Forumi

Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > NVIDIA
Ime
Lozinka

Odgovori

Uređivanje
Staro 14.09.2019., 08:46   #361
Alister
Premium
Moj komp

Alister's Avatar

Datum registracije: Aug 2009
šta si ti sada tu sve napisao ???
šta će ti molex, to je za stare DVD romove ili stare HDD-ove, ventilatore i to.

Grafa ima 6-pin x 1, 8-pin x 1 na sebi pa moraš uštekati ovaj 6+2 u 8 pinski utor i ako nemaš 6 pinski na napajanju kupiti prijelaz molex na 6 pinski konektor.

Možda će grafa raditi samo s 8 pinskim jer na nekim grafama je 6 pinski samo za overclock, ali nisam siguran. Ono što sigurno ne bude radilo je samo sa 6 pinskim konektorom
Alister je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2019., 09:37   #362
Tome
Premium
Moj komp

Tome's Avatar

Datum registracije: Feb 2008
Ma to sam i napisao samo zbrkano
Ako sam dobro pohvatao grafa treba oba konektora, a moje napajanje ima jedan 6+2 iako specka kaže drugačije tako da trebam kupiti adapter iz molex u 6-pin.

edit:
Učinjeno i šljaka.
Hvala svima na pomoći

Zadnje izmijenjeno od: Tome. 14.09.2019. u 11:51.
Tome je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2019., 15:02   #363
Mladenxy
Premium
Moj komp

Mladenxy's Avatar

Datum registracije: Feb 2007
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Pa AC odyssey je SP igra (i to od prošle godine) pa udara hexe preko 90% loada sa top gpu

Evo ide i do 100% u borbi i nije flagship gpu (1:28 itd.)

https://www.youtube.com/watch?v=1kTmNB8MLn0

Što smartic kaže možda će već sljedeće godine početi trokirati u najzahtjevninijim naslovima, a onaj period što sam ja spomenio sigurno (nakon godine dana launch i cross gen naslova tj. 2021-2022)
Tipu sa videa nekaj opasno ne štima sa kompom, ima jači 6/6 cpu i puno jaču grafu i na istoj rezoluciju pada mu FPS i ispod 40. Evo snimio kod sebe istu scenu, ista rezolucija i igra radi uredno 60+ fpsa..snimanje uzima dio resursa, performanse su i bolje!

Da u pravu si, CPU je često na 100% ali to mi ne utječe na gameplay jer iako jedna od najlošije optimiziranih igara ali i dalje radi super gletko (ovo je zbog hrpe NPC-ava dosta CPU zahtjevan dio)...na nekih 27 sati igre sam i prehodao ogroman dio mape. Inače po meni trenutno najbolja SP igra na PC-u.
Uglavnom ovo sa videa je sa otključanim FPS-om, kad ga zaključam na 60 jer ovakve igre igram na TV-u, CPU chilla, je spušta frekvenciju na 2.9 ghza Naravno sa otključanim FPS-o, zakucan je na 3.9ghza da ne bi netko krivo shvatio da mi CPU throtla ako ja to ne želim. Znači sa zaključanim fpsom CPU ima rezerve za taj FPS i za zahtjevnije CPU igre.

Evo video dolje i da ne bude off topic kupio polovnu GTX 1070 paltit gamerock i porezadovoljan, super tiha i brza kartica

https://www.youtube.com/watch?v=IfSK...ature=youtu.be
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Odgovori

Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno