Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.08.2008., 23:02   #511
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,539
Citiraj:
Autor Nani Pregled postova
Sony 32V4500
Uf, mnogo mi je to love za LCD, to je ona druga kategorija za cca 5.5k kn.

Jel zaista toliko bolji da opravdava tu cijenu u odnosu na LG 32LB75? Do njega mogu za 3.7k kn.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2008., 23:10   #512
Nani
hdtelevizija.com editor
Moj komp
 
Nani's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 742
Naravno da nije toliko bolji.. I taj LG ce te sluziti sasvim lijepo sa obzirom na cijenu.
Nani je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.08.2008., 00:28   #513
dugixy1
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 577
Citiraj:
Autor Nani Pregled postova
Wobe dobar tekst da raja znaju kako sta dalje

Treba ovaj tvoj tekst opaliti kao sticky
da da opaka stranica,kako se ono zove ...

evo za sticky rang lista najboljih tv,plasmi i lcd-a od experata i nas malih


skupa plasme i lcd-i pobjednik LCD SONY 32W4000

http://www.testfreaks.com/televisions/?sort=score

rewiews razlićitih stranica i magazina
http://whathifi.co.uk/Review/Sony-KDL-32W4000/

http://stuff.tv/Review/Sony-KDL-32W4000/

evo vam tu sve da ne duljim sa rewiews-ima

http://www.testfreaks.com/television...s/?include=all

imate rang listu samo plasmi i više rewiewsa za svaku
http://www.testfreaks.com/television...rue&sort=score


samo lcd i wiše rewiewsa za svaki
http://www.testfreaks.com/television...rue&sort=score


kako kotiraju proizvodi među samim proizvođaćima,imate zbilja sve,samo malo pogledati!


danas sam bio malo po tehnićkim dućanima, razlike gledano okom nema,kad bi se maknule marke tv-a sumnjam da bi se pogodilo lako,malo sam i razgovarao sa prodavačima,kažem ma gnjavi me tamo na forumu jedan nani i par plačenika,kad ono svi u isti glas ,jel iz Sarajeva? kažem da,kažu oni ma pusti ga voli dećko i nas je izludio hehe (nani šala ,ne zamjeri nešto)


ps

ćestitam zvonac na lcd-u, sve nas je više ,protivnika panika lovi hehe uživaj
__________________




Zadnje izmijenjeno od: dugixy1. 20.08.2008. u 00:48.
dugixy1 je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2008., 00:29   #514
mars952
Premium
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: split
Postovi: 188
Citiraj:
Autor Nani Pregled postova
Wobe dobar tekst da raja znaju kako sta dalje

Treba ovaj tvoj tekst opaliti kao sticky
Slobodno ako sam nesto izostavio , mozete napisat.
Ja ubacim u tekst.
Svrha teksta je educiranje ljudi u tehnologiju buducnosti.

Svakave lazi se pricaju. Ljudima se s plasmama plaši ko djecu sa babarogama.

Sve ima prednosti i mane.

Potrosnja energije je danas dosla jednaka !
Potrosnja plina ili vijek trajanja lampe.
trenutno panasonic dere sharpa za 40 000..

Mislim jos napravit test full hd ekrana i obicnog.
Dosta je razgovora o tome a ljudi se rijetko rijetko mogu susrest s tim da na svoje oci vide par razlicitih rezolucija kad se stavi na full hd a kad na obican hd. kako sta izgleda.

Ni ja to nisam mogao do nazad mjesec dana.
Sad imam hd distributer i sve sta stavim u njega on sa 50 hdmi kablova posalje u 50 ekrana. Pa kad stavis full hd i obican hd jedan do drugoga. I pustis divix, pa pustis naš program, pa hd rezu, pa blue rey film..
tek tad mozes nakon par dana gledanja zakljucit sta je za kojeg kosrisnika najbolje.
__________________
Bez reklama u sigu!
mars952 je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2008., 00:51   #515
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
Citiraj:
Autor igorba Pregled postova
Samo da se osvrnem na ovo...

PV... - analogni tuner, HD ready
PX... - digitalni tuner, HD ready

PY... - analogni tuner, Full HD
PZ... - digitalni tuner, Full HD

Na našem tržištu se vrte serije s analognim tunerima jer je tek manji dio države (čitaj: tržišta) pokriven digitalnim signalom. Istina, zadnjih mjeseci bilo je napretka u tome, ali još uvijek je to slabo u mnogim krajevima, ali treba nešto vremena da Panasonic reagira.

Onaj broj je inače oznaka serije (serija Px7... bila je 10. generacija plazma panela, Px8... je 11.), a što veći broj to bolji i skuplji model (npr. PV8 - PV80 - PV800).
hvala. steta sto kod nas nema PZ80 modela.
mozda ce slijedeca serija kod panasonica imati mpeg4. to bi zaokruzilo taj tv kao potpun proizvod.
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2008., 01:22   #516
Nani
hdtelevizija.com editor
Moj komp
 
Nani's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 742
@dugixy pa ti si kralj, evo dvaput me nasmija, steta sto cu morati da te rastuzim svojim citatom

Citiraj:
Autor Nani
Takodjer ova moja prica ide za dijagonale od 37" pa na vise, ljudi kojima trebaju 32 i 26" LCD-ove neka gledaju Sony, Phillips i Panasonica


Nego de ti nama reci kako je moguce da tv dobije ocjenu 10,0 kad svi znamo da bilo koja plazma bolje prikazuje crne boje pa i da je mu je sve ostalo savrseno? Znaci 32" verzija, ghostinga i light likinga nema i ocigledno mu je ugao savrsen kao u plasme. Koliko ce Sony OLED dobit ocjenu onda 12 od 10 .
Bas su testfreaksony
Nani je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2008., 01:25   #517
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
ma testfreaks je presmjesna stranica. jedina dobra stvar je sto imaju linkove na review pa se moze procitat. ove njihove ocjene su zalosne
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2008., 01:30   #518
Nani
hdtelevizija.com editor
Moj komp
 
Nani's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 742
Ja predlazem sony kad se uzima 32" tu nema dileme, ali ocjene su, hmm...dovoljne da govore koliko je stranica ozbiljna
Dugixy a ja sam prodavace izludio sa testiranjem, mislili da cu uzet kod njih nesta

Ima jos jedan teli koji je jeftinjak a dobar, kome ne trebaju digitalni tuneri i 24p podrska neka pogleda Panasonic LCD 32" LE8

Zadnje izmijenjeno od: Nani. 20.08.2008. u 01:44.
Nani je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2008., 02:07   #519
dugixy1
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 577
Citiraj:
Autor Nani Pregled postova
Ja predlazem sony kad se uzima 32" tu nema dileme, ali ocjene su, hmm...dovoljne da govore koliko je stranica ozbiljna
Dugixy a ja sam prodavace izludio sa testiranjem, mislili da cu uzet kod njih nesta

Ima jos jedan teli koji je jeftinjak a dobar, kome ne trebaju digitalni tuneri i 24p podrska neka pogleda Panasonic LCD 32" LE8
ma nemora biti sony,ja ga ne forsiram kao firmu ,moja borba se odnosi na LCD tehnologiju, s time ne umanjujem kvalitetu plasmi,još jednom za obožavatelje i ice, ako kupite plasmu nećete pogriješiti, sve su to izvrsni i kvalitetni televizori,osobno imam lcd sony 46w4000 i imao sam 40V2000 i oboje su po meni vrhunski lcd-i smatramo da nismo pogriješili u kupovini te dajemo preporuku,također za neke modele panasonica,pionnera,samsunga.ćudi me za philips da nije baš jako dobro ocjenjen,po meni ima izvrsnih modela

stranica skuplja ocjene i mišljenja sa drugih stranica tako da su tu ukljućene razne strućne str kao i ocjene publike(gledatelja) ,jedino što fali par kvalitetnih modela tv-a,valjda će ih ubaciti s vremenom makar zbilja su obuhvatili većinu današnjih modela.razlike u ocjenama tih top modela su zbilja minimalne,lako moguće da već sutra zasjedne na prvo mjesto neki drugi model plasme ili lcd-a,zato ja kažem da mi kao obićni gledatelji teško možemo golim okom uoćiti neke razlike.bolje da se gleda prilikom kupovine da se prođe što jeftinije i da tv ima što više potrebnih detalja kao npr ugrađen digitalni ili mpg4 decoder,broj hdmi ulaza ... i najvažnije izgled "tete" koja nam ga prodaje hehe
__________________



dugixy1 je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2008., 02:24   #520
dugixy1
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 577
Citiraj:
Autor Nani Pregled postova
@dugixy pa ti si kralj, evo dvaput me nasmija, steta sto cu morati da te rastuzim svojim citatom





Nego de ti nama reci kako je moguce da tv dobije ocjenu 10,0 kad svi znamo da bilo koja plazma bolje prikazuje crne boje pa i da je mu je sve ostalo savrseno? Znaci 32" verzija, ghostinga i light likinga nema i ocigledno mu je ugao savrsen kao u plasme. Koliko ce Sony OLED dobit ocjenu onda 12 od 10 .
Bas su testfreaksony
to što se tiće boja i sl. su bile poćetne mane lcd- televizora,po meni kao velikom strućnjaku na polju tehnolgoije to je stvar prošlosti,sada je to sve izvrsno,isto kako je plasma imala onaj burning piksel.sony se prebacuje na oled ne zato jer je lcd loša tehnologija već zato što svi teže boljemu i boljoj prodaji,konkurencija je strašna,neće ni plasma vjećno,tko zna što nas ćeka, ali po meni je najbitnije da što prije zaživi HD televizija i programi,onda ćemo biti svi prezadovoljni bez obzira jer gledamo sliku sa pola metra ili na ekranu od 2 metra. ja već sad gledam samo hd filmove i to što je više moguće u 1080p rezolucijizbilja nešto posebno.



ps

od sutra opet radim puno tako da ćete biti malo zakinuti sa istinitim i toćnim informacijama iz svijeta tehnologije ALI iz prikrajka ću ipak sve promatrati spreman da reagiram na podmetanja i insinuacije nani-a i par plačenika
__________________



dugixy1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.08.2008., 02:38   #521
Nani
hdtelevizija.com editor
Moj komp
 
Nani's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 742
Kralj si
Nani je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2008., 02:54   #522
dugixy1
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 577
Citiraj:
Autor Nani Pregled postova
Kralj si

a ti prva dama šalim se

pa bilo bi glupo i dosadno da svi isto mislimo,ja priznam da se bolje razumiješ od mene ali se trudim da proćitam puno,prićam sa raznim ljudima i obožavam tehnologiju, ne samo tv-e već sve.

evo imam i pitanje za tebe ako modovima ne smeta,mislim kupiti dvd recorder sa upscalingom na 1080p ,sada imam izvrstan,pogađaš sony od 160 giga hardom ,uzeo bi slićan,nemora biti sony ali jel ima kakvih dobrih rezultata sa tim upscalingom,dali se primjeti bolja kvaliteta,npr jel može sliku divxa bitno popraviti.razmišljao sam sve spojiti preko tog dvd rec. znaći i antenu i satelitski risiver pa tako gledati na lcd-u jer misim da bi onda recorder trebao dignuti kvalitetu i zemaljskih kanala i satelitskih pošto ima upscaling a signal prvo prolazi kroz njega.

šta ti misliš? ili netko drugi ako ima iskustva s time?

hvala
__________________



dugixy1 je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2008., 13:39   #523
SilentException
Premium
Moj komp
 
SilentException's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: RI-KR
Postovi: 789
iako si ove sve nedostatke w4000 serije doslovno prepisao sa hdtvtest, moram ih samo malo iskomentirati...

Citiraj:
Autor Nani Pregled postova
Mislis da je W4000 nesto bolji TV koji ima za meni unaklazenu verziju PS3 GUI-a XMB-a koji laga
unakazena? ajd dobro bar si rekao "meni". istina da lag-a, ali hebo ja ako je to tolki problem...

Citiraj:
Autor Nani Pregled postova
nemo mogucnost kontrolisanja nivoa bijele i gamme poa samim tim i D65 skale
moguce je, samo treba u servisni meni znati uci. ima na netu sve..

Citiraj:
Autor Nani Pregled postova
takodjer SD deinterlacing za filmove ne postoji, dakle SD signal je u najblagu ruku uzas
no comment ne gledam televiziju skoro nista (samo ttx citam ), ali meni slika na digitalnim programima izgleda prihvatljivo. istina bog, na analognim je bolno losa..

kod drugih SD sadrzaja (recimo dvd) mi ionako sam player radi upscale tako da ni tu nisam uocio problem. max tv je izgledao dobro (dok mi ga nisu iskljucili )

Citiraj:
Autor Nani Pregled postova
Mild low-pitched electronic hum from back of TV (not a problem at normal sitting distance and TV volume)
i "Slight clouding and LCD backlight bleed"
ovog sam se zapravo najvise bojao ali nekom srecom (ili novije serije nemaju vise tog brujanja, zujanja) moj primjerak nema toga i sjedi necujno (40w4000 nema vent? bar ja ga ne cujem, sinoc u gluho doba noci sam isao slusati )
lcd backlight bleed je barem kod mene nepostojeci ali vidio sam neke slike gdje je bio jako izrazen (opet sreca valjda).
clouding jos nisam uocio

eto, toliko od mene
__________________

| Dell XPS m1530 Red | 15,4'' UltraSharp WSXGA+ (1680x1050) | Intel Core2Duo T7500 2.2GHz 4MB | 3GB RAM (1x2GB + 1x1GB) | nVidia GeForce 8600M GT 256MB DDR3 | Seagate 200GB 7200RPM | Slot Loading Dual-Layer DVD+/-RW | 6-cell (2.5 sati) & 9-cell (4.5 sati) batteries | Media Remote Control IR | Intel 4965AGN Wireless (2.4GHz & 5GHz Radio), Bluetooth, Fingerprint Reader, 8in1 Card Reader, 2 MegaPixel WebCam, LAN, HDMI 1080p connector, 3xUSB, Firewire, S-Video, VGA, ExpressCard slot | Windows Vista Home Premium | Logitech VX Nano Cordless Mouse | Logitech Alto Cordless Notebook Stand & Keyboard | Logitech AudioHub Notebook Speakers |


| TBA |


| Silverstone GD01B-MXR | Corsair HX620 620W Modular PSU | ASUS P5W DH Deluxe | Intel Core2Duo E6600 2.4GHz (3.0GHz) | nVidia GeForce 8800GTX 768MB DDR3 | AverMedia AverTV Hybrid Duo PCI-E | Creative Labs X-Fi Elite Pro | 200GB Seagate Barracuda 7200.8 7200RPM | BenQ DW1650 | Scythe Ninja Mini & Sharkoon Silent Eagle 92mm | 2x Sharkoon Silent Eagle 80mm | Case separated in two termal zones (CPU, HDD, DVDRW, TV Card & PSU, GPU, Sound Card) | AZiO BTD603-132 USB 2.0 Bluetooth Adapter | Logitech MX Revolution Cordless Laser Mouse | Logitech diNovo Edge Keyboard |


| D-Link DNS-323 A1 v1.05 fun_plug-ed + many mods | 2 x 320GB Seagate Barracuda 7200.10 7200RPM RAID0 | Cat6 Gigabit Network | 9k Jumbo Frames | Average (WRITE): 19,32 MB/sec | Average (READ): 28,60 MB/sec |


| D-Link DNS-323 B1 v1.05 fun_plug-ed + many mods | 2 x 1TB Samsung HD103UJ F1 7200RPM | Cat6 Gigabit Network | 9k Jumbo Frames | Average (WRITE): XX,XX MB/sec | Average (READ): XX,XX MB/sec |


| TBA (work in progress ) |

SilentException je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2008., 15:05   #524
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
Ja ovaj ili sljedeći tjedan idem po 42PV80,valjda me neće razočarat,volio bi da se mogu rastegnut do FULL HD al jebiga neće ići,inače 90% gledanja odlazi na HD,manje više 720p i koji 1080p.Nego da pitam jednu stvar,te plazme imaju neki remastering 1080p šta to znači,vidio sam da je to imala P7 serija a kod P80 se ne spominje pa ako netko zna
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2008., 15:16   #525
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,644
Evo spojil sony na lap,filomvi h264 odlični,ovo je odlično stvarno sam iznenađen slikom prek laptopa na lcd..Evo sad gledam film,i kak naterat zvuk prek telke tj prek zvučnika spojeni na telku?pošto sliku imam al mi zvuk ide prek laptopa?tnx
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2008., 15:29   #526
dugixy1
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 577
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Evo spojil sony na lap,filomvi h264 odlični,ovo je odlično stvarno sam iznenađen slikom prek laptopa na lcd..Evo sad gledam film,i kak naterat zvuk prek telke tj prek zvučnika spojeni na telku?pošto sliku imam al mi zvuk ide prek laptopa?tnx

moraš spojiti sa audio kablom,sa laptopa na lcd,ja imam spojeno na yamahin receiver i kućno kino, nisam spajao na lcd,samo za probu.
__________________



dugixy1 je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2008., 22:00   #527
Orthodox
Premium
Moj komp
 
Orthodox's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Ostrovo
Postovi: 351
Da se i ja malo ubacim u raspravu

Kakvo mišljenje imate o Philips Cineos 32PFL7603D/10 koji je full hd i Philips 32PFL7603H koji je malo siromašnija verzija?
Strašno mi se sviđa izgled, ali me zanima da li su vredni tih para (full hd je 9.900kn, a hd ready je 7.500kn kod nas), ili je bolje uzeti nešta drugo.

Ako su ok, uzeo bih ovaj jeftiniji jer ne patim od full hd groznice, ali želim best 32" lcd za te pare. Eksperti, šta vi kažete na to - preporuka?
Orthodox je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2008., 22:13   #528
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,697
reci im da ti puste na 32" full hd i hd pa vidi jel se vidi razlika... imho nema sanse da je vidis al kako os .
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2008., 22:19   #529
dugixy1
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 577
Citiraj:
Autor Orthodox Pregled postova
Da se i ja malo ubacim u raspravu

Kakvo mišljenje imate o Philips Cineos 32PFL7603D/10 koji je full hd i Philips 32PFL7603H koji je malo siromašnija verzija?
Strašno mi se sviđa izgled, ali me zanima da li su vredni tih para (full hd je 9.900kn, a hd ready je 7.500kn kod nas), ili je bolje uzeti nešta drugo.

Ako su ok, uzeo bih ovaj jeftiniji jer ne patim od full hd groznice, ali želim best 32" lcd za te pare. Eksperti, šta vi kažete na to - preporuka?

koji got uzmeš nećeš pogriješiti,i meni se sviđaju njihovi modeli,osobno bi uzeo full hd,nije neka ogromna razlika u cijeni i miran si,al stoji i ovo što codiac kaže.
__________________



dugixy1 je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2008., 22:21   #530
Orthodox
Premium
Moj komp
 
Orthodox's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Ostrovo
Postovi: 351
Zato i kažem da mi full hd nije važan, ali su mi važne druge stavke poput kontrasta, odaziva, svetline i sl. Stoga mi je ovaj slabiji philips prihvatljiviji zbog niže cijene, no da li mi je u tom rangu bolje uzeti Sony, jer mi je ovo prvi lcd tv i ne želim baciti novac na svoje samo predpostavke.
Orthodox je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2008., 22:37   #531
lugano
Premium
Moj komp
 
lugano's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 51
pozz

mozete mi preporuciti lcd do 8000 kn sa full hd , 82 cm,PIP

lugano je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2008., 22:51   #532
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
@orthodox - a jesi mozda razmisljao o plazmi? (puno dobroga za manju cijenu PV80)

EDIT: ukoliko se mozesh pomiriti s vishe incha
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2008., 23:24   #533
Nani
hdtelevizija.com editor
Moj komp
 
Nani's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 742
Pa kud prije opaliste toliko postova..

@dugixy
Pioneer DV400 i DV600 za one sto ne zele dvd recordere, problem je bio sa malim slovima ali to se odradilo sa firmwareom
http://www.pioneerfaq.info/index.php?question=Firmwares
Izaberes hrvatski pod postavkama i prikazivat ce i č, ć i ostala šlj-klj slova )
Za tebe dugixy da ti dama predlozi Pioneer DVR-560HX
Snima i na HDD od 160GB i na Dual Layer DVD, ima HDMI i konekciju sa PC-em sa USB-om, HX verzija im DVB-T i Analogni Tuner a samo H verzija nema tunere u sebi.
Posto volis Trustedreviews evo ti test od njih
http://www.trustedreviews.com/home-c...DD-Recorder/p1

@Silent Exception
Hvala na osvrtu za w4000

@Lihto
1080p Digital Re-mastering Processor je zaduzen za upscaling SD signala kao i DVD sadrzaja na 1080p

Koliko znam nema ga na PV80, koje jamio PV70 jamio..., salim se vReal3 engine ima svoj 1080p upscaler i procesor koji prima 1080p signal

@Ortodox
Philips 32PFL7603H Za razliku-2200kn uzmi Logitech Z-5500 ili Katkrein UF910 HD receiver.

@Lugano
Sony 32w4000 a kao sto Danijel kaze Panasonic 37PV80 bi te dosao dosta jeftinije, imao bi vise inca i mogao bi od razlike u novcu uzeti HD receiver
ili Sony DG-STR720 AV receiver

Zadnje izmijenjeno od: Nani. 20.08.2008. u 23:41.
Nani je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2008., 00:13   #534
dugixy1
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 577
Citiraj:
Autor lugano Pregled postova
pozz

mozete mi preporuciti lcd do 8000 kn sa full hd , 82 cm,PIP

ovi sony modeli w serije,sad neznam za sve nemaju klasićan pip i to mi nije jasno zašto tu kompliciraju,već pod pip smatraju da u jednom djelu ekrana gledaš npr dvd a u drugom tv ili gledaš tv a u drugom djelu sat.receiver.znaći nemože 2 tv programa istovremeno,neznam toćno za druge serije,makar imam frendove koji su obavezno htjeli pip a sad ga uopće ne pogledaju,to je više fora nego potreba po meni.
__________________



dugixy1 je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2008., 00:14   #535
sirupdzija
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: dasasdasda
Postovi: 161
pozdrav.
trebao bih dobar tv za htpc, a isto tako i zvučnike, ali za ovu temu je primaran ekran.
pojma nemam o ovim novim stvarima i što je bolje i zašto, samo me zanima što se dobije za neke pare od 2-3 tisuće kuna ako mi treba dijagonala cca 22-23"? ono, par solidnih odabira za te pare. ne zidni tv jer mora ga se ugurati u ormar, tj u rupu.
znači mislim ga koristiti u htpc-u i za gledanje tv-a i za dvd i za igranje igara.
sirupdzija je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2008., 01:57   #536
Nani
hdtelevizija.com editor
Moj komp
 
Nani's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 742
Samsung T220 ako ti ne treba integrisani tuner a Samsung T220HD ako zelis s tunerom.
Nani je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2008., 07:52   #537
Orthodox
Premium
Moj komp
 
Orthodox's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Ostrovo
Postovi: 351
Hvala Nani i ostaloj ekipi na savetima.
Orthodox je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2008., 12:03   #538
mars952
Premium
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: split
Postovi: 188
Svrha HDtehnika.com portala je informiranje i educiranje ljudi koji nemaju dodirnih točaka sa tehničkom robom koja se nalazi u našim trgovinama...
Zašto sam odlučio napravit kratku recenziju "lako kvraljive robe " ?

Svjedoci smo svi ovih dana da je trgovina Plasmama i Lcd ekranima doživjela svoji inflaciju . Televizori se kupuju kao riba na peškariji ili pome na pazaru. Gotovo da nema dana da se iz velikih trgovačkih centara ne iznese barem 10-tak televizora . Poznato je kako su Hrvati narod koji je ovisan o novim tehnološkim dostignucima i kao takvi moraju uvjek prvi imat sve u svojoj kuči. A i da susjed vidi svu raskoš njegovog doma . Nebitno što taj isti kupuje hranu na kredit.. Glavno da je televizija od 10 000 kn na njegovoj staroj dotrajaloj ormarini ili na ispucalom trošnom zidu postavljena ! A nu bogereti, kad mere jozo kud neču i ja

Obavezno procitat prije kupnje televizora


http://www.hdtehnika.com/index.php?o...id=83&Itemid=1
__________________
Bez reklama u sigu!
mars952 je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2008., 12:39   #539
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
tu dolazi do problema. svi hoce zapakovan tv (tvornici), a svi bi pogledali nekoliko tv-a prije kupovine. itko uocava apsurd? slazem se da se ovakav primjerak NESMIJE naci u prodaji. uredjaj koji je bio na popravku mora biti jasno oznacen (npr. kao kod HP-a Renewal program - takvi uredjaji idu po nizoj cijeni).

P.S. pripaziti malo na č i ć. upada u oci. na forumu se moze pisati bilo kako, ali ipak kod objave clanaka nije problem zaposliti spell checker.
danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2008., 22:20   #540
sirupdzija
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: dasasdasda
Postovi: 161
Citiraj:
Autor Nani Pregled postova
Samsung T220 ako ti ne treba integrisani tuner a Samsung T220HD ako zelis s tunerom.
e, a gledao sam na jubitou debate između lcda i plazmi. ok one podjele da je lcd bolji u svjetlijim prostorijama i za igranje igrica, a plazma u tamnijim i za gledanje sportova i filmova (veća brzina promjene slika),
ali što ako trebam i jedno i drugo podjednako? i što ako mi je prostorija svijetla danju a tamna noću?!

koji da k...rac onda odaberem!?
sirupdzija je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na