Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 27.01.2011., 16:53   #1
Bajdo
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 59
(riješeno) Često ne pokreće video nakon nekog vremena korištenja PC-a

Hej,

znaci neko vrijeme nakon sto upalim komp (par sati recimo) vise ne mogu pokrenut video sa youtuba i drugih stranica odmah, vec moram cekat da se cijeli video skine i onda odjednom vidim dole ona traka sa statusom i gdje mozes "premotavat" vec kako se to zove se pocrveni, ili u slucaju neke druge stranice posivi... Uglavnom ne kuzim u cem je stvar. Ako restartam komp onda je sve u redu i uvijek radi odmah, ali kazem nakon nekih sat-dva-tri vise jednostavno nigdje ne mogu pokretat video.

Inace koristim xp sp3, zadnju operu, ali i ako probam preko ie ista stvar. Ne kuzim. Jeli zna tko sta bi moglo bit?
Bajdo je offline  
Staro 27.01.2011., 18:46   #2
mujica
črna jetra
Moj komp
 
mujica's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 451
reinstaliraj Adobe Flash Player, pa probaj ponovno.


edit:

skini ovo za uninstall jer brise sve i iz registrya uninstaller.
nakon sto to zavrsi odi na njihove stranice i skini novi, evo link.
__________________
Avoid hangovers: stay drunk.
mujica je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.01.2011., 20:24   #3
Bajdo
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 59
Izgleda da nije pomoglo. Mozda nakon sljedeceg restarta. Necu ga sad bezveze restartat. Uskoro ga gasim ionako, a sumnjam i na object dock koji mi se zbog nekog razlloga ugasi i moram ga ponovo palit pa si mislim mozda je on dio problema. Mislim da ima novija verzija ionako.

Nis. Instalirao noviju verziju i dalje ista stvar. Sad se objectdock vise ne ugasi, ali video i dalje nakon nekog vremena ne pokrece odmah. Danas je sve bilo u redu od 9h do nekih 12:30. Ne kuzim. Mislim da cu nanovo instalirat windowse. Ove imam vec par godina i nisam imao nikakvih problema osim ovog.

Izgleda da sam rijesio problem. Ponovno sam deinstalirao adobe flash, ali ovaj put sam restartao komp prije nove instalacije, ali sam i u wmp pod security skinuo kvacicu sa "run script commands and rich media streams when the player is in a web page". Uglavnom ne kuzim kaj to znaci Znam elgleski, ali kakve skripte Zgledalo mi je sumnjivo pa sam to ugasio. Haha. Nis, za sad sve radi odlicno. Stavrno mi se nebi dalo nanovo sve instalirat. Sve sam si namjestio i imam hrpu programa instaliranih tak da nemam vise volje za to.

Zadnje izmijenjeno od: nino. 29.01.2011. u 20:11.
Bajdo je offline  
Staro 29.01.2011., 20:11   #4
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na