Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.10.2009., 12:56   #121
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
A od onda ih čuvam...nebudu me dvaput napeljali!
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2009., 12:57   #122
Denzil
Secret Undercover Agent
Moj komp
 
Denzil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Parallel Universe
Postovi: 1,127
Kaj mu čuvanje računa pomaže ako raču nije dobio...jer zato i nije platio.
To se i meni desilo između ostalog.

Da ne spominjem da ti nabiju sankcije jer "nisi platio sve u roku".. npr. ovo osiguranje za iPhone .. ako ne platiš jedan od prvih 6 računa na vrijeme uzmu ti depozit "sebi na raspolaganje". Ma lopovi.
Ironija, paralelno potpisuješ trajni nalog no svejedno žele osiguranje da platiš.. onak LOL.
__________________
"I can resist everything except temptation"
Denzil je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2009., 13:06   #123
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Ne znam kak se to moze dogoditi, ak imas pretplatu i znas da racun treba doci i ne dodje onda nazoves i pitas di je zapelo, ak je poslan a izgubio se trazis da posalju opet ili nek ti kazu iznos racuna da uplatis bas da izbjegnes ovakve situacije, jer ocekivati da ak jedan racun ne dodje da je to 'poklon' operatera je onak kak bi rekao blesavo.
Nisu oni lopovi - oni samo nude nesto po nepovoljnim uvjetima za danasnje prilike, ugovor je precizno napisan i ak vec potpisujes moras biti svjestan svega na kaj si pristao, nitko te ne prisiljava.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2009., 13:20   #124
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Istina, nitko me ne prisiljava, zato čekam kraj ugovora. Al ovo kaj se računa tiće nisi u pravu, plaćao sam sve račune koje sam dobio a dobio sam ih svaki mj. nije bilo "pokona" al je bilo iznenađenja kad sam došel po uređaj. Nisam propal za te novce, nisam neki telefonđija al nije uredu!

Al ugovor je ugovor i stalno ti je za vratom...i kak veliš nepovoljniji su za današnje prilike, al hvala Bogu sad ima dosta operatera pa se može i bez njih, a iphone te ionak izađe jeftinije kupit prek njuškala(u konačnici).
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2009., 13:34   #125
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Ako si svaki mjesec dobio racun i platio ga, kako onda se moze pojaviti neko dugovanje? Na svakom racunu i pise za koji je mjesec, dakle uzmes fino i pogledas, nije to atomska fizika, brojis mjesece i to je to. Ne pricam napamet, imao sam istu situaciju, meni su iskopali da nisam platio neki racun od prije 2 i pol godine, nekih 180kn je bilo u igri, pa doma po sve racune i vidi cuda - taj isti racun koji nisam kao platio, odrezak i datum kad je placen u njihovom centru. Ak si dobivao svaki mjesec i imao ih sve placene onda su te ozenili bez svadbe,maticare i ostalog folklora Al dosta o ugovorima i t-mobileu, mozda da otvorimo temu za sve nezadovoljne korisnike.
Eh, da se vratimo on topic, nakon jos par tjedana koristenja mogu reci da je ovo skoro najbolji glazbeni uredjaj koji sam koristio, kao mobitel ga stvarno malo koristim ali muzika s njega stalno svira pa zato i baterija traje tako kratko.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2009., 13:48   #126
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Jedini problem je u tome šta ja nisam imal potvrdu da sam platil, a znam da sam platil.
Jer u sprotnom da nisam, jel ne misliš da bi me isključili iz mreže a nisu, kak to objašnjavaš , ja sam to reko isto njima al rekli su bez računa ja nisam za njih platil i gotovo, oženili me, al ajd bilo pa prošlo nebu se ponovilo.


@Router: Jel si imal običan 3G uređaj? Jel baterija traje duže i jel isti player ili su ga poboljšali, te koje bi bile glavne prednosti(osim ovih aplikacija koje su dodane)...meni bude stigel uskoro iz Amerike, frendica dolazi pa ga bude kupila tamo, samo me brine jel će radit kod nas? Tj na našim karticama?
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2009., 13:51   #127
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Jedini problem je u tome šta ja nisam imal potvrdu da sam platil, a znam da sam platil.
Jer u sprotnom da nisam, jel ne misliš da bi me isključili iz mreže a nisu, kak to objašnjavaš , ja sam to reko isto njima al rekli su bez računa ja nisam za njih platil i gotovo, oženili me, al ajd bilo pa prošlo nebu se ponovilo.
Ne isključuje te od neplaćenog jednog, nego tek nakon drugo računa mislim!
  Reply With Quote
Staro 16.10.2009., 13:53   #128
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
U odnosu na 3g traje krace, ali moze biti i da je to do mog precestog koristenja Prednost po meni mu je brzina, player bi rekao da je gotovo isti i da je odlican. Ak ti donese otkljucan uredjaj onda ce raditi, moj je iz Italije doletio otkljucan i radi odlicno zasad.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2009., 13:58   #129
Denzil
Secret Undercover Agent
Moj komp
 
Denzil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Parallel Universe
Postovi: 1,127
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Ne isključuje te od neplaćenog jednog, nego tek nakon drugo računa mislim!
Moju curu su ljetos isključili 2 tjedna nakon primitka računa! Pa ti meni objasni logiku iza toga.
Kolko znam inače te isključe prije neg možeš započet uopće sljedeći mjesec - imaš rok za plaćanje i ako ne platiš KLIK. Nema previše filozofije.
__________________
"I can resist everything except temptation"
Denzil je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2009., 14:02   #130
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Ne isključuje te od neplaćenog jednog, nego tek nakon drugo računa mislim!
Da, nakon drugog računa, tj drugog mjeseca ako gledamo vremenski.
A meni je račun bio star godinu i nešto a sve je uredno radilo(ovi na telefonu su mi govorili sve je podmireno a ovi u t-centru su mi govorili da taj račun nije plačen i nemogu dobit uređaj)...o tome ti ja govorim!

Citiraj:
Autor Router Pregled postova
U odnosu na 3g traje krace, ali moze biti i da je to do mog precestog koristenja Prednost po meni mu je brzina, player bi rekao da je gotovo isti i da je odlican. Ak ti donese otkljucan uredjaj onda ce raditi, moj je iz Italije doletio otkljucan i radi odlicno zasad.
Hmm, otključan, onda joj to moram reći, makar je to njoj sve isto tak da ak bum imal sreće budem dobil otključan ak ne nebum. Jel u Italiji razlika u cijeni između otklj. i zaklj. , i recimo kolka? Ona mi je rekla da 3GS preko bare dođe 199$ a nije rekla dal je O/Z . Pa jel se da u Zg. otključat kod privatnika?

Video sam čuo da je savršen, a kakva je slika iz kamere? 3G sam imal i nije mi se dopao baš zbog brzine i kamere(i AF) a koristim je dosta! Ostalo je bilo OK
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2009., 14:06   #131
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Opalio sam par slika, sve po danjem svjetlu i vani i ispale su solidno, i naravno izgledaju bolje na ekranu od telefona nego na ekranu kompa
Mislim da ima razlika u cijeni,ali ne znam kolika je jer nisam bio osobno u sopingu. Za 199$ mislim da je lockan na njihovu mrezu nazalost
Router je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2009., 14:08   #132
flajpan
.....
Moj komp
 
flajpan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb, Centar
Postovi: 1,787
Taj za 199$ je zaključan - u Italiji su otključani po 619 i 719 EUR (TIM)
flajpan je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2009., 14:12   #133
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Ok, budem joj rekel za to, thx.

Nego jel se može takav zaključani uređaj otključat kod nas, mislim na Zg,cijena i to...?
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2009., 20:00   #134
Independent
Premium
Moj komp
 
Independent's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Pula
Postovi: 202
Nakon 40-ak dana cekanja stigao je napokon iPhone 3GS 32gb. Tocnije stigao je jucer poslijepodne ali od onda do sada skoro sam non-stop visio na netu slusao mjuzu i skidao aplikacije preko njega.
Sta reci, uredaj me odusevio, aplikacija ima doslovce na bacanje, skoro sve sto vam moze pasti na pamet ima za skinuti. Kamera u usporedbi sa 3G-om je dosta bolja, video je isto veoma solidan za mobitele, o slusanju mjuze na njemu da ne govorim. Do sada sam koristio Sony-ev mp3, no sada kada sam spoio Sennheiser (HD 202) na iPhone jednostavno ostadoh odusevljen.

Probao sam par igara, uglavnom demo (iliti lite) verzije ima dosta zabavnih igara. U pocetku sam se dvoumio oko toga dali vrijedi tih novaca (na pretplatu) iPhone no sada mogu reci da mi je drago sto sam ga kupio.


Sada jedno pitanje, jos nisam pokusao prebacivati filmove na njega, koji program koristite za konvertiranje videa, tj koji preporucate?
Independent je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2009., 22:19   #135
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Eh šteta kaj nemaš nVidia karticu, da imaš najbolji program za to bi ti bio "BADABOOM"

Sve kaj ti treba je dva klika i ostalo odradi taj super programčić, jer imaš opciju baš za iPhone, kažem ti dva klika sve ostalo odradi program...nisam naiošao na jednostavniji i bolji! A brz je ko mujna pošto sve radi kartica a ne procesor!

Nabavi nVidiu
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2009., 23:14   #136
B-Link
Premium
Moj komp
 
B-Link's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Popovača
Postovi: 479
Mali OT: Koje bi mi sennheiser zatvorene slušalice preporučili da ih iPhone može dobro terat jer sjećam se prije sam spojio frendove skupe HD 555 na iRiver mo3 player odmah je nestalo boje i jedva se vidilo pročitati na ekranu koliko mu je trebalo baterije da nahrani slušalice i zvuk je bio koma, ja sada imam Sennheiser px 100 i slušalice su mrak samo mi smeta šta su otvorenog tipa i sada bih želio isti takav zvuk ali na velikim "zatvorenim slušalicama" ali da će ići na iPhone-u odlično kao i ove px 100, hvala!
B-Link je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2009., 01:57   #137
Independent
Premium
Moj komp
 
Independent's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Pula
Postovi: 202
Citiraj:
Autor B-Link Pregled postova
Mali OT: Koje bi mi sennheiser zatvorene slušalice preporučili da ih iPhone može dobro terat jer sjećam se prije sam spojio frendove skupe HD 555 na iRiver mo3 player odmah je nestalo boje i jedva se vidilo pročitati na ekranu koliko mu je trebalo baterije da nahrani slušalice i zvuk je bio koma, ja sada imam Sennheiser px 100 i slušalice su mrak samo mi smeta šta su otvorenog tipa i sada bih želio isti takav zvuk ali na velikim "zatvorenim slušalicama" ali da će ići na iPhone-u odlično kao i ove px 100, hvala!
HD 202, za te pare (250kn cca) tesko da ces naci kvalitetniji zvuk, ja sam ostao odusevljen nakon sto sam isprobao navedene sluske na iPhoneu...

@dancoo: e hebiga nVidiu sam imao prije, sada je vrijeme recesije i mora se stediti pa sam zavrsio na ATI-u

Jel zna jos netko koji dobar program za prebacivanje filmova na iPhone?
Independent je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2009., 04:14   #138
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Allok video converter. Prima i titlove, ali ne mozes namjestiti velicinu. Jedino ako srt prebacis u ssa format koji u sebi sadrzi postavke velicine fonta itd. Inace je prijevod presitan.
Drugi je xvid2psp,ali ima istu manu kao prethodni.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2009., 13:41   #139
Independent
Premium
Moj komp
 
Independent's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Pula
Postovi: 202
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Allok video converter. Prima i titlove, ali ne mozes namjestiti velicinu. Jedino ako srt prebacis u ssa format koji u sebi sadrzi postavke velicine fonta itd. Inace je prijevod presitan.
Drugi je xvid2psp,ali ima istu manu kao prethodni.

Ma titlovi mi nisu uopce bitni. Zanima me samo da program podrzava rezoluciju iPhone-a i da je kvaliteta videa dobra.
Independent je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2009., 18:43   #140
karlito
sam svoj aka
Moj komp
 
karlito's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 789
je isprobal ko Ajfon sa ovim sluškama ??
__________________

karlito je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2009., 20:02   #141
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor karlito Pregled postova
je isprobal ko Ajfon sa ovim sluškama ??
Nemam tocno te, al imam CX400, izgledaju slicno i odlicne su.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2009., 18:20   #142
bonovox
Premium
Moj komp
 
bonovox's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zapresic, Croatia, Earth
Postovi: 117
Hej ljudi! Jel postoji neki drugi način da se mjuza prebaci u iphone osim preko kompa tj. iTunesa?? Možda preko maila ili neke aplikacije??

Trenutno nemam komp a tako bi slušao mjuzu, prije par dana sam kupio iPhone i još nisam imao priliku koristit player.

Thx!
bonovox je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na