Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.11.2011., 23:34   #2581
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
ja stvarno ne znam s cim se moraju poboljsati da bi mi ispralo ovako gorak i sugav okus nakon 4 epizode. stvarno se natjecu u toliko glupim scenama da je to zaista jadno i naivno do te granice da bi htio izbrisati sjecanje na uopce postojanje walking deada.

mislim, napokon sam se prisilio i pokrenuo game of thrones, ostao doslovce paf. taman odgledao 5. epizodu i zavrsila u 22:15, taman jos 15 minuta do mrtvaca, pa skoro sam zaspao koliko je napeto.........

fuj. i da, necu koristiti spojler jer jednostavno mi je neshvatljivo to americko ismijavanje bilo kakvih normi i ponasanja, mislim jebena je apokalipsa, covjeka su razvukli iz bunara na dva dijela, krvi i crijeva do koljena, crnac jos zabaulja poluzombija, a mala ko' iz topa: "Os me karat tu u apoteci, kad si vec nasao te kondome? Ajde, ajde mali azijatu, ja sam usamljena, skidam samo ovu majicu i predajem ti svoje farmersko seljacko tijelo".......... ono, ajd u kuci kad padne mrak malo po malo da ide ona oko njega ili obrnuto, ali scena toliko isforsirana i nerealna da mi se povraca od takvim isprdaka koja redovito susrecem u losim serijama i kojem filmu. jebeni james bond nije povalio tako lako curu, mali jest. bljuv, pljuc, ser..........


ali nastavit cu i dalje pratit ovo sranje, cisto jer gledam na TVu pa mi daje nekakav car, ne mogu stisnut play kad zelim. nadam se naglom oporavku serije, da se maknu od ove vjersko-obiteljske-naivne rutine u koju su zaglibili do grla, tesko da ce se moje zelje ispuniti, ali nadam se.
i da, ako jest farmerki opravdanje tipa smak je svijeta, nema vremena za ofiranje i sepurenje, ocu ga odmah i sad.......... ne, svejedno to ne pusim. pogotovo ne u usranoj apoteci gdje (ah cuda, niti jedan zombi u tom nekom gradu/ulici, a malo setas po sumi u 3pm-e, i eto jednog-dva ) zombi/horda moze naletiti svakog casa, i zateci gole golupcice bez oruzja.


i da, koja je to fora čiče da nema oruzja? pa koliki ludak moras biti da ti zombiji ubiju (koliko se sjecam) zenu i dva sina, i bog zna koliko prijatelja, i ti kazem "Ne, nema oruzja na mojoj farmi"? apsolutno se sve pogubilo i izgubilo svaku car svega sto je prva sezona nosila, snimili su dosada cetiri usranje epizode sa kvalietnih mozda 10 minuta materijala.
a kad vec spominjem debilane, koliki kreten moras biti da posaljes zivog covjeka na zombija u bunaru? da se zombi mozda ne zove Rade (u bunaru)? i onda jos jedan klisej, ne, ne puca uze, nego se izvaljuje valjda pumpa ili nekakav hidrant iz barem 4 serafa pod silnom tezinom jednog omanjeg mrsavog azijata...... ah da, kvragu, kad tako pise u scenariju.
oni na farmi, a nitko valjda ne zna zabaciti laso? ili spustiti omcu, uloviti inace ultra gadnog i cudno nabildanog zombija i izvuci ga van ako treba i za glavu? ne, ajmo bit glupi pa spustit zivog covjeka.........
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2011., 23:35   #2582
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Gledam Walking Dead upravo i smijem se kak pecaju Tomca iz bunara
Ovo je već prava parodija.
Nemoj, još je ova i trudna hahaha
Znači fail i u idućim sezonama
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.11.2011., 01:01   #2583
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
pogleda maloprije prve dvi epizode 'him&her', ocjena - vrlo povoljna! svi likovi koji su se pojavili su ružni, neugodni, politički nekorektni, sve se odvija u 11 kvadrata i - za razliku od velike većine američkih serija - odlično funkcionira!

btw. zvuk je tako agresivno miksan da su mi zvučnici zujali dok je steve raspakiravao poklone u drugoj epizodi. i da, dan rula boga!!
flyer1 je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2011., 06:30   #2584
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Pogledao Shameless US. Uff, dugo se nisam tako zabavio. Manje zadnje dvije više dramske epizode cijela serija je fakat ostvarila očekivanja. Preporuke svima.

S obzirom da druga sezona počinje na moj rođendan. Mislim da mi svemir hoće nekaj reći :P
  Reply With Quote
Staro 08.11.2011., 09:26   #2585
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,865
Jel gleda ko Terra Nova?
Slucajno naisao na seriju, pogledao prvu epizodu i moram priznati da sam ugodno iznenadjen. Dao bih joj solidnih 7/10.
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2011., 09:30   #2586
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Pogledaj još par pa bu bilo 3/10 :P

Falling Skies mi je za nju remek-djelo!
  Reply With Quote
Staro 08.11.2011., 12:01   #2587
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,883
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Pogledaj još par pa bu bilo 3/10 :P

Falling Skies mi je za nju remek-djelo!
vrijedi li čemu falling skies?
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2011., 12:05   #2588
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Pa niš posebno, ali definitivno IMO bolje od Terra Nove!
  Reply With Quote
Staro 08.11.2011., 12:08   #2589
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Koliko got Terra nova bila loša, mislim da je falling skies lošiji.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2011., 18:43   #2590
perich
I hate mondays..........
 
perich's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb - Zaprešić
Postovi: 1,524
novi TBBT... nelos, mozda 7/10 ako uzmemo u obzir prijasnje sezone... makar vec mi pomalo Rachel/Ross sapunjara izmedju Penny i Leonarda ide na jetricu...

i jedna slicka, al ne iz ove epizode...


Zadnje izmijenjeno od: perich. 11.11.2011. u 18:54.
perich je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.11.2011., 18:56   #2591
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
Terra Nova odgledo 1 epizodu, po meni glupost nista vrijedno spomena...a falling skies sam gledo na preporuku da ce biti "dobro" nakraju mi zao vremena utrosenog i na jednu i drugu seriju

moje misljenje je bolje preskociti

BTW SOA mi je sve bolja i bolja serija, konstantno imaju neku radnju (a anravno da nije booooring)

neznam jel netko vidio decki s prijevoda onl. strajkaju nema 7 dana prijevoda zbog prijetnji
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2011., 19:38   #2592
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Citiraj:
Autor fre@k Pregled postova
neznam jel netko vidio decki s prijevoda onl. strajkaju nema 7 dana prijevoda zbog prijetnji


Ne mogu vjerovat da ima ljudi koji ozbiljno shvaćaju te titlove i još prijete nekom.
Ne gledam s tim prijevodima, već ako stavim prijevod onda stavim engleski(podnapisi.net ima isti dan).

OT: Yep, SOA odlična.
The Wire kojeg tek sad gledam isto odličan.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2011., 09:59   #2593
thuNdeR
Premium
 
thuNdeR's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: na sombra
Postovi: 1,044
kakve prijetnje zbog titlova?
thuNdeR je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2011., 10:20   #2594
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,681
Citiraj:
Autor perich Pregled postova
i jedna slicka, al ne iz ove epizode...

__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2011., 11:06   #2595
asibulj
Misanthrope
Moj komp
 
asibulj's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Neumünster
Postovi: 568
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
We'll always have the night when the heat went out.

__________________
x230
asibulj je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2011., 11:06   #2596
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Citiraj:
Autor thuNdeR Pregled postova
kakve prijetnje zbog titlova?
Tema na njihovom forumu.


Prošli tjedan je počela odlična serija, vestern-serija os AMCa. Hells on wheels. Pogledao pilot i odlično je.

Poster




Ima netko možda kakvu preporuku dobre ovogodišnje serije? Ne pratim nijednu noviju osim ove Hells on Wheels sada. Može i unazad godinu dana.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2011., 21:17   #2597
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Krenuo Green Lantern animated series

Držim fige da bude dobro!
  Reply With Quote
Staro 14.11.2011., 12:03   #2598
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Za Boga miloga, kud ovaj Walking Dead ide!?

Onu glupu plavu bi zatukao nakon drugog sranja koje je napravila a kamoli nakon ovakvog koje je u zadnjoj epizodi uspjela.

A za kraj sam znao čim sam vidio facu one male kad je pročitala poruku za štalu.

Inače da nije bilo u epizodi toga sa plavušom i ovoga sa štalom, vjerovatno i najbolja epizoda ove sezone.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2011., 23:29   #2599
JuXo
Premium
Moj komp
 
JuXo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Cork, Irska
Postovi: 202
eto pogledao Walking Dead
JuXo je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2011., 23:34   #2600
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
jooooooj, a ne znam koji me vrag tjera pratit mrtvace. i naravno da je opet bilo takvih gluposti u seriji, no ne da mi se navoditi, trenutno je praznjenje mozga.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2011., 23:35   #2601
stipe1771
Premium
Moj komp
 
stipe1771's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: split
Postovi: 230
Kažu prijatelji da je ova serija prebolesno dobra ne stignem gledat sad zbog faksa pa ono ne vjerujem da je losa
http://www.imdb.com/title/tt1344204/
stipe1771 je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2011., 11:14   #2602
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor JuXo Pregled postova
eto pogledao Walking Dead
  Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 19:57   #2603
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
The Wire - bome prva epizoda mi nije nikako sjela, no reko ajd jos jednu cu pogledat, i kad to tak krene nemos se odvojiti od "televizijskog zla" preporuke
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 22:20   #2604
thuNdeR
Premium
 
thuNdeR's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: na sombra
Postovi: 1,044
Ja osobno nikad dalje od prve nisam otišo, al tako je bilo i za breaking bad pa sad gledam
thuNdeR je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 22:41   #2605
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
iiiiiii...........
sluzbeno prestajem gledati ovo sranje od serije Walking Dead, hvala na prvoj sezoni, idite u klinac sa drugom i scenaristi i reziseri i glumci i svi koji su raditi na ovom govnetu. usrali su valjda temu koju mozes pumpat godinama i radit svakojake sheme kroz seriju, ali u sto se ovo pretvorilo, pa to vise nikakvog smisla. Walking Shit se trebala druga sezona zvati...........
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 23:21   #2606
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
TBBT , odlicni su, sve bolja i bolja 5. sezona, na 9 sam skoro oplakao od smijeha
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 23:23   #2607
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,883
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
jooooooj, a ne znam koji me vrag tjera pratit mrtvace. i naravno da je opet bilo takvih gluposti u seriji, no ne da mi se navoditi, trenutno je praznjenje mozga.

Šta očekivati: zasjeli na farmi i ne mrdaju nigdje. Zaplet nepostojeći. Smeće najodvratnije; od priče, glume, scena - cijele serije (s02, dok sam s01 pogledao više.manje u dahu).


Dobio sam preporuku za Breaking bad makar sam pogledao jednu i nije mi bila nešto. Osobno; Sopranosi su mi najjača serija ikad..

Sad gledam Bored to death i sviđa mi se poprilično (noir polu.komedija), preporuke..

Zadnje izmijenjeno od: rak21. 21.11.2011. u 23:44.
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 00:18   #2608
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Damn. Walking Dead ne bum više komentirao.

Kako mi mogu to napraviti sa Green Lanternom. Rekao, baš oke izgleda da bu bila serijica (ne bude batman animated, ali bolje od ostalih isprdaka bude >osim beyonda<) i nikak da prikažu treću epizodu Najveća mi je zamjerka animacija. Znam da ubrzava postupak produkcije, ali CG je opet samo CG.
  Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 00:48   #2609
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,883
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Za Breaking Bad treba malo da se zalaufa, pogotovo u prvoj sezoni koja je najtmurnija od svih. Kad jednom krene - nema stajanja, a Walter i Jesse upadaju u sve luđe i luđe situacije.
Koliko min traju epizode Breaking bed.a?
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 15:12   #2610
Bokygs
Premium
Moj komp
 
Bokygs's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb/Gospic
Postovi: 105






Iako znam da će bit cmoljenja i fantaziranja oko odluke sto ce s malom,a i više je postalo zamorna radnja,6 epizoda je traze.A i ide mi na ku**c njihov trening pucanja,a blizu zombiji.A u pocetku sezone nisu smjeli pucati da iih ne cuju walkeri,a sad se dere sve u 16 i trosi dragocjena municija
Isto i serifova zena i sve prica oko njene trudnoce.Nitko ne zna,pa odjenom ih 3 zna,pa hoće pobacit pa neće,pa muž otkrije-čisti sapunica materijal...
I bio sam nenormalno naživciran glumom i izrazima lica one kurve kad ubija "walkere" u onom pregrađu
A i ona ide bacati kokoši da nahrnai ove,i NITKO nije cuo niti walkere niti kokosi,hebeni LOL
Al UVJERLJIVO najirtantiji lik je serifov sin,da je bar umro,stvarno je turbo irintantan sa onim svojim "ja sam odrasatao" forama.Polazem nade u to da će on ubrzo umrijeti (al neće sigurno jer ameri tupe o prokletim obiteljskim vrijednostima,bla bla bla...


-->
Ovaj walking dead je žešće govno.
Nakon ove epizode sam defitinivno bio odustao od serije,i onda sam slučajno vidio ovu sliku dolje u spoileru i gledat cu dalje zbog nje samo da vidim sto ce bit...






Iako znam da će bit cmoljenja i fantaziranja oko odluke sto ce s malom,a i više je postalo zamorna radnja,6 epizoda je traze.A i ide mi na ku**c njihov trening pucanja,a blizu zombiji.A u pocetku sezone nisu smjeli pucati da iih ne cuju walkeri,a sad se dere sve u 16 i trosi dragocjena municija
Isto i serifova zena i sve prica oko njene trudnoce.Nitko ne zna,pa odjenom ih 3 zna,pa hoće pobacit pa neće,pa muž otkrije-čisti sapunica materijal...
I bio sam nenormalno naživciran glumom i izrazima lica one kurve kad ubija "walkere" u onom pregrađu
A i ona ide bacati kokoši da nahrnai ove,i NITKO nije cuo niti walkere niti kokosi,hebeni LOL
Al UVJERLJIVO najirtantiji lik je serifov sin,da je bar umro,stvarno je turbo irintantan sa onim svojim "ja sam odrasatao" forama.Polazem nade u to da će on ubrzo umrijeti (al neće sigurno jer ameri tupe o prokletim obiteljskim vrijednostima,bla bla bla...


Bokygs je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na