Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.02.2011., 19:27   #31
Noj
Premium
Moj komp
 
Noj's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 186
Citiraj:
Autor BSA Pregled postova
ma vraga rijetki ,hrpa ljudi igra trojku ,a ja još ponekad zaigram i II ...
Upravo to. HOMM3 je jedna od par igri koje uvijek imam instalirane. A od par frendova koji isto vole heroese, svi redom igraju trojku. Ponekad dvojku. Cetvorka i petica su dobre igre ali mislim da se trojka i dalje najvise igra. Nego, jel ko zna kad izlazi šestica? Zujim po internetu i vidim da se na dosta mjesta spominje ožujak 2011 kao datum izlaska. A to je lagano za dva tjedna.
Noj je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2011., 19:59   #32
Vjeko
V.I.P. član
Moj komp
 
Vjeko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Hennef, DE
Postovi: 762
Više me podsjeća ova "nova" igra na Might & Magic serijale
http://en.wikipedia.org/wiki/Might_a...date_of_Heaven
HOMM3 je došao na red poslje Might and Magic a i ista firma je izbacila 3DO.
To su "good old times"
Vjeko je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2011., 20:17   #33
Franf
Premium
Moj komp
 
Franf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: EU
Postovi: 181
Meni su također II & III uvijek instalirane na kompu i to Orginali
Franf je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2011., 23:21   #34
skydec
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 120
Vidim da ima puno fanova pa reko možda neko zna.
Di bi se moglo skinuti Heroes Cronicles (mislim na svih 8 nastavaka) sa filmićima?
Prošle zime sam to igral ali mi nekak nije "to to" bez filmića.
I neki link za instaliranje WOG-a jer kad god sam ga probal stalno se nešt kreširalo, nikad ništ nije radilo kak se spada sa tim WOG-om.
__________________
skydec je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2011., 23:48   #35
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor skydec Pregled postova
Di bi se moglo skinuti Heroes Cronicles (mislim na svih 8 nastavaka) sa filmićima?
Prošle zime sam to igral ali mi nekak nije "to to" bez filmića.
filmici? kakvi filmici, mislis na pocetku campanje i na kraju? jer druge filmice ja nisam vidio, a imam ovo:


sto se WOG-a tice, jednaka stvar je i kod mene, jednostavno ne radi. znam da sam prije puno godina od nekud imao verziju koja je radila, da sam tada bio razocaran sa nastavkom, tako da mi sada nije pretjerano zao sto nemam WOG. ali ok, bilo bi lijepo za upotpuniti kolekciju.............
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2011., 14:06   #36
Amepshi
Premium
Moj komp
 
Amepshi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 738
Citam da ce ukinuti sve resurse osim kristala. Bas mi je to bio jedan od vaznijih detalja u igri - kontrola resursa i kradja rudnika od drugih. Mislim da autori igre zaboravljaju da su heroesi u osnovi prljava strategija gdje se cesto mora razmisljati nekoliko koraka unaprijed.

Uf, WOG je bio i ostao ZAKON! No imao sam problema s njime na W7, pojma nemam zasto.

Heroesi III vape za remakeom, no ako realno pogledamo, sanse su nikakve da se to dogodi. Jagged Alliance remake se vec godinama najavljuje, bilo je screenshotova, ali stalno zapinje jer stari fanovi govore da to nije to, a potencijalnim novim igracima je gadno to sto moraju ukljuciti mozak i sto igra ponekad ima dinamiku sahovske partije.
Amepshi je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2011., 22:00   #37
Vragoder
Drone
Moj komp
 
Vragoder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Senj
Postovi: 396
Malo ću hijackat thread =P

Evo jednog korisnog moda, za sve Vas koji bi htjeli igrati HOMM3 na većim rezolucijama, od 800x600 do 4000x4000

HoMM 3 HD mod

Isprobano, meni radi na Armagedons Blade (igram XL random gen. mape) na 1600x1200.


Vragoder je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2011., 00:06   #38
skydec
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 120
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
filmici? kakvi filmici, mislis na pocetku campanje i na kraju? jer druge filmice ja nisam vidio.
Ma ja nemam opće nikakve filmiće u croniclesima niti na početku kampanje niti među misijama niti na kraju kampanje.
Jednio da si pogledam filmić na youtube ako opće ima uploadan za svaku misiju
http://www.youtube.com/watch?v=Ni4hXNixnAM
__________________
skydec je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2011., 08:27   #39
Firkraag
Premium
 
Firkraag's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 32
Citiraj:
Autor Amepshi Pregled postova
Citam da ce ukinuti sve resurse osim kristala. Bas mi je to bio jedan od vaznijih detalja u igri - kontrola resursa i kradja rudnika od drugih. Mislim da autori igre zaboravljaju da su heroesi u osnovi prljava strategija gdje se cesto mora razmisljati nekoliko koraka unaprijed.
mislim neće ukinuti sve resurse, ali ce ih smanjiti na 3 (drvo, kamenje i kristali) + zlato, a to će umanjiti taj strateški dio ne vuče na dobro ni mogućnost pretvaranja gradova iz jedne vrste u drugu.
Volio bi da prestanu izmišljati toplu vodu, sistem iz trojke je bio savršen i ne igri ne treba toliko novih featura ili pojednostavljenje nego novi sadržaj + grafika.
Firkraag je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2011., 15:35   #40
Gumby
Premium
Moj komp
 
Gumby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 499
Citiraj:
Autor Firkraag Pregled postova
Volio bi da prestanu izmišljati toplu vodu, sistem iz trojke je bio savršen i ne igri ne treba toliko novih featura ili pojednostavljenje nego novi sadržaj + grafika.
Pa o tome se i radi. Danas nitko ne može / ne želi napraviti običan faceliftting kvalitetne igre nego moraju na silu nešto novo napraviti što u 99% slučajeva ispadne njesra. Zadnji solidan remake, barem što sam ja vidio, bio je Sid Meyer's Pirates. Žao mi je što nitko neće nešto slično napraviti s UFO: Enemy Unknown
__________________
Doctor!!!...
Doctor!!!...
MY BRAIN HURTS...
Gumby je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2011., 22:33   #41
Firkraag
Premium
 
Firkraag's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 32
E da, Piratesi su zakon stvar, čak i poboljšani original. Nije loš ni Torchlight ni novi Tropico, samo da jednom to naprave s heroesima, mogu i sa 7. ili 8., nema veze, trajat će opet 10 godina kad jednom naprave
Evo što kažu na x360magazine.com, ako su radi toga išli poglupljivati igru onda

Citiraj:
But we’ve spotted changes that hint at console possibilities too – boss battles, for one, are a new and very console audience-friendly feature. The number of resource types also appears to have been halved (missing all but one of the special resources), perhaps to make it more accessible to the completely uninitiated.
Firkraag je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2011., 15:58   #42
Castiel
Banned
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 19
Heroes 3 i 4 nema bolje igre. 4 je malo čudna ali mi se sviđa što u combatu imas i heroja. The gathering storm kampanje su prezakon. 3 je evergreen, to ću za 20 godina reć djeci da zaigraju i vjerujem da će im se svidit. 5 mi je bila malo prekičasta u pogledu grafike. Posebno mi se ne sviđa jer su dosta odstupili od skill-treea od 3 i 4. Nije mi se dalo ponovo učit to. 6 očekujem jadan remake sa grafikom koja te tjera na kupnju skupih grafičkih kartica. Kao i sve igre danas. Nadajmo se da krivo mislim
Castiel je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2011., 10:48   #43
Vragoder
Drone
Moj komp
 
Vragoder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Senj
Postovi: 396
Vragoder je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2011., 11:09   #44
Beo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: United Kingdom
Postovi: 512
Bas odigro jucer malo Betu. Moram priznat da sam razocaran. Ponajviše što se tice samog grada. Nije vise ona klasicna izgradnja + nisu potrebni resorsi ko inace nego svaki grad ima samo jedan. Tako da npr za ljude treba samo kamen, drvo i kristal
Ali beta je pa valjda ce izaci na bolje

EDIT:
Pogledo Yogscast sad i umro od smijeha

Zadnje izmijenjeno od: Beo. 05.07.2011. u 12:08.
Beo je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2011., 16:14   #45
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
ne izgleda lose beta, nadam se da nece rarocarat
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2011., 15:36   #46
Dosta
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 13
Kako da dodjem do bete?

P.S. Trojka+WOG je još uvijek vrhunac
Dosta je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2011., 20:19   #47
Gumby
Premium
Moj komp
 
Gumby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 499
__________________
Doctor!!!...
Doctor!!!...
MY BRAIN HURTS...
Gumby je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2011., 20:29   #48
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
probao, smeće.
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2011., 01:36   #49
Gumby
Premium
Moj komp
 
Gumby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 499
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
probao, smeće.
Slažem se, nažalost.
__________________
Doctor!!!...
Doctor!!!...
MY BRAIN HURTS...
Gumby je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2011., 01:56   #50
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
+1

Igrao 2 sata skoro pa na silu. Onda si pomislim idem probat Wake of Gods opet, i nastavio sa WOG-om 6.5 sati igranja... Nuff said, je_es njih, njihove uber 3D grafike i sedamsto efekata... Mozda igra ima stratesku dubinu, ali ja tu ne vidim k...c od nicega. A bio sam nabrijan kupit sesticu ko mutav, skoro ko Diablo3... sve dok nisam taj glupi demo isprobao. Sto se mene tice, trojka ostaje i dalje najbolja Heroes Of Might and Magic igra. Nazalost.
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2011., 02:27   #51
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor zwer Pregled postova
+1

Igrao 2 sata skoro pa na silu. Onda si pomislim idem probat Wake of Gods opet, i nastavio sa WOG-om 6.5 sati igranja... Nuff said, je_es njih, njihove uber 3D grafike i sedamsto efekata... Mozda igra ima stratesku dubinu, ali ja tu ne vidim k...c od nicega. A bio sam nabrijan kupit sesticu ko mutav, skoro ko Diablo3... sve dok nisam taj glupi demo isprobao. Sto se mene tice, trojka ostaje i dalje najbolja Heroes Of Might and Magic igra. Nazalost.
Armaggedons Blade FTW
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2011., 09:26   #52
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
kad se sjetim kolko sam znao igrati heroes 2 u igraoni .. to je strsšno.
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2011., 13:05   #53
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Citiraj:
Autor Vragoder Pregled postova
Malo ću hijackat thread =P

Evo jednog korisnog moda, za sve Vas koji bi htjeli igrati HOMM3 na većim rezolucijama, od 800x600 do 4000x4000

HoMM 3 HD mod

Isprobano, meni radi na Armagedons Blade (igram XL random gen. mape) na 1600x1200.


Kak funkcionira dimensional door? Jel se mos portat prek pol mape s tom rezom ?
domina je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2011., 13:35   #54
Vragoder
Drone
Moj komp
 
Vragoder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Senj
Postovi: 396
Citiraj:
Autor domina Pregled postova
Kak funkcionira dimensional door? Jel se mos portat prek pol mape s tom rezom ?
Na žalost, ne. Kada baciš DD, pojavi se prozor veličine 800x600, sa herojom u sredini.
Vragoder je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2011., 13:47   #55
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Ma i bolje, bilo bi preimba.
domina je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2011., 18:36   #56
Tomtam
Magnum P.I.
Moj komp
 
Tomtam's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Belišće
Postovi: 751
Jučer sa sestrom i šogorom odigrao skinutu mapu ''Lord of the rings'' preko LAN-a. Naravno kao allies (kao u dobra stara vremena da nebi bilo svađe). Radi se naravno od HOMM3 SOD + WOG. vidi se da je mapa rađena neprofesionalno, ali za amatersku mapu stvarno dobar uradak. Za svakog igrača podjednako. (bez očitih prednosti tipa Dragon Utopia dva dana hoda od prvog dvorca na XL mapi. :P) Mreža Win7 x64 + Win7 x64 +Win XP; radi savršeno.

Da ne budem OT: ne očekujem ništa od ove igre. po meni je HOMM3 jedina prava stvar. Nije ružna, a taktički savršena igra.
Tomtam je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2011., 09:32   #57
Phobos1807
Vladar iz sjene
Moj komp
 
Phobos1807's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb / Varaždin
Postovi: 58
5ica je cisti primjer di je 3D unistio ugođaj.
da ne pricam o tome kolko su mi necromanceri bili slabi i jadni, pa me i to odvuklo.
mozda su to kasnije balansirali, ko zna, ali ostao sam totalno nezainteresiran za nastavke.

nadam se da ce 6ica bit bolja, ma da sumnjam, jer napravili su potpuni makeover i 85% jedinica ima neka japanska i kinseka imena. usput nada je kurva, trojka ftw.
Phobos1807 je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2011., 19:01   #58
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Još 3 dana do izlaska

Can't wait!

Gamespot
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2011., 10:47   #59
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Ako se netko boji hoće li mu raditi ili ne...

CPU:
Intel Pentium Core 2 Duo E4400 @ 2.0 Ghz, AMD Athlon X2 5000+ @ 2.6 Ghz (Intel Pentium Core 2 @ Duo E6400 @ 2.00 Ghz, AMD Athlon II X2 240 @ 2.8 Ghz) RAM: minimal (recommended) 1 GB for Windows XP and 1.5GB for Vista / Windows 7 (2 GB)
VIDEO CARD: minimal memory/directX version (optimal memory/directX version)
512 MB, DirectX 9.0c (1 GB, DirectX 9.0c)
DIRECT X®: DirectX® version DirectX 9.0c 2008 November (included on disc)
DVD-ROM DRIVE: DVD 8x (DVD 24x), needed only for installation
SOUND CARD: DirectX 9.0c compatible (recommended)
HARD DISK: 8 GB
PERIPHERALS: Mouse, keyboard
MULTIPLAY: 128 kBit/s upstream
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2011., 20:37   #60
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Evo ja sam probao.. Nije neka velika promjena šta se tiče V, nije mi baš nešto najbolja igra... Malo monotono već nakon pola sta igre, prošetaš malo, skupiš malo zlata, kristala i drva, i vodiš rat protiv demona (bar za sad) grafika tako tako, meni radi sve na high s HD4670 ali onako, negdje zna pasti fps (moram i na HD6950 probati). Za sada koliko sam skužio nema pozicioniranja "flote" prije borbe, hero radi smiješno mali dmg i tako, demoni jači 4x na normal (npr. meni 8 onih "psa" s 2 glave, uništilo 5 prista i 30 onih oklopnjaka), animacija na razini igara prije 3 godine... I totalno nepovezane animacije, kralj krene od dvorca, napravi doslovce 150metara i već ga čekaju demoni, i hitno treba javiti u dvorac pa šalje pticu A još se dvorac vidi iza njega u animaciji, doslovce 150m.

Puno više sam očekivao, čekam da ubacim HD6950, pa da probam još malo, ali nije to to jednostavno. Toliko od mene.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na