Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.04.2018., 14:39   #391
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
Ma sad cekamo serius sam 4
Onda bogme vadim grafu iz riga van sa zaigram

Tamo mozak na pašu i pucaj na sve strane
Čim muzika promjeni ritam, naježim se
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2018., 15:02   #392
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
@max

Imam stare drivere, 388.71. Nisam imao crasheva u FC5. Tj, opcenito ih nema. Kakvi su driveri poslije, neznam. Obicno ne updateam drivere ako nemam neke potrebe.

@brko

Ma W3 mi je postao benchmark. Ide glatko, bolje nego dosta drugih igara danas (na mom compu), izgleda bolje nego gotovo sve danas. Prica je bolja od icega u zadnje vrijeme. I to kazem ja koji sam pljuvao po witcheru.

Kako developeri uspiju izdat igru u 2018oj koja je graficki losija od igre iz 2015-2016 mi je nezamislivo.
FC1 je imao dmg stvari, granate bacene na pjesak su radile rupu u koju si se mogao sakrit ako zatreba.
Crysis nam je dao mogucnost da auta razmontiramo na proste faktore, mogli smo granu po granu skidat sa drveta i dok grana pada jos je jednom presjec rafalom. Kuce i objekte smo mogli rusit, sve okolo bacat i izivljavat se.
Danas u FC5 pucam u cajnik, nema ni bullet holesa, a kamoli da se pomakao za pixel sa mjesta.

Kad sam igrao FC1 pitao sam se kako ce igre napredovat jer je ono bio vrh. U crysisu 1 (jer drugih ni nema) smo mastali kakva ce bit buducnost igara u kojima je sve interaktivno, sve mozes razbit i pomaknit. Danas smo na vrhuncu fizike i industrije a imamo FC5 koji nema ni tech star 10+ godina.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.04.2018., 18:41   #393
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
Kaj je najveća fora, u ovim novim driverima piše da su poboljšanja za FC5 a sad vidim sranje.. Moram svako malo manual sejv.. Igra je za široke mase, i kak je rekel Brko, godinu dana je ranije izašla.. A damage fiziku neću ni komentirati nažalost...
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2018., 19:01   #394
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Evo, nakon kaj sam završio i loadao malo save, bilo bi dobro da je samo prva regija cijela igra.
Iskreno, fora mi je bilo skupljati perkove po stashevima, side misijama i dobivati ih iz rješavanja challangea. A onda kad sam prvu regiju 100% očistio, uspio sam skupiti toliko perkova da sam unlockao sve što sam mogao unlockati + 3 specijalista i njihovi killovi.

I onda nakon toga, kreće sve ispočetka i tako još 2 puta. To je to kaj je zamorno. Zato zadnju regiju nisam ni očistio nego sam nabrzinu skupio potrebnu količinu XP-a i završio igru. Stvarno se može skupiti 60 sati, ali brate mili, čemu.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2018., 00:31   #395
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Ma brko, mi smo stari jarci koji traze nesto vise od besmislenog napucavanja. Nakon Witchera3, kad vidim danasnje igre koje nisu ni graficki blizu, pricu netreba ni spominat, overall samo uzmi lovu i bjezi.
Morati će i tržište kad tad početi pratiti stariju publiku. Kad "stari prdonje" postanu veća baza od djece i tinejdžera. Tko god je postao gamer u zadnjih par desetljeća, bit će i dalje. Naše generacije će gejmati i sa 50, 60, 70 godina itd. Ako ih dožive

IMO dosta je tu krivo i preorderanje tj. ekipa na zapadu koja se ovlaži na jedan trailer. Igra ispadne na kraju sranje, polu-proizvod (recimo ubisoftove igre), ali je prodaja i dalje fenomenalna. Štancaj sljedeću nagodinu. Jednostavno ne dožive nikakvu sankciju, zašto bi onda išta mijenjali.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2018., 00:32   #396
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
ja stvarno neznam šta ću igrat u tim godinama, s obzirom kolko sam sada picky
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2018., 01:16   #397
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
@Manuel

Zadnji preorder mi je bio ME3. I otkazan dok sam cekao isporuku. Od tada ne preorderam NISTA. Ako cu kupit igru, prvo cu je probat u videoteci. Neke sam i presao pa kupio original, al na slijepo kupit pa dobit ME3 il NMS il takve fijaskoe da developer vozi pozlaceni ferrari a nas se smatra budalama koji ne razumjemo genijalnost i neka cekamo patch mjesecima.
Neka oni cekaju moje pare, potrajace im.

Sta se tice gameanja, kao sta si rekao, mi smo ta generacija koja je pocela sa C64 il Speccyem i to i ostajemo. Imamo kriterije, nije mi dovoljan sareni trailer da odma pljunem 60$ za igru + season pass + qrac palac jer me zulja novac. Imam 40g i igram se iz zabave, a danasnja industrija ide kvragu jer balavurdija preordera sve a roditelji placaju samo da ih djete ne pila.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2018., 08:24   #398
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
@Manuel

Zadnji preorder mi je bio ME3. I otkazan dok sam cekao isporuku. Od tada ne preorderam NISTA. Ako cu kupit igru, prvo cu je probat u videoteci. Neke sam i presao pa kupio original, al na slijepo kupit pa dobit ME3 il NMS il takve fijaskoe da developer vozi pozlaceni ferrari a nas se smatra budalama koji ne razumjemo genijalnost i neka cekamo patch mjesecima.
Neka oni cekaju moje pare, potrajace im.

Sta se tice gameanja, kao sta si rekao, mi smo ta generacija koja je pocela sa C64 il Speccyem i to i ostajemo. Imamo kriterije, nije mi dovoljan sareni trailer da odma pljunem 60$ za igru + season pass + qrac palac jer me zulja novac. Imam 40g i igram se iz zabave, a danasnja industrija ide kvragu jer balavurdija preordera sve a roditelji placaju samo da ih djete ne pila.
Ovo potpisujem i bukmarkiram. Jedini ikada preorder koji sam napravio je bio Metro Redux. Znao sam što kupujem (ista igra sam ušminkana i popeglana, imao sam ovdje u Libraryju te još k tome koštalo je 140 kuna).

Ovi preorderi po 60+ eura su mi LOL. Pa ti season passovi i ostale klopke za bizone. MP ne igram a SP kako i ti kažeš, iz zabave kad nemam kaj drugo delat

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2018., 09:49   #399
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,530
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Igram po pol sata, sat vremena, igra je vizualno odlična, ali jednostavno joj nešto fali. Ne drži me onaj “još samo ovo” osjećaj nego “daj odhebi više s glupostima”. Kao zbilja zgodna žena koja je glupa ko noć, ono, yay na prvu i onda brzo dosadi.
Tako nekako i kod mene. Više se tjeram odigrati malo tu i tamo pol sata, nego što to želim. Nije me ni jednom ulovilo da ostanem u igri dva sata u komadu, nema onog feelinga da bi igrao i igrao i guštao dok to radiš....

Ok, ali nešto fali.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je online   Reply With Quote
Staro 25.04.2018., 10:51   #400
tuna3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 390
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ovo potpisujem i bukmarkiram. Jedini ikada preorder koji sam napravio je bio Metro Redux. Znao sam što kupujem (ista igra sam ušminkana i popeglana, imao sam ovdje u Libraryju te još k tome koštalo je 140 kuna).

Ovi preorderi po 60+ eura su mi LOL. Pa ti season passovi i ostale klopke za bizone. MP ne igram a SP kako i ti kažeš, iz zabave kad nemam kaj drugo delat

Sent from Mobara

Meni je zadnji preorder bio Portal 2.

A to sam uzeo i nisam požalio ni najmanje. Naprotiv to je bilo jebeno iskustvo.

A osim toga nikada nisam preorderao neki AAA naslov. Eventualno uzmem na releaseu od nekih indie developera nešto tipa A way out, sve ostalo čeka popuste.

A kod AAA sam posebno oprezan i manje više uvijek čekam neke reviewove bar da se uvjerim da igra nije broken kao npr. Arkham Knight svojevremeno, što je na kraju ispao blessing in disguise jer smo zbog njega konačno dobili refund na Steamu.

EDIT:sad se sjetio, preorderao i Titanfall 2 , ali i tu sam točno znao što dobijam i to je isto bila odlična igra.
tuna3 je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.04.2018., 15:54   #401
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,603
Preorder radim samo na GTA serijal, ali i da sam napravio na ovaj Far Cry, ne bih ostao razočaran.

Igrivost je sasvim solidna, čak mi je i plus što više ne moram skupljati 1001 komad kože nilskog konja da bi napravio nakurnjak i slične gluposti.

Vrijedi te novce koje sam dao na njega jer mi kvalitetno ubije tih 2-3 sata tjedno koliko ulovim vremena za sjesti pred komp i kad ne želim razmišljati na koliko se dijelova mora razletiti avion koji padne s neba i slične gluposti. Ispucam se ko čovjek i amen
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2018., 17:49   #402
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,151
teritorija John oslobodija sve 100% stash,side missions... presa na Jacob teritorij dalje mi se neda igrat .same old same old rinse repeat
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2018., 18:04   #403
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Preorder radim samo na GTA serijal, ali i da sam napravio na ovaj Far Cry, ne bih ostao razočaran.

Igrivost je sasvim solidna, čak mi je i plus što više ne moram skupljati 1001 komad kože nilskog konja da bi napravio nakurnjak i slične gluposti.

Vrijedi te novce koje sam dao na njega jer mi kvalitetno ubije tih 2-3 sata tjedno koliko ulovim vremena za sjesti pred komp i kad ne želim razmišljati na koliko se dijelova mora razletiti avion koji padne s neba i slične gluposti. Ispucam se ko čovjek i amen
Napravio, i nikad necu prezaliti tih 60€ za GTA V, kao da sam milijun dao. GTA V je najvece smece u povijesti GTA serijala, a i takvih igara opcenito... Kakav fail.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2018., 18:28   #404
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Napravio, i nikad necu prezaliti tih 60€ za GTA V, kao da sam milijun dao. GTA V je najvece smece u povijesti GTA serijala, a i takvih igara opcenito... Kakav fail.
Zajedno smo u istom grobu

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2018., 17:29   #405
ibme74
Premium
 
ibme74's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Planet Zemlja
Postovi: 1,412
Tko bi rekao da će Ubisoft jednoga dana izbaciti optimiziranu igru



https://youtu.be/ETM18IKQ4Iw
ibme74 je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2018., 18:39   #406
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Napravio, i nikad necu prezaliti tih 60€ za GTA V, kao da sam milijun dao. GTA V je najvece smece u povijesti GTA serijala, a i takvih igara opcenito... Kakav fail.
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Zajedno smo u istom grobu
Kakvih 60€, pa išlo je za 200tinjak kuna preko nuuvema preorder.

Ni ja nisam previše odusevljen. Super je igra, ali nije mi ni blizu atmosferi iz san andreasa ili vice citya... Ili sam jednostavno ostario :/

U svakom slučaju ne žalim ni kune
nub je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2018., 19:05   #407
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Igra je smeće. i to uber smeće. Preorder na steamu je bio 60€....
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2018., 22:47   #408
Kristijan1
Premium
Moj komp
 
Kristijan1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Čepin
Postovi: 1,440
Far Cry 5 osim dobre grafike nema što za ponuditi .

Razočaran i to prilično .

Meni lošiji i od FC3 i od FC4 .
Kristijan1 je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2018., 21:10   #409
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Natjerao se završiti videoteka verziju.

Taman kad počne biti ok, doleti strelica i onda moram slušati jednog od onih četvero psihopata. Umjesto da pridonese priči, totalno mi s*ebe imersion.

Ovaj debil Seed nije ni do koljena Vaasu, a kamoli Pagan Minu. O troje njegovih štićenika neću trošiti riječi.


Preporuka preskočiti.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2018., 21:17   #410
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Told ya so. Pogodi te dok letis avionom samo da progura pricu, tj, isforsira pricu. Nebitno sta sumnjam da bi avion sam od sebe sletio samo da me uhvate zivoga da mi pilaju vjerska sranja svoje sekte.

Pagan Ming mi je bio bolji negativac, a Vaas je faca sam za sebe. Da nije onih LSD nebuloznih sranja sta forsiraju u igre igra bi bila i bolja.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 01.05.2018. u 21:31.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2018., 23:51   #411
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222





... koje doslovno kažu kako je Seed cijelo vrijeme bio u pravu.
  1. Recent global conflicts have the government requesting that all US citizens traveling in Asia or the Middle East return home as soon as possible. If you have family out there, check with them.
  2. Peace talks in the Middle East have broken down again. In the latest of a series of bombings, killing 2 and injuring 11. Among the injured are several US reporters who were on hand for the talks. No word yet from the White House on these terrible losses.
  3. Russia has been attacked. Bombs hit Moscow this morning. No final word on casualties, but experts are saying the numbers are in the millions. If there was any hope for peace, it's gone now.
  4. Washington DC is preparing to Evacuate, the President has already been moved to secure location. Meanwhile the National Military Command Center is deploying crisis response teams to major cities along the eastern seaboard.
  5. The Department Of Homeland Security has issued an intermediate alert today. Affected regions include New York, Los Angeles, Washington DC and San Francisco. Montana Isn't expected to be affected, but it's always possible. Keep alert people, stock up on food and water.

Usrali su to što igra u oba odabira nema good ending. Kako bilo da bilo, nuklearni rat se dogodio i sve otišlo u qrac.




-->
Pagan Min je najjači FC negativac, a i šire

Nego, ja se natjerao isto da odradim 100% igru. Dok sam se vozio u autu, nisam dobro skužio pa sam guglo, ali čuo sam neke poruke...






... koje doslovno kažu kako je Seed cijelo vrijeme bio u pravu.
  1. Recent global conflicts have the government requesting that all US citizens traveling in Asia or the Middle East return home as soon as possible. If you have family out there, check with them.
  2. Peace talks in the Middle East have broken down again. In the latest of a series of bombings, killing 2 and injuring 11. Among the injured are several US reporters who were on hand for the talks. No word yet from the White House on these terrible losses.
  3. Russia has been attacked. Bombs hit Moscow this morning. No final word on casualties, but experts are saying the numbers are in the millions. If there was any hope for peace, it's gone now.
  4. Washington DC is preparing to Evacuate, the President has already been moved to secure location. Meanwhile the National Military Command Center is deploying crisis response teams to major cities along the eastern seaboard.
  5. The Department Of Homeland Security has issued an intermediate alert today. Affected regions include New York, Los Angeles, Washington DC and San Francisco. Montana Isn't expected to be affected, but it's always possible. Keep alert people, stock up on food and water.

Usrali su to što igra u oba odabira nema good ending. Kako bilo da bilo, nuklearni rat se dogodio i sve otišlo u qrac.




Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2018., 10:43   #412
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,530
Pagan je legenda


Išo jučer opet malo napucavat. Oslobodio neku farmu, te da ću krenut dalje, i dolaze auto za autom, respawnaju se i naviru ko da ih se klonira tamo nasred ceste.

Nekih pola sata je to trajalo dok nisam uspio sjest u auto i krenut dalje. Naravno, pedeset metara dalje opet iz početka. Goni se u tri PM FC5.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je online   Reply With Quote
Staro 02.05.2018., 11:09   #413
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
I onda se sjetis da oni to prodaju za 60€ + Season Pass
I onda još gore od toga, sjetiš se da ima ljudi koji za to daju više od 10-15€
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2018., 11:28   #414
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nova statistika kaže da sam pobio 1892 ljudi u 3 dana. Jebote patak pa jel moguće. Kako se 2000 ljudi može naoružat do zuba modernim pješačkim naoružanjem i napraviti haos usred amerike ?

Priča je stvarno šuplja. FC2 3 i 4 su bili po vukojebinama sa lokalnim warlordovima kojih ima svuda. Ali ovo je amerikaaaaa.

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2018., 11:53   #415
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Kako da ne, 2000 ljudi se naoruža u svakom WalMartu u Montani i drugim hilly billy flyover statesima... Još dobiju i group discount.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2018., 12:42   #416
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ali kaj je je, FC idealan za vrijeme ubiti sutra još kupim sve boje i attačmente za oružja i vozila pa prodam sejv

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2018., 12:46   #417
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
I kaj onda igrati Druže?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2018., 12:56   #418
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,530
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Kako da ne, 2000 ljudi se naoruža u svakom WalMartu u Montani i drugim hilly billy flyover statesima... Još dobiju i group discount.
Ma sve pet, nije problem u tome nego načinu. Glupo do bola. I u FC4 je bilo tih grupica koje okolo patroliraju i maltretiraju civile, ali izvedeno potpuno nenametljivo i odlično pasalo u igru. Ovo je šaka u oko. Uopće nemam neku želju puno istraživati taj predivni okoliš jer je brzo postalo zamorno rješavat ove koji izviru iz asfalta.

Neka ih bude u nekim normalnim okvirima, ali nek budu teži za riješit. Ja i nisam neki skilled gamer, pa rješavam sve sa 70% headshotova

Ako i budem išao do kraja, pičim samo po onom što se mora.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je online   Reply With Quote
Staro 02.05.2018., 13:04   #419
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
U FC5 sam imao saobraćajki više nego kaj ih prosječno dnevno ima u Islamabadu. Svako malo se neka budala zabije u mene.

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2018., 13:09   #420
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,530
Ne znam. Meni je ovo flop, daleko ispod očekivanaj i ispod prethodnih FC-ova.

Čeka se Metro Exodus, nadam se da on neće zakazati.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na