Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.11.2023., 19:52   #1
Zé.
Cidade de Deus
Moj komp
 
Zé.'s Avatar
 
Datum registracije: Oct 2014
Lokacija: Agram
Postovi: 246
Instagram korisne stranice?

Pozdrav ljudi, zanima me jeli moguće na instagram profilu sam "sloziti" algoritam korisnih videa, umjesto da izbacuje kretene i kretenske videe... Npr. na prijašnjem računu imao sam neki amateur engineering profil i dalo se svašta vidjeti pa čak i naučiti nešto. Isto tako i oni likovi sta grade nastambe u šumi od raznih brvna i stabala... Po meni to su bili korisni profili ali vise ih ne mogu naci. Izbacuje samo idiote poput onog Omče, onih debila sta zajebavaju ljude po Trgu, debila koji skace u tacke i iz njih, Branka Buzova i sisa i guzica...

Pa evo tko god zna neke profile korisne, od kojih se nesto moze nauciti, u bilo kojoj "branši", zamolio bih ga da posta ime profila kako bih ga mogao zapratiti.

Može i sa ostalih mreža. Hvala!

Poslano sa mog PPA-LX2 koristeći Tapatalk
__________________
"The world is full of kings and queens, who blind your eyes and steal your dreams?"
Zé. je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2023., 14:28   #2
Zeryx
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 145
Koliko sam ja skuzio algoritam predlaze ono sta ti najvise gledas.

nadi par korisnih stranica, njih zaprati i gledaj samo te videe. Kad vidis neki koji nije to sta trebas onda ga odmah preskoci. a ako nades neki koji ti se svida njega lajkaj i pogledaj do kraja.

mozda onda algoritam prepozna sta zelis i bude ti samo takve i slicne videe nudio.
Zeryx je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.11.2023., 19:32   #3
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,873
Ja sam profil napravio prošle godine i bez followera/i da sam sam ja ikog pratio, odmah su preporuke bile klasičnih instagramuša koje u opisu imaju Linktree/Onlyfans. Na par takvih profila sam stavio da me ne zanima taj profil i takav sadržaj. Sad je ok, u preporuku ide sadržaj samo sličan onom što gledam. Tu i tamo iskoči neki sponzorirani koji nema veze s vezom, ali i to se zaobiđe. Long story short, prati/gledaj/lajkaj ono što te zanima, a ono što te ne zanima, označi da te ne zanima.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na