Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.02.2009., 14:16   #391
Emperor
Terminirani determinator
Moj komp
 
Emperor's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Kamanje
Postovi: 298
E mene bas zanima taj verifikacijski kod za Paypal,moram bas ici u banku ili mogu i na netu mozda pogledat?

Imam devizni racun u PBZ-u,i Visa electron karticu,upisao sam JMBG i PIN od kartice ali ne prihvaca mi internet banking,moram li imati otvoren internet racun ili sta?
Emperor je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2009., 14:18   #392
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Ako imaš onaj ugovor otvoren o PBZ365, da možeš vidjet preka neta transakcije, onda možeš pogledat tam (vidjet ćeš 4-znamenkasti pin pored transakcije), ako nemaš to, morat ćeš ić vadit van izvadak transakcija.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.02.2009., 14:35   #393
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
pbz365 lite se zove besplatna internet usluga pbza uz pomoć koje se može pregledavati stanje na racunima (ukljucujuci transakcije) - mora se registrirati u banci
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2009., 23:56   #394
berecni
Premium
Moj komp
 
berecni's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Ck
Postovi: 26
Pay pal!!

Znaci ovako! Posto nisam znao kamo ovo svrstati, trebam nekog ko bi uplatio preko pay pala neke novce na racun jedne firme, a ja Vama na tekuci jer nemam racun na pay palu! Radi se o nekih 29 dolara ili 170 kn!
berecni je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2009., 05:01   #395
micek_kc
fanATIčni AMDovac
Moj komp
 
micek_kc's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: KC-ZG
Postovi: 1,311
evo za pbz procedura

otvoris devizni racun u banci i kazes da trebas bas visa electron karticu
nakon jedno 2.5 tjedna ti kartica stize doma.par dana prije nje dobijes doma pin postom.
nakon sto kartica stigne otidjes u banku i upucas gore 10x($,€,Ł)(dok tebi dodje kartica doma ona je "neaktivna" i prvom uplatom ju aktiviras)
nakon toga lijepo dodjes kuci utipkas u paypal broj kartice i sve sto treba...
otidjes u banku zatrazis izvod sa 4 broja od paypala i te transakcije.
dodjes kuci i ukucas ta 4 broja i sve radi!

__________________

AMD Phenom 9850be 2,5ghz@2,9ghz@OCZ Vendetta 2 700rpm
DFI Lan Party JR 790GX-M2RS
OCZ Blade 2x2Gb ddrII@1066mhz@1.8v
Gigabyte HD4850 1GB Multi Core @passive
Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
2xWestern Digital 6400aaks@RAID 1 + Seagate S-ATA 160gb@XXX
Tagan 480W Supersilent
Thermaltake V1000+ black with side window
Logitech MX500
DELL 2007FP

AMD Athlon 3000+(venice e3) stock
Abit AV8
Kingmax Superram 2x256ddr433 FHAS stock
Gainward 7600GT GS 256mb
Seagate Barracuda 80gb P-ata

Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
Denon AVR-3805 black finish @DIY 3.5mm > 2RCA(Neutrik RCA plugs)
Focal Jmlab Chorus S 726s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S CC700s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S SW700 classic finish@Bandridge Profigold Subwoofer Cable
Review Chorus S serije
Review Denon AVR-3805
micek_kc je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2009., 16:36   #396
Boeing747
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 0
Pozdrav svima!

Ima dva pitanja- jedno je, čini mi se ponovljeno već nekoliko puta s različitim odgovorima ali ja ću pokušati još jednom - ima li itko iskustva s korištenjem novca koji je legao na PayPal račun u Hr a da se nije radilo o money refundu?
Zvanična obavijest kod uvođenja PayPal-a u Hr kaže da je moguće primiti novac ali ne i podići ga tj. koristiti na web prodajnim mjestima U INOZEMSTVU ili, u prijevodu- možeš plaćati ali ne nekome s online trgovinom u HR. Što mi i ne bi toliko smetalo (što je, tu je)da nisam čula za mnogo slučajeva da se već uplatitelju odbije uplata na HR PayPal nalog (što su neki ovdje već spominjali)!

Ja sam PayPal otvorila upravo iz tog razloga- nekoliko sajtova kojima smo radili grafiku u USA izvršuje uplate isključivo putem PayPala i, do 10-12 mjeseca, na taj bi način na moj nalog trebalo leći preko 600 dolara- to neću bacati! Zbog nabavljanja opreme iz inozemstva, u suštini bih mogla to plaćati s tim vezanim novcem (iako bih ga ja radije vidjela osobno ) ali ispada da je i to neizvjesno. Dakle, ima li ITKO pozitivna iskustva ili savjet?

Drugo- s koje adrese vam se obraća PayPal u mailovima? Malo sam postala paranoična jučer jer sam samo korak od dovršetka registracije (ali kada je već 1,95$ odbijeno s računa) shvatila da su mi svi mailovi stigli s service@intl.paypal.com . realno, mi i spadamo pod INtl. Paypal ali znam i da je mnogo scamova izvršeno s takvih adresa u USA (iako je izvršeno i s paypal adresa tj. onih koje tako izgledaju) i onda sam upala u paniku. Nisam baš lak plijen za te prevare ali, eto...sad me malo prepalo. još čekam feedback od Paypala i proslijedila sma mailove na verifikaciju Spoofu. Nije mi ništa bilo čudno (a moguće i da nema ništa čudno) jer su svi mailovi u korak pratili moju registraciju i sadrže sve informacije koje sam sama davala PayPalu na autentičnoj (httpS://...) Paypal stranici. I svaki put kad otvorim svoj nalog tamo- sve je unutra dakle- toliko glupa nisam bila. Također- to su ujedno i jedini mailovi koji su mi stizali dakle- nije uletio neki vanredni intl. koji traži "verifikaciju" i ostale gluposti. Svi linkovi unutar maila su također ka Paypal offocial siteu. Ipak, nisma još naišla na podatke o adresi s koje se PalPal nalozima iz HR šalju mailovi pa pitam vas. Kartica koju koristim je VISA pbz na tekući i, trebalo bi da za nju ne treba nikakva dodatna verifikacija (faxovi i slično) jer jedino ja imam pristup sigurnosnom kodu uz transakcije i ovaj dio registracije ne bi uspio izvesti netko tko je ukrao karticu- to me i muči, dala sam već sve podatke!

Zadnje izmijenjeno od: Boeing747. 12.02.2009. u 16:39. Razlog: greške
Boeing747 je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2009., 16:09   #397
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
ja imam visu electron erste banke i napravio sam si pay pal account,platio si 1month rapidshare account...balance na paypalu mi je 0 i kaže da potvrdim karticu bla bla bla,na tom računu imam dosta eurića i nebi volio da pay pal s time bilo kako raspolaže,ili da ja to kasnije ne mogu dizat itd... sta ne moze biti ovako kako je (balance 0) i da mi samo skine s računa kad nešto platim...zašto moram imat lovu na pay palu?sad imam kao neki limit 90 dolara *dok ne autoriziram karticu*
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2009., 16:54   #398
komer
motocross
Moj komp
 
komer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Kutina
Postovi: 2,423
balance ti je 0 jer ako si gledao prilikom placanja pise ti minus predznak ispred placene svote,kad si paypal naplati sa tvoje kartice lovu onda ti pise balance 0!barem je tako kod mene...na paypalu nemas lovu nego karticu.isto kad imas american karticu,ti nemas lovu,nego kasnije platis račun americanu ili imas trajni nalog...tako ni paypal nema tvoju lovu,vec ju ti imas!malo komplicirano zvuci ali mislim da kuzis!
komer je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2009., 18:30   #399
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Autor komer Pregled postova
balance ti je 0 jer ako si gledao prilikom placanja pise ti minus predznak ispred placene svote,kad si paypal naplati sa tvoje kartice lovu onda ti pise balance 0!barem je tako kod mene...na paypalu nemas lovu nego karticu.isto kad imas american karticu,ti nemas lovu,nego kasnije platis račun americanu ili imas trajni nalog...tako ni paypal nema tvoju lovu,vec ju ti imas!malo komplicirano zvuci ali mislim da kuzis!
skužih...uglavnom,dobro je
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2009., 09:24   #400
Baya69
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 12
Imam i ja par pitanja uvezi paypala!!!imam otvoreni devizni račun u zagrebačkoj banci VISA ELECTRON navodno se njome može plaćat preko paypala....na nju sam uplatio nekih 30 $ da kupim neku stvar preko ebaya pošto mi je prvi put kupit ću si neku sitnu stvar tek tolko da vidim kak to ide....e sad ja sam se registrirao na paypal i tamo sam išao na ono add credit card i ja sam naravno upisao sve što me tražilo i došla mi je ova poruka:

This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.


Ništa otišo ja do banke i tamo su mi rekli da je sve u redu s karticom,al brijem da baba našalteru nema pojma tak da uzalud vam trud svirači!!!!
Ako danas do kraja dana ovo ne rješim idem u PBZ i otvorit ću si novi devizni račun.ali ako nrtko ima kakav savjet neka samo piše!!!!
hvala!!!
Baya69 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.03.2009., 09:44   #401
Shockre
Premium
Moj komp
 
Shockre's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Dublin
Postovi: 582
kartica od zagrebacke banke ne radi. od erstea i pbza radi.
Shockre je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2009., 10:16   #402
Baya69
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 12
ok hvala na informacijama!!!
ništa gibam ja danas u pbz otvorit devizni račun!!
E da vidio sam da pbz ima mogučnost pregledavanja transakcija putem neta pbz365 il tak neš pa me zanima dal to radi prema principu tokena ili je to samo ono logiraš se i vidiš stanje!!!
Hvala!!!
Baya69 je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2009., 10:31   #403
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2009., 00:32   #404
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
nije vezano za pay pal al valjda mogu pitati. trebam uplatiti covjeku u sloveniji neke pare na racun, kako ide to uplacivanje vani? tocnije trebam uplatiti 100 eura u ljubljansku banku, odem u bilo koju banku kod nas i uplatim? kolku proviziju uzimaju?
  Reply With Quote
Staro 21.03.2009., 23:44   #405
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
blablalblabla rijeseno

Zadnje izmijenjeno od: trpi. 22.03.2009. u 01:49.
  Reply With Quote
Staro 23.03.2009., 22:51   #406
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
glede pbza i pbz365 lite usluge uglavnom to se ukida od 6 mjeseca
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2009., 13:22   #407
Valg
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: City
Postovi: 1,404
Ovaj, mene zanima nešto, pa da mi pomognete. Sad nije bitno dali se može sa tekućim od OTP banke, nego nešto drugo.

Dali se kod nas može kupiti "pay safe" bon, i gdje?
http://www.paysafecard.com/

S njim se može "napuniti" paypal, skype i slične usluge (vjerujem da nema kod nas, ali slovenci imaju, pa jel tko putuje u sloveniju ili tamo možda studira).
Mislim meni se ideja super sviđa.
Valg je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2009., 13:28   #408
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
mozda ovo od hypo banke, isto nes prepaid

http://www.hypo-alpe-adria.hr/bank/p...sp?txt_id=4341
  Reply With Quote
Staro 03.04.2009., 13:33   #409
Valg
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: City
Postovi: 1,404
Hmm zanimljivo je to, al to mi ne treba.
To je bon kao svaki drugi, kao za mob itd.
Dakle kupiš, ostružeš, napuniš i gotovo.
Valg je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2009., 13:35   #410
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Mislim da griješiš - PaySafeCard je kao bon za mob tj. za jednokratnu upotrebu, a ovo od Hypa je kartica koju možeš nadopunjavati kad imaš para.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2009., 13:52   #411
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
ne kuzim sta kompliciras bzvz sta ce ti to, odes u erste otvoris ziro kunski dobis visu electron i uzivas, mos kupovat prek interneta. 0kn racun mjesecno ili 5kn ako uzmes net banking. isto kolko uplatis tolko trosis, nema minusa i gluposti.
ako bi prelazio 5 soma kn uplata na racunu mjesecno onda nemoj ziro uzet vec tekuci devizni, jer na ziro ide nekakav porez ako vide da imas para....
al ja devizni ne volim jer ovisis o 2 tecaja tj dvaput mjenjas valute kad kupujes nes prek neta. kuis prvo mjenjas kune u valutu u kojoj ti je devizni i onda jos jednom u valutu u kojoj kupujes ako devizni nije u valuti u kojoj kupujes a uglavnom nije.
  Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 07:55   #412
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
jel netko naručivao naočale mozda ?
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...tab%3DWatching

znam da nema nekog pravila , al jel lupaju carinu na tak nesto .. ? vrijednost je pisljivih 20 baksa , ali kod nas bi se prodavalo vjerovatno za 150€ tak da neznam dal je vrednije od 300 kuna
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 08:46   #413
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
Sumnjam da su ti origigi ako je tolka razlika u cijeni ovdje i tamo i još pogledaj lokaciju China
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 08:56   #414
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
Kakve veze sto je iz Kine, ima insurance na S&H i jebe mu se zivo. Konacno, tu je uvijek i PayPal dispute

Sudeci po feedbacku buyera worlwide, glase su stvarno originale, a jedan jedini sto je probao lupiti negativu je neki fake koji nije niti uplatio lovu, a kamoli dobio glase...

Citiraj:
Fake Glasses BE AWARE Informed Ebay copyright theft bad qualities bunch of plast
dileephelen2008 ( 15 [Feedback score is 10 to 49] )
Mar-08-09 16:07


*
Reply by westeastbuy (Mar-08-09 20:09):
Don't fool me!Where's your payment?Could you see all the other buyer's feedback?

Brand New POLICE Polarized Sunglasses 9011 Sports Mind (#390028307500)
Citiraj:
everything ok. i received the item in BRAZIL very fast. Congratulations.
prgimenez ( 85 [Feedback score is 50 to 99] )
Apr-03-09 11:52
Brand New POLICE Polarized Sunglasses 1530A Men's Heart (#280322076471) AU $29.99

Carine nema do 300kn ako se ne varam, a uvijek ti seller moze naljepiti deklaraciju na paket i napisati "gift", samo mu mailas prije slanja robice.



Najveci problem nije sto je iz Kine, nego su problem nasi postari i degaziranje paketa u njihov furgon prije odlaska do obliznje seoske poste. Zamisli da ti grune kutija s nekakvim 72cm TeVeom na tvoje Policajke
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 08:56   #415
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Ti stvarno očekuješ da bi iz Kine trebao dobiti originalne naočale? I to još za 20$? LOLčina i pol.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 09:02   #416
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Da , suncane naocale su vrlo delikatna roba i vjerujem da ih sklapaju ameri na Wall streetu .

zapravo svejedno jesu original ili ne , bitno da je staklo kvalitetno i polarizirajuce kao sto pise.
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 09:13   #417
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor Hrvoje xyz Pregled postova
Da , suncane naocale su vrlo delikatna roba i vjerujem da ih sklapaju ameri na Wall streetu .
hahahaha, car!

Nego, imam i ja problem. Imam diners karticu i napravio sam paypal account (nešto se pričalo da diners ne prihvaća ali me je frend razuvjerio i veli da je obavio par kupnji na ebayu s paypal accountom napravljenim na bazi dinersa). Kad sam na netbankingu vidio paypal kod obavio sam i verifikaciju. Imam account i na ebayu. E, ali kad ja pokušam obavit plaćanje, uredno mi baca ovu poruku.
Jel ima netko pojma u čemu je problem?
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 13:23   #418
Hrvoje_24
Kobe Bryant fan
Moj komp
 
Hrvoje_24's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 226
Imao bih jedno pitanje u vezi povrata novaca tj. refund-a.Kupio sam majcu na ebay-u no lik mi je poslao krivu veličinu,majcu sam u dogovoru sa njim vratio,on je meni poslao drugu i rekao da će mi napraviti refund novaca za poštarinu kada njemu stigne majca.Majca je jučer stigla do njega i on mi je napravio refund tih novaca putem paypal-a za što sam i dobio potvrdu na mail.Zanima me kako ja sad mogu raspolagati tim novcem?Kada se ulogiram na paypal na popisu svih transakcija se vidi refund pa me sad zanima da li se taj iznos treba pojaviti u PayPal balance-u ili ja mogu te novce normalno potrošiti?

Zahvaljujem!
Hrvoje_24 je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 13:47   #419
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Koliko se sjećam, PayPal za Hrvatsku ne nudi mogućnost primanja novaca na račun tako da nemam ni približne ideje kako rješiti tvoj problem.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 13:53   #420
Hrvoje_24
Kobe Bryant fan
Moj komp
 
Hrvoje_24's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 226
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Koliko se sjećam, PayPal za Hrvatsku ne nudi mogućnost primanja novaca na račun tako da nemam ni približne ideje kako rješiti tvoj problem.
Ne znam na što točno ciljaš,nije mi bitno da dobijem pare na bankovni račun nego me zanima jel ih mogu putem paypal-a potrošit.Valjda je to moguće ako je refund u pitanju,čudno mi je da bi liku uopće odobrili slanje refunda ako ga ja ne mogu primiti.
Hrvoje_24 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na