Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.03.2023., 10:30   #66571
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Di danas ljudi kupuju gume? Isplati se još do Furlana/Lašiča ili ima kod nas neki povoljan i pouzdan? Zadnji put, prije 2 ipo godine, uzeo zimske u gumiimpexu, bio zadovoljan, ali mi se sad čine dosta skupi. Nemam pojma koliko su cijene inače išle gore.
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 10:32   #66572
ruki31
Premium
 
ruki31's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 122
Nosim prometnu u novčaniku od kada su kolegici ukrali službeni auto u kojem je bila prometna. Problemi za nju, problemi za firmu. - Znam da su nam svima rekli da se nikad prometna više ne smije držati u autu
ruki31 je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 10:39   #66573
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
Di danas ljudi kupuju gume? Isplati se još do Furlana/Lašiča ili ima kod nas neki povoljan i pouzdan? Zadnji put, prije 2 ipo godine, uzeo zimske u gumiimpexu, bio zadovoljan, ali mi se sad čine dosta skupi. Nemam pojma koliko su cijene inače išle gore.
Gumiimpex je uvijek bio skup i neisplativ za privatne osobe.

Furlan i Lašić, provjeri si, ali eventualno na veće dimenzije 19+ se isplati ako uzimaš min 4 gume (meni je razlika na moje 19" bila nekih 120EUR, ali s gorivom i vremenom koje ću potrošiti nisam se odlučio ipak).

Na manje, razlika je gotovo nikakva.

185/65/15 guma, razlika je max 5EUR po gumi.

Osobno, uzeo zimske na Kupigume.hr, došle za 2 dana, stare svega 4 tjedna (DOT).
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 10:40   #66574
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Koliko je star auto (ukradeni)?
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 10:40   #66575
Newbie Pro
Zule
Moj komp
 
Newbie Pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 1,983
Imam novcanik standardne velicine i nosim uvijek prometnu sa sobom, od svakog auta kojeg sam imao.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
__________________
Newbie Pro je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 10:40   #66576
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Koliko je star auto (ukradeni)?
Par mjeseci, nisam 100% siguran, ali nema ni 6.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 10:44   #66577
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Prometna ni u ludilu u novijim autima, pa to čak i piše u uvjetima kaska u slučaju krađe. Pogotvo ako imate VW grupu koja se naručuje za Bosnu, to je stvarno hazarderstvo
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 10:51   #66578
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Gumiimpex je uvijek bio skup i neisplativ za privatne osobe.

Furlan i Lašić, provjeri si, ali eventualno na veće dimenzije 19+ se isplati ako uzimaš min 4 gume (meni je razlika na moje 19" bila nekih 120EUR, ali s gorivom i vremenom koje ću potrošiti nisam se odlučio ipak).

Na manje, razlika je gotovo nikakva.

185/65/15 guma, razlika je max 5EUR po gumi.

Osobno, uzeo zimske na Kupigume.hr, došle za 2 dana, stare svega 4 tjedna (DOT).
E hvala, bacim oko pa usporedim sa Slovencima.

Btw, šta se tiče prometne, tim novčanik
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 11:06   #66579
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
OK, a sto vlasniku koji nema kasko znaci to sto kod sebe ima prometnu ukoliko mu je ukraden auto?
Inovator je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 11:07   #66580
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor Inovator Pregled postova
OK, a sto vlasniku koji nema kasko znaci to sto kod sebe ima prometnu ukoliko mu je ukraden auto?
Ništa.

Tu se više ide na varijantu da netko ne može napraviti prijenos auta na sebe bez tvog pristanka.

Jer za prijenos mu treba prometna i kupoprodajni ugovor (koji se lako fejka, samo potpis treba).

Bez prometne, ne može ništa.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 11:12   #66581
Reedy
Premium
Moj komp
 
Reedy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 765
@Mommistake

nekako mi je ostalo u memoriji da si pričao na forumu nedavno da si vozio Cupru Formentor 1.5 TSI od frenda. Imam pitanje vezano za zvuk auta, obzirom da je auto "sportski" da li je zvuk onak nabrijan ili je normalan kao i na svakom ostalom 1.5 tsi motoru? Nešto gledam da bi uzeo cupru s tim motorom, ali ne želim da zvučim na cesti kao da sam došao iz fast and furiousa
Reedy je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 11:25   #66582
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor Reedy Pregled postova
@Mommistake

nekako mi je ostalo u memoriji da si pričao na forumu nedavno da si vozio Cupru Formentor 1.5 TSI od frenda. Imam pitanje vezano za zvuk auta, obzirom da je auto "sportski" da li je zvuk onak nabrijan ili je normalan kao i na svakom ostalom 1.5 tsi motoru? Nešto gledam da bi uzeo cupru s tim motorom, ali ne želim da zvučim na cesti kao da sam došao iz fast and furiousa
Nisam vozio ali sam se vozio.

Zvuk je normalan, malo možda jači nego kod nekog drugog benzinca u toj klasni (npr. xCeed), ali nema nikakvih dodatnih zvukova, pucanja, ili nešto slično.

Nisam primjetio nešto da je sad drugačije od ostalih benzinaca s istim motorom iskreno, tako da se ne moraš brinuti oko toga.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 11:36   #66583
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor Inovator Pregled postova
OK, a sto vlasniku koji nema kasko znaci to sto kod sebe ima prometnu ukoliko mu je ukraden auto?
Znači da kradljivac tj. vozač tog auta nema nikakav papir i ako se pogodi da ga kontrola zaustavi, bilo uz cestu ili na granici, a auto je prijavljen da je ukraden, auto će biti pronađen.

Minimalna šansa, ali vjerujem za svakog racionalnog čovjeka dovoljna da prometnu ne ostavlja u autu.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 11:52   #66584
nepalac
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2022
Lokacija: EU
Postovi: 652
Prometna se može držati i na skrivenom mjestu u autu, tako ja radim, a ne na 2-3 očita mjesta.
Ako lopov ne nađe prometnu u roku 10 sek. pretpostavit će da je ni nema.
Prije ću ju izgubiti ili zaboraviti ako ju stalno vadim i nosim po džepovima, tako da nema šanse da to prakticiram, pogotovo dok je takvog formata, tko voli nek izvoli.
Jbt 10 stranica teme o prometnoj
__________________
...
nepalac je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 12:32   #66585
Zeryx
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 145
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ništa.

Tu se više ide na varijantu da netko ne može napraviti prijenos auta na sebe bez tvog pristanka.

Jer za prijenos mu treba prometna i kupoprodajni ugovor (koji se lako fejka, samo potpis treba).

Bez prometne, ne može ništa.
jel moze napraviti prijenos s ovjerenom fotokopijom prometne?
Zeryx je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 12:45   #66586
mamikulcic
Premium
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Ljubešćica
Postovi: 224
U vezi guma, ja zadnje što sam kupovao uzeo ljetne i zimske u Pevexu. Radilo se o Bridgestone (zimske) i Hankok (ljetne) gumama, tamo su bile najjeftinije u cijeloj Hr a DOT takav da se još dimilo iz njih 🤣
Dobavljač za Pevex je u tom trenutku bio Gumiipmex ali su tamo bile dosta skuplje.
Prometna... Hm... U cijeloj mojoj familiji i kod većine ljudi koje znam je uvijek zataknuta gore u sjenilu (suncobranu)
mamikulcic je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 12:47   #66587
Dule
Premium
Moj komp
 
Dule's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb, Sesvetski Kraljevec
Postovi: 548
Ako prometnu ne bi trebali čuvati u autu, ne znam jel bi trebali hodati okolo sa novčanicima veličinom prometne ili van nositi prometnu skupa sa mobitelom i novčanikom U svakom slučaju, incovenience na maksimum. Stajat će u autu :P
Dule je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 12:50   #66588
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor Zeryx Pregled postova
jel moze napraviti prijenos s ovjerenom fotokopijom prometne?
Nisam siguran, mislim da ne.

Što će ti prijenos ako nemaš prometnu?

Kada sam prodao auto, napravili smo kupoporodajni i to je to, tu prestaje bilo kakva obveza prodavača.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 12:57   #66589
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,803
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Kada sam prodao auto, napravili smo kupoporodajni i to je to, tu prestaje bilo kakva obveza prodavača.
I onda ovisis na milost i nemilost kupca da ce cim prije prepisati auto na sebe prije nego pocini bilo kakvo sranje u prometu - jer auto i dalje glasi na tebe.

Lepo kupca pod ruku i idemo u STP. Ako se kupac javi u nedjelju i kaze "nosim kes", neka me nazove u ponedjeljak ujutro, auto ce biti na parkingu.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 13:01   #66590
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
I onda ovisis na milost i nemilost kupca da ce cim prije prepisati auto na sebe prije nego pocini bilo kakvo sranje u prometu - jer auto i dalje glasi na tebe.

Lepo kupca pod ruku i idemo u STP. Ako se kupac javi u nedjelju i kaze "nosim kes", neka me nazove u ponedjeljak ujutro, auto ce biti na parkingu.
Ma nemam loša iskustva još s takvim načinom, ali da, u pravu si, to je rizik.

Kako tko želi, ja idem ovim putem, za sada se pokazalo ok.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 13:07   #66591
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ništa.

Tu se više ide na varijantu da netko ne može napraviti prijenos auta na sebe bez tvog pristanka.

Da, više sam to sarkastično pitao jer znamo da 99% tih auta ide u dijelove. Nikome normalnom ne pada na pamet ići registrirati ukraden auto, barem ne onome tko ga je ukrao.
Inovator je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 13:09   #66592
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,363
Citiraj:
Autor Inovator Pregled postova
Nikome normalnom ne pada na pamet ići registrirati ukraden auto, barem ne onome tko ga je ukrao.
Registrira ga u drugoj državi. Nemali broj primjera je gdje se ukradeni auti vozikaju po drugim državama da kupac nije ni znao.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 14:58   #66593
n30n
Premium
Moj komp
 
n30n's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 359
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ma nemam loša iskustva još s takvim načinom, ali da, u pravu si, to je rizik.

Kako tko želi, ja idem ovim putem, za sada se pokazalo ok.
Ja sam prodao auto pripadniku romske nacionalnosti s obećanjem da će ga prebaciti za 15 dana jer nakon 15 dana ja mogu otkazati registraciju. Pristao sam jer mi je bilo hitno, ali sam odmah znao da će biti problema.
Za 14 dana me zove policija da su se sa mojim autom radili neredi i pljačke.
Sutradan mi je opet pokušao produžiti i obećaje da će prebaciti, ali je na kraju trčao na tehnički jer sam ja u istom vremenu već bio u drugoj stanici u procesu otkazivanja registracije.
Što sam tražio to sam i dobio
n30n je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 15:36   #66594
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Eto prošao prvi tank sa novom KIA Ceed SW 1.5 T-GDI 160ks, Champion oprema za sirotinju. Boja - crvena
Ne znam tko ovdje ima XCeeda, ali to je bio nekakav okidač da idemo u KIA-u pogledati što imaju. Ostavio broj i za mjesec dana me jedini zvali da im nešto dolazi. Sve ostalo je ili 40-50 000€ na stanju ili se ne zna kad dolazi. Suzuki Swace mi je jedan pobjegao, Toyota postala preskupa, Škoda sirotinjska oprema na stanju za normalne pare. Duster poskupio i odlučio da 100ks mi više ne paše. Hyiundai koji mi je čak možda i lijepši, ima mild hybrid motore i košta prvi valjda 230 000kn. How yes no.

Ukratko ocjena 4/5. Auto ne vadi nikakve emocije, dok ga gledaš ili voziš. Ali odaje zadovoljstvo kupovinom, sve više i više, iako je 4k više nego što sam mislio dati. 23,9k na 3 rate bez kamata. Došla za 30 dana od kad su mi rekli da dolaze u ZG. Pošteno.

Nakon što sam se jedva navikao na softverski ECO mod između papučice gasa i rada motora, jer nakon svih turbo benzinaca i dizelaša koje sam vozio, ovaj mi se činio kao da ima krivi motor ispod haube. No sad shvaćam gdje je cijela poanta, a to je naravno - manja potrošnja. Točnije prvi tank je bio 6,34L/100km na točenju (sve ispod 7 sam zadovoljan). 1/3 autoput, polovica ZG-Sv. Nedelja/Velika Gorica - ZG i ostalo po gradu klasika. Rijetko sam u stani-kreni vožnji, no uspoređujući sa Meganovih 7,8L, ovo je za 50KS više čisto OK.

Nazivnih 253Nm od 1500-3500 može se zaboraviti, ispod 1800rpm je moj stari Megan brži . Auto je udoban, motor jako miran i tih, ali se ponaša i vozi kao atmosferac - nema kicka u leđa, ali kad krene samo ubrzava. Prostora ima dovoljno napred i nazad, malo se mora naviknuti kod paralelnog parkiranja na to da stražnje gume nisu u ravnini prednjih (uvijek se na hero parkiram u 80% slučajeva za sada, ali sam skužio kameru i plave linije!). Čitam razne informacije do toga da treba proći par tisuća km da se otpuste sve kočnice na motoru, pa do toga da nije brz dok je hladan jer ne puni boost u turbu do kraja. Sve ima smisla, ne štedim ga dok se zagrije motor i ulje i rashladna.

Gepek nazivnih 625L ako pakirate vrećice ili nešto što idealno paše u pretince kojih ima 5-6 valjda. Ostalo je ravna podnica i rekao bih kao na BMW-u trojci, cca 500L gepeka do role.

Auto je pregledan, jako niska potrošnja kada se kruza jer ne koči motorom skoro ništa. Brzine prve 4 dugačke, 5 i 6 kratke. 130kmh pri 2900rpma, vidio sam i bolje.
Lane Assist + kad volan drži sam sredinu + tempomat (nije adaptivni) na praznoj autocesti = odmor.

Ne pišti previše auto sa svim tim mogućim senzorima, samo taj prvotni lane assist kad režem malo zavoj ili mijenjam traku bez žmigavca. Naprema Golfu, ovo je tišina u vožnji. Samo, tko napravi senzor da auto ispred tebe odlazi a ti stojiš !?

Iznutra čak i iznad prosjeka. Mekano iznad volana i oko instrument ploče. Infotainment radi super sa Android car preko BT-a- Tvrda plastika na vratima kod prozora. LCD je postavljen dobro, ne viri kao Alien na autu, ne smeta ničemu.

Svijetla su halogena (sirotinja!) ali naprema Meganu - suza je krenula kad sam ih vidio. Blicaju mi ljudi da ugasim, a imam kratak na ispravnoj visini. Raj za Renaultovce...

https://www.renault-klub.hr/forum/up...4f762f125c.jpg
https://www.renault-klub.hr/forum/up...4ea6ce488c.jpg
https://www.renault-klub.hr/forum/up...bb926c71d8.jpg
https://www.renault-klub.hr/forum/up...a0c6cd3b8e.jpg
https://www.renault-klub.hr/forum/up...588c8dff04.jpg

Sa Hill Asistom žena muku muči, radi ali na popriličnim uzbrdicama. Problem je što ne znaš hoće ili neće, nema oznakice. Ne radi uvijek kao npr. Focus. Koji ima i (A) oznaku kad se upali. Neki kažu da radi na minimalnim uzbrdicama, kod mene baš i nije tako.

Ponovili se jesmo, u ova teška vremena je došao poprilično brzo. Dao ovaj puta pare za motor a ne opremu. Idući puta će biti obrnuto. Neka poživi da ga mali počne voziti. Za sada je to ženi daily driver, oni ih u firmi imaju 50 valjda. Ja vozim sada starog Megana, nije nit on loš. Ali sada sporo ubrzava nekako
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 15:38   #66595
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,691
Citiraj:
Autor nepalac Pregled postova
Prometna se može držati i na skrivenom mjestu u autu, tako ja radim, a ne na 2-3 očita mjesta.
Ako lopov ne nađe prometnu u roku 10 sek. pretpostavit će da je ni nema.
Prije ću ju izgubiti ili zaboraviti ako ju stalno vadim i nosim po džepovima, tako da nema šanse da to prakticiram, pogotovo dok je takvog formata, tko voli nek izvoli.
Jbt 10 stranica teme o prometnoj
nosiš valjda u nofčaniku sa vozačkom i osobnom (koju MORAŠ imat uvijek uza se) pa ti se nemre dogodit da ju "zaboraviš"
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 15:41   #66596
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor n30n Pregled postova
Ja sam prodao auto pripadniku romske nacionalnosti s obećanjem da će ga prebaciti za 15 dana jer nakon 15 dana ja mogu otkazati registraciju. Pristao sam jer mi je bilo hitno, ali sam odmah znao da će biti problema.
Za 14 dana me zove policija da su se sa mojim autom radili neredi i pljačke.
Sutradan mi je opet pokušao produžiti i obećaje da će prebaciti, ali je na kraju trčao na tehnički jer sam ja u istom vremenu već bio u drugoj stanici u procesu otkazivanja registracije.
Što sam tražio to sam i dobio
Smrdi na sranje od početka, a?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 15:55   #66597
nepalac
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2022
Lokacija: EU
Postovi: 652
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
nosiš valjda u nofčaniku sa vozačkom i osobnom (koju MORAŠ imat uvijek uza se) pa ti se nemre dogodit da ju "zaboraviš"
Ne nosim novčanik, nisam djedica od 70 godina

Nosim moderni aluminijski card holder namjenjen karticama, tanak i elegantan, u njemu je osobna i vozačka, a za knjižice tipa prometne nema mjesta niti planiram dok sam živ to kartonsko govno umotano u pvc nositi po džepovima.
__________________
...
nepalac je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 15:57   #66598
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,334
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 16:05   #66599
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,101
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Eto prošao prvi tank sa novom KIA Ceed SW 1.5 T-GDI 160ks, Champion oprema za sirotinju. Boja - crvena
Potrošnja je fantastična.
Ta "slabija" ubrzanja jesu posljedica "dužih" nižih brzina.
Al kak veliš, treba vremena
Odličan stroj.
Btw, kolika je masa praznog vozila?
__________________
Lowrider
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2023., 16:12   #66600
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
Automobili

@Vuco prvo cestitke na novom vozilu. Drugo, sta nije treba biti automatik? Trebalo se vise cekat a ovaj bia ranije dostupan?

Moze li se taj eco mode iskljucit, unatoc tome sta bi bilo na racun potrosnje.

Malo razocaravajuc mi je taj info za mjenjac i kratke zadnje brzine, znaci ugodni cruise na 150-160 se moze zaboravit kad ce morat bit na 4000 rpm?

Kako stoji s bukom na vecim brzinama?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na