Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > NVIDIA
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.05.2007., 13:45   #1
Dr. Beast
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,500
TV-out na Nvidijinim karticama

U clone modu slika je na TV-u po visini razvučena, u single display modu je sve ok. Čitao sam malo o tome i neki preporučuju drivere 8x.xx ne znam sada koje točno, ali kada sam ih pokušao instalirati ne ide jer kao ne podržavaju ovu moju karticu (kartica je iz siga). Može li se kako to rješiti? Sada mi je žao što sam otišao s ATI-ja gdje mi je clone mode uvijek radio bezprijekorno.
Dr. Beast je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2007., 21:23   #2
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
kakav televizor imaš? jel se na televizoru igraš ili gledaš filmove? meni je na televizoru slika zumirana kad je postavljena na rezoluciju 1280:1024. Smanji rezoluciju signala koji šalješ na tv i zum bi trebao biti manji. Dakako tv out mora biti u pal modu. Meni na televizoru igre nekak najbolje izgledaju na rezoluciji 1024:768. Filmove sa kompa pak ne gledam na tv-u jer je kvaliteta slike sto puta lošija(neznam zašto!?)nego kad isti film pustim sa dvd playera na televizor
darkijas je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.05.2007., 03:07   #3
Dr. Beast
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,500
Ma sve je ok podešeno jer kada stavim single display sve je za pet, ali u clonu modu slika je na TV-u strechana. Probati ću sa mijenjanjem rezolucije.
Dr. Beast je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2008., 12:18   #4
sborsic6
Premium
 
sborsic6's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Hum na Sutli
Postovi: 68
7300gt tv-out

Imam leadtek 7300gt graficku koja ima tv-out sa 7 pinova i jednim onim spojenim. Uz to sam dobio jedan hdtv kabel..
[IMG]hdtv[/IMG]
[IMG]Photobucket[/IMG]
Ja to pokusavam spojiti na grundig LCD TV. Probao sam i preko s-video, i preko RCA, zatim tako da sam spojio onaj plavi Pb out s hdtv kabla pa na video in od tv-a i nista... jedino u ovom zadnjem slucaju se na par trenutaka zamraci slika kao da ce nesto biti ali nista.. Mislio sam da je problem u tv-u pa sam uzeo staru radeonku 7000 i spojio sam ju iz prve bez problema a ova 7300gt nikako nejde... Bilo kakva pomoc je dobrodosla..
thx
__________________
Uspješna trgovanja: 1 , 2
sborsic6 je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2008., 11:36   #5
sborsic6
Premium
 
sborsic6's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Hum na Sutli
Postovi: 68
ništa?
__________________
Uspješna trgovanja: 1 , 2
sborsic6 je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2008., 00:33   #6
Gabau
Registered User
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Skopje
Postovi: 4
A jesi li podesio u Nvidia contol panelu da slika ide na TV-u
Gabau je offline   Reply With Quote
Staro 29.02.2008., 15:29   #7
scary
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Popovaca
Postovi: 19
sorry na offtopicu, zanima me dali netko zna di ima za kupit ovakav kabal sa prve fotke.. kupio sam polovnu leadtek winfast A7600gt ali nisam dobio takav kabal.
scary je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2008., 16:51   #8
syzygy
Premium
Moj komp
 
syzygy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb (centar)
Postovi: 909
probaj sa force tv detection ( kvacicu stavis)
syzygy je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2008., 13:44   #9
dj_dannijel
love is back
Moj komp
 
dj_dannijel's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 270
nego recite mi pošto sam totalni neznalac a htio bih spojit nvidia 7300gt grafu s TV-om, i nego recite mi ja isto imam taj ajmo reč "adapter" s zelenom, plavom, crvenom,

i odostraga na telkaču, riječ je o modelu sony-kdl32U3000 imam isto takve ulaze, Y, Pb/Cb, i Pr/Cr, ali u uputstvima piše da se tu spaja DVD uređaj s komponentnim izlazom, mogu ja tu možda spojit pc?
Kojim kablom?
kak se zove stručno taj kabel?
i kolka bi mu odprilike cijena po metru bila.........?
Koja reza bude išla i to...

hvala molim pomoć
dj_dannijel je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2008., 16:22   #10
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
to je RGB (red, green, blue....tko bi rekao ), sad gdje ga naci....ne bi znao, ja sam trazio ali nista. vjerovatno po trgovinama audio/video opremom, nadam se da ce te u koje ces otici biti bolje opremljene od ovih u koje sam ja isao
no, mozes to izvesti tako da kupis tri obicna video kabla (radit ce i s obicnim audio ali slika je losija i cesto ljudi imaju distorzije na desnoj strani ekrana) i iskoristis ih. samo ih oznaci prije spajanja da ne pomjesas boje i to je to
greg SE je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.04.2008., 16:56   #11
Dule
Premium
Moj komp
 
Dule's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb, Sesvetski Kraljevec
Postovi: 547
Svaka novija televizija bi trebala imati S-Video, to ti je ovaj crni kabel sa 4 pina. Njega imas kupiti u bilo kojoj boljoj prodavaonici (Chipoteka npr.)

edit: sorry, vidim da si vec to probao. vjerovatno nisi dobro podesio TV out u driverima.
Dule je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2008., 19:25   #12
dj_dannijel
love is back
Moj komp
 
dj_dannijel's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 270
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
to je RGB (red, green, blue....tko bi rekao ), sad gdje ga naci....ne bi znao, ja sam trazio ali nista. vjerovatno po trgovinama audio/video opremom, nadam se da ce te u koje ces otici biti bolje opremljene od ovih u koje sam ja isao
no, mozes to izvesti tako da kupis tri obicna video kabla (radit ce i s obicnim audio ali slika je losija i cesto ljudi imaju distorzije na desnoj strani ekrana) i iskoristis ih. samo ih oznaci prije spajanja da ne pomjesas boje i to je to
jesi 100% siguran da to mogu spojit?

i koju rezu dobivam s time?
dj_dannijel je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2008., 22:03   #13
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
stvarno nemam ideju, valjda max koju ti tv podrzava. nemam neki LCD pa da se igram s njime, meni na obicnom TVu ionako daje max 1024*768
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2008., 22:10   #14
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,578