Forumi

Povratak   PC Ekspert Forum > Internet > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori

Uređivanje
Staro Danas, 11:23   #9421
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp

Ag008's Avatar

Datum registracije: Jul 2008
Samo ne u osnovnom paketu
Nemamo ni SK u HD-u, čak ni ovaj NG Wild koji su nam poklonili nismo dobili u HD verziji iako postoji
Staro Danas, 11:29   #9422
Stipest
Registered User

Stipest's Avatar

Datum registracije: Jan 2010
Znam, ali su ih barem stavili u prošireni paket. Ja sam samo njih plačao 55 kn mjesečno. Mene sad više brine najava pokretanja Nov@sport kanala i prebacivanje sadržaja sa SK na taj program. Kako je isti vlasnik u pitanju, strah me da će se to dodatno plačati .
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro Danas, 12:49   #9423
Cilim
Premium
Moj komp

Cilim's Avatar

Datum registracije: Jul 2007
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Znam, ali su ih barem stavili u prošireni paket. Ja sam samo njih plačao 55 kn mjesečno. Mene sad više brine najava pokretanja Nov@sport kanala i prebacivanje sadržaja sa SK na taj program. Kako je isti vlasnik u pitanju, strah me da će se to dodatno plačati .
Hehe, nadam se da smo to rijesili, okolo naokolo.
Cilim je online   Reply With Quote
Staro Danas, 15:26   #9424
Stipest
Registered User

Stipest's Avatar

Nisam još,ali nije ni bitno. Ovo je samo još jedan primjer gdje nas prave budalama. Imamo sve sada u SK i onda oni osnuju novi kanal,prebace sadržaje sa SK u njega i traže da se on posebno plača. Ne zna se još hoče li biti tako, ali kanal sigurno kreće do kraja mjeseca.
Staro Danas, 15:34   #9425
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp

Ag008's Avatar

Datum registracije: Jul 2008
Poseban akcenat stavljen je na odabir najatraktivnijih sportskih sadržaja. Septembarske utakmice 5. i 6. kola kvalifikacija za EURO 2020, reprezentacija Bosne i Hercegovine, Hrvatske i Srbije, najavile su i uzbudljivu nogometnu jesen na Novoj BH. Do kraja godine, gledatelje očekuje završnica Kvalifikacija za Evropsko prvenstvo sve tri selekcije, a Nova BH kao medijska kuća reprezentacije BiH ekskluzivno će prenositi i utakmice našeg tima u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo 2022. u Kataru. Nakon tromjesečne pauze najglamuroznije nogometno takmičenje, Liga prvaka, ponovno je srijedom na ekranima Nove BH. Gledatelji će ekskluzivno na kanalu Nove BH pratiti i Evropsko prvenstvo u nogometu 2020, koje će se igrati u 12 evropskih gradova.

Iz porodice Nova kojoj pripada i Nova BH, ekskluzivno je najavljeno i pokretanje novog televizijskog kanala Nova Sport, specijaliziranog za prijenose i praćenje najvažnijih sportskih događaja. Nova Sport uskoro kreće sa emitiranjem i gledateljima će nuditi raznovrstan i premium sportski sadržaj - svakoga dana - 24 sata dnevno. Ljubitelji engleske Premier lige ovu vijest će dočekati s oduševljenjem, jer će putem Nove Sport moći bodriti svoje favorite među 20 klubova sa ostrva. Uz najmoćniju englesku Premier ligu, tu su i utakmice španske La Lige ili popularne Primere, u kojoj već godinama vladaju Barcelona i Real, a čije okršaje ćemo gledati i u novoj sezoni na Novoj Sport. Novi kanal bit će i „kuća” američkog nogometa kroz najzanimljivije utakmice NFL lige. Uživanje u nogometu upotpunit će i uzbudljivi mečevi rivala Fenerbahce – Galatasaray, Sporting – Benfica, Ajax – PSV, Shakhtar – Dynamo Kyiv, Besiktas – Fenerbahce, Porto – Braga.

Osim nogometa, novi kanal prenosit će i košarkaške utakmice Eurolige i Eurokupa, kao i najuglednije teniske turnire iz Japana, Kina i SAD-a.

Nova Sport uskoro će biti dostupan gledateljima u Bosni i Hercegovini, Hrvatskoj, Srbiji i Crnoj Gori.

http://ba.n1info.com/Vijesti/a377502...ova-Sport.html
Staro Danas, 15:59   #9426
Stipest
Registered User

Stipest's Avatar

To ja i govorim. Što će onda ostati na SK? Sad se priča da bi to trebalo biti samo u Total TV-u. Nadam se.
Odgovori

Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno