Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Rezultati ankete: Koji GPS tracker vam je najdraži ?
Sportstracklive/Sports Tracker Pro 5 14.71%
Everytrail 1 2.94%
Oruxmaps 2 5.88%
Alpinequest 0 0%
Strava 1 2.94%
Mytracks 1 2.94%
Sports Tracker 4 11.76%
Endomondo 15 44.12%
Runkeeper 3 8.82%
Maverick 1 2.94%
MapMyRIDE 1 2.94%
MyTrails 0 0%
Glasači: 34. Ne možete glasati na ovoj anketi

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.03.2012., 18:11   #1
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
GPS trackeri za snimanje ruta i rekreaciju

Vidim da dosta ljudi pita za prijedlog koju aplikaciju koristiti ako npr. idete trčati, voziti biciklu i slično, pa želite usput i snimiti rutu kojom ste išli, da bi je kasnije mogli detaljno analizirati ili podijeliti s prijateljima.
Sličan topic nisam našao pa bi možda bilo dobro da ostali podijele svoja iskustva i glasuju za njima najdražu aplikaciju.
Ako je nekim slučajem nisam uvrstio, nadam se da ću to moći kasnije, pa će se topic updateat "putem".

Ja sam do sada imao iskustva sa 3 aplikacije: Sportstracklive, Everytrail i Alpinequest.

1. Sportstracklive sam koristio najduže i program odlično funkcionira. Rutu možete analizirati u samom programu ili kada se uploada na njihov server, gdje možete vidjeti razne detalje, tok rute, podijeliti je s drugima, itd.
Kako to izgleda kada se uploada: http://www.sportstracklive.com/track...king/CL/537015

2. STL sam zamijenio nedavno sa Everytrailom jer sam htio vidjeti mogućnosti Everytraila da slike koje sam slikavao tokom rute ubaci u rutu točno na mjesta gdje su uzete, pa na kraju kada se to uploada na njihov sajt, lijepo izgleda. Također dosta drugih ljudi koristi Everytrail, pa neke njihove rute možete preuzeti i vidjeti kamo su oni išli/vozili se, itd.

Problem je šta mi je prvu rutu prilično neprecizno snimio, drugu nije ni uspio, upload slika traje vječnost i na ruti od neka 2h mi je pojeo 50% baterije. Možda ja nešto krivo radim, ali trenutno ga ne koristim.
Kako to izgleda možete vidjeti ovdje: http://www.everytrail.com/view_trip....de9d606ec7b2b7

3. Alpinequest.

Preporuku sam vidio na jednom drugom forumu. Aplikacija je vrlo moćna i detaljna. Osim standardnih mapa koje postoje npr. u Oruxu, ovdje možete učitati i "user created" mape koje su dostupne samo u plaćenoj verziji ($5) i naravno, offline mape.
Ono šta je interesantno je da se može dodati više layera (slojeva) mapa.
Npr. danas sam testirao aplikaciju i učitao Hike Bike Map (hikebikemap.de), vjerovatno najdetaljniju mapu sa svim puteljcima, označenim vodoopskrbnim mjestima, itd. Povrh nje sam učitao Hills Shading Layer, odnosno topografski prikaz. Na kraju dobijete detaljnu mapu sa topo prikazom terena. Kako to izgleda možete vidjeti na screenshotovima dolje.
Ako se to nekome ne sviđa, može učitat neku drugu mapu i povrh toga učitati npr. Google Satellite layer preko nje - kombinacije su mnoge.

U samom programu ima milijun podešenja koje možete namještat, frekvenciju refreshanja gps-a, preciznost, način dobivanja lokacije (gps, network, external, kombinacija pojedinih ili sve automatski). Možete snimiti offline mape preko Mobile Atlas Creator aplikacije za PC pa ih staviti na sdcard - u tom slučaju štedite bateriju jer se mob ne treba spajat na net da učita mapu, itd.

Na kraju možete exportat GPX fajl (rutu) u bilo koji drugi program ili online servis poput bikemap.net, everytrail, itd. Sam Alpinequest nema mogućnost uploadanja rute na njihov sajt pa da to podijelite na npr. facebook i slično, ali zato snima (po meni) najprecizniju i najdetaljniju rutu. Oruxmaps još nisam testirao ali mislim da nije ni on loš (tu su negdje), pa kako se kome sviđa.

Kako to izgleda u slikama:

1. Sljeme



2. GPS lock i kompas




3. Snimljena ruta



Ruta je toliko detaljna da prikazuje željezna vrata koja sam zaobišao (to je promjer nekih 2m)

4. Šta se sve može s njom




5. Detalji o ruti




6. Podešenja GPS-a




U planu mi je još testirati Oruxmaps (koji je sličan Alpinequestu), Strava, Mytracks i ako naiđem na još koji hvaljeni program.

Zadnje izmijenjeno od: Neo-ST. 23.03.2012. u 19:10.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2012., 18:16   #2
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,669
http://www.endomondo.com/


EDIT:

jednostavan, nema bespotrebnih komplikacija.

odabere se vrsta aktivnosti upali GPS i to je to.

potrošnja baterije je zanemariva .

Koristim ga na Gejfon 3GSu.

Za test napunjen na 100 % , 2 sata i 45 Minuta vožnje bicom uz konstantno slušanje muzike oduzelo ~15%.

Sviđa mi se sistem "svakog kilometra" , tj da mi kaže kolko mi je za svaki km trebalo minuta.
Ima natjecateljski sistem. Npr, odvoziti najbolje vrijeme po prije priješđenoj ruti , pa probati odvoziti rutu od prijatelja brže itd.
Osnovna free verzija nudi dovoljno podataka.

Postoji opcija friends gdje se mogu vidjeti sve aktivnosti prijatelja , vremena , rute , oznacava svaki Km na mapi itd..

History gdje po datumima bilježi sve podatke.

Pitaj ak te još nešto zanima.
primjer : http://www.endomondo.com/workouts/43485044

__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .

Zadnje izmijenjeno od: Ati freak. 23.03.2012. u 18:31.
Ati freak je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.03.2012., 18:18   #3
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Striko glasuj, imaš poll gore

P.S.
Ne bi bilo loše da i napišeš zašto baš Endomondo, tako da i drugi znaju
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2012., 18:33   #4
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,669
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Striko glasuj, imaš poll gore

P.S.
Ne bi bilo loše da i napišeš zašto baš Endomondo, tako da i drugi znaju
Eto.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2012., 18:57   #5
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Hvala, baš ću probat i Endomondo
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2012., 19:15   #6
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Nešto poput endomonda je i sports-tracker. Prije je to bio nokiin servis, al vidim sad da su sve platforme podržane.Nisam ga već dugo koristio, al ima kačenje slika na rutu, iako u maloj rezi i tak više manje sve opcije kao i endomondo, od uploada ruta na njihov server, prijatelja i sl.


Iako, ja ovaj sports-tracker i endomondo nebi uspoređivao s ovim ostalim programima što je Neo naveo, jer to očito nije ista klasa.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2012., 19:18   #7
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Razlikuju se u detaljima, ali svrha je ista: mapiranje rute.
Nekome nije bitno da se mogu kačiti slike i dijeliti rute na facebook, nekome je, pa tko kako voli nek izvoli
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2012., 19:27   #8
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Ma ok, mapiranje rute ok, al to su slabiji alati od ovih tvojih. To je više da ih uključiš i zaboraviš dok radiš rutu, eventualno okineš koju sliku i to, i većinom se baziraju na google mapse. Nije to loše, al netko tko želi topo i ostale naprednije stvari ovo nije za njih.

Čak bi se usudio reći da je endomondo i sports-tracker osmišljeni kao neka socijalna mreža, samo orjentirana na praćenje ruta i workouta.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2012., 19:29   #9
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Slažem se, ali eto nek se nađe. Ako netko ide u divljinu nek zna da postoje i bolje mape od ovih socijalno orijentiranih trackera
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2012., 19:33   #10
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Ma to svakako, treba sve istestirat detaljnije, ovako kao što si krenuo da je sve na jednom mjestu. Pohvale za trud i nemoj stati dok sve neisprobaš
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.03.2012., 19:39   #11
dekky
Premium
Moj komp
 
dekky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: pula
Postovi: 637
ne da mi se pisat puno, pa cu stavit samo link http://www.sportstracklive.com/track...ir/532555/full.
u gornjem lijevom kutu ima tipka play , ne znam jel drugi to imaju?
dekky je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2012., 13:25   #12
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
runkeeper? https://play.google.com/store/apps/d...=search_result

samo njega koristim zapravo sam samo njega i probao, ok jednostavan sve sto mi treba.

minus: srusio mi se 2-3 puta
  Reply With Quote
Staro 24.03.2012., 13:40   #13
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Baš sam se sjetio runkeepera, ali sad ne znam kako ga ubaciti gore, pa ako neki od modova čita ovo zamolio bih ga da ubaci Runkeeper u anketu.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2012., 13:44   #14
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,269
probo sam nekoliko ali najbolji mi je runkeeper
jos da google ispravi nazive ulica...
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2012., 14:12   #15
walbandon
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Valbandon-blizu Pule
Postovi: 972
__________________
C I C E.... TRGOVAC 1 , 2 ,
walbandon je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2012., 15:08   #16
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Sad sam završio test rutu sa Endomondom, i u opcijama mi je namješteno da automatski share-a na facebook. Prvo onaj "upload" botun je pre malen, drugo kad ga stisnem piše "uploading" pola sekunde, treće nije sharea-o na facebook rutu, onda sam je izbrisao i od tada je pokušavam ponovo uploadat s mobitela, ali ne ide. Stisnem "upload" i ništa se ne dešava...


EDIT:
Trenutno se igram s novim trackerom, Maverick Pro, zanimljiva stvarčica. Ruta se može uploadat na GPSies.com nakon završetka snimanja, podržava više mapa, jednom kad se skinu onda se više ne skidaju (kešira ih, cache), itd.

Zadnje izmijenjeno od: Neo-ST. 24.03.2012. u 16:02.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2012., 19:13   #17
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,669
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Sad sam završio test rutu sa Endomondom, i u opcijama mi je namješteno da automatski share-a na facebook. Prvo onaj "upload" botun je pre malen, drugo kad ga stisnem piše "uploading" pola sekunde, treće nije sharea-o na facebook rutu, onda sam je izbrisao i od tada je pokušavam ponovo uploadat s mobitela, ali ne ide. Stisnem "upload" i ništa se ne dešava...


EDIT:
Trenutno se igram s novim trackerom, Maverick Pro, zanimljiva stvarčica. Ruta se može uploadat na GPSies.com nakon završetka snimanja, podržava više mapa, jednom kad se skinu onda se više ne skidaju (kešira ih, cache), itd.
Za endomondo, logiraš se na site i od tamo bacis share.

današnja ruta: http://www.endomondo.com/workouts/p7...4997626585#_=_
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2012., 19:54   #18
D.O.M.I.
Premium
Moj komp
 
D.O.M.I.'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 269
Možete li mi reći za koje od navedenih aplikacija gore ne trebam internet vezu ?
Htio bih onu aplikaciju koja radi offline najbolje, dakle da mi netreba biti upaljen net dok vozim, samo GPS
D.O.M.I. je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2012., 19:56   #19
Elder
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Krapina
Postovi: 165
Ja koristim endomondo od kad sam kupil mobitel sa androidom. Prije sam koristil sport-tracker za nokiu.

Kaj se tice endomonda po meni najbolja app za pracenje aktivnosti. Podrzava audio-coach, ima jako puno modova za sportove od trcanja pa sve do joge. Besplatna registracija na njihovu stranicu, koja ima jako puno statitika po kojoj mozes pratiti svoj napredak. Meni najzesca stvar je mogucnost osvajanja nagrada, prijavljivanjem u Endomondo challenge. Svaki mjesec novi izazov, a daju i dobre nagrade.
Zver je da ti sprema i playlistu kaj slusas od muzike. Da ne zaboravim jos mogucnost stavljanja prijasnje rute/vremena rute za cilj.

Moj glas zato ide endomondu

Citiraj:
Autor D.O.M.I. Pregled postova
Možete li mi reći za koje od navedenih aplikacija gore ne trebam internet vezu ?
Htio bih onu aplikaciju koja radi offline najbolje, dakle da mi netreba biti upaljen net dok vozim, samo GPS
Za endomondo ti netreba net dok trcis ili bilo kaj drugo.

Zadnje izmijenjeno od: Elder. 25.03.2012. u 20:02.
Elder je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2012., 20:55   #20
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Za GPS logove (ne navigaciju) koristim Oruxmaps.

Napravim si offline mapu područja (ima i online mape) kojeg želim (ima mape sa izohipsama koje su mi važne kad sam na bajku da znam što me čeka napred). Ima statistiku na kraju, razna podešenja, upload na everytrail, gpsies i još druge. Logovi su mu kvalitetni, ako se stavi da konstantno radi točke onda i pocucla bateriju u par sati. Mape su mi sa Openstreetmap-a koje se updateaju kako korisnici stavljaju nove staze (dobrovoljna baza).

Ali to nije app za praćenje aktivnosti, ali za neke stvari je super. Free je i pun mogućnosti.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2012., 21:27   #21
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Koje su to mape sa izohipsama? Ja koristim hikebikemap, svi živi puteljci su ucrtani, do najmanjeg, samo nema kvalitetan topo. Google Terrain je tragičan, ima još ona Topo4eu ili tako nešto, ali nije dovoljno detaljna...

EDIT: Vuco, kad si već tu, kako da ubacim nove trackere gore u anketu?

Zadnje izmijenjeno od: Neo-ST. 25.03.2012. u 21:32.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2012., 21:45   #22
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Koje su to mape sa izohipsama? Ja koristim hikebikemap, svi živi puteljci su ucrtani, do najmanjeg, samo nema kvalitetan topo. Google Terrain je tragičan, ima još ona Topo4eu ili tako nešto, ali nije dovoljno detaljna...

EDIT: Vuco, kad si već tu, kako da ubacim nove trackere gore u anketu?
Openstreetmap ->maps forge. Iako tako opet nisu sve staze (ali su izohipse) iz jednog razloga - kad se ubacuje log u mapu (pa onda treba serverima par dana da to doista ubace u mapu na webu) ima za odabrati jesu li bicikli dopušteni ili nisu (prohibited). Ako odaberu da su zabranjeni, onda tamo mape nema (ali ima tipa na Openstreetmap mapnik-u onda).

Za anketu brijem da moraš moda ili admina kontaktirati.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2012., 22:35   #23
D.O.M.I.
Premium
Moj komp
 
D.O.M.I.'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 269
Danas sam odvozio rutu biciklom i pritom sam imao upaljen Oruxmap online mode naravno s internetom i sve je fino prošlo.
Međutim, program mi izgleda dosta komplicirano i nije mi baš jasno kak se namjesti offline da fino mapira rutu kojom sam vozio.
D.O.M.I. je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2012., 22:37   #24
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Meni je Endomondo super jer podržava gro drugih sportova.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2012., 22:40   #25
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Citiraj:
Autor D.O.M.I. Pregled postova
Danas sam odvozio rutu biciklom i pritom sam imao upaljen Oruxmap online mode naravno s internetom i sve je fino prošlo.
Međutim, program mi izgleda dosta komplicirano i nije mi baš jasno kak se namjesti offline da fino mapira rutu kojom sam vozio.
Evo pogledaj tu, pod Creating maps: http://www.oruxmaps.com/oruxmapsmanual_en.pdf
Tu ti piše kako direktno iz mobitela skinut mapu za kasnije korištenje, ili ovdje, preko PC programa koji se zove Mobile Atlas Creator: http://www.oruxmaps.com/oruxmapsdesktop_quick.pdf

Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Meni je Endomondo super jer podržava gro drugih sportova.
Kod takvih aplikacija "sport" je samo ime
Ja trenutno koristim Maverick Pro aplikaciju za Android, onda ona uploada rutu na GPSies.com, da tek tamo vidiš koliko opcija imaš
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2012., 22:46   #26
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Dobro, ovo je zgodno jer je real time i netrebaš vezu na net.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2012., 22:50   #27
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Ne treba ni ovaj, uploadaš kada želiš/možeš. Snima se lokalno. Za trackanje možeš odabrat da li da koristi gps, network, bluetooth gps/nešto treće ili od svega po malo.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2012., 22:58   #28
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Simpatična tema. Meni bi trebalo nešto ovakvo samo da ima jako precizno mjerenje visine. Pokušali smo par puta snimiti rutu skoka od ulaska u avion do prizemljenja ali nije bas dobro ispalo. Pokušali smo sa nekom nokijom (ne sjecam se tacnog modela) i onim OVI mapama.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2012., 23:12   #29
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,208
Koristim Endomondo, kako je rečeno ima malu potrošnju, live tracking pa kolege iz kluba mogu baciti oko na vožnju dok sam u šumi i većina kolega mi je na njemu.
Live tracking ne troši puno, mislim da je 100-200kb po satu.

Ati freak kako ti je fulao 1km visinske razlike kada si koliko vidim si ištao istim putem u oba smjera. Meni isto fula, ali ne toliko, razlika gornje/dolje bude ~2%
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2012., 23:17   #30
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
Simpatična tema. Meni bi trebalo nešto ovakvo samo da ima jako precizno mjerenje visine. Pokušali smo par puta snimiti rutu skoka od ulaska u avion do prizemljenja ali nije bas dobro ispalo. Pokušali smo sa nekom nokijom (ne sjecam se tacnog modela) i onim OVI mapama.
Preko searcha na market.android.com sam našao ovo: https://play.google.com/store/apps/d...VtcGxvZ2dlciJd

Inače današnji smartphonovi imaju akcelerometre i ostala čudesa, možda će ti bolje ispast s nekim novijim Android smartfonom.
Probaj to u kombinaciji sa detaljnijim programima poput Oruxa, AlpineQuesta, Mavericka, itd.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na