Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.08.2009., 12:08   #1
TheEdge
Registered User
 
TheEdge's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zg
Postovi: 1
Preporuke za kvalitetne slušalice

Možete li mi preporučit nekakve slušalice koje bi bile više namjenjene glazbi (za DJe) u rasponu cijene od 300-400 kn sa čistim zvukom, dobrim bassom i trebleom, po mogućnosti da su 5.1...
TheEdge je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2009., 12:43   #2
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Zaleti se do vemila,imaju akciju na Sennheisere sve koliko sam ja bar uspio vidjeti,modela kao u priči,i nešto ubodi,da se naći za 400kn,ili ovdje zalijepi i pitaj fleksa,syss-a ili nekog iskusnijeg da ti nešto na PM preporuči. Ali vemil se čini ok cijenama i izborom,ja bio jučer.
thedream je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.09.2009., 23:49   #3
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
isto pitanje dal ima kakve preporuke vezano uz sluske koje su dosta glasne jbg malo slabije cujem pa se nebih volio zaletiti na neke "tihe" pogotovo za razgovor skype, msn gledao sam nes po netu nisam bas nis naso zbog neiskustva u tim skupljim modelima

ovako nekih do 300kn slusalice u kombinaciji sa mikrofonom 3.5mm ide na zvucnu od maticne, nebas one koje idu u uho vec one povece ko za DJ i da nedave mi uha nakon 2-3h nosenja, znaci treba mi za skype, msn i mjuzu kakvu takvu da se dade poslusati kak se spada tu i tam budem zaigro i FPS no nista nesto posebno i zahtijevno mozda kasnije kupim zvucnu no nevjerujem jer imam srot od kompa

usput sta mislite o Creative Fatal1ty Gaming Headset kojeg zasad nema nigdije, iz Zagreba sam

please, help me
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2009., 11:54   #4
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
pricao sam s covjekom o tim slusalicama,o kupnji jer sam ih dobio sada na probu
jedva cekam da dodjem kuci pa da isprobam ako budu htjele raditi
ako meni ne budu radile,clan Jumperr ti prodaju Fatal1ty Gaming Headset i kaze da su super,na 100% nema distorzija
eto ako ne budu radile zbog maticne,dok si ne kupim zvucnu,on ti prodaje te
pa mu se javi ako ja ne kupim...
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2009., 12:07   #5
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Čije su to slušalice ustvari? Creative ih je brandao isto kao i Fatal1ty,ima li negdje model ostalih proizvođača identičnih performansi i izgleda?

Oni su oduševljeni,pišu da su bolje i od 80$ Sennheiser modela,da ih razvale po zvuku u suradnji sa CMSS-om 3D na Extreme Music i Gamer karticama i Fatal1ty inačicama,Titanium etc.

http://www.overclockersclub.com/revi...y_review/7.htm

For $49 the headphones are a steal. I spent $80 on my Sennheisers (a year ago, the price may be comparable now) and the Fatal1ty headset seems to have blown them out of the water. I am a huge fan of Sennheisers, so this was a hard review for me to write. Like watching your boyhood hero being mowed down in a hail of gunfire. A little part of me died today, but there is a new hero in town.

Zadnje izmijenjeno od: thedream. 03.09.2009. u 12:20.
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2009., 16:04   #6
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
pricao sam s covjekom o tim slusalicama,o kupnji jer sam ih dobio sada na probu
jedva cekam da dodjem kuci pa da isprobam ako budu htjele raditi
ako meni ne budu radile,clan Jumperr ti prodaju Fatal1ty Gaming Headset i kaze da su super,na 100% nema distorzija
eto ako ne budu radile zbog maticne,dok si ne kupim zvucnu,on ti prodaje te
pa mu se javi ako ja ne kupim...
prije bi se zabrinuo jel bi kod mene radile te sluske nego kod tebe, vidim da imas noviju maticnu i zato nebi trebalo biti nikakvih problema, dok ja imam srot od maticne i to jos doba Socket A

daj nafrlji glasnocu i vidi jesu li dosta glasne to mi je bitno, i tko je taj lik koji prodaje jel se on inace time bavi ili mu je to bio visak ili se htio toga rijesiti, nebih bas polovno jer neznam sto je prijasnji korisnik radio snjime



ak ima jos tko preporuke, glasne sluske sa mikrofonom nek predlozi bez ustrucavanja do 300kn, hvala
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2009., 09:01   #7
Tihomir111
ZeNgE_Tiho_Cro
Moj komp
 
Tihomir111's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Virovitica
Postovi: 465
imaš Denon u emezeti u king krosu, malo su preko 400 kn ali su dobro zvučno izolirane, a ima i DJ modela sa jednom pomičnom slušalicom, i da, nisu 5,1.
Tihomir111 je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2009., 09:17   #8
Armand
192.168.0.1
 
Armand's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: BiH
Postovi: 463
Citiraj:
Autor TheEdge Pregled postova
više namjenjene glazbi (za DJe) po mogućnosti da su 5.1...
DJ sluske i 5.1 sluske nemogu nikad u isti kos
__________________
P4 3.0 Prescott (Zalman 7000b-cu) @ Gigabyte 8ik1100
2x512 Apacer ddr400
AiW x800xt + vf900
Hitachi 80gb Sata2
Corsair HX520W
Linksys WRT54GL@Tomato 1.25.8515 RAF (Victek Mod)
Armand je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2009., 22:57   #9
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor Tihomir111 Pregled postova
imaš Denon u emezeti u king krosu, malo su preko 400 kn ali su dobro zvučno izolirane, a ima i DJ modela sa jednom pomičnom slušalicom, i da, nisu 5,1.
ma za DJ sluske znam koje god da uzmem iznad 300kn bit ce ok, u king crossu ima pionner DJ dosta dobro kvalitetno izgledaju

no meni trebaju sluske sa mikrofonom, za skype, msn, i slusanje mjuze neocekujem sad neko cudo na takvim sluskama slusanje muzike jer ce se raditi vecinom mp3 i tak slicno, a vrlo rijetko o flacu


nekak sam zbunjen kaj tak slabo ima sada u ponudi takvih sluski sa mikrofonom do 300kn ?

nema u links, hgspot, ve-mil nitko nis ?
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2009., 15:41   #10
borgy
kenova
 
borgy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: München / Dubrovnik
Postovi: 901
Preporučio bih Pioneer SE-A1000 ako možeš još malo razvući budžet

Kupio sam ih prije 3 mjeseca, prije toga sam detaljno prelazio razne audiofilske forume i review-e i isplivale su ispred puno skupljih Sennheisera. Služe isključivo za slušanje glazbe, zvuk je fenomenalan.

Činjenica da su prije dvije godine koštale preko 1000kn u SAD-u isto govori dosta.
borgy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.09.2009., 11:22   #11
Armand
192.168.0.1
 
Armand's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: BiH
Postovi: 463
Citiraj:
Autor borgy Pregled postova
Preporučio bih Pioneer SE-A1000 ako možeš još malo razvući budžet
Nisam ih imao prilike isprobati, ali vjerujem da za te pare zvuk od pijonira mora biti relativno dobar. Upalim maloprije google slike, ukucam SE-A1000, i pogledam......Znam da o ukusima nemozemo raspravljat, ali ono sto mi je google izbacio ....nije malo malo da su mi ruzne.

NHF , pokusali su napraviti nekakav minimalizam, al ispalo je odvratno
__________________
P4 3.0 Prescott (Zalman 7000b-cu) @ Gigabyte 8ik1100
2x512 Apacer ddr400
AiW x800xt + vf900
Hitachi 80gb Sata2
Corsair HX520W
Linksys WRT54GL@Tomato 1.25.8515 RAF (Victek Mod)
Armand je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2009., 14:20   #12
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor borgy Pregled postova
Preporučio bih Pioneer SE-A1000 ako možeš još malo razvući budžet

Kupio sam ih prije 3 mjeseca, prije toga sam detaljno prelazio razne audiofilske forume i review-e i isplivale su ispred puno skupljih Sennheisera. Služe isključivo za slušanje glazbe, zvuk je fenomenalan.

Činjenica da su prije dvije godine koštale preko 1000kn u SAD-u isto govori dosta.
super izgledaju te sluske, osim sto su malo preskupe nema ono sto me muci kod takvih sluski mikrofon, a treba mi bas headphone kombinaciju VOIP razgovor (msn/skype), mjuza i tu i tam za gaming, najbitnije mi je da su dovoljno glasne i kolko tolko cist zvuk da se razumije govor

i da moraju biti 3.5mm da ih mogu prestekati kam mi god padne na pamet bilo na TV, mp3, PC...



usput jel sto vrijede ove sluske ?
pritom mislim dali zadavoljavaju moje zahtijeve koje sam gore spomenuo

http://www.links.hr/index.php?naziv=...l=100.506.101#

ak ima tko te sluske nek nabaci dojmove i jel vrijede tih para kvaliteta ulozeno/dobiveno i na kolko moraju biti pojacane sluske u Vasem slucaju npr. jel na 60% ili 70% od maksimuma za normalnu razumljivost od lika na drugoj strani linije

jer nezelim kupiti sluske svakih 1-2 godine vec malo na dulje staze na 3-4 godine, pa zato gledam malo detaljnije i strpljivo
DANCI je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na