Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.12.2020., 14:46   #2341
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
ja stvarno vas ne razumijem, protis je privatna trgovina i dostavu USB sticka može naplatiti 500kn, vi ćete otić tamo gdje će ta dostava biti besplatna ili 29kn

najbolje što možeš kao pojedinac je izbjegavati, a ne govoriti im kako da posluju, to će sami osjetit
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2020., 17:08   #2342
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Jeste dosadni.
Svaki kupac koji želi proći što jeftinije ima logiku i po njoj računa 1000+35 kn < 1100 kn i besplatna dostava.
Samo ofce kupuju gdje je "besplatna" dostava ako me što jeftinije proći.

Ali ne, krenimo od logike da plaćaš "više" jer je proizvod 1000 kn samo.

Ili možda željeli i mirisni borić kao znak isprike jer su vas "oderali" prodavajući vam jeftinije nego drugdje?

O Bože što sve neću doživjeti... Da branim Protis....
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2020., 18:14   #2343
Lika091
Premium
Moj komp
 
Lika091's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb - Brinje
Postovi: 785
Vratimo se na bit, narudzba 4000kn a dostava se plaća. Pa k vragu.
Lika091 je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2020., 18:24   #2344
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Slazem se da je smijesno da nema besplatnu dostavu iznad nekog veceg iznosa, ali ja prvi kao kupac pogledam uvjete placanja i dostave i procitam i uzmem u obzir dostavu.

Nazalost tu je protis drljav i da bi nasa dostavu (koja se nalazi u grupi artikala -> Ostalo ) dobijes ovaj ispis cijena koji ti ne govori prakticki nista: https://www.protis.hr/products/index/dostava/533

Takoder nema klasicne kosarica -> dalje -> placanje nego ti ispunis artikle, nacin placanja i dostavu (di ne pise cijena) i onda saljes tu formu dalje pa dobijes ponudu na mail, dosta zastarjelo i lose. Naravno ponudu ne moras prihvatit i obrises mail u ovom slucaju, ali da je to sve skupa lose - je.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2020., 18:31   #2345
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
nažalost podržavam kolege koji su stali na stranu trgovine.
razlog je isti: stavi proizvode u košaricu i dodaj cijenu narudžbe. otiđu u dvije tri trgovine i napravi isto. na kraju odaberi trgovinu i stisni kupi. kraj priče.
primjer: na geeku, honoru, bangoodu, gearbestu i ostalim trgovinama uvijek je bila različita cijena istog artikla i na kraju sam najčešće uzeo kod honora koji je uvijek imao najveću cijene dostave - jednostavno su bili najjeftiniji kad se povukla crta.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2020., 16:44   #2346
beli14
Premium
Moj komp
 
beli14's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Gotham City
Postovi: 511
Evo da i ja napišem svoje iskustvo s Protisom.
U ponedjeljak online naručena ploča AsRock B450M Pro4-F i memorija 2x8GB Patriot Viper Steel 3200MHz CL16 (oboje bilo "raspoloživo")

U srijedu dolazim pokupiti robu, ali bio neki problem pa nemaju memoriju koju sam naručio i platio unaprijed (hebi ga, desi se).
Djelatnik mi tamo ponudio 2x8GB Patriot Viper 4, 3200MHz CL16. Budući da meni svakako treba memorija, prihvatio sam jer je skoro identična. Tu dolazi do problema jer, ako sam dobro shavtio, tu memoriju nemaju u sutavu pa mi ne mogu dati račun. Čekao sam par minuta da nešto upiše zbog garancije. I to je to. Odlazim iz trgovine, i u autu primjetim da je na računu memorija koju sam prvobitno naručio. Vraćam se nazad, i kažem da nije ova druga memorija na računu. Odgovor je bio ovo što sam napisao tri rečenice ispred. Dobro. To mi je u redu, ako garancija valja. Još sam i mail slao da ne bi bilo za četiri godine nismo znali jer nemam "pravi" račun.

U četvrtak idem instalirati novu MBO, CPU, i RAM. Složim sve, odmah post i boot na staru instalaciju Windowsa, ali Windows vidi samo 7,9GB, a 8,1GB je "hardware reserved". Idem u BIOS, uključim XMP profil. Ne posta. Smanjim na 2933mhz. Ne posta. Sve osim "Auto" ne posta. Čak i ako smanjim frekvenciju na 1866mhz. Probao i olabavit latencije, ništa. Samo auto na 2133 te windows iako vidi svih 16gb, dostupno mu je samo 8gb. Probao i novu instalaciju windowsa, bios update i ništa. Pokušao mijenjati i utore. Proradilo s jednom pločicom na A1 utoru i 3200mhz radi. Zanimljivo je da je memorija čak na QVL listi. I dva puta sam već imao bulid (baš kod Protisa) s B450M Pro4 i svaki put XMP od prve, bez problema.

U subotu odlazim opet u ZG, namjeri da zamjenim navedenu memoriju za drugu ili povrat.
Objasnim što je problem, i da bih zamjenio memoriju za drugu. I odmah tu neka negativnost da to nije moguće prema njihovim uvjetima poslovanja i da se memorija mora slati u Njemačku na reklamaciju. To mi nikako nije opcija jer bih morao dugo čekati. Spomenem da su mi prodali memoriju bez računa i da zar nemam 14dana da vratim proizvod budući da je plaćen unaprijed. Djelatnik provjerava s nekim situaciju i odobrava mi zamjenu memorije. Nemaju identičnu. Pitam ako mogu dobiti povrat love. Ne mogu, pa na kraju uzimam HyperX Fury 3200 CL16 koju su imali u poslovnici. Vraćam se doma, stavim memoriju, odmah post, ukljucim XMP. Sve radi, sve OK.

Ne znam kolike su šanse da je "nova" memorija neispravna. Po pakiranju se ne može utvrditi ako je netko otvorio prije mene (dok HyperX ima naljepnice pa se može vidjet).
Za novu memoriju sam dobio račun. Da mi nisu odobrili zamjenu/povrat vjerojatno bih uzeo natrag memoriju, koristio računalo s tom memorijom i posalo koji mail na Zaštitu potrošača. Ako to ne bi prošlo, onda bih u siječnu dao ne reklamaciju.

No, da sam imao račun i sve kako treba vjerojatno ne bih mogao ništa te mi ne bi odobrili zamjenu/povrat. Ne znam zašto se memorija mora slati u Njemačku, kad iza piše ovlašteni sevis: Protis. Pogotovo kad je riječ o jeftinijoj memoriji za 500 kuna i koja je neispravna po kupnji odmah (iako sam prvo mislio da me zahebava samo XMP profil).
beli14 je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2020., 16:50   #2347
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Bude neispravnih memorija, mislim sa je to artikl koji ima najvise DOA od svih komponenti.

Ma nije Protis servis, u HR ima jako malo pravih servisa. Samo zamjena i bok, a kad istekne jamstvo, drž gaće. Nema servisiranja.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2020., 16:51   #2348
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor Lika091 Pregled postova
Vratimo se na bit, narudzba 4000kn a dostava se plaća. Pa k vragu.
Bit je da "besplatna" dostava ne postoji i uvijek je uracunata negdje.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2020., 17:34   #2349
beli14
Premium
Moj komp
 
beli14's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Gotham City
Postovi: 511
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Bude neispravnih memorija, mislim sa je to artikl koji ima najvise DOA od svih komponenti.

Ma nije Protis servis, u HR ima jako malo pravih servisa. Samo zamjena i bok, a kad istekne jamstvo, drž gaće. Nema servisiranja.
Ma razumijem, ali da oni ne mogu utvrditi da je probelm u memoriji ili nije, to ne vjerujem. Na jamstvenom listu pište ko je ovlašteni servis, shodno tome tamo i treba poslati memoriju ako je neki problem. Oni pa dalje rješavaju.

Ako je memorija stvarno DOA. Stvarno se ne mogu otrgnuti mišljenja da mi sigurno ne bi zamjenili memoriju odmah nego bi slali dalje da sam imao račun i sve kak treba. To mi je tako, malo razočaravajuće.
beli14 je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2020., 17:43   #2350
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
a gledaj ti ovaj scenario
da je on izvadio istu matičnu, cpu i tu memoriju
i da radi .. šta onda ?


sve je to danas postala lutrija, nažalost


al očito je napisana procedura .. ako kupac prijavi neispravno, šalji tamo i tamo .. vi ništa doma ne radite
A koliko li je samo usera doma sjebalo hardver i onda pokušaju "reklamirat" ..



Morate sagledat sa obje strane, a ne samo sa vaše ili one koje vama odgovara.
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2020., 17:55   #2351
svetac.svetac
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 319
Citiraj:
Autor beli14 Pregled postova
U četvrtak idem instalirati novu MBO, CPU, i RAM. Složim sve, odmah post i boot na staru instalaciju Windowsa, ali Windows vidi samo 7,9GB, a 8,1GB je "hardware reserved". Idem u BIOS, uključim XMP profil.



to ti je vjerovatno neispravna memorija bila u startu škarta je bilo i biti će, meni isto kit od 2x8 i to baš kod protisa u startu je jedna pločica bila neispravna, zato ti je kod takvih situacija važna nekakva dokumentacija da si to kupijo u ovom slučaju račun
svetac.svetac je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2020., 18:01   #2352
beli14
Premium
Moj komp
 
beli14's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Gotham City
Postovi: 511
I onda si vratio nazad u Protis i imao proceduru kao normalnu reklamaciju? Ili si odmah dobio drugu memoriju?
beli14 je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2020., 18:07   #2353
tomov
Premium
Moj komp
 
tomov's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 586
Citiraj:
Autor beli14 Pregled postova
No, da sam imao račun i sve kako treba vjerojatno ne bih mogao ništa te mi ne bi odobrili zamjenu/povrat. Ne znam zašto se memorija mora slati u Njemačku, kad iza piše ovlašteni sevis: Protis. Pogotovo kad je riječ o jeftinijoj memoriji za 500 kuna i koja je neispravna po kupnji odmah (iako sam prvo mislio da me zahebava samo XMP profil).

Ja sam imao slično iskustvo s Patriot odron de luxe memorijom 3200MHz. DOA, napravio memtest, napravio fotografije testa, sve priložio i čekao jače od mjesec dana. Znači u sat vremena je sve bilo gotovo s moje strane, vratio se isti dan u trgovinu i dobio zamjenski kurac a ne memoriju. No Quod licet Iovi, non licet bovi... Da si nečiji pajdo dobiješ novu odmah pretpostavljam a jeleni kao ti i ja dobiju možda nečiji povrat pa čekaj
tomov je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2020., 20:32   #2354
svetac.svetac
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 319
Citiraj:
Autor beli14 Pregled postova
I onda si vratio nazad u Protis i imao proceduru kao normalnu reklamaciju? Ili si odmah dobio drugu memoriju?

išlo je klasika na reklamaciju i dobio drugu kroz 2 tjedna
svetac.svetac je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 10:27   #2355
Protis
Premium
 
Protis's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 123
Citiraj:
Autor beli14 Pregled postova
Evo da i ja napišem svoje iskustvo s Protisom.
U ponedjeljak online naručena ploča AsRock B450M Pro4-F i memorija 2x8GB Patriot Viper Steel 3200MHz CL16 (oboje bilo "raspoloživo")

U srijedu dolazim pokupiti robu, ali bio neki problem pa nemaju memoriju koju sam naručio i platio unaprijed (hebi ga, desi se).
Djelatnik mi tamo ponudio 2x8GB Patriot Viper 4, 3200MHz CL16. Budući da meni svakako treba memorija, prihvatio sam jer je skoro identična. Tu dolazi do problema jer, ako sam dobro shavtio, tu memoriju nemaju u sutavu pa mi ne mogu dati račun. Čekao sam par minuta da nešto upiše zbog garancije. I to je to. Odlazim iz trgovine, i u autu primjetim da je na računu memorija koju sam prvobitno naručio. Vraćam se nazad, i kažem da nije ova druga memorija na računu. Odgovor je bio ovo što sam napisao tri rečenice ispred. Dobro. To mi je u redu, ako garancija valja. Još sam i mail slao da ne bi bilo za četiri godine nismo znali jer nemam "pravi" račun.

U četvrtak idem instalirati novu MBO, CPU, i RAM. Složim sve, odmah post i boot na staru instalaciju Windowsa, ali Windows vidi samo 7,9GB, a 8,1GB je "hardware reserved". Idem u BIOS, uključim XMP profil. Ne posta. Smanjim na 2933mhz. Ne posta. Sve osim "Auto" ne posta. Čak i ako smanjim frekvenciju na 1866mhz. Probao i olabavit latencije, ništa. Samo auto na 2133 te windows iako vidi svih 16gb, dostupno mu je samo 8gb. Probao i novu instalaciju windowsa, bios update i ništa. Pokušao mijenjati i utore. Proradilo s jednom pločicom na A1 utoru i 3200mhz radi. Zanimljivo je da je memorija čak na QVL listi. I dva puta sam već imao bulid (baš kod Protisa) s B450M Pro4 i svaki put XMP od prve, bez problema.

U subotu odlazim opet u ZG, namjeri da zamjenim navedenu memoriju za drugu ili povrat.
Objasnim što je problem, i da bih zamjenio memoriju za drugu. I odmah tu neka negativnost da to nije moguće prema njihovim uvjetima poslovanja i da se memorija mora slati u Njemačku na reklamaciju. To mi nikako nije opcija jer bih morao dugo čekati. Spomenem da su mi prodali memoriju bez računa i da zar nemam 14dana da vratim proizvod budući da je plaćen unaprijed. Djelatnik provjerava s nekim situaciju i odobrava mi zamjenu memorije. Nemaju identičnu. Pitam ako mogu dobiti povrat love. Ne mogu, pa na kraju uzimam HyperX Fury 3200 CL16 koju su imali u poslovnici. Vraćam se doma, stavim memoriju, odmah post, ukljucim XMP. Sve radi, sve OK.

Ne znam kolike su šanse da je "nova" memorija neispravna. Po pakiranju se ne može utvrditi ako je netko otvorio prije mene (dok HyperX ima naljepnice pa se može vidjet).
Za novu memoriju sam dobio račun. Da mi nisu odobrili zamjenu/povrat vjerojatno bih uzeo natrag memoriju, koristio računalo s tom memorijom i posalo koji mail na Zaštitu potrošača. Ako to ne bi prošlo, onda bih u siječnu dao ne reklamaciju.

No, da sam imao račun i sve kako treba vjerojatno ne bih mogao ništa te mi ne bi odobrili zamjenu/povrat. Ne znam zašto se memorija mora slati u Njemačku, kad iza piše ovlašteni sevis: Protis. Pogotovo kad je riječ o jeftinijoj memoriji za 500 kuna i koja je neispravna po kupnji odmah (iako sam prvo mislio da me zahebava samo XMP profil).
Postovani,

ispricavam se na neugodnom iskustvu, molim samo da napisete broj racuna kako bi provjerili jer memorije testiramo mi u nasem servisu i to je uglavnom gotovo u 24 sata pa da mozemo istraziti slucaj jer ne znamo tko i zasto je rekao da se memorija negdje salje salje a morali su je oni provjeriti
Protis je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 12:05   #2356
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,112
Citiraj:
Autor beli14 Pregled postova
Evo da i ja napišem svoje iskustvo s Protisom.
U ponedjeljak online naručena ploča AsRock B450M Pro4-F i memorija 2x8GB Patriot Viper Steel 3200MHz CL16 (oboje bilo "raspoloživo")

U srijedu dolazim pokupiti robu, ali bio neki problem pa nemaju memoriju koju sam naručio i platio unaprijed (hebi ga, desi se).
Djelatnik mi tamo ponudio 2x8GB Patriot Viper 4, 3200MHz CL16. Budući da meni svakako treba memorija, prihvatio sam jer je skoro identična. Tu dolazi do problema jer, ako sam dobro shavtio, tu memoriju nemaju u sutavu pa mi ne mogu dati račun. Čekao sam par minuta da nešto upiše zbog garancije. I to je to. Odlazim iz trgovine, i u autu primjetim da je na računu memorija koju sam prvobitno naručio. Vraćam se nazad, i kažem da nije ova druga memorija na računu. Odgovor je bio ovo što sam napisao tri rečenice ispred. Dobro. To mi je u redu, ako garancija valja. Još sam i mail slao da ne bi bilo za četiri godine nismo znali jer nemam "pravi" račun.

U četvrtak idem instalirati novu MBO, CPU, i RAM. Složim sve, odmah post i boot na staru instalaciju Windowsa, ali Windows vidi samo 7,9GB, a 8,1GB je "hardware reserved". Idem u BIOS, uključim XMP profil. Ne posta. Smanjim na 2933mhz. Ne posta. Sve osim "Auto" ne posta. Čak i ako smanjim frekvenciju na 1866mhz. Probao i olabavit latencije, ništa. Samo auto na 2133 te windows iako vidi svih 16gb, dostupno mu je samo 8gb. Probao i novu instalaciju windowsa, bios update i ništa. Pokušao mijenjati i utore. Proradilo s jednom pločicom na A1 utoru i 3200mhz radi. Zanimljivo je da je memorija čak na QVL listi. I dva puta sam već imao bulid (baš kod Protisa) s B450M Pro4 i svaki put XMP od prve, bez problema.

U subotu odlazim opet u ZG, namjeri da zamjenim navedenu memoriju za drugu ili povrat.
Objasnim što je problem, i da bih zamjenio memoriju za drugu. I odmah tu neka negativnost da to nije moguće prema njihovim uvjetima poslovanja i da se memorija mora slati u Njemačku na reklamaciju. To mi nikako nije opcija jer bih morao dugo čekati. Spomenem da su mi prodali memoriju bez računa i da zar nemam 14dana da vratim proizvod budući da je plaćen unaprijed. Djelatnik provjerava s nekim situaciju i odobrava mi zamjenu memorije. Nemaju identičnu. Pitam ako mogu dobiti povrat love. Ne mogu, pa na kraju uzimam HyperX Fury 3200 CL16 koju su imali u poslovnici. Vraćam se doma, stavim memoriju, odmah post, ukljucim XMP. Sve radi, sve OK.

Ne znam kolike su šanse da je "nova" memorija neispravna. Po pakiranju se ne može utvrditi ako je netko otvorio prije mene (dok HyperX ima naljepnice pa se može vidjet).
Za novu memoriju sam dobio račun. Da mi nisu odobrili zamjenu/povrat vjerojatno bih uzeo natrag memoriju, koristio računalo s tom memorijom i posalo koji mail na Zaštitu potrošača. Ako to ne bi prošlo, onda bih u siječnu dao ne reklamaciju.

No, da sam imao račun i sve kako treba vjerojatno ne bih mogao ništa te mi ne bi odobrili zamjenu/povrat. Ne znam zašto se memorija mora slati u Njemačku, kad iza piše ovlašteni sevis: Protis. Pogotovo kad je riječ o jeftinijoj memoriji za 500 kuna i koja je neispravna po kupnji odmah (iako sam prvo mislio da me zahebava samo XMP profil).
Koliko sam shvatio ti si naručio i platio unaprijed ploču i memoriju? U tom slučaju mi nije jasno da ljudima i dalje nisu jasna njihova prava. Znači imaš pravo u roku od 14 dana bez ikakvog objašnjenja vratiti robu. Znači ako memorija ne boota fino im vratiš i napišeš raskid ugovora i čekaš povrat love. Ako ne sjedne lova ide prijava. Prosto ko pasulj.
Meni stvarno ljudi nisu jasni. I kakvo uzimanje artikala bez točnog računa. Što nitko ne čita iskustva sa dotičnom trgovinom? Pa garancija je upitna i sa pravim računim
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 14:57   #2357
beli14
Premium
Moj komp
 
beli14's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Gotham City
Postovi: 511
Citiraj:
Autor Protis Pregled postova
Postovani,

ispricavam se na neugodnom iskustvu, molim samo da napisete broj racuna kako bi provjerili jer memorije testiramo mi u nasem servisu i to je uglavnom gotovo u 24 sata pa da mozemo istraziti slucaj jer ne znamo tko i zasto je rekao da se memorija negdje salje salje a morali su je oni provjeriti
Mogu napisati broj računa, ali ne vidim razlog?
Pa problem je riješen u subotu. Vratio sam memoriju, i doplatio za HX Fury CL16 3200MHz koja radi dobro. Meni ionako ništa osim zamjene/povrata ne bi odgovaralo jer idemo u lockdown, a ne želim biti bez PC-a.
Ako i dalje želite, pošaljem broj računa.


Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Koliko sam shvatio ti si naručio i platio unaprijed ploču i memoriju? U tom slučaju mi nije jasno da ljudima i dalje nisu jasna njihova prava. Znači imaš pravo u roku od 14 dana bez ikakvog objašnjenja vratiti robu. Znači ako memorija ne boota fino im vratiš i napišeš raskid ugovora i čekaš povrat love. Ako ne sjedne lova ide prijava. Prosto ko pasulj.
Meni stvarno ljudi nisu jasni. I kakvo uzimanje artikala bez točnog računa. Što nitko ne čita iskustva sa dotičnom trgovinom? Pa garancija je upitna i sa pravim računim
To je djelomično točno. Naručio i platio, ali kad sam došao po robu došlo je do neke greške pa nisu imali memoriju koju sam naručio. Ponudili su mi tu drugu memoriju za koju se ispostavilo da je neispravna (memtest nisam vrtio jer ionako nisam mogao dobiti boot na bilo kojoj drugoj brzini osim AUTO - 2133MHz, čak ni manual 2133MHz nije radilo). Ja sam tu drugu memoriju prihvatio jer je gotovo ista po specifikacijama kao što je bila i ona koju sam naručio online. I onda je tu nastao problem s računom.

Ponavljam, ja nisam došao u Protis s ciljem da vratim memoriju. Tražio sam zamjenu i za to su mi rekli da nije moguće i da memorija mora na servis u Njemačku. Nakon 5 minuta su mi odobrili zamjenu, pa sam uzeo HX Fury jer nisu imali druge identične. Meni je memorija trebala odmah pa bilo kakvo naručivanje i čekanje mi nije bilo opcija. Stoga, nisam ni forsirao povrat love, samo sam pitao ako mogu dobiti povrat. Odgovor je bio negativan.
beli14 je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 15:34   #2358
svetac.svetac
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 319
Citiraj:
Autor beli14 Pregled postova
.....Meni je memorija trebala odmah pa bilo kakvo naručivanje i čekanje mi nije bilo opcija....

ali to ti je inače tako ako si preuzeo novo zapakirano i naletiš na škart prodavač to mora slat na servis tj. na testiranje šta već, ja mislim da ti nisu dužni ne protis već bilo koji prodavač izdat drugi artikl dok se staro ne utvrdi da je neispravno, eee sad ako ti prodavač ponudi neku drugu opciju da ti ne moraš čekat to sad ovisi od prodavača i njihove situacije i dobre volje, al znam kolko sam upućen da dok ti je roba na servisu da od tog trenutka dok ne dobiješ novu robu ti je trajanje jamstva zamrznuto
svetac.svetac je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 15:52   #2359
beli14
Premium
Moj komp
 
beli14's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Gotham City
Postovi: 511
Razumijem. Zato i kažem da vjerojatno ne bi dobio zamjenu da sam imao pravi račun i sve kako treba.
No, za ovaj Patroit stvarno ne možeš znati ako je netko prije tebe otvorio ili ne.

Citiraj:
Autor svetac.svetac Pregled postova
...prodavač to mora slat na servis tj. na testiranje šta već...
Ponavljam, iza na jamstvenom listu piše da je ovlašteni servis Protis. Shodno tome, oni bi trebali memoriju provjeriti. Vjerujem da i znaju i mogu.
beli14 je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 15:57   #2360
Protis
Premium
 
Protis's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 123
Citiraj:
Autor beli14 Pregled postova
Razumijem. Zato i kažem da vjerojatno ne bi dobio zamjenu da sam imao pravi račun i sve kako treba.
No, za ovaj Patroit stvarno ne možeš znati ako je netko prije tebe otvorio ili ne.


Ponavljam, iza na jamstvenom listu piše da je ovlašteni servis Protis. Shodno tome, oni bi trebali memoriju provjeriti. Vjerujem da i znaju i mogu.
provjerio sam sa kolegom iz servisa i potvrdio je kako takve stvari mi odmah testiramo i radimo zamjenu, ne znam tko Vam je rekao da se negdje salje i ceka i zasto nisu odradili (servis radi pon-pet 9-17h) pa molim da posaljete broj racuna i ako znate sa kim ste razgovarali
Protis je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 18:12   #2361
beli14
Premium
Moj komp
 
beli14's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Gotham City
Postovi: 511
Testirano nije jer sam zamjenu dobio nakon 5-10min. Shodno tome, sve je OK s moje strane.
Sad više nisam siguran dal želim ikoga od vaših djelatnika dovodit u potencijalno nezgodu situaciju. Ionako gore imate dosta informacija da i sami provjerite.
Ponavljam, kad sam došao u trgovinu i rekao što je problem. Dobio sam odgovor da memorija mora slati u Njemačku i da mi ne mogu napraviti zamjenu nego mora na reklamaciju. Nakon toga djelatnik odlazi pitati nekoga iza u vezi toga. Vraća se i odobrava mi zamjenu.
beli14 je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2021., 09:48   #2362
Immortalis
Slobodan leni seronja
Moj komp
 
Immortalis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 842
Napajanje kupljeno u protisu, krepava nesto, odnjeo kod njih da mi zamjene, testirano kod njih, kao ispravno je, vraceno meni, ali problem se i dalje nastavlja. Kupim novo napajanje i nemam nikakvih problema. I kontaktiram protis ponovno zbog servisa, sad me ignoriraju.

Gdje mogu odnjeti na servis da mi priznaju garanciju za Antec napajanje?
Immortalis je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2021., 10:09   #2363
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Vidi na jamstvenom tko je uvoznik i nosi tamo. Vjerojatno Links.


Inace, jel to samo meni ne radi stranica?
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2021., 10:10   #2364
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Kontaktiraj MR servis jer su oni ovlašteni servis za većinu uvezenih komponenti.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2021., 12:55   #2365
Protis
Premium
 
Protis's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 123
Citiraj:
Autor Immortalis Pregled postova
Napajanje kupljeno u protisu, krepava nesto, odnjeo kod njih da mi zamjene, testirano kod njih, kao ispravno je, vraceno meni, ali problem se i dalje nastavlja. Kupim novo napajanje i nemam nikakvih problema. I kontaktiram protis ponovno zbog servisa, sad me ignoriraju.

Gdje mogu odnjeti na servis da mi priznaju garanciju za Antec napajanje?
Postovani,

zao nam je zbog problema sa napajanjem. Mi sve reklamacije prosljedujemo u ovlasteni servis onako kako nam kupac donese, zajedno sa racunom i RMA obrascem. U servisu testiraju uredaj prema opisu kvara na RMA obrascu i povratno rezultate jave nama a mi proslijedimo kupcu njihov zakljucak. Ako su ustanovili da je napajanje ispravno vjerojatno ce ga ponovno nakon testiranja zakljuciti kako je ispravno. Jedini problem koji moze biti je lose napisan opis kvara, npr ako je opis kvara "ne radi" ili slicno u servisu ce ga spojiti i vidjeti da radi i vratiti kao ispravan. Opis kvara mora biti napisan detaljno, o kojem tocno kvaru se radi i u kojim uvjetima, kako bi se greska mogla reproducirati u servisu, inace nece moci ispravno testirati uredaj.
Protis je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2021., 14:57   #2366
svetac.svetac
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 319
evo protisovci vidite da se može, samo treba pokazat dobru volju, daa naravno ovo je reklama adm-u i podrška


https://postimg.cc/RqwzmwZW

https://postimg.cc/LgkdVFbt
svetac.svetac je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2021., 01:29   #2367
kamatar
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: Lalaland
Postovi: 7
Evo da i ja kažem o svom iskustvu sa Protisom. Kupio sam printer kod njih koji se pokazao neispravnim. Idući radni dan sam im ga vratio i rekli su da će ga poslati u ovlašteni servis na dijagnostiku kvara. Prema statusu servisnog zahtjeva, nakon par dana poslali su ga u neovlašteni servis. Slao sam im mailove, zvao na telefon na koji se nitko ne javlja, bio u dućanu i jedini odgovor je bio da je poslano u servis i da nemaju nikakvu informaciju. 45 dana nakon što sam ostavio printer kod njih otišao sam ponovno do dućana da mi kažu koji je status rješavanja i rekli su da će biti rješeno u razumnom roku. Nakon tog mog zadnjeg odlaska do dućana mijenja se status i piše da je od početka u ovlaštenom servisu. Zanima me što će tržišna inspekcija reći koliki je razuman rok jer ni dva mjeseca kasnije nije mi zamjenjen printer, a ni ne odgovaraju na mailove.
kamatar je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2021., 20:47   #2368
Lika091
Premium
Moj komp
 
Lika091's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb - Brinje
Postovi: 785
Pa barem ljudi ovdje s foruma nemojte kupovat od takvih
Lika091 je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2021., 20:57   #2369
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
pa nije protis kriv, nego uvoznik ..

protis samo prodao .. primio te prosljedio uvozniku / servisu
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2021., 23:32   #2370
kamatar
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: Lalaland
Postovi: 7
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
pa nije protis kriv, nego uvoznik ..

protis samo prodao .. primio te prosljedio uvozniku / servisu

Netočno, prema zakonu o obveznim odnosima, prodavač je odgovoran za materijalne nedostatke robe koje je prodao
kamatar je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na