komp
 
Bariarnil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
Evo veliki update na temi onoj.
8c/16t za 300$

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Još je puno ažuriranja ShockG stavio.
Dobro za pročitat.Samo ovo za OC,preko overdrive?Pa valjda će taj softver malo proljepšat i sta sve ne
__________________
the Bariarnil
Bariarnil je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2016., 16:58   #1939
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Kad je kaže bios u samom procesoru, pa vjerojatno ne daju da se čačka. Premjestiš cpu, postavke ostaju Mada su tu moguća sranja kao što lik kaže
Citiraj:
So debugging is a nightmare
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2016., 17:49   #1940
Bariarnil
Aiden Fierce
Moj komp
 
Bariarnil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,171
Ovo je sve dosta predobro da bi bilo istinito, ali i mene je upecalo.Ali nema mi logike da će taj 8core biti $300, tome se nismo nadali.Frekve su im mali downside naspram Intelice kojih 200ak mhz(zasada), to smo donekle pogodili.Jedino, ovaj lik je sam reko da diše AMD.
To je ono kaj me baš ono, odmiče, a opet što je sve napisao zvuči extra.
Edit:Sad sam se sjetio.Ono što ih drkaju performanse nekih 30 do 40 posto, možda im SMT(SMU)ne radi na trenutke.(ili dok se ne resetira bios)
__________________
the Bariarnil

Zadnje izmijenjeno od: Bariarnil. 09.11.2016. u 18:01.
Bariarnil je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2016., 18:21   #1941
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Nije predobro da bi bilo istinito kad je sam amd rekao IPC broadwell-e +, a ne haswell-e +/-. Naravno da je to bilo cherry pickano. Zvuči realno tj. moguće. A što se tiče cijene - pa marža na intelovim procesorima je prebolesna, milkaju ko ludi. Cijene po mainstream kategorijama su otprilike iste godinama, a 1000$ za 8 core i 1700$ za 10 core

Citiraj:
Autor Bariarnil Pregled postova
Jedino, ovaj lik je sam reko da diše AMD.
To je ono kaj me baš ono, odmiče, a opet što je sve napisao zvuči extra.
... od 2001 do 2004 je napisao, no možda si onda bio u pelenama

Citiraj:
coming from you? Even im worried
Citiraj:
I will say the same, I am a fanboy and have had arguements with ShockG before trying to defend AMD, so to see "revolutionary" used really got me on the edge here.
Što se tiče bug-a, sumnjam da je SMT, jer ne može donosit toliko performansi (hyperhtreading je možda max 25%). Nego im trenutni bios/bug fix ruši performanse 30-40%

Citiraj:
- There are some errata issues present in the current testing samples, similar in a way to the TLB bug of the Phenom. The workaround right now is done via the BIOS. The workaround however, strips around 30 ~ 40% of the CPU performance.
A benćevi su
Citiraj:
with the error fix disabled.

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 09.11.2016. u 18:30.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2016., 18:40   #1942
Bariarnil
Aiden Fierce
Moj komp
 
Bariarnil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Nije predobro da bi bilo istinito kad je sam amd rekao IPC broadwell-e +, a ne haswell-e +/-. Naravno da je to bilo cherry pickano. Zvuči realno tj. moguće. A što se tiče cijene - pa marža na intelovim procesorima je prebolesna, milkaju ko ludi. Cijene po mainstream kategorijama su otprilike iste godinama, a 1000$ za 8 core i 1700$ za 10 core



... od 2001 do 2004 je napisao, no možda si onda bio u pelenama

Što se tiče bug-a, sumnjam da je SMT, jer ne može donosit toliko performansi (hyperhtreading je možda max 25%). Nego im trenutni bios/bug fix ruši performanse 30-40%

A benćevi su
Pod predobro mislim performanse za $300.
Fury X ne košta ni blizu $300 nego kao konkurencija($629),naravno kad su bile nove jel.Bilo bi vrhunski vidjet pomak performans rangova, al da nešto što je brzo kao soma dolara,košta kao i7 6700 non K je krejzi iliti hard tu biliv.

U Adobe Premieru performanse itekako rastu za 30% do 40%(Salazar studio)osim ak 2mb keša ne utječe još 10%.Cinebench R15 je na 25% do 30%.
__________________
the Bariarnil
Bariarnil je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2016., 18:47   #1943
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Gledaj to ovako - i7 6900K nije "brzo kao soma dolara"

Ako im je hexa core i7 5820K mogao koštati 3200kn po izlasku, kako onda 8 core, unatoč i većem broju pci-e lanesa može koštati 9000kn? Ili 10 core 15 000kn? No fucking way. Oni to mogu skinuti 50-60% i još prodavati sa profitom...

Još uzmi u obzir da zen mora biti jeftiniji, tj. uvijek imaju i manju maržu. Intel je bio sam, pa je i sam mogao odlučivati koliko košta high-end. Nadam se da ćemo zbog Zena stvarno vidjeti koliko košta high end. Mada bi ja očekivao da idu na 70-80% intelove cijene, ali izgleda da neće. Uvijek su imali "smisla" za biznis
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2016., 19:40   #1944
Bariarnil
Aiden Fierce
Moj komp
 
Bariarnil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Gledaj to ovako - i7 6900K nije "brzo kao soma dolara"

Ako im je hexa core i7 5820K mogao koštati 3200kn po izlasku, kako onda 8 core, unatoč i većem broju pci-e lanesa može koštati 9000kn? Ili 10 core 15 000kn? No fucking way. Oni to mogu skinuti 50-60% i još prodavati sa profitom...

Još uzmi u obzir da zen mora biti jeftiniji, tj. uvijek imaju i manju maržu. Intel je bio sam, pa je i sam mogao odlučivati koliko košta high-end. Nadam se da ćemo zbog Zena stvarno vidjeti koliko košta high end. Mada bi ja očekivao da idu na 70-80% intelove cijene, ali izgleda da neće. Uvijek su imali "smisla" za biznis
hexa možemo reći da vrijedi kolko košta, na neki način, da ima OK perf/dollar.a 5960X/6900K da bi zadržao tu tradiciju mora vrijediti nekih 450$ minimalno,e sad,da ih undercutaju za faking 50% baš nema rezona,jer to je 2 performans nivoa ispod(6700 nonK) prave vrijednosti octe, ne jedan.

Msm,ak bude 3 glave,super,ispod 3 soma kod nas oktakorac ali malo je zasad, nategnuto.

Citiraj:
AMD essentially has no Chipset for the CPUs. It's an SOC of sorts so everything is just about contained within the CPU or at least the CPU package. That does simplify the board in some ways, but the worst part is that it takes away the small differences boards had between them. Right now there's literally no difference at all between any board (all of which are far too early to be relevant). Essentially all control is in AMD's hands and in the user hands for overdrive.

You can still access traditional BIOS for SATA config, Audio, boot sequence etc but that's it really. Even DRAM frequency you'll have to set inside the OS and reboot as I don't think you can change multi once the mem training is done. We will have to see.

Again there are still way too many bugs to iron out, but the performance is there so they must work to iron out the rest of it. There's too much of a spread right now between CPUs as I said
4.1GHz vs 5.2GHz on some. But progress is being made rapidly so we will see. Overclocking is only on the OC SKUs, but as we have seen from AMD, that's almost all of them.
__________________
the Bariarnil

Zadnje izmijenjeno od: Bariarnil. 09.11.2016. u 19:48.
Bariarnil je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2016., 20:33   #1945
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,673
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Evo par zanimljivih i veoma specifičnih Zen informacija http://carbonite.co.za/f20/amd-zen-141214/

Samo uzeti ne sa zrnom, nego lopatom soli jer se radi o nekom random postu na random forumu (tipa očito ozbiljno shvaćaju na tom forumu, a i na overclock.netu je preneseno). Zvuči zanimljivo u svakom slučaju
Jako zanimljiva tema, ovaj lik ocito ima jeben insight kad barata s ovakvim informacijama.
U svakom slucaju iscekuje se Zen a pogotovo prvi real-life testovi koji mislim nece prije prvog-drugog miseca (at least i hope so )
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2016., 22:13   #1946
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
Ne svidja mi se sto se micu stvari iz BIOS-a i micu na sam procesor i konfiguriranje iz OS-a. Sve ostalo zvuci predobro, i dalje jedva cekam Zen APU-e.
GoGzS je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2016., 23:45   #1947
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
The Stilt (svjecki prvak u ouverklouku i što bi hawker rekao "amd guru") misli da je leak glupost.

Citiraj:
Sad to see people wasting time even giving a thought to that nonsense (the "new leak").
Jeboga otac a kad on baca leakove onda je Ok, treba mu vjerovat... Možda je ljubomoran.

Unleash the sokol. Da nam objasni kakva je situacija
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2016., 08:00   #1948
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Ovo bi moglo bit dost dobro, mislim da bi mi se isplatilo preći sa 4/4 na jedan fini 8/16 ako cijena bude dobra

Bome nam fali poglavica Hawker da nam malo pojasni. Samo je o Zenu drobio, a sad kad se približava izlazak, ništ
nub je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2016., 10:33   #1949
Bariarnil
Aiden Fierce
Moj komp
 
Bariarnil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Ovo bi moglo bit dost dobro, mislim da bi mi se isplatilo preći sa 4/4 na jedan fini 8/16 ako cijena bude dobra

Bome nam fali poglavica Hawker da nam malo pojasni. Samo je o Zenu drobio, a sad kad se približava izlazak, ništ
Cijena ova druga navedena odnosno 3 glave zelembaća izgleda super, čak too good to be true, i to bi definitivno natjeralo i7 6950x-a i ekipu na prihvatljivu cijenu, to bi bio mindblow.Pod uvjetom da Zen bude brz kao Hasso E i pod uvjetom da lik ne sere.

Što misliš zašto kolega hoker ne piše više ni o čemu
__________________
the Bariarnil
Bariarnil je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2016., 11:21   #1950
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Ovo bi moglo bit dost dobro, mislim da bi mi se isplatilo preći sa 4/4 na jedan fini 8/16 ako cijena bude dobra

Bome nam fali poglavica Hawker da nam malo pojasni. Samo je o Zenu drobio, a sad kad se približava izlazak, ništ
Hawkera nema već skoro pa godinu dana. Potražite ga na nekom drugom forumu, vjerujem da ćete ga lako naći.
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na