Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.03.2015., 07:34   #301
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Ako mogu savjetovati, uzmi ovaj router. Frendica ga ima za turiste ljeti u kombinaciji sa CARNet VIP usb 3G stickom na bonove i super radi.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2015., 00:43   #302
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Vidim da troškove trajnog naloga od sada snosimo mi, a ne HT. Kako je to uopće bilo definirano s njihove strane s korisnicima koji su potpisali ugovore s trajnim nalogom? Mislim, čudno mi je da mogu samo tako dignuti ruke i ono "E, od sad vi to plaćate, a ne mi." Ima li neka kvaka?
Matth€w je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.05.2015., 10:48   #303
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Nema kvake, jučer sam vidio da su mi uzeli 1% od iznosa računa, pitao banku WTF, kažu da im više HT ne želi plaćati naknadu i da su mi to javili krajem veljače putem maila, pitao HT da li mogu maknuti trajni nalog bez penala, kažu da mogu. Upalio internet bankarstvo, kliknuo da se maknu trajni nalozi, zdravo, doviđenja, od sad plaćam kao i sve druge račune.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2015., 11:28   #304
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Nisam primjetio da su mi nešto skinuli povrh iznosa računa, a jučer mi je prošao trajni nalog od 240 kuna. Moram vidjet danas.
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2015., 16:31   #305
Hamanu
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: Opatija
Postovi: 38
Imam jedno pitanje vezano uz onu super tarifu (50% na L + gratis flat) od prije godinu dana koju se moglo aktivirati samo preko službe za savjetovanje pretplatnika.

Naime, što bude kad za godinu dana istekne. Automatski me prebacuju na normalni L od 160kn ili moram neku drugu odabrati jer te tarife više nema?

Još je daleko do toga, ali čisto informativno
Hamanu je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2015., 21:32   #306
D.O.M.I.
Premium
Moj komp
 
D.O.M.I.'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 269
Da, plaćat ćeš normalnu cijenu tarife bez UO + cijenu opcije flat.
D.O.M.I. je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2015., 13:01   #307
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Hamanu Pregled postova
Imam jedno pitanje vezano uz onu super tarifu (50% na L + gratis flat) od prije godinu dana koju se moglo aktivirati samo preko službe za savjetovanje pretplatnika.

Naime, što bude kad za godinu dana istekne. Automatski me prebacuju na normalni L od 160kn ili moram neku drugu odabrati jer te tarife više nema?

Još je daleko do toga, ali čisto informativno
Kad smo već kod toga, evo ja sam dobio račun, 13.i, na cijenu bez popusta
Dakle, godinu dana je trajala promotivna cijena, 13.i mjesec, nula bodova.....
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2015., 20:14   #308
Hamanu
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: Opatija
Postovi: 38
Za navedenu tarifu jasno je pisalo 24 mjeseca da vrijedi.
Hamanu je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2015., 20:15   #309
Prijateljski
ex manki1
Moj komp
 
Prijateljski's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Zwickau
Postovi: 603
Pozdrav! Moze li se iPhone koji je u veljaci kupljen pri produzenju pretplate besplatno otkljucati?
__________________
Prijateljski je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2015., 20:33   #310
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Citiraj:
Autor Prijateljski Pregled postova
Pozdrav! Moze li se iPhone koji je u veljaci kupljen pri produzenju pretplate besplatno otkljucati?
SVE TELEFONE koji su kupljeni na pretplatu nakon 1. svibnja 2015. možeš besplatno otključati, odnosno dobiješ kod i nakon što umetneš karticu drugog operatera samo ukucaš kod i uživaš.
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.07.2015., 20:34   #311
Prijateljski
ex manki1
Moj komp
 
Prijateljski's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Zwickau
Postovi: 603
Znaci moj koji je kupljen prije tek nakon isteka ugovorne obveze?
__________________
Prijateljski je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2015., 20:43   #312
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Ne. Nakon 1. svibnja 2015. SVE TELEFONE KUPLJENE NA PRETPLATU MOŽEŠ BESPLATNO OTKLJUČATI. To se odnosi na one koji su kupljeni i prije i poslije 1. svibnja 2015. godine.
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2015., 20:43   #313
Prijateljski
ex manki1
Moj komp
 
Prijateljski's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Zwickau
Postovi: 603
Super! Thanks
__________________
Prijateljski je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2015., 20:45   #314
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Ako zapne u T-Centru samo me cimni na 0958825711 da im ja objasnim neke stvari. Stara mi je pravnica... :-)
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2015., 20:54   #315
nathan.fake
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 1,258
Citiraj:
Autor Prijateljski Pregled postova
Znaci moj koji je kupljen prije tek nakon isteka ugovorne obveze?
Ma neeee, nakon 1. svibnja mozes otkljucat bilo kad. Ne moras cekat istek ugovorne obaveze. Jedino za prepaid i dalje vrijedi 12mj od kupnje.

Imas temu o tome:
http://forum.pcekspert.com/showthrea...=45045&page=43

Za T-Mobile, samo posalji mail na tehnicka.podrska@t.ht.hr i prilozi ovo:
Citiraj:
kako biste zatražili otključavanje uređaja potrebno je priložiti sljedeće podatke:
•Ime i prezime
•Broj mobitela uz koji je kupljen uređaj
•Broj mobitela za kontakt
•IMEI uređaja
•Preslika računa ili garancijskog lista
nathan.fake je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2015., 14:15   #316
Tex Willer
Premium
Moj komp
 
Tex Willer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 277
Prijelaz sa pretplate na bonove

Danas sam otišao do t-centra prijeći sa pretplate na bonove, uz zadržavanje broja. Djelatnik mi je dao papir na kojem piše zahtjev za trajno isključenje, i broj na koji trebam nazvati (0800 330004), pa me zanima jeli to postupak za prijenos boraj sa pretplate na prepaid, ili je to postupak za trajno isključenje broja.
__________________
Origin: Dead_Body_cRo
Tex Willer je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2015., 17:31   #317
D.O.M.I.
Premium
Moj komp
 
D.O.M.I.'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 269
Na zahtjevu bi trebalo pisat negdje ''prelazak na prepaid'' ili slično. Najbolje ti nazvat taj broj i vidjet s njima
D.O.M.I. je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2015., 17:33   #318
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
je, sa domijevom nadopunom, ali provjeri ti to za svaki slučaj ne bi bilo prvi put da su nešto zeznuli
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2015., 17:26   #319
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,629
Imam pretplatu kod HT-a i neki dan pređem onih 2 GB neta što imam u paketu. Nakon toga aktiviram instant internet opciju (35kn za 1GB po full brzini). I danas potrošim i taj 1GB, a frajeri odmah naplate još jedan za 35kn. Pisalo je u prvoj poruci da se automatski reaktivira taj paket, ali da ga mogu isključit krajem mjeseca. Fora je što je prije ta opcija funkcionirala da dobiješ 1GB za 35kn i kad to potrošiš ideš na spori net opet pa ako hoćeš idućih 1GB opet aktiviraš opciju.

I što je najbolje pošaljem poruku za deaktivaciju sad i dobijem odgovor da će biti deaktivirano nakon zadnjeg dana u mjesecu. Koji je onda način deaktiviranja te tarife prije kraja mjeseca ako ne želim da mi naplate automatski idući paket od 1GB po novih 35kn bez mog pristanka?
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2015., 18:34   #320
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Tex Willer Pregled postova
Danas sam otišao do t-centra prijeći sa pretplate na bonove, uz zadržavanje broja. Djelatnik mi je dao papir na kojem piše zahtjev za trajno isključenje, i broj na koji trebam nazvati (0800 330004), pa me zanima jeli to postupak za prijenos boraj sa pretplate na prepaid, ili je to postupak za trajno isključenje broja.

Pazi, kad se prelazi sa pretplate na bonove, agenti u T centrima su ti očito upućeni da govore da se gasi broj i da gubiš broj. Tako je bilo i sa mnom.
Nakon pisanja maila na prigovore, platio sam ostatak penala pretplate i uredno ga prenio na bonove.

EDIT: tek sad vidim datum posta na koji odgovaram...
  Reply With Quote
Staro 01.12.2015., 10:20   #321
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Citiraj:
Autor brodjo Pregled postova
Imam pretplatu kod HT-a i neki dan pređem onih 2 GB neta što imam u paketu. Nakon toga aktiviram instant internet opciju (35kn za 1GB po full brzini). I danas potrošim i taj 1GB, a frajeri odmah naplate još jedan za 35kn. Pisalo je u prvoj poruci da se automatski reaktivira taj paket, ali da ga mogu isključit krajem mjeseca. Fora je što je prije ta opcija funkcionirala da dobiješ 1GB za 35kn i kad to potrošiš ideš na spori net opet pa ako hoćeš idućih 1GB opet aktiviraš opciju.

I što je najbolje pošaljem poruku za deaktivaciju sad i dobijem odgovor da će biti deaktivirano nakon zadnjeg dana u mjesecu. Koji je onda način deaktiviranja te tarife prije kraja mjeseca ako ne želim da mi naplate automatski idući paket od 1GB po novih 35kn bez mog pristanka?
Prvu grešku koju si napravio je što nisi aktivirao 4G+ opciju ako ti je dostupna (a čini mi se da bi ti trebala biti dostupna jer vjerojatno imaš neku staru tarifu, nove tarife nemaju 2 Gb interneta ako se dobro sjećam). 4G+ ti daje 2 gb prometa za 30 kn.

Drugu grešku, ako si htio samo tih 1 gb potrošiti bez reaktiviranja, što nisi odmah nakon prve aktivacije poslao poruku za deaktiviranjem. Iskoristio bi tih 1 Gb do kraja i opcija se ne bi reaktivirala.

Moja preporuka, pošalji mail SZK na info@t.ht.hr i zamoli ih da ti "oproste" drugu aktivaciju. Vjerojatno to neće napraviti, ali APP.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2015., 10:23   #322
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
Ma pošalji direkt na prigovore i uvažit će ti. Kakvi se otpisi rade to su čuda, ovo će bit ništa.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2015., 10:26   #323
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,629
@Garro; ma fora je što je pisalo u poruci da se može deaktivirati na kraju mjeseca i mislim si ok, poslat ću zadnji dan u mjesecu samo da mi ne ode u idući. I dok nisam gledao mob dođe poruka da je potrošeno tih 1GB i nakon 20min automatski došla poruka da je aktivirano još 1 GB po 35kn. Ja nakon toga pošaljem da se deaktivira ta opcija i oni me odmah vrate na Edge brzinu, e sad ćemo vidjet hoće to naplatit. Bit će prigovor u svakom slučaju. Pogotovo zato što im one info poruke koje šalju kad potrošiš određeni iznos prometa uopće nemaju smisla. Dođe mi poruka da sam iskoristio sav promet i u isti trenutak da imam još 1GB što sam dobio promotivno iako je i taj već iskorišten. I tako mi svaki put šalju dvije poruke koje jedna drugu pobijaju...
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2015., 12:12   #324
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Čisto iz znatiželje sam bacio oko na tarife za firme i ostao prilično neugodno iznenađen. Ne samo zbog toga što su cijene više u odnosu na prije (169 vs 139kn) i nego što u njima imam manje besplatnih minuta i sl.
Ono što me najviše šokiralo je korištenje mobilnog interneta. Trenutno imam pretplatu kod koje nakon prometa uključenog u pretplatu (1Gb), brzina pada na 64 kbit/s, ali ga imaš neograničeno. Po novome (tarifa Imam sve +), uključeno je 2Gb u tarifu, nakon toga ti na 24h brzina pada na 64 kbit/s, a nakon toga više ne možeš na net (?!). Za dodatni net treba dodatno platiti (15kn za 200Mb). Bravo!!
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2015., 13:04   #325
jurica_m
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Stubičke Toplice
Postovi: 206
Korisnik sam na bonove i vise ne mogu koristiti Prejaku opciju koja mi je bila odlicna za moje potrebe. Koje opcije u Simpi ili HT - u mi se nude kao korisniku na bonove? Primarni su mi razgovori i SMS.
jurica_m je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2015., 21:00   #326
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,182
nikakve i preskupe.predji na bon bon ili tomato ili tele 2..
microsoft66 je online   Reply With Quote
Staro 31.12.2015., 00:30   #327
Princ288
Premium
Moj komp
 
Princ288's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 848
Ili zmajsku za 60 kn mjesecno imas 3000 jedinica (MB/min/sms)+ usposyava poziva
Princ288 je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2015., 11:19   #328
iprodano
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Osijek, Hrvatska
Postovi: 227
Citiraj:
Autor jurica_m Pregled postova
Korisnik sam na bonove i vise ne mogu koristiti Prejaku opciju koja mi je bila odlicna za moje potrebe. Koje opcije u Simpi ili HT - u mi se nude kao korisniku na bonove? Primarni su mi razgovori i SMS.
Svi stari korisnici i dalje mogu koristiti prejaku opciju. Ja sam jedan od njih koji ju i dalje koristim iako je službeno ukinuta.
iprodano je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2016., 12:25   #329
reboot
Premium
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Zgb
Postovi: 1,103
Jel vam radi e-mail2SMS?

Radilo je tako da ako se na formu 38598[broj]@sms.t-mobile.hr pošalje e-mail, prvih 140 znakova maila stiglo bi kao SMS na [broj].

Znam da je prije radilo, no sad ne nalazim nikakav info o tome.
reboot je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2016., 13:41   #330
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Radi, ali mislim da radi samo onima koju su prije aktivirali.
RAUL je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na