Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.09.2018., 14:47   #6031
FikiMrcina
Premium
 
FikiMrcina's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 128
Bome dobro XRP divlja
FikiMrcina je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2018., 14:55   #6032
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,034
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
I nekako mi se cini da ako prvi ETF prodje da bi taj BTC se mogao lansirati ne na mjesec nego na Pluton. Zivi bili pa vidjeli. 21 dana nije tako daleko.
Prvo si nasjeo ethereum shillovima, sad nasjedaš bitcoin shillovima.
Ima da doživiš još jedno surovo buđenje.
Bitcoin (i zlato) će krenuti gore jedino kad fiat krene dolje, a na to bismo se mogli načekat još par godina.
kopija je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.09.2018., 15:17   #6033
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Nakon 3 mjeseca otvorim ovu temu, a ono, sve po starom Dada i dalje valjda gluposti, ostali vegetiraju uz njega
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2018., 21:43   #6034
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,034
Ja navraćam ovdje samo zbog Dade, da mogu svoje sadističke impulse na njemu jadnom prakticirati
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2018., 21:55   #6035
keyser_s()ze
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 583
Citiraj:
Autor FikiMrcina Pregled postova
Bome dobro XRP divlja
Zbilja, kaj to je?
keyser_s()ze je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2018., 22:06   #6036
lit
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: hr
Postovi: 972
Citiraj:
Autor keyser_s()ze Pregled postova
Zbilja, kaj to je?

Borba titana.
lit je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2018., 22:19   #6037
keyser_s()ze
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 583
Ne kontam.
keyser_s()ze je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2018., 22:27   #6038
gloginjaR
Premium
Moj komp
 
gloginjaR's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: st
Postovi: 594
Citiraj:
Autor keyser_s()ze Pregled postova
Zbilja, kaj to je?
xRapid
Poslano sa mog A0001 koristeći Tapatalk
__________________
MinigRig*H110-D3A*5*rx570nitro8GB OC.

Zadnje izmijenjeno od: gloginjaR. 21.09.2018. u 22:50.
gloginjaR je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2018., 23:40   #6039
keyser_s()ze
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 583
Citiraj:
Autor gloginjaR Pregled postova
xRapid
Poslano sa mog A0001 koristeći Tapatalk
A ljudima izgleda stavljaju drogu u kokain, ako na temelju ovoga kupuju. Doduse netko ce lijepo zaradit na njima u par dana
keyser_s()ze je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2018., 23:48   #6040
FikiMrcina
Premium
 
FikiMrcina's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 128
Davno nitko nije napisao neki trade pa eto moj.. (nisam doduse puno ni tradeao u zadnje vrijeme jer su mi neke pozicije zarobljene u jaaaako dugackom swing tradeu hahahah ili bolje reecno hodl tradeu)

Uglavnom usao sam na XRP sa par k kuna na 0.24€ prije nekih tjedan dana. 25% toga sam prodao malo ispod 100MA uz 41% dobiti. Iducih 50% kupljenog sam danas frknuo na 0.41€ sa 71% dobiti i zadnjih 25% cuvam za moguci moon izmedu 0.91€ i 0.99€ prema mom weekly fibb retr. Ako i ne digne FOMO na te razine, prodat cu ih tih zadnjih 25% na 0.42€ gdje ocekujem support.

Volio bih ovdje procitati jos neki trade a ne samo gluposti rekla-kazala obzirom da je trade tema....ako uopce itko tradea
FikiMrcina je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.09.2018., 02:38   #6041
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,455
Trenutno ETH od 212. Kupio bot za mene.
Shvaćam da sam papak i da većinu trejdova sam previše u strahu povući okidač iako imam potvrda s više strana da bi to moglo biti to. Zato sam odlučio početi kodirati botove, pa da vidimo mogu li oni bez milosti to izvršiti.

Imam ideju za jednoga, da hvata ove velike skokove ili padove, samo trebam vremena za napraviti i testirati.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 02:47   #6042
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,728
Bilo bi super da imamo temu za te botove, probao bi i ja bota s nekim sitnim iznosom... ako treba i platit onom tko ga je napravio... neka se bot igra pa da vidimo
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 03:23   #6043
great9
Premium
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 187
Citiraj:
Autor FikiMrcina Pregled postova
Davno nitko nije napisao neki trade pa eto moj.. (nisam doduse puno ni tradeao u zadnje vrijeme jer su mi neke pozicije zarobljene u jaaaako dugackom swing tradeu hahahah ili bolje reecno hodl tradeu)

Uglavnom usao sam na XRP sa par k kuna na 0.24€ prije nekih tjedan dana. 25% toga sam prodao malo ispod 100MA uz 41% dobiti. Iducih 50% kupljenog sam danas frknuo na 0.41€ sa 71% dobiti i zadnjih 25% cuvam za moguci moon izmedu 0.91€ i 0.99€ prema mom weekly fibb retr. Ako i ne digne FOMO na te razine, prodat cu ih tih zadnjih 25% na 0.42€ gdje ocekujem support.

Volio bih ovdje procitati jos neki trade a ne samo gluposti rekla-kazala obzirom da je trade tema....ako uopce itko tradea

respect. dosta pozitivnih vijesti za xrp iz dana u dan od početka rujna... nisam kupio jer svako malo dropne neka dobra vijest za ripple. zbog čega si se odlučio? jel bilo navijanja kad je mcap prešao etherov?
great9 je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 04:02   #6044
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,728
Ne znam sta se cudite, XRP ce do sutra prekosutra nazad na normalnu vrijednost... klasicni pump & dump...
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 05:04   #6045
losos
Registered User
 
losos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: split
Postovi: 128
botovi su ok, samo ga postavis i nema frke s njima, tj ima . jbga mogu kupovati dca u nedogled, mogu uhvatiti pump i super profitirati. mogu napraviti bagove koje se drze mjesecima... osobno ga palim par dana pa kada vidim da ce trzistew dolje gasim ga i prebacujem na rucno.

prje sam koristio gunbot, kupio u nekoga hakera ali mi se nije svidio, tj dobar je ali kao pocetnik nisam ga znao dobro postaviti.

sada koristim profit trailer koji je sve u jednom, ima funkciju trailing, pa npr kada stavite dobit na 1-2% kada dosegne to ne prodaje odma vec ceka ako ce biti pump i tu prati cijenu.. kada pocne padati ovaj proda za dobit.

sada sam bot izgasio jer ocekujem pad cijena, pa nakon stabilizacije palim opet.

preferiram trgovanje s manje coina 2-3 ali veci iznosi kada sam u usdt glavnom paru, dok s btc stavim 10-20 coina sa 0,5% kupovnog uloga...

ako koga zanima vise slobodno pitajte
losos je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 05:10   #6046
losos
Registered User
 
losos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: split
Postovi: 128
https://ibb.co/eCU9Zz

ovako nekako to izgleda na prodajnom prozoru
losos je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 05:39   #6047
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,728
Pa mene stvarno zanima, ubacio bi tipa 100 eur da vidim kako ide, a onda mozda vise, 1000 ili 10k tko zna.... samo da se javi netko tko stvarno ima iskustva s tim botovima. Mozemo i dijeliti dobit, sve se mozemo dogovoriti...
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 07:28   #6048
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
hahaha, a ja navracam zbog kopije i sraleta. Srale dugo ti je trebalo da se javis. Pa sta si sve prodo?

@kopija
Pa kako nasjedam kad kazem zivi bili pa vidjeli
P.S. I zlato je pocelo pokazivat znakove zivota, tak da... bi moglo po tvojoj prognozi.

Da nisam ja i jos par pojedinaca tu i tamo pisali vjerojatno bi obrisali ovaj mining forum.
A interesantno je da ce se sad kak bude pocelo rast (ako bude) opet pocet javljat ljudi.
Ja pisem u doba krize, sad kad krene gore (ako krene) meni nece biti interesatno i vjerojatno se necu toliko javljat, zato uzivajte.

@dakky
Imas i open source botove, no sa svim tim botovima treba uzet onaj koji je najsigurniji, ne u smislu trgovanja, nego u smislu da ti netko ne popali pare. Eto pa ako zna tko i koristi neki i na njemu drzi XXXX$ i to barem vise mjeseci nek nam predlozi, ja sam isto spreman uci u to.

Drugi problem bota je ako je on statican, odnosno ti nista ne podesavas, neznam dal takav postoji, ali taj nebi uzeo. Uzeo bi onaj gdje ja odredim kako da trejda. Recimo za Forex trejdanje ima tool Metatrader i na njega okacis neki bot koji automatski trejda, dali nesto takvo postoji za Cryptocoine?

@fikimrcina
Reci, evo tehnicka analiza od velemajstora:
https://www.coinigy.com/s/i/5ba5c72d86d11/
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dada-as. 22.09.2018. u 07:44.
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 08:15   #6049
losos
Registered User
 
losos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: split
Postovi: 128
https://profittrailer.com/ pogledajte njega malo, nezna da li vam je skupo. no bot je vrhunski, nema tu dijeljenja dobiti, mogu vam pomoci s postavkama ali imaju i diskor kanal tako da uvik ima netko za pomoci ako zapne. sto se tice sigurnosti, nema straha ja ga koristim skoro 6 mjeseci sa povecim svotama u igri, a botu dajete api key koji samo omogucuje trejdanje ne i povlacenje novaca
losos je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 08:17   #6050
losos
Registered User
 
losos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: split
Postovi: 128
sto se tice kupovine prodaje mozete konfigurirati koju candle gleda, rsi , ema cross i sve te lipe taktike oko kupo prodaje, bacite malo pogled na yubito ima dosta tutorijala. prije kunje naravno

osobno ga najvise volim koristiti evo recimo danas slucaj rippla, ja kupim i pustitm robota da proda, jer uhvatiti cijenu za prodaju je nemoguce, on to u milisekundi
losos je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 08:22   #6051
losos
Registered User
 
losos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: split
Postovi: 128
ovako izgleda kod mene kupovna strategija

DEFAULT_A_buy_strategy = EMACROSS
DEFAULT_A_buy_value = -0.01
DEFAULT_A_buy_value_limit = -10
#
DEFAULT_B_buy_strategy = OBV
DEFAULT_B_buy_value = -0.001
DEFAULT_B_buy_value_limit = 0.075
#
DEFAULT_C_buy_strategy = RSI
DEFAULT_C_buy_value = 50
DEFAULT_C_buy_value_limit = 0
#
DEFAULT_trailing_buy = 0.27



a prodajna

DEFAULT_A_sell_strategy = GAIN
DEFAULT_A_sell_value = 1.4
#
DEFAULT_B_sell_strategy = RSI
DEFAULT_B_sell_value = 50
#
DEFAULT_trailing_profit = 0.05

mogu se postaviti i zastite kad su pumpovi, rebuy time i sl...
losos je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 08:36   #6052
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Hvala ljepa na ovim informacijama. nego ako sma dobro skuzio on radi preko weba?
Trebam server da instaliram sucelje i sve podesim?
Kako si ti to rijesio, uzeo si njihov server? Jel taj server siguran? Osobno koristim digitalocean VPS pa bi mi mozda bilo bolje kod njih to hostat?

Cijena je ok, 40 eura mjesecno da probas, pa ako vidis da to sljaka lupis lifetime i boli te djon.

Samo i u ovim cijenama se vidi da nece svi koji kupuju praviti profit, jer da je profit zagarantiran nebi bila ovakva mala cijena, kvragu nebi se taj bot ni prodavao.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 09:15   #6053
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,532
Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
Ne znam sta se cudite, XRP ce do sutra prekosutra nazad na normalnu vrijednost... klasicni pump & dump...

Ne bih se kladio u to. Pisao sam prije par mjeseci pa me se napalo ovdje da je žešća glupost to što se xrp ne treba koristiti uz njihov protokol. Ovime su to de facto i priznali da je bila glupost, i sad će imati protokol koji će koristiti xrp. Izuzev toga ripple ima solidan projekt, i nije ni čudo da ga je ovo lansiralo u orbitu. Pa jučer je ripple povukao altove gore, i bio se probio na drugo mjesto po CMC. Ovo bi za njih mogao biti game changer.




Ne bude li BTC ronio bit će tu još rasta.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 09:21   #6054
losos
Registered User
 
losos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: split
Postovi: 128
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Hvala ljepa na ovim informacijama. nego ako sma dobro skuzio on radi preko weba?
Trebam server da instaliram sucelje i sve podesim?
Kako si ti to rijesio, uzeo si njihov server? Jel taj server siguran? Osobno koristim digitalocean VPS pa bi mi mozda bilo bolje kod njih to hostat?

Cijena je ok, 40 eura mjesecno da probas, pa ako vidis da to sljaka lupis lifetime i boli te djon.

Samo i u ovim cijenama se vidi da nece svi koji kupuju praviti profit, jer da je profit zagarantiran nebi bila ovakva mala cijena, kvragu nebi se taj bot ni prodavao.
mozes preko servera, ja osobno koristim svoj komp, ne vuce puno resursa uopce, jedino mjesecno povuce nekig 20 gb podataka. men je komp stalno upaljen jer majnam s jednom karticom . preko weba je sucelje gui preko kojega upravljas programom (local host) a mozes i bez toga poslije kad skuzis kako radi,lakse je preko gui-a. support im je odlican, a bot ko bot kako rekoh kako ga postavis tako ce raditi, gledas li na 5 minutne svijece ili dnevne, sve je do tebe
losos je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 09:35   #6055
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,455
Ja koristim autoview i tradingview kombinaciju.
Programiram svoj indicator za trading view, stavim buy/sell alert i spojim na autoview.


@losos
Profittrailer ne podržava niti jedan exchange s margin trade? Kraken, Bitfinex...
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 09:49   #6056
losos
Registered User
 
losos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: split
Postovi: 128
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Ja koristim autoview i tradingview kombinaciju.
Programiram svoj indicator za trading view, stavim buy/sell alert i spojim na autoview.


@losos
Profittrailer ne podržava niti jedan exchange s margin trade? Kraken, Bitfinex...
koliko znam ne, mozda su nesto i dodali, ja imam account samo za binance s njim
losos je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 11:34   #6057
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
@ losos
Da i ja imam 2 kompa upaljena non stop rudare, pa mozda onda ni ja nebi uzeo server, znaci ovu obicnu licencu bi uzeo. No budem jos malo istrazio ako ima kakva alternativa i kako tocno taj bot radi. No hvala na informaciji, dobro je znati da bot radi kak treba.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 14:43   #6058
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,034
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
sad će imati protokol koji će koristiti xrp.
Link ili GTFO!
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 14:57   #6059
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,472
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Ja citam, mislim gledam i chartove i situaciju i kretanje cijena. zanemarivsi cijenu i chart, nego samo gledajuci stanje oko ETH-a nikako mi nije jasno zar se nije znalo da je ETH tako los prije nego je poceo tonuti?

Sve vise mi se cini da cijena raste samo kada se lijepo pise o necemu, a pravo stanje se zanemaruje, tek kada se pogleda pravo stanje onda se vidi da ETH ima problem. I ovdje pricam o tom problemu i kako sporo ce ga oni rjesavat. Ovaj EOS bi ih u tom periodu dok oni rjesavaju GAS problem mogao pojest.

Evo jedan primjer:
https://altcointoday.com/ethereum-da...-transactions/

Ovo nije FUD niti bilo sto, ovo bi trebalo iamt direktan utjecaj na cijenu, i ako bude vise ovakvih vijesti ETH je gotov.

EDIT:
Javljam se ovdje da mozda netko napise da Vitalik nesto sprema nabrzinu, neki AS u rukamo, mozda Kopija znade sto?
Prodaj svoja 1.5 ETH-a i nemoj vise ETH pratiti.
Ko misli da je ETH sranje neka ga shorta i ne mislim na 1-2 komada nego na par stotina, pa se cujemo u ovo vrijeme iduce godine kako je proslo.
Do kraja godine startaju ETH futuresi, a nema nikakve racunice da idu jos rusiti cijenu, zarada je samo u pumpanju.
ETF vrlo vjerojatno ide krajem drugog mjeseca, ali nije ni iskljuceno da jos nesto zakljuce krajem devetog jer nemaju nikakvog razloga da ne odobre CBOE prijedlog.

Realno veliki problemi se rijesavaju: https://www.coindesk.com/turbo-geth-...-private-beta/
Sa Shardingom po prvim procjenama na layeru 1 ETH ce imati cca 1300 TX/s, sto se tice FUD-a, EOS bolje da se okrenu svojoj platformi nego da potkupljuju ICO-ove i placaju PR clanke protiv ETH-a, isto vrijedi za Stellar bolje neka se okrenu za hvatanje bankarskog trzista, da ih Ripple ne bi potukao.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”

Zadnje izmijenjeno od: Bono. 22.09.2018. u 15:12.
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2018., 15:23   #6060
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Da bi bar imao 1.5 ETHa.

No dobro je cuti da se nesto sprema. ovo sma napisao kako sam procitao vijest, do onda sam ih jos masu procitao, ovu koju si ti zakeljio nisam, i dobra je, to nam treba za ETH.

I slazem se da treba Holdat, pa mislim to svi bi barem trebali znati, ako su ljudi holdali BTC kupljen na 20 000, onda stvarno nije tesko holdat ETH kupljen na 200. A za ETH Futurse je bilo rijeci da bi moglo to otici bearish onda, odnosno da se nezna kamo ce. No kako smo jako nisko i ja si mislim da bi moglo bullish. Cek da dodje sad Kopija, on je bear.

Slazemo se za Hodl, a kako dugo bi trebalo holdat odprilike? Pa da ga dumpamo, jer vjerujem da ce se dump dogoditi...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na