Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.01.2010., 19:12   #31
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,905
Isti problem kod mene. Radnim danima mi rijetko kad puca veza, a suboto i nedjeljom češće. Sad imam vezu 2 mbps, a dok sam imao 4 mbps veza je pucala neprestano... imam Thompson speedtouch modem.
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 09:08   #32
syzygy
Premium
Moj komp
 
syzygy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb (centar)
Postovi: 910
Citiraj:
Autor razor_061 Pregled postova
Zovem, frajer mi veli jesam resetirao ruter. Ja ga pitao čekaj, jel ja to trebam znati? Jesam produžio pišljivi ugovor na 24mjeseca, da si sam resetiram ruter. Jednostavno sam poludio.
Da, najbolje se rasteretit na agentu koji qrca veze ima s time sto tebi veza puca, nit ista drugo moze nego samo prijaviti kvar i cekati odgovor od tehnicara. Ne znam, ono... ide mi na zivce takva ekipa, pusti agenta na miru, on je prvi filter i on ne moze nista drugo nego predlozit ti neko blesavo rješenje i otvorit kvar.


Citiraj:
Autor razor_061 Pregled postova
Ako ne misle riješiti stvar do kraja 2mjeseca. Prelazim na H1, raskidam ugovor s T-Comom(internet i telefon).
HT-ova je infrastruktura, ako ti parica ne valja nece ti valjat ni pod H1 ni pod Amisom ni pod B-netom. Mijenjanje operatera nece rijesit problem s paricom. Salji zahtjev da ti dovuku nove kablove ili nest, dok si jos pod t-comom (ic ce brze) i tek kad ti poprave paricu onda predji na drugog operatera
syzygy je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2010., 21:43   #33
razor_061
MPower
Moj komp
 
razor_061's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zabok, Zagorje
Postovi: 100
Citiraj:
Autor syzygy Pregled postova
Da, najbolje se rasteretit na agentu koji qrca veze ima s time sto tebi veza puca, nit ista drugo moze nego samo prijaviti kvar i cekati odgovor od tehnicara. Ne znam, ono... ide mi na zivce takva ekipa, pusti agenta na miru, on je prvi filter i on ne moze nista drugo nego predlozit ti neko blesavo rješenje i otvorit kvar.
Nisi skužio ti mene. Ja sam mu samo rekao da zašto ne pošalje tehničara da dođe pogledati, da možda to ja neznam napraviti. Tehničar je svega bio JEDNOM kod mene. I kaj je napravio ništa. Izmjenio splitter i to je to. Pitao me za kablove, to sam rekao da su promijenjeni. I zbogom, sad bi trebalo biti dobro.

Citiraj:
Autor syzygy Pregled postova
HT-ova je infrastruktura, ako ti parica ne valja nece ti valjat ni pod H1 ni pod Amisom ni pod B-netom. Mijenjanje operatera nece rijesit problem s paricom. Salji zahtjev da ti dovuku nove kablove ili nest, dok si jos pod t-comom (ic ce brze) i tek kad ti poprave paricu onda predji na drugog operatera
Kablovi po kući promijenjeni prošle godine pošto smo nešto preuređivali. Ali ovi po stupovima nisu. To ću ih zvati da dođu pogledati. Tnx na savjetu.
razor_061 je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2010., 13:16   #34
Wolfblade
Premium
Moj komp
 
Wolfblade's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 609
Ma mislim ovo je već smješno ovako je to bilo kod mene :
1.) Dođe tehničar pogleda kaze to do zica javit cu neka dođu kolega da zice promjene ja mislim si dobro, ali onda nakon tjedan dana nazovem t-com i oni kazu da pise da je rješio problem.
2.) Dođu i promjene kablove, opet kazu da je sve ok zato jer internet radi trenuto iako im već 3 mjeseca tupim da se to samo događa od 17h pa nadalje.
3.) Opet zovem e ovaj put opet dođe onaj tip koji je reko ovima da mjenjaju kablove, i sad odjednom nađe čudesni problem koji nije mogo 1. put kaze spliter uhvatila korozija kazem ja aj dobro zamjeni spliter opet ne radi ali naravno on navede da je popravio .
4.) Opet zovem sad mjenjaju i dalje kablove jos nema pomoći, i sad govore da je to do rutera(za kojeg su prije rekli da je u savršenom stanju) jer nema bit do ičeg drugog.

Ja cu pogledat imali jos koja firma koja ima podrsku za adsl u mom mjestu iako sumljam.
Wolfblade je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2010., 13:32   #35
NikolaX
UT oNs guRu
Moj komp
 
NikolaX's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: ZG
Postovi: 55
Da se pridruzim kamenovanju tcoma, imam maxadsl vec 6g i sve do zadnjih 4 mjeseca sve ok bilo, no sad mi, ne samo da puca veza nego se sam Thompson ruter resetira valjda pet puta dnevno i k tome naravno zezne i MaxTV kojeg moram svaki put iskljucit iz struje da opet dobije konekciju..
Zvao sluzbu valjda par puta za isti kvar, no nista, jednom su ponudili da dodje tehnicar ali nije me bilo doma( zvali u subotu 10min prije dolaska ) dogovorio za neki drugi dan i opet nista.
Ne znam ko tu koga, mislim jel ja moram placat za takvu uslugu koja je ocigledno krajnje ne profesionalna.. end rant.
NikolaX je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2010., 01:46   #36
pexy
Registered User
Moj komp
 
pexy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 39
t šrot

hajde ljepo je vidjet da nisam solo u problemu sa maxteveom. svakodnevno pucanje veze i da stvar bude još bolja apdejtanje maksa u 13 sati.. da se ubiješ. meni rikava onak.... net prosječno 5 puta dnevno. dovoljno da ostavim torent pa čim izađem gecrkt. jedino što se tiče brzina zasad sam zadovoljan al brate nemreš mi rikavat....

__________________
ooo drimbokše, ti kvalitetni komadu tehnologije!
pexy je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2010., 18:34   #37
dj_dannijel
love is back
Moj komp
 
dj_dannijel's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 270
Poštovani
imam problem nekih s T-SCOMom
naime kad mi je download na oko 70kb/sec onda mi upload uopče ne funkcionira, znači nemogu paralerno skidat nit uplaodat...

il kad mi je uplaod na naprimjer 30kb/s onda mi je download na nuli, znači nikako ne rade skupa, što mi je jako bezveze jer sam nabavil videokameru, i RADILA JE, al sad nakon nekog vremena oču obavit video poziv kad ono il ja il ta osoba zašteka i jednostavno nema šanse da se koristi videopoziv, probal sam i audiopoziv jer sam mislil da je kamera krepala al nije nit u tom slučaju ne radi

postavke neznam, nisam ništa mjenjal, firewall sam potpuno ugasil,(mislil sam da je možda on) al opet isti slučaj....

ima ko kakvi prijedlog il je to do t coma??


e i da, često mi u zadnje vrijeme puca veza, pogotovo kod full downloada.... i kod spajanja nekog wireles uređaja, npr mobitela....


POMOĆ BITTE
__________________
Bez reklama i linkova u sigu :-)
dj_dannijel je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2010., 23:06   #38
The Player
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Tu i tamo
Postovi: 335
Dal zna tko zasto kad ištekam adapter iz struje moram ponovno stavljati instalacijski cd od t-coma i instalirati da bih se mogao spojiti na net, što krivo radim.
Imam D-link 584-T
The Player je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2010., 00:43   #39
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Znam da je prijatelj svaki put kad je ištekao taj ruter iz struje pa uštekao morao samo portove ze torrente namiještat ali nikakav instalacijski cd nije morao stavljat.
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2010., 13:27   #40
The Player
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Tu i tamo
Postovi: 335
Ja svaki put kad ga isključim iz struje moram ponovo cd instalirati, pa neznam što krivo radim.
The Player je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2010., 13:51   #41
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,610
@The Player
Mogao si pretražit stare teme za DSL-584, kvazi install procedura ne odradi "stvar" do kraja kako treba. Konfiguriraj uređaj manualno kroz web konfig, nezaboravi (više puta ako treba tj. po promjeni na pojedinom tabu zviznit Applay + Save & Reboot u Tools tabu.
Ako imaš samo jedan komp radije ga podesi u Bridge mode + na kompu napravi PPPoE Dial-Up.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2010., 14:06   #42
Sand
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: ZG Travno
Postovi: 333
Također, stalno puca veza. Dva puta sam ih zvao, rekli da će poslati nekog (imam Thompsona) i nitko nikad nije došao........
Lud polako, ali dobro... Ja u Jaski ne mogu se prebaciti na nikog drugog.
Sand je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2010., 14:06   #43
The Player
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Tu i tamo
Postovi: 335
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
@The Player
Mogao si pretražit stare teme za DSL-584, kvazi install procedura ne odradi "stvar" do kraja kako treba. Konfiguriraj uređaj manualno kroz web konfig, nezaboravi (više puta ako treba tj. po promjeni na pojedinom tabu zviznit Applay + Save & Reboot u Tools tabu.
Ako imaš samo jedan komp radije ga podesi u Bridge mode + na kompu napravi PPPoE Dial-Up.

Od tog nemam ppojma, bio sam nesto prckao i stavio modem u bridge mode, i onda na kraju nisam se mogao ni spojiti na net, jer neznam i nesto sam krivo napravio, onda sam morao ponovno sa instalacijskim cd-om instalirati sve pa mi je proradilo. I negdje sam procitao da kad je D-Link 584T u bridge modu da mu zna i veza pucati.
The Player je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2010., 14:58   #44
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,610
Krivo si pročitao, prije će pucat u Router modu rada a i nepotrebno je ako imaš samo jedan komp.
Sve je u detalje sa slikama xyz puta objašnjeno na Mrežama, samo treba tražit i čitat (možeš poćet od ADSL Biblije).
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2010., 16:09   #45
The Player
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Tu i tamo
Postovi: 335
http://hackingworld.bloger.hr/post/d...t/1219693.aspx

Isao sam po ovom i onda nece da mi se spoji na net.
The Player je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2010., 18:44   #46
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,610
Opet on čita okolo a ne ovdje na forumu, neki parametri su se u međuvremenu promjenili (npr. DNS serveri, imaš temu ovdje) i opet forsiraš Router mod rada po tim uputstvima.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2010., 13:32   #47
The Player
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Tu i tamo
Postovi: 335
A ne mogu naci. Ili neznam naci.
The Player je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2010., 14:31   #48
RisingPower
čudovište
 
RisingPower's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 757
Citiraj:
Autor The Player Pregled postova
A ne mogu naci. Ili neznam naci.
O bože blagi, prvo postavljaš pitanje u krivoj temi i još očekuješ da ti rješenje padne sa neba... Daklem, prvi korak je da bilo kakve cd-e od t-konja baciš u smetje. Zatim se ulogiraš u konfiguracijsko sučelje routera, odeš na WAN i tamo u WAN setting odabereš bridge mode. Obavezno apply, i zatim na system, tools i stisneš gumbić save and reboot. Pričekaš koju minutu da router dođe k sebi. Ja imam G684T, valjda je i kod tebe slično... Ako nije, onda improviziraj (malo logičnog zaključivanja čini čuda) ili pretražuj forum...
DHCP i DNS relay u home sekciji isključi ako je slučajno tamo nešto sprčkano (po potrebi opet napravi save & reboot)...

U TCP/IP postavkama mrežne kartice ili gdje ti je već povezan router na komp postaviš fiksnu IP adresu, default gateway (adresa routera) i DNS koji su navedeni ovdje: http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=91801
(barem ja kod sebe tako uradih i sve radi savršeno)...

Na kraju u windozama napraviš pppoe konekciju, upišeš username + password i to je cijela mudrost...
__________________
Failure is always an option.
RisingPower je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2010., 14:47   #49
rokoko
In Rainbows
Moj komp
 
rokoko's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 705
i meni puca veza gotovo svaki dan...i nekad se zna zaredat 4-5puta u par minuta...i to cijeli router izbaci te treba par minuta da se sinkronizira s kompjuterima,pa dsl vezom i onda tek spoji na internet...router je thompson st780. i stvarno je nepodnosljivo
__________________
"Success can only be achieved with a kind of pioneer spirit and repeated use of three tools: failure, introspection and courage." - Soichiro Honda
rokoko je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2010., 12:28   #50
The Player
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Tu i tamo
Postovi: 335
Citiraj:
Autor RisingPower Pregled postova
O bože blagi, prvo postavljaš pitanje u krivoj temi i još očekuješ da ti rješenje padne sa neba... Daklem, prvi korak je da bilo kakve cd-e od t-konja baciš u smetje. Zatim se ulogiraš u konfiguracijsko sučelje routera, odeš na WAN i tamo u WAN setting odabereš bridge mode. Obavezno apply, i zatim na system, tools i stisneš gumbić save and reboot. Pričekaš koju minutu da router dođe k sebi. Ja imam G684T, valjda je i kod tebe slično... Ako nije, onda improviziraj (malo logičnog zaključivanja čini čuda) ili pretražuj forum...
DHCP i DNS relay u home sekciji isključi ako je slučajno tamo nešto sprčkano (po potrebi opet napravi save & reboot)...

U TCP/IP postavkama mrežne kartice ili gdje ti je već povezan router na komp postaviš fiksnu IP adresu, default gateway (adresa routera) i DNS koji su navedeni ovdje: http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=91801
(barem ja kod sebe tako uradih i sve radi savršeno)...

Na kraju u windozama napraviš pppoe konekciju, upišeš username + password i to je cijela mudrost...








Evo napravio sam sve sad po tvom i radi, a neznam ja do sad nisam kuzio kako to napraviti a ti si mi to zdravoseljacki objasnio kako je i trebalo da skužim.
Hvala
The Player je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2010., 09:02   #51
sasa76x
Premium
Moj komp
 
sasa76x's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 119
HT-ova je infrastruktura, ako ti parica ne valja nece ti valjat ni pod H1 ni pod Amisom ni pod B-netom. Mijenjanje operatera nece rijesit problem s paricom. Salji zahtjev da ti dovuku nove kablove ili nest, dok si jos pod t-comom (ic ce brze) i tek kad ti poprave paricu onda predji na drugog operatera[/QUOTE]


Kakve veze ima parica sa b- netom? Oni daju internet preko kabla a ne dsl.
sasa76x je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2010., 18:27   #52
razor_061
MPower
Moj komp
 
razor_061's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zabok, Zagorje
Postovi: 100
Citiraj:
Autor sasa76x Pregled postova
HT-ova je infrastruktura, ako ti parica ne valja nece ti valjat ni pod H1 ni pod Amisom ni pod B-netom. Mijenjanje operatera nece rijesit problem s paricom. Salji zahtjev da ti dovuku nove kablove ili nest, dok si jos pod t-comom (ic ce brze) i tek kad ti poprave paricu onda predji na drugog operatera

Kakve veze ima parica sa b- netom? Oni daju internet preko kabla a ne dsl.[/QUOTE]

Pazi kaj su meni rekli. Bio u T-Centru, razgovarao s tehničarom i frajer je rekao da ja netko priključio maxadsl na istu liniju kao ja, na kraju se ispravi na isti kabel.. Ja kao velim, kako mi net do prije 2 mjeseca radio savršeno i sad odjednom to. I veli kao da je do toga, ja velim kao pa nek zamijene kablove, na što on veli da nema potrebe jer su kablovi dobri. Kako su dobri kad ja dajem pare za 4mbps vezu a imam 1.7mbps. Ma daj T-COM shit. Ja mislim da to oni namjerno rade, kaj je da je. Zašto mi ne puste 4mbps kako sam imao pa mi nek puca veza, bmk. A ne oni stavili 1.7mbps. Mislim sranje ... :S
razor_061 je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2010., 20:33   #53
Wolfblade
Premium
Moj komp
 
Wolfblade's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 609
Evo dobio novi ruter ista stvar ja vise ne znam. Samo da dojde bilo koji drugi isp u moj kraj i odma prelazim na njega
Wolfblade je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2010., 10:12   #54
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 443
Ja isto imam problema sa pucanjem veze. Router je Siemens SE515dsl i 8Mbit veza. Zvao sam ih par puta, pa bi kao riješili problem ali kita. Puca. Najnovije im je da oni mene zovu svako malo da potpišem novi ugovor (stari istekao još prije 2, 3 godine, možda i više) pa da će mi dati novi router koji će riješit taj problem. Lažovi ogavni! Na žalost samo njih mogu koristiti, a udaljen sam niti 2 km od trga. Varaju ljude bezobrazno. Ja znam da je s mojim routerom sve u redu.
murina je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2010., 21:49   #55
frikec
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 209
Citiraj:
Autor Wolfblade Pregled postova
Ne zapravo oni me nagovaraju da uzmem novi makar su očitanja ok.
A to je izgleda velikim dijelom zato jer mi je isteko ugovor pa moram platit novi ruter 800kn
cek ako ti se router pokvario sam od sebe (dakle ne prilikom nestrucnog rukovanja) onda ti t-com neovisno o tome imas li ugovor, ili ne treba besplatno zamjeniti router.

imao sam takav slucaj, modem se pokvario (ugovor mi je tada vec istekao) dosao tehnicar donio novi i sve pet, doduse to je bilo prije pet godina mozda su u medjuvremenu promjenili politiku
frikec je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2010., 04:42   #56
razor_061
MPower
Moj komp
 
razor_061's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zabok, Zagorje
Postovi: 100
Evo ja sam prije dva mjeseca uzeo od frenda Thompsona. On je dobio novi. I ČUDO od onda mi se veza popravila. Nisam znao da to toliko ima veze s routerom.
razor_061 je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2010., 02:20   #57
Gorstak
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zadar
Postovi: 176
hmmm, meni je na d-link 584t pucala veza svakih nekolih mjeseci, ali kad bi pocela pucat, onda bi to stalno....nazvao bih szk i oni bi ocistili liniju, tj. resetirali signal i sve bi bilo ok nekoliko mjeseci, pa onda ponovo..
enivej, nedavno su mi donijeli novi ruter, jer cak ni poslije resetiranja nebi sljakalo kako treba....donijeli su mi siemens gigaset...i sad radi ok, zna ponekad diskonektat na sekund pa se vratiti, sto primjetim jedino tako sto mi se internet radio ugasi pa upali....enivej, mislim da puno toga ovisi o vasim susjedima, tj, koliko vas je na istom kabelu, zato vam i szk ne moze pomoci...jedino rijesenje je promjena isp-a, po mogucnosti nekog koji ima svoje kabele provucene...
Gorstak je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2010., 12:31   #58
PusA
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: The Other side
Postovi: 95
Kod mene je bila slična situacija...2-3-4 tjedna dobro a onda nešto "Pukne" i ne može se više spojit. Standardna procedura, zovi SZK i onda oni resetiraju i testiraju i tko zna sta vec i proradi. Ja sam godinama mjenjao sve i svašta. Prvo i osnovno kutijicu na ulazu u kuću i kabel do utičnice u kući. Pa UTP kabele, pa modeme, ISDN, DSL itd. Uglavnom nakon par godina sve radi super a nemam pojma do čega je bilo
__________________
There he goes. One of God's own prototypes. Some kind of high powered mutant never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
PusA je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2010., 16:04   #59
RisingPower
čudovište
 
RisingPower's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 757
Citiraj:
Autor frikec Pregled postova
cek ako ti se router pokvario sam od sebe (dakle ne prilikom nestrucnog rukovanja) onda ti t-com neovisno o tome imas li ugovor, ili ne treba besplatno zamjeniti router.

imao sam takav slucaj, modem se pokvario (ugovor mi je tada vec istekao) dosao tehnicar donio novi i sve pet, doduse to je bilo prije pet godina mozda su u medjuvremenu promjenili politiku
Mislim da je ovo čista dezinformacija. Sada više ništa ne daju badave...

Ako si pod ugovorom onda ništa od routera. Ako i nisi onda opet ništa jer treba potpisivati novi ugovor na 30 godina kao da dižeš kredit za stan, a u međuvremenu i taj router može crknuti jer garancija uglavnom traje kraće od ugovora i onda si opet nigdje...

Jednostavnije je uzeti neki rabljeni ovdje na placu za sitne pare i mir.
__________________
Failure is always an option.
RisingPower je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2010., 21:13   #60
acer
Whatever :)
Moj komp
 
acer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka,Bulevard
Postovi: 1,734
Meni je isto danas dosta cesto pucala veza i ledi se slika na maxtv.
Primjetio sam da se to dogadja s vremena na vrijeme,recimo do danas zadnjih mjesec i pol dana bilo je sve ok,veza se drzala po 24 sata kako i treba biti.
__________________



GIGABYTE B450 AORUS PRO
Fractal Design Define XL R2
Chieftec A-80, CTG-750C, 750W
AMD Ryzen 5 3600
Be Quiet Dark Rock Pro 4
Asus Nvidia GTX 1060 OC Edition, 3GB
Avermedia Live Gamer HD Lite
GEIL Evo Spear AMD GASB416GB3200C16ADC, DDR4 3200MHz, kit 2x8GB
SAMSUNG 970 Evo Plus NVMe M.2, 250GB
LG BH16NS55 Bluray writer
LG GGW-H20L Bluray writer
27" Philips
Brother HL-2240
Das Keyboard 4 Professional, MX brown
Logitech mouse G402
Scanner HP Photosmart G3010
Cambridge Audio DacMagic 100
Scythe SDAR-2100 + Scythe Kro Craft Speaker SCBKS-1000
Windows 10 PRO x64



acer je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na