Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.01.2012., 14:50   #4921
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
Citiraj:
Autor El Indio Pregled postova
Da se vojnik hvali time da je dobar vojnik? Ma tko je to vidio!
Da,... ubiti 250 ljudi, biti sposoban pričati o tome i još k tome biti ponosan. Taj je skroz zdrav u glavu.
PointDexter je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2012., 15:15   #4922
R@zzoR
Yippie-Ka-Yay
Moj komp
 
R@zzoR's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Split
Postovi: 560
Citiraj:
Autor zwer54 Pregled postova
Ali muci me jako sporo prvo loadanje igre, a poslije mjenja mape u 5 - 10 sec... gledao sam u task manageru kad se loada, to ucitava po 100 mb/s, pa 20 mb/s i tak, ugl jako sporo... Ja bi to pripisao sporom disku... Hoce se to ubrzat bar za duplo sa ssd-om?
meni se nekad zna i ne upalit, mozda je radi firefoxa jer on ruca dobrih 132MB RAMa, a sto se tice ssd-a cini mi se da je efektivno nekih 4-5 puta brzi od standradnih oldschool diskova tako da ces imat osjetno ubrzanje sto se tice svega sto ti bude na njemu

Citiraj:
Autor veki19 Pregled postova
To je taj FOV,ali nema veze s mojim problemom.Stavio ja na min 60 ili max 90 isto mi je.
my bad, prevario se

Citiraj:
Autor PointDexter Pregled postova
Iako je OT ovaj ga hebeno šije http://en.wikipedia.org/wiki/Simo_H%C3%A4yh%C3%A4
I od tih 255 ljudi rekao bi da je možda 20% "legitimnih" meta
ovaj mora imat japanske krvi u sebi

Citiraj:
Autor El Indio Pregled postova
Je li itko jos imao slicnih problema? Zna li tko za kakvo rjesenje prije nego sto krenem sa reinstalacijom windowsa?
jesi li probao reinstalirat origin? posto je program vec skoro, ako ne i vise od, pola godine u beti.. ja iman taj problem da mi nikako nece da updatea fifu 12 sto god pokusao, zivcira me nenormalno EA = fail
R@zzoR je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2012., 15:38   #4923
RS_BuRnOuT
Premium
Moj komp
 
RS_BuRnOuT's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Kž\Vž
Postovi: 455
RS_BuRnOuT je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2012., 15:43   #4924
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor El Indio Pregled postova
Da se vojnik hvali time da je dobar vojnik? Ma tko je to vidio!
Koji se to "dobri vojnici" hvale brojem ubijenih?
Koji si ti biser! Odi objašnjavaj obiteljima tih "nepoćudnih pobunjenika" , sigurno su svi bili "islamski teroristi" , "teroristi" , "neprijatelji USA" i "trebalo ih je kazniti" da im je ovaj kreten ubio oca/brata/sina ili što već. Kad je on nekog pogodio sniperom ,on nije mogao quickload. Imaš blackwater pa se javi za "pajdaša" ovakvim kretenima pa razmjenjujte KD ratio
  Reply With Quote
Staro 05.01.2012., 15:58   #4925
zen_sux
Premium
 
zen_sux's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: St
Postovi: 278
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Koji se to "dobri vojnici" hvale brojem ubijenih?
Koji si ti biser! Odi objašnjavaj obiteljima tih "nepoćudnih pobunjenika" , sigurno su svi bili "islamski teroristi" , "teroristi" , "neprijatelji USA" i "trebalo ih je kazniti" da im je ovaj kreten ubio oca/brata/sina ili što već. Kad je on nekog pogodio sniperom ,on nije mogao quickload. Imaš blackwater pa se javi za "pajdaša" ovakvim kretenima pa razmjenjujte KD ratio

sup!

Amo back on topic pls.
zen_sux je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2012., 16:33   #4926
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Kaj se svi ložite na čovjeka koji je obavljao zadaću koja mu je naređena i za koju je obučen?
Kaj treba odbit naredbu i ić na sud? Nitko se ne pali na zapovjednike artiljerijske bitnice haubica 155 mm kad krenu zasipat područje. To je OK, dapače, lot's of enemy down. Ili kad 2 A-10 u jednom napadu u prvom iračkom ratu razvale kolonu od 34 iračka oklopna vozila? To je prek 100 mrtvih u par minuta. Odmah po slijetanju je te pilote trebalo na sud. Moš si mislit...
Surova realnost je da u ogromnom urbanom a i neprijateljskom području moraš imat snajpere koji će pokrivat tvoje snage. I netko to mora radit. Čovjeku je to išlo od ruke i bok.
Mislite da u HV-u za vrijeme rata nismo imali snajpere? Vjerojatno bi i njih sad razapinjali... Ili je problem u brojci ljudi koje je pobio? Ak je to, kod kojeg broja prestane bit vojnička dužnost i posao a postane genocid? Ma mislim stvarno... Bog te, kad je rat, cilj ti je uništit neprijatelja, a ne razglabat o moralnosti toga. Ak nećeš ti njega, hoće on tebe.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2012., 16:41   #4927
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Ovaj je gori od mene. Kladim se da je zadrijemao za "volanom".
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2012., 16:51   #4928
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
//snip//
Problem je u tome jer je o svojim ubojstvima napisao knjigu, išao na intervijue, pričao o tome na televiziji i što se ponosi svakim ubojstvom što je počinio. Došao je u tuđu zemlju i ispranim mozgom ubijao ljude bez da zna njihovu pravu mamjeru. Ako u tome nevidiš ništa loše, nešto sa tobom nije u redu...
PointDexter je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2012., 17:16   #4929
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Ne, ne vidim ništa loše. Nit prvi nit zadnji vojnik koji je napisao knjigu. Bravo Two Zero ti je poznata? Ili, ok je kad general, neki vojskovođa napiše knjigu a problem je kad krajnji izvršioc naredbi nešto prozbori? Došao je u tuđu zemlju i ispranim mozgom ubijao ljude bez da zna njihovu pravu namjeru??? Daj molim te... Došao je kao vojnik svoje države. Nije on naredio napad na Irak. I s njim je došlo još par stotina tisuća amera? Kaj si ti fakat očekivao da oni svi vele; Ne, mi nemamo namjeru ovdje ratovat, mi bi doma. Pa di ti živiš???
Posao mu je bio da pruža podršku svojim vojnicima i on je kao dobar vojnik to i vrhunski odradio. Fjodor Okhlopkov, Vasilij Zajcev, Ljudmila Pavličenko a tek Simo Hayha su radili taj posao, i bili štovani kao heroji.
Po čemu je bilo koji vojnik koji ubija druge vojnike u ratu drugačiji od tog Amera? Ubojica si ubio jednog ili 250 njih. Neko se s tim ne nosi dobro, neko da. Ali to je rat, poslan si od vlade svoje zemlje, koju si izabrao na izborima, da ratuješ. Dakle da ubijaš. Nema razlike stisnuo ti gumbić na razaraču i lansirao tomahawk ili smicao jednog po jednog. Snajperi postoje u svim vojskama, tako i u našoj.
Ima i knjiga o hrvatskom domovinskom ratu, ni njih ne odobravaš?
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2012., 17:44   #4930
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Ne, ne vidim ništa loše. Nit prvi nit zadnji vojnik koji je napisao knjigu. Bravo Two Zero ti je poznata?
Nije, ali sam siguran da je puna američkih preseravanja
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Došao je kao vojnik svoje države.
Da, invazijske vojske svoje države. I kada je došao kući trebao se poklopiti ušima, ne pisati knjigu...
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Po čemu je bilo koji vojnik koji ubija druge vojnike u ratu drugačiji od tog Amera?
Što oni nisu došli na drugi kraj svijeta i ubijali ljude zbog prirodnih resursa.
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Ali to je rat
Ne, bit rata nije ubijanje...
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Dakle da ubijaš.
Baš me zanima reakcija svijeta na priču Iračana koji je bio pripadnih Iračke vojske i nakon invazije prešao u "pobunjenike" i ubio 250 amera i poslije o tom napisao knjigu... "Hamik Hussein - Irački Snajper"
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Ima i knjiga o hrvatskom domovinskom ratu, ni njih ne odobravaš?
Ovisi o tematici, ali u globalu ne...
PointDexter je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2012., 17:56   #4931
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Nema razlike stisnuo ti gumbić na razaraču i lansirao tomahawk ili smicao jednog po jednog. Snajperi postoje u svim vojskama, tako i u našoj.
Ima i knjiga o hrvatskom domovinskom ratu, ni njih ne odobravaš?
Nema. Ali stvar je u tome da se nitko normalan ni iz koga rata , poslije rata nije hvalio "pobio sam xxx ljudi". Ne računajući bolesnike koji u ratu idu samo radi pljačke i ubijanja .
To je, nažalost nužno zlo, rat nastaje kad se iscrpe sve mirnodopske opcije riješavanja i nije romatnično riješenje. Svako iole mentalno zdrav neće reći "volio bih da je rat". Jer zna da to znači patnju, krv, ubijanje.
A kad do toga dođe , (i ako se izvuče srećom živa i zdrava glava) ne gleda sa na to kao razdoblje skupljanja "trofeja" nevezano za rod vojske koji je u pitanju. A kad sagledamo povijest američkih "intervencija" od 1950 do danas ,J. Koreja , Vijetnam , Južna Amerika , Bliski Istok...vidimo da angažman njihovih vojnika nije bio "za pravdu" osim deklarativno , pa se zapitaj , koliko ovaj "gospodin" ima nevinih ljudi na duši. To i još masa stvar , čine ovaj članak krajnje degutantnim.
I FYI domovinski rat je bio obrambenog karaktera a ovaj "gospodin" nije branio Dallas i Huston kao Hrvati Vukovar i Osijek i nije uzeo pušku u ruke da se bori za goli život nego se svojevoljno odlučio angažirati u "interesu SAD"
tako da nemoj uspoređivati domovinski rat sa ovom bljuzgom
  Reply With Quote
Staro 05.01.2012., 18:00   #4932
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Dobro.Prestanite sa offtopicom.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2012., 18:07   #4933
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983