Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Case Modding
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.06.2007., 14:06   #1
ti.le
[CTN]Mr.Ti
Moj komp
 
ti.le's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: SZ HR
Postovi: 539
"prisilni" modding scythe ventilatora

Pozdrav,

da li je moguce promijeniti samo rotirajuci dio ventilatora bez prevelike muke?

Situacija je sljedeća: postao sam ponosni vlasnik scythe ninje rev. b hladnjaka kojem je slomljeno nekoliko pera ventilatora .
Buduci da je ventilator nov i poznavajuci kvalitetu scythe ventilatora promijenio bih samo rotirajuci dio i stavio ga s recimo xilence red winga kojeg mislim kupiti.
Ako je prekomplicirano samo bih zamijenio scythe-a sa xilence-om (xilence-a cu kupiti u svakom slucaju i za kuciste, samo je pitanje 1 ili 2)
__________________
CPU: Ryzen 7 5700G / Noctua D15S; MBO: MSI B550 Tomahawk; RAM:Corsair Vengeance 2x16 3200MHz; GPU: XFX Merc 319 RX 6900 XT; HDD: 1. Samsung 970EVO 256 GB; 2. Crucial P2 500GB; PSU: EVGA Supernova G2 750; CASE: NZXT H440 White; MONITOR: Asus MG279Q; KEYBOARD: Roccat Vulcan 100; MOUSE: Razer ViperMini @ SteelSeries QCK mass; HEADPHONES: Kingston HyperX Cloud (I) - Superlux HD-681 EVO
ti.le je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2007., 14:19   #2
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
samo zamijeni scythe sa xsilenceom
nemoj ovo drugo radit jer ti se ne isplati
jed2i je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.06.2007., 14:22   #3
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Ako sam ja dobro shvatio sta hoces onda je to jako lagano (naravno ako taj dio sa perima koji hoces da stavis moze fizicki da stane).

Odlijepi onu naljepnicu sa zadnje strane. Skini osigurac (to ti je jako tanka stvarcica u obliku slova omega, pripazi jer zna da iskae kao luda pa je lako mozes izgubiti). Nakon skidanja osiguraca mocices lagano da izvuces onaj dio sa perima, na njgeovo mjesto stavi novi, vrati osigurac, naspi malo masinskog ulja, vrati naljepnicu i to bi trebalo biti to.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2007., 15:12   #4
Momir
Premium
Moj komp
 
Momir's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,009
Ma samo zamjeni kompletan. Neisplati se mijenjati krilca u ovom slucaju. To da si na zalmanu ili nekom drugom ventu sa cudnom montazom unistio krilca onda da, ovako ja nepreporucam. Ja sam sa svoim ta cuda radio i nisam zadovoljan, zuji malo. Sad sam u potrazi za novim lezajevima. U svakom slucaju xilence su tihi i dobri ventovi i steta je kemijati po njima, osim ako bas moras.
Momir je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na