Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.10.2011., 19:03   #1
patakmeister
N6 Brušeno- N12 Turpijano
Moj komp
 
patakmeister's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Kuća
Postovi: 321
Exclamation Najpovoljnji USB stick net

Kao što sam naslov kaže šta je najpovoljnije uzeti od mobilnih operatera za internet na bonove, da li je to T-mobile, Vip, Tele2, Tomato ili nešto sasvim drugo.
Lokacija korištenja je Nova Kapela tj. da je pokrivenost signala dobra za dijasporu iz šwabije koja je stigla.
Hitno molim odgovore. Hvala svima!
__________________
Tko rano rani il je pekar il budala
Mirko S. Kojotovski Genije
patakmeister je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2011., 21:58   #2
Old friend
Premium
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Bonbon (klik na Bonbon) 3kn 300MB ali trebaš tu internet karticu naručiti na kućnu adresu,

možeš i više paketa po 300MB aktivirati dnevno po potrebi, koriste naravno t-mobile signal i njihov stick, ili već neki da je unlockan, uz pripadajuči tvornički software uz upisani apn itd

kako si tamo s t-mobileom pokriven ne znam, ali eto to je trenutno najpovoljnije na bonove

Zadnje izmijenjeno od: Old friend. 10.10.2011. u 22:03.
Old friend je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.10.2011., 17:37   #3
trpko
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6
Pozdrav,

@Old friend - pošto si upućen, ili netko drugi ako zna dobrodošao je odgovor.

Htio bih probati taj bonbon net na bonove, najviše što mogu izgubiti je cijena nekog sticka, a čini se da se može dobiti dosta, pa ako je netko imao iskustva s tim:

Koji stick uzeti, nešto od T-mobile ili nešto na divlje, s gledišta nekih performansi a također s druge strane i funkcionalnosti, dakle da softver ne zeza i slično.

Inače sam na Vip mobilnom na pretplati i zadovoljan sam kako stvar radi ali ne i paketom/cijenom, a ovo kod bonbona zvuči jako povoljno plus lako ih se pozdravi ako stvar ne radi.

Također, nešto sam čitao da je taj dnevni net paket bio ukidan pa vraćan, može li se na to računati u idućem razdoblju, moje neko mišljenje je da uvjeti za korisnike ne bi smjeli biti lošiji jer zbilja cijene itekako imaju prostora za ići dolje, ali kakvo je iskustvo s tim dnevnim paketima, koliko je to trajna opcija?

Meni se ne čini loša ni 1GB za 60 kuna, toliko zapravo plaćam i Vipu tako da zbilja jedva čekam da mi istekne pretplata.

Ispričavam se na podužem postu , pa ću ponoviti pitanja, dakle koji stick za bonbon i kakva su iskustva s bonbon dnevnim paketima?
trpko je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2011., 17:56   #4
Campeonato
Premuim
 
Campeonato's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,747
Za bonbon se koriste stickovi od tmobilea, ja sam kupio novi u tmobileu za 200 kn, stavio bonbon karticu i radilo je odmah
Koristio sam bonbon dnevni paket 3kn/300mb par tjedana kak sam bio bez neta, i bio sam prezadovoljan... u zgu na 3g 6-7mbita brzina.. Za 90kn imas 9GB, najpovoljniji prepaid u hrv
__________________

| Intel Core 2 Quad Q9650 @3,00 GHz, c.w. Noctua NH-L9x65 |
| Zotac 9300-ITX-WiFi | Mushkin 8GB DDR2 @800 MHz |
| Sapphire Pulse Radeon RX 570 4G, 4096 MB GDDR5 |
| Samsung 860 Evo 500GB SSD | Windows 10 Pro x64 |
| Seasonic Prime Fanless PX-450 | Phanteks Enthoo Evolv ITX TG |
| Dell UltraSharp U2419H @1080p | Dell KB216 | Roccat Kone Pure SE | Roccat Taito | Creative Pebble |

| AMD Ryzen 5 4500U @2,30 GHz |
| Lenovo IdeaPad Flex 5 14ARE05 | 8GB DDR4 @3200 MHz |
| AMD Radeon Vega 6, Shader cores: 384 @1500MHz |
| SKHynix NVMe 512GB SSD | Windows 10 Home x64 |
| 14" LED @1080p | Logitech M720 | Sony XB-22 |

| Sony PS4 Pro 1TB |
| Sony KD-55XG8096 |

| Intel Xeon E3-1535M v6 @3,1 GHz |
| Dell Precision 7520 | 32 GB DDR4-SDRAM @2400 MHz |
| nVidia Quadro M2200, 4 GB GDDR5 |
| Toshiba XG5 NVMe 512GB SSD | Windows 10 Pro x64 |
| UltraSharp IPS-Display, 15,6" @1080p |
Campeonato je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2011., 23:10   #5
Old friend
Premium
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Može se i vipov stick otključati da prima bonbon kartice, tražiš preko googla npr. firma broj modela how to unlock, a sad ja sam puno bolje pokriven vipom nego t-mobileom, ne znam kod tebe,

koristio sam povremeno bonbon kada sam bio na 10GB jer mi nije bilo dovoljno pa da ne prelazim previše paket sam otključao vipov zte stick preko googla i uz pomoć zte softwarea join air upisavši u apn web.htgprs spajao se na bonbon, ali sam dosta loše pokriven pa bi to bilo 1-2Mbs uglavnom,

sada kada vip ima nove tarife i noćni flat, bonbon mi je postao nepotreban,

inače ako se ne možeš nači na novim vip tarifama, i opcijama, a misliš da bi sa t-mobileom bio dovoljno dobro pokriven probaj, kažem uz malo truda ne moraš kupovati novi stick
Old friend je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2011., 09:20   #6
trpko
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6
Zahvaljujem obojici na odgovorima.


Citiraj:
Autor Campeonato Pregled postova
Koristio sam bonbon dnevni paket 3kn/300mb par tjedana kak sam bio bez neta, i bio sam prezadovoljan...
Je li ti se desilo da probiješ tih 300MB u danu, postoji li opcija da se za taj dan uzme još jedan paket recimo ili nekako drugačije da se proširi to?

I koji stick iz t-mob ponude bi preporučio?


Citiraj:
Autor Old friend Pregled postova
inače ako se ne možeš nači na novim vip tarifama, i opcijama, a misliš da bi sa t-mobileom bio dovoljno dobro pokriven probaj, kažem uz malo truda ne moraš kupovati novi stick
Nisu loše nove tarife, ali iz principa ih ne mogu uzeti po punoj cijeni, s obzirom na vipov downtrend moglo bi se očekivati uskoro i povoljnije uvjete s njihove strane, bolje je malo pričekati.

A u međuvremenu pokrpati se na bonove.

Koliki je kod otključavanja sticka rizik od oštećenja istog, pa da više ne radi ni na mreži na koju je bio kodiran?
trpko je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2011., 09:29   #7
Campeonato
Premuim
 
Campeonato's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,747
Meni se dogodilo da sam naletio na dva rabljena sticka koja su bila otkljucana, i nikako mi nisi radili, poludio, i otisao u tcentar po novi stick...

Presao sam par puta 300 mb, ali kad predjes dodje ti obavjest i mozes ponovno aktivirati paket... Paket se svakodnevno oko 3-4h sam reaktivira(dotad vrijedi dnevni paket)... U softveru od sticka mozes pratiti i ograniciti potrosnju..
__________________

| Intel Core 2 Quad Q9650 @3,00 GHz, c.w. Noctua NH-L9x65 |
| Zotac 9300-ITX-WiFi | Mushkin 8GB DDR2 @800 MHz |
| Sapphire Pulse Radeon RX 570 4G, 4096 MB GDDR5 |
| Samsung 860 Evo 500GB SSD | Windows 10 Pro x64 |
| Seasonic Prime Fanless PX-450 | Phanteks Enthoo Evolv ITX TG |
| Dell UltraSharp U2419H @1080p | Dell KB216 | Roccat Kone Pure SE | Roccat Taito | Creative Pebble |

| AMD Ryzen 5 4500U @2,30 GHz |
| Lenovo IdeaPad Flex 5 14ARE05 | 8GB DDR4 @3200 MHz |
| AMD Radeon Vega 6, Shader cores: 384 @1500MHz |
| SKHynix NVMe 512GB SSD | Windows 10 Home x64 |
| 14" LED @1080p | Logitech M720 | Sony XB-22 |

| Sony PS4 Pro 1TB |
| Sony KD-55XG8096 |

| Intel Xeon E3-1535M v6 @3,1 GHz |
| Dell Precision 7520 | 32 GB DDR4-SDRAM @2400 MHz |
| nVidia Quadro M2200, 4 GB GDDR5 |
| Toshiba XG5 NVMe 512GB SSD | Windows 10 Pro x64 |
| UltraSharp IPS-Display, 15,6" @1080p |
Campeonato je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2011., 09:51   #8
SilentException
Premium
Moj komp
 
SilentException's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: RI-KR
Postovi: 789
A kako je s valjanosti SIM kartice kod bonbona? Vidim da se mora nadoplacivati prije nego se uzme dnevni paket (logicno). Recimo nadoplatim 10kn i iskoristim 3kn jedan dan. Prodje 15 dana i jel mogu odma uzet dnevni paket (imam jos 7kn na kartici) ili moram prvo nadoplatit zato sto kartica ne vrijedi nakon 10 dana?
__________________

| Dell XPS m1530 Red | 15,4'' UltraSharp WSXGA+ (1680x1050) | Intel Core2Duo T7500 2.2GHz 4MB | 3GB RAM (1x2GB + 1x1GB) | nVidia GeForce 8600M GT 256MB DDR3 | Seagate 200GB 7200RPM | Slot Loading Dual-Layer DVD+/-RW | 6-cell (2.5 sati) & 9-cell (4.5 sati) batteries | Media Remote Control IR | Intel 4965AGN Wireless (2.4GHz & 5GHz Radio), Bluetooth, Fingerprint Reader, 8in1 Card Reader, 2 MegaPixel WebCam, LAN, HDMI 1080p connector, 3xUSB, Firewire, S-Video, VGA, ExpressCard slot | Windows Vista Home Premium | Logitech VX Nano Cordless Mouse | Logitech Alto Cordless Notebook Stand & Keyboard | Logitech AudioHub Notebook Speakers |


| TBA |


| Silverstone GD01B-MXR | Corsair HX620 620W Modular PSU | ASUS P5W DH Deluxe | Intel Core2Duo E6600 2.4GHz (3.0GHz) | nVidia GeForce 8800GTX 768MB DDR3 | AverMedia AverTV Hybrid Duo PCI-E | Creative Labs X-Fi Elite Pro | 200GB Seagate Barracuda 7200.8 7200RPM | BenQ DW1650 | Scythe Ninja Mini & Sharkoon Silent Eagle 92mm | 2x Sharkoon Silent Eagle 80mm | Case separated in two termal zones (CPU, HDD, DVDRW, TV Card & PSU, GPU, Sound Card) | AZiO BTD603-132 USB 2.0 Bluetooth Adapter | Logitech MX Revolution Cordless Laser Mouse | Logitech diNovo Edge Keyboard |


| D-Link DNS-323 A1 v1.05 fun_plug-ed + many mods | 2 x 320GB Seagate Barracuda 7200.10 7200RPM RAID0 | Cat6 Gigabit Network | 9k Jumbo Frames | Average (WRITE): 19,32 MB/sec | Average (READ): 28,60 MB/sec |


| D-Link DNS-323 B1 v1.05 fun_plug-ed + many mods | 2 x 1TB Samsung HD103UJ F1 7200RPM | Cat6 Gigabit Network | 9k Jumbo Frames | Average (WRITE): XX,XX MB/sec | Average (READ): XX,XX MB/sec |


| TBA (work in progress ) |

SilentException je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2011., 12:46   #9
trpko
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6
Citiraj:
Autor Campeonato Pregled postova
Meni se dogodilo da sam naletio na dva rabljena sticka koja su bila otkljucana, i nikako mi nisi radili, poludio, i otisao u tcentar po novi stick...

Presao sam par puta 300 mb, ali kad predjes dodje ti obavjest i mozes ponovno aktivirati paket... Paket se svakodnevno oko 3-4h sam reaktivira(dotad vrijedi dnevni paket)... U softveru od sticka mozes pratiti i ograniciti potrosnju..
Baš sam danas pročitao da zna biti problema oko te reaktivacije, zapravo paket vrijedi do ponoći a reaktivacija zna biti tek oko 3 ujutro. Za očekivat bi bilo da porade na tom problemu. Znači može se uzeti i više od 300MB dnevno, to je bitno.

Što se tiče potrošnje, iskustva kažu ne vjerovati softveru od stickova, meni Vodafone uvijek na gigu izbaci 30ak MB manje potrošnje od Bitmetera, sad koji je točniji to ne znam (zapravo Bitmeter dakako) ali opreza nikad dosta po onim cijenama.


Citiraj:
Autor SilentException Pregled postova
A kako je s valjanosti SIM kartice kod bonbona? Vidim da se mora nadoplacivati prije nego se uzme dnevni paket (logicno). Recimo nadoplatim 10kn i iskoristim 3kn jedan dan. Prodje 15 dana i jel mogu odma uzet dnevni paket (imam jos 7kn na kartici) ili moram prvo nadoplatit zato sto kartica ne vrijedi nakon 10 dana?
Kartica vrijedi inicijalno 3 mjeseca, pretpostavljam da je to slučaj i za tu internet karticu. Kupnjom svakog bona trajanje kartice produžuje se brojem dana kako je naznačeno, vidi stranice bonbona. Dok je kartica aktivna, možeš je koristiti. Kad istekne taj rok, počinje 90 dana u kojima ju možeš nadoplatiti i time ponov aktivirati a onda se isključuje. Ne znam da li prije toga oni pokušavaju kontaktirati korisnika.

Moraš paziti na jednu stvar, kad aktiviraš dnevni paket onda ti se on automatski reaktivira svaki dan, ako to ne želiš treba ga deaktivirati. E sad, kako oni naplaćuju 3 kune u dane kad kartica nije komunicirala s mrežom, ne znam, to jest jasno mi je kako je to izvedivo ali jest malo zbunjujuće. Tako mi je barem rečeno.

Raspitivao sam se malo kod bonbona ali nisam još dobio sve odgovore.
trpko je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2011., 13:46   #10
Rev
Premium
 
Rev's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Plaški
Postovi: 231
Citiraj:
Autor Old friend Pregled postova
Može se i vipov stick otključati da prima bonbon kartice, tražiš preko googla npr. firma broj modela how to unlock...
kad si otključao i stavio Bonbon internet karticu, jel ti sve ok radilo? nije bilo pucanja i usporavanja veze?


također: jel zna itko nešto više o Tele2 Carnet paketu mobilnog interneta?
u cjeniku vidim da je 1 gb = 65 kn, a 3 gb = 125 kn.

kako je to uopće povoljnije od klasičnog Tele2 mobilnog interneta na pretplatu gdje je 20gb = 100-180 kn (ovisno o ugovoru). nema mi smisla.
Rev je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.10.2011., 21:46   #11
Old friend
Premium
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Citiraj:
Autor trpko Pregled postova
Koliki je kod otključavanja sticka rizik od oštećenja istog, pa da više ne radi ni na mreži na koju je bio kodiran?
Citiraj:
Autor Rev Pregled postova
kad si otključao i stavio Bonbon internet karticu, jel ti sve ok radilo? nije bilo pucanja i usporavanja veze?
Ja sam svoje ZTE oba i k4505-z i stari k3565-z otključao putem "dc unlockera"

vip je vraćen nazad i sad je unutra nikakve probleme ne vidim zato što je skinut sim lock, jedino naravno bonbon ne radi preko vodafone softwera ali zato radi uz zte join air ili MDMA mobile data monitoring aplication malecki programćić u kojem se vidi i snaga primljenog signala, uz ručno unesene stavke tipa apn, sve je radilo i sa vipom, i sa bonbonom, a i probavan je i t-mobile dnevni paket, koji je izašao prije vipovog, sve sa tim stickom jedino nije tele2 ali ne sumnjam da bi i on radio ako su ova tri, samo treba koristiti ili tvornički software ili MDMA jer primjer VMC naravno ne radi sa bonbonom niti web'n'walk manager sa vipom,

ne nisam uspio napraviti da mi web'n'walk manager radi sa vipovim otključanim stickom ne vidi ga ali kažem uz zte join air ili MDMA ne treba ga niti vidjeti

a za kontrolu prometa kod vipa i na pretplati i na bonovima najbolji je pokazivač potrošnje prometa kod njih on line i za jedno i za drugo, za pretplatu naravno treba biti regan na data.vipnet.hr, a za bonove mislim da je ova stranica http://internet.vipnet.hr ali sada sa pretplate ne mogu uči na nju, tu bi se trebalo moći i nadoplačivati saldo i aktivirati pakete, na bonove ne treba registracija vidi se broj sa kojeg je spojeno, uglavnom vip ima sve on line za praćenje potrošnje i to je najbolje, samo se refreša stranica i promjena se vidi koliko je manje ako je manje

Zadnje izmijenjeno od: Old friend. 17.10.2011. u 22:04.
Old friend je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 09:03   #12
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Da li je tko naručivao ovaj bonbon mobilni internet? Zanima me za koliko vremena stigne na adresu od trenutka naručivanja preko njihove stranice?
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 10:27   #13
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
upravo prolistal malo te bonbon stranice. pa za boga miloga, ko da je opise i tekst tamo pisala ova klinka.

Citiraj:
Naručeni proizvod dostavit ćemo ti što brže budemo mogli. Uobičajeni rok dostave je 3-4 radna dana od narudžbe, a najdulje 7 radnih dana. Brzina dostave ovisi o tome koliko smo „zatrpani“ narudžbama i o geografskoj udaljenosti našeg središnjeg skladišta u Zagrebu i adrese na koju želiš dostavu.
WTF? pa kaj oni imaju svoje kombije s kojima se vozaju po RH?

ugl pupo...
ako imas vec usb stick za mobilni net, po mogucnosti od vip-a, uzmes Vip mobile Carnet S sa pretplatom na 3 mjeseca
domis je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 16:58   #14
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Ma nebi nikakav ugovor al vidjet ću. Zasad mi je najpovoljnije ovaj bonbon a i uspio sam nabavit tmobile stick tak da ću dobro razmislit. A i kakva je uopće procedura da bih bio na pretplati samo 3 mjeseca. Ovako preko mobitela što sam gledao na njihovim stranicama, jako malo informacija sam saznao od onoga što me zanimalo
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 17:59   #15
samsung89
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Našice-Osijek
Postovi: 324
Jel ima tko kakav provjeren postupak za unlock onog Vip sticka da radi sa tim bonbon karticama?
samsung89 je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2012., 19:38   #16
Old friend
Premium
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Uf kojeg onog ima već malo brdo modela???

ako je zte traži crackani dc unlocker, s tim sam ja svoga unlockao sim lock, a huawejci imaju nekakav huawei kalkulator to neka ti se javi netko sa huawejcem,

a ako ćeš ići na bonbon s zte onda ti treba zte join air gdje upišeš podatke za bonbon u novi profil a huawejci imaju mobile partner jer w'n'w manager neće prepoznati stick a vmc vipov ne radi na drugim mrežama eto
Old friend je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2012., 19:47   #17
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
što li je samo pjesnik želio reći?
domis je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2012., 20:19   #18
Old friend
Premium
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Da li si ti postavio pitanje?

ako onaj koji je postavio ne shvaća nešto onda neka odnese onome koji shvaća pa neka mu napravi
Old friend je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2012., 11:05   #19
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor domis Pregled postova
ugl pupo...
ako imas vec usb stick za mobilni net, po mogucnosti od vip-a, uzmes Vip mobile Carnet S sa pretplatom na 3 mjeseca

Na koju shemu imat 3 mjeseca pretplatu i tak to? Jel ima to negdje na netu crno na bijelo il? De nabaci neki link, ti si u tome više nego ja
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2012., 12:11   #20
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
dakle, ako ne uzimas s neki uređaj s ugovorom kod vipa (ili ako uzimas i placas punu cijenu uređaja) minimalno trajanje ugovora je 3 mjeseca.

znaci imas dvije opcije...

1. kupiš rabljeni vipov stick ili ako se da otkljucas neki tmobile-ov
2. uzmeš Vipme internet usb stick za 200kn, aktiviras vipme carnet tarifu i potrosis tih 200kn. Nakon toga ti ostanu usb stick i kartica i odes u vip centar aktivirati pretplatu i napomeni im da zelis samo 3 mjeseca, nakon toga provjeri u ugovoru.

ps. lakse bi ti prek msn-a objasnil
domis je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2013., 19:25   #21
M.Vlahovic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 873
malo proučavam taj mobilni internet i kolko sam skužio
najjeftiniji je bonbon, ako vrijedi ovaj popust za 80kn 50% onda sam izračunao da u prosjeku mjesečno imam za 67,5kn 4gb, ako jedan mjesec platim punu cijenu od 90 kn za 4gb, a drugi mjesec platim 50% jeftinij paket jer sam kupio 80kn bon

ima li šta bolje od toga? kakaa je brzina, signal u zagrebu knežija na 7. katu

s obzirom da je novi stik 150kn i to preko weba zanima me bili to funkcioniralo da uzmem od t mobila stik u oglasu i ubacim bonbon karticu koju posebno uzmem
http://www.njuskalo.hr/wireless-wlan...-oglas-7262865

hvala
M.Vlahovic je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2013., 20:55   #22
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Mozda ti je jeftinija opcija 3 kune 300 mb?Sa stickom od T-mobile radi Bonbon.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2013., 22:36   #23
Old friend
Premium
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Nemoj taj stick to je k... od ovce danas naj šrot koji možeš uzeti..... Ne fićo nego i jadnije od toga za muzej uglavnom....

A kolike su brzine koje mreže kod tebe to mi ne možemo znati to moraš sam vidjeti.
Old friend je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na