Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.01.2012., 21:07   #4981
R@zzoR
Yippie-Ka-Yay
Moj komp
 
R@zzoR's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Split
Postovi: 560
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
Nevjerojatno mi je koliko min fps znači u igrivosti. Do sada sam bio ekstra loš u BF3, a sada sam samo loš (bez ekstra ). Naravno, bitno je i koliko monitor može prikazati a ne samo sintetički fps, kojeg u stvarnosti ne vidiš na 60Hz monitoru.
Ja sam isto bio katastrofa, prvo sam nov u bf3ci (citaj n00b) tj. u bf-u opcenito, pa ako k tome dodas da mi je cijela konfa bila stara 5-6 godina onda niski fps, assault i ostale klase nisam htio igrati jer bi imao ogroman fps drop kada bi isao u zariste borbe, a kada bih igrao recon onda bi mi texture zgrada u daljini pucale previse tako da sam se odlucio na upgrade, jedini minus mi je sto imam 17" monitor ali rjesavam nabavku 20" wide screena, to ce mi bit vise nego dosta
R@zzoR je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2012., 21:55   #4982
El Indio
Registered User
 
El Indio's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Split
Postovi: 51
Citiraj:
Autor plavi83 Pregled postova
meni je TS znao smanjiti zvuk BF3-a skoro do kraja, pa sam morao isključiti volume plugin na TS-u da mi ne smanjuje zvuk na BF3-u...nakon toga mi nije dirao zvuk na BF3-u....
Upalilo je. Zvuk se vratio, a taman sam se navikao igrat bez njega
Uninstalirao TS, i odjednom sve radi...
Dugujem ti virtualni high five i pivu
El Indio je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2012., 22:14   #4983
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor R@zzoR Pregled postova
moze bit i da je zbog toga jer i on ima ssd ali sumnjam da bi meni onda predlozio da iskljucim pagefile posto imam HDD. Ali opet ja imam 16 giga tako da sto god radio sve se moze smjestit u memoriju

ON TOPIC: bilo bi dobro da u neki od narednih patcheva dodaju .50 caliber anti material rifle za sniperiste tako da mogu pomoc kod borbe s tenkovima, ali ne da mogu unistit tenk nego manje vise disableat ga ili ako pogode fuel tank da eksplodira pretpostavljam da bi to dobro doslo, ali i postoji mogucnost da bi onda svi koristili recon klasu. sve u svemu nebi bila losa ideja.. mislim da nije ograniceno na engineer klasu i da se paze samo javelina, nego da takodjer smanje nadmocnost ovih jet-experta koji znaju ostati u zraku i po sat vremena ako je runda 1000 ticketa
Još jedan no skilled whiner. Zbog takvih i je nerfano pol igre, jer im je sve overpowered.
L2fly

Ne postoji jet expert, svatko se može srušit, to samo ovisi o ostatku ekipe i teamplayu, da ne razglabam sad o taktici letenja, 2 jeta vs 1, navlačenju protivničkog jeta na timski mobilni antiair, itd....
Najlakše je whineat
Tak i tak su napravili shit sa pojačavanjem mobile AA, jer sad ga treba dobrano izrokat sa rocketpodsima da ga se razvali, a nekad je jedan prelet sa 14 komada u njega i jedan rafalić sa main gunom bio dovoljan za destroy, sada je to jedva dosta za disable, i to pod uvjetom da je unutra moron koji kempa (stoji na mjestu), a ako ispališ sve rakete u komadu a on se krene micat, onda je velika vjerojatnost da će on onda srokat jet, a ne jet njega, jedina taktika koja pali protiv takvih je obrušavanje iz gornje mrtve točke tako da se stigne ispalit 2 punjenja rocketpodsa u njega....
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2012., 22:33   #4984
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,271
Htio malo single zaigrati, pokrenuo i samo mi stoji naslovni wallpaper već 5 min i ništa se ne događa...naravno, preko origina da ne bude zabune...
blackened je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2012., 03:01   #4985
afterburner
Premium
Moj komp
 
afterburner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: USA/Split
Postovi: 523
Meni dok je page file iskljucen ili stavljen na neku drugu vrijednost osim defaultne uopce nece da pokrene bf...javlja da je je "out of memory" (koja glupost). Iman 4gige i ssd, pagefile mi je bija na ssdu al san ga prebacija na drugi obicni hdd i nevidim nikakve razlike. Dok san u igri sve ukupno mi trosi do nekih 2.5-3 giga rama (sistemi i gra tu negdi podjednako trose).
Da mi ne stvara probleme sa bf i ja bi ga iskljucija u potpunosti.
afterburner je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2012., 08:22   #4986
R@zzoR
Yippie-Ka-Yay
Moj komp
 
R@zzoR's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Split
Postovi: 560
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Još jedan no skilled whiner. Zbog takvih i je nerfano pol igre, jer im je sve overpowered.
L2fly
odakle si ti skuzio da ja "whineam"?? ja sam samo dao prijedlog da stave anti material rifle posto je to jedno od glavnih oruzja americke vojske a ne zato sto ja neznam letit/nisam skilled jer imam mizernih 20ak sati igre (da ne spomenem da bf igram po prvi put)...

Btw ako ces vec pricat na eng kaze se UNskilled ne NO skilled...
R@zzoR je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2012., 10:08   #4987
plavi83
Premium
Moj komp
 
plavi83's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 125
Citiraj:
Autor El Indio Pregled postova
Upalilo je. Zvuk se vratio, a taman sam se navikao igrat bez njega
Uninstalirao TS, i odjednom sve radi...
Dugujem ti virtualni high five i pivu
hehehehe...ajde drago mi je da je pomoglo....TS je nakon zadnjeg update-a počeo tako zafrkavati....ali eto našli smo i mi lijeka za njega....
plavi83 je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2012., 11:55   #4988
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor R@zzoR Pregled postova
odakle si ti skuzio da ja "whineam"?? ja sam samo dao prijedlog da stave anti material rifle posto je to jedno od glavnih oruzja americke vojske a ne zato sto ja neznam letit/nisam skilled jer imam mizernih 20ak sati igre (da ne spomenem da bf igram po prvi put)...

Btw ako ces vec pricat na eng kaze se UNskilled ne NO skilled...
Odakle sam skužio da whineaš????
Smiješan si, pa podcrtao sam ti i boldao, jasno je ko dan.
Problem ove igre i je u takvoj ekipi kojoj je sve overpowered jer su upali ko padobranci u bf svijet, i onda samo slijedi whine po službenom forumu kako je sve op, tebi avioni, zato što ne znaš letit, nekom tenk zato što ne zna koristit javelin ili najobičniji rpg, nekom usas jer mu ne zna kontrirat, nekom snajper jer je nesposoban doć mu sleđa, itd.
Onom ko zna o čemu pričam, sve je jasno
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2012., 12:13   #4989
Rudy
Premium
Moj komp
 
Rudy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 169
A cuj mislim da je svima overpowered ono sto ih je ubilo jedno 1-2 sekunde
nakon toga iole pametiji igraci se skockaju i razmisle sto napraviti u takvoj situaciji da se ne ponovi...ovi drugi ce otic na battlelog forum kenjat
__________________
Rudy je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2012., 12:25   #4990
zen_sux
Premium
 
zen_sux's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: St
Postovi: 278
Framedropa sa samo 4gb, nije mit, nemam pojma kako i zasto jer task menager pokazuje da koristim 3.5 gb rama, al s 4 na nekim mapama oko nekih pointova radi objektivno losije, sta nije bio slucaj dok se koristi 8GB.

Samo sam iskljucio 1 keks, tako da nekog tehnickog pojasnjenja nemam.

To je sa sve na ultra i 2xMSAA, kad je sve na high, radi isto, il ja nisam skuzio razliku.
zen_sux je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2012., 12:35   #4991
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Šta će ti uopće ram, nafrlji mu pagefile na 10gb i bog
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2012., 15:08   #4992
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426


Svaka čast režiseru
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2012., 15:30   #4993
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Zgodan filmic i dobra rezija. Glumci su na mjestu..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2012., 15:45   #4994
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Svaka čast režiseru
Nevjerovatan filmić. Nevjerovatno da mu se u 2 minute i 40 sekundi igra nijednom nije srušila ili ga disconnectalo.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2012., 15:48   #4995
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2012., 16:21   #4996
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808