Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.06.2008., 13:01   #1141
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
http://www.sportnet.hr/Vijest.aspx?ID=361643

Evo po meni vrlo objektivan pristup ovome svemu sto se dogodilo sinoc...kokosari iz Turske su 120+ minuta cekali cekali i cekali i zavukli gol iz nicega. Grcki sindrom ponovo jase.
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 13:02   #1142
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor JuVe Pregled postova
Ja sam duboko razočaran porazom, kao i svi mi vjerujem.. Al ipak mi je draže da smo izgubili ovako, na način koji se nije vjerujem nikad prije dogodio (119' i 122' golovi) nego da nas netko pregazi jer bi se onda svašta pričalo...
S druge strane, sada smo barem izbjegli uzvrat s Njemačkom i možemo se qurčit da smo ih dobili, jer mislim da bi oni nas dobili u polufinalu inače
Nije ni Thuram nikada više zabio gola za Francusku,pa nas je izbacio sa dva...(a i tada smo bolje igrali!)
Toliko o "načinima koji se nikada prije nisu dogodili"...
Zlo mi je od toga.
Preokrutno.
  Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 13:04   #1143
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova

ovo čini pritisak i na tome se ne može poradit....
http://youtube.com/watch?v=eawlZjqho4w
Moze se... ali to je samo jedan covjek mogao
http://www.youtube.com/watch?v=MQn3p...eature=related
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 13:13   #1144
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
Citiraj:
Autor Vin EuroDizel Pregled postova
http://www.sportnet.hr/Vijest.aspx?ID=361643

Evo po meni vrlo objektivan pristup ovome svemu sto se dogodilo sinoc...kokosari iz Turske su 120+ minuta cekali cekali i cekali i zavukli gol iz nicega. Grcki sindrom ponovo jase.
to je sve samo ne objektivno
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 13:17   #1145
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 13:18   #1146
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova
Nije ni Thuram nikada više zabio gola za Francusku,pa nas je izbacio sa dva...(a i tada smo bolje igrali!)
Toliko o "načinima koji se nikada prije nisu dogodili"...
Zlo mi je od toga.
Preokrutno.
isse e..drito preokrutno

Baš kad smo jedni od ako ne i, neke cudne situacije nam se dogode...

Ovo sad ispada kao obicno izbacivanje od Turaka, tipa bili su bolji..za par mjeseci ovg se nece nitko sjecat, i ispast ce da smo bili slabiji od njih..

Ko i protiv Francuza,, nigdje nepiše da nam je Thuram pikno u 5 minuta 2 gola, a da smo rulali cijelom tekmom..i prvi poveli, neg se to gleda...kao Francuska nas dobila ono solidno..

To me prca u mozak...

Al neka: "doći će sve na svoje, kad ...tad"
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 13:20   #1147
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,340
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 13:28   #1148
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,239
Citiraj:
Autor Bravo Pregled postova
Šta reči smijao sam se pola sata.
Jednu minutu nisu mogli izdržati-katastrofa!a 11-sterci, igrać koji navodno vrijedi 18 miljona eura tako puca 11-sterac.
u vražju m**** s igraćem koji je valjda više od 5000 puta tukao po golu, a nemože tako jednostavan 11-sterac pogoditi

nismo imali sreče?kakve veze sreča ili nesreča ima s nogometom!? sreča je kad se izvlače brojevi na lotu ili tomu slićnom...
DAS IDIOT

Prvo nauči razlikovati č i ć. Ako si možda ikada gledao nogomet prije jučerašnje utakmice, možda si vidio da su i Maradona, Pele, Zidane... promašivali jedanaesterce, naravno ako ti znaš tko su oni... Sami smo si krivi za sve, jer se utakmica igra do kraja, ali Modrić i Rakitić su odlično odigrali. Nema veze idemo dalje, uz par novih lica, reprezentacija je mlada, i može jako puno toga napravit. A i sve što nogomet uzme, opet i vrati, jučer nismo imali sreće ali vidjet će te da će se to vratit prije ili kasnije, samo ovakav pristup i rad zadržat.
EDIT: i naravno ne se puno žicirati, ne živciraju se ni nogometaši zbog nas, pogledajte samo koliko para imaju, ovo je samo dobronamjerni komentar.
timmy je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 13:32   #1149
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
al stvarno ima tupana na ovom svijetu ja ne vjerujem.
momci su igrali predobro,pa i protiv turske o tekmama prije da i ne pricam.
zafalilo nam je sportske srece i to je to.nitko nije kriv od igraca,jer su stvarno dali sve od sebe.ovo za penale necu komentirati,jer vi koji kenjate ocito nikad niste ili igrali ili pucali penal.(+ kad pomislis na 15 sekundi koje su ti izjeb**** ulaz u polufinale).
fala decki.

iskreno sad navijam za turke i nek razvale do kraja.da imaju srece imaju,ali da se ne predaju i to isto stoji.
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 13:36   #1150
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,340
pa ljudi 4. sudac se zove Mehuto, pa to je neki njihov, zato ni nije dao zamjenu... ufffffffffffffffff

sad gledam reprizu i penali su i živciram se
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 13:38   #1151
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,239
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
Moze se... ali to je samo jedan covjek mogao
http://www.youtube.com/watch?v=MQn3p...eature=related
i još jedan
http://www.youtube.com/watch?v=d7vuo...eature=related
timmy je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 13:39   #1152
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,340
Decki, jucer smo odigrali slabo i to je to... Nakon prvih 45 minuta trebalo je biti 2 : 0 i privest tekmu laganini kraju, a ne se mucit 120 minuta. Na zalost, kada su nas u produzecima stisli penali su nam u tom trenutku izgledali kao premija.

Vjerujem da pratite i nizozemce, onda vidite iz kakvih sve pzicija zabijaju golove, a nasi sa 5 metara uspiju precku pogodit...

Nije to nesreca...
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 13:42   #1153
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
I ja gledam reprizu. I upravo sam zaključio da je ovo tekma koju više ne želim vidjeti ni čuti za nju. Srce me zaboli kad vidim kako su ispali.

Sad kad pogledam igrače prije penala vidljivo je da su naši pucali pod velkim psiholškim pritiskom i emotivno. A Turci poptuno mirni i hladne glave. No tko bi im zamjerio nakon onakvog šoka. Katastrofa.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 13:42   #1154
Lepy
žicless surfer
Moj komp
 
Lepy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Space
Postovi: 177
Kolko god mi bili sad tužni i jadni zbog toga što nas je zadesilo i proklinjemo svoju sreću, ali moramo biti objektivni i pogledati istini u oči - naši nogometaši nisu jučer odigrali dobru tekmu, nisu uspjeli nametnuti svoju igru i prečesto su dozvolili Turcima da nas sabiju u našu trećinu igrališta. Većina naših dodavanja prema naprijed su završila kod Turaka (maltane ako ništa drugo onda bi ih lopta pogodila u onu stvar) i to je bio jedan od glavnih razloga zašto nismo sami riješili tu utakmicu. Za to je najvjerojatnije kriva promašena Bilićeva taktika jer igrati sa samo jedim napadačem protiv 5 Turaka u obrani je apsolutna glupost i trebali smo započeti sa Klasnićem (koji je trenutno u boljoj formi o Petrića) umjesto Rakitića pa onda kad im utrpamo gol igrati defenzivnije. Isto tako Pranjiću nije mjesto na lb i jučer mu je Tuncay (čini mi se) radio velike probleme - moramo naći nekog kvalitetnog lb za ubuduće.
A jedanesterci su uvijek bili lutrija i puno boljih ekipa je otišlo doma zbog jedanesteraca u povijesti raznoraznih nogometnih natjecanja. S obzirom da Turci imaju toliku sreće na ovom ep nije ni čudo da su bili bolji u 11-m, ali glavni razlog zašto su naši bili tako loši je vjerojatno to što ih je taj gol u zadnjoj sekundi totalno psihički uništio.
__________________
--
by Lepy
Lepy je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 13:53   #1155
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Citiraj:
Autor gunther Pregled postova
Decki, jucer smo odigrali slabo i to je to... Nakon prvih 45 minuta trebalo je biti 2 : 0 i privest tekmu laganini kraju, a ne se mucit 120 minuta. Na zalost, kada su nas u produzecima stisli penali su nam u tom trenutku izgledali kao premija.

Vjerujem da pratite i nizozemce, onda vidite iz kakvih sve pzicija zabijaju golove, a nasi sa 5 metara uspiju precku pogodit...

Nije to nesreca...
Nisu to naši, nego smotani Olić, koji je u par navrata profulao gol. Taj čovjek sam zna trčat i ometat protivničke igrače, ništa drugo! Ball control 0, passing 0. Ja njega nisam vidio da je zabio IZVAN 5m od gola, a sve to još od njegovog prvog gola na EP protiv Italije! Njemu treba zakeljit trake za muhe oko nogu i neka fino čopi loptu i trk u gol s njom. Jučer je imao par dobrih pozicija u kontri za dodat, eventualno predribljat i zabit, ali ništa od toga. Prespetljan je. Svaka mu čast, stvarno je dao srce na terenu što se tiče trčanja, ali on od toga nažalost više nemože.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 13:54   #1156
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
nismo iskoristili prilike + penale su pucali neiskusni i neiskaljeni igrači...penale su trebali pucat stariji igrači s iskustvom,jer iskustvo donosi mirnoću i psihičku stabilnost.Bio je to preveliki pritisak za tako mlade igrače...
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 14:00   #1157
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Citiraj:
Autor Lepy Pregled postova
Kolko god mi bili sad tužni i jadni zbog toga što nas je zadesilo i proklinjemo svoju sreću, ali moramo biti objektivni i pogledati istini u oči - naši nogometaši nisu jučer odigrali dobru tekmu, nisu uspjeli nametnuti svoju igru i prečesto su dozvolili Turcima da nas sabiju u našu trećinu igrališta. Većina naših dodavanja prema naprijed su završila kod Turaka (maltane ako ništa drugo onda bi ih lopta pogodila u onu stvar) i to je bio jedan od glavnih razloga zašto nismo sami riješili tu utakmicu. Za to je najvjerojatnije kriva promašena Bilićeva taktika jer igrati sa samo jedim napadačem protiv 5 Turaka u obrani je apsolutna glupost i trebali smo započeti sa Klasnićem (koji je trenutno u boljoj formi o Petrića) umjesto Rakitića pa onda kad im utrpamo gol igrati defenzivnije. Isto tako Pranjiću nije mjesto na lb i jučer mu je Tuncay (čini mi se) radio velike probleme - moramo naći nekog kvalitetnog lb za ubuduće.
A jedanesterci su uvijek bili lutrija i puno boljih ekipa je otišlo doma zbog jedanesteraca u povijesti raznoraznih nogometnih natjecanja. S obzirom da Turci imaju toliku sreće na ovom ep nije ni čudo da su bili bolji u 11-m, ali glavni razlog zašto su naši bili tako loši je vjerojatno to što ih je taj gol u zadnjoj sekundi totalno psihički uništio.
Daj procitaj sto si napisao...i razmisli(BTW..Pranjić si je debeblo zacementirao mjestu u 1. postavi)

Pa imali smo prilike, gredu..slobodnjak, nije to bila loša tekma..a ni biliceva takitka nije bila loša...to što su Tuncay i Anltintop prenabrijani igraci koje nemreš zaustavit to je druga stvar, i što su nas probijali...probijali bi oni i Brazil..deckima treba čestitat, i navijat da se pokazemo na SP-u...

jedno zamjeram odabit pucača penala...ak kad drugi najvjerovatnije nisu htijeli pucat, onda ti naravno preostaje da das Luki prvom da puca...
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 14:03   #1158
~Kaiser_Chief~
Premium
Moj komp
 
~Kaiser_Chief~'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,187
znam da mi je jucer bio najtuzniji dan u zivotu
__________________

Zadnje izmijenjeno od: ~Kaiser_Chief~. 21.06.2008. u 14:23.
~Kaiser_Chief~ je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 14:14   #1159
Crimecop
..::..u prolazu..::..
Moj komp
 
Crimecop's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 218
Krenija se neki super uber pametni komentar napisat, ali sve šta mogu reći je AJME
__________________


CPU: Intel i5 750, 2.66GHz, socket 1156
MBO: Gigabyte P55-UD3, s1156, Intel® P55
RAM: 4x2 GB DDR3 Kingston, 1333MHz
GPU: MSI GTX 770, OC Twin Frozr
HDD: WD Caviar Black 1TB, 1001FALS, SATA II, 32Mb Cache
PSU: FSP Raider 650W
OPT: LG GH22NS, DVD±RW, 22x DVD±R ,8x DL , 40x CD-R
CASE: Antec 300, black
MONITOR: LG Flatron W2361V-PF 23",black, 16:9, Full HD






TIPKOVNICA: Logitech G105
MIŠ: Logitech G700 & SteelSeries Qck+
ZVUČNICI: Logitech S-220, 2.1
GAMEPAD: Logitech ChillStream
TV KARTICA: AverMedia AVerTV DVB Super 007
HDD STORAGE: Western Digital 2TB & Seagete 2TB
EXTRA: Playstation 3, slim 160GB



Crimecop je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 14:31   #1160
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor timmy75 Pregled postova
On nije pucao dva puta...
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 14:34   #1161
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,340
Citiraj:
Autor Lepy Pregled postova
Kolko god mi bili sad tužni i jadni zbog toga što nas je zadesilo i proklinjemo svoju sreću, ali moramo biti objektivni i pogledati istini u oči - naši nogometaši nisu jučer odigrali dobru tekmu, nisu uspjeli nametnuti svoju igru i prečesto su dozvolili Turcima da nas sabiju u našu trećinu igrališta. Većina naših dodavanja prema naprijed su završila kod Turaka (maltane ako ništa drugo onda bi ih lopta pogodila u onu stvar) i to je bio jedan od glavnih razloga zašto nismo sami riješili tu utakmicu. Za to je najvjerojatnije kriva promašena Bilićeva taktika jer igrati sa samo jedim napadačem protiv 5 Turaka u obrani je apsolutna glupost i trebali smo započeti sa Klasnićem (koji je trenutno u boljoj formi o Petrića) umjesto Rakitića pa onda kad im utrpamo gol igrati defenzivnije. Isto tako Pranjiću nije mjesto na lb i jučer mu je Tuncay (čini mi se) radio velike probleme - moramo naći nekog kvalitetnog lb za ubuduće.
A jedanesterci su uvijek bili lutrija i puno boljih ekipa je otišlo doma zbog jedanesteraca u povijesti raznoraznih nogometnih natjecanja. S obzirom da Turci imaju toliku sreće na ovom ep nije ni čudo da su bili bolji u 11-m, ali glavni razlog zašto su naši bili tako loši je vjerojatno to što ih je taj gol u zadnjoj sekundi totalno psihički uništio.
neznam ja koju si ti tekmu jučer gledao...
promašena taktika? WTF? pa po čemu su nas to Turci nadigrali?

Pretrčani kilometri- Turci 2-3km ukupno više od nas
Udarci- mi znatno više, isto tako i u okvir gola

ma nema veze neda mi se komentirat, izgubili smo, što je tu je, samo me sada naživcirala repriza, Bilić traži zamjenu, gol-nedaju, udarac preko našeg gola, tj. gol aut - nedaju, zaleđe-nedaju, tj. neda gospon Mehuto (baš čudno )

Citiraj:
Autor pcgameanalyser Pregled postova
znam da mi je jucer bio najtuzniji dan u zivotu
blago tebi, ako ti je to najtužniji dan u životu...


Nego, vidimo da imamo super igrače, sada odlaze braća Kovač, dolaze Vukojević, Pokrivač, Križanac, Knežević, vidmo da je Klasnić u jednoj dobroj formi, Rakitić fenomenalan isto kao i Pranjić u napadu, Modrić, tu nemamo što komentirati, među 10 najboljih veznih, još samo da šut poboljša i neke stvari u defanzivnim zadacima kada je lopta u blizini našeg šesnaesterca (ali realno gledajući, to mu i nije pozicija i ono što on igra u reprezentaciji to je za svaku pohvalu, igra AMF i DMF i to rijetko koji igrač može igrati), onda Edurado čijem oporavku i vraćanju u formu se svi nadamo...

neg, jel Jelc preživio?
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 14:38   #1162
3NCORE
NePremium clan
Moj komp
 
3NCORE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrava,Zagreb
Postovi: 215
Citiraj:
Autor Buger Pregled postova
pa po čemu su nas to Turci nadigrali?

Jedino po tome što je na svakoj lopti bio jedan naš igrač i tri turka.
__________________

3NCORE je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 15:07   #1163
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Ma nabijem Turčine na Ku.čine...bili su lošiji i pobijedili! Jedino penale ne shvačam zake je tak Bilič postavil al ajmo reč da je to sreća/nesreća.... jučer treba proglasiti dan ŽALOSTI....jaoooo, jel si vi već možete predoćiti da nejdemo dalje... ja si još nekak mislim da idemo... ...
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 15:13   #1164
xPsycho
Premium
Moj komp
 
xPsycho's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 944
ma ja sam odmah drustvu rekao kad je pocela tekma da ako cemo ici na penale da tamo mi gubimo ......a hebi ga vise srece drugi puta
xPsycho je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 15:41   #1165
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,271
mislim da se jučer najbolje pokazalo taj nedostatak eduarda...

al nema veze, ispali na euru 96' u četvrtfinalu pa osvojili broncu, zašto se povijest ne bi ponovila u južnoj africi... ova repka to može....
blackened je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 15:45   #1166
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Zato jer neće bit niti te repke a još manje tog izbornika na idućem SP...

Znaš da kod nas izbornici imaju samo jednu priliku, ne ispune li očekivanja odeee...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 15:48   #1167
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,271
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
Zato jer neće bit niti te repke a još manje tog izbornika na idućem SP...

Znaš da kod nas izbornici imaju samo jednu priliku, ne ispune li očekivanja odeee...
zašto ne bi bilo iste repke? pa samo su kovači i šimić na zalasku karijere, ostatak će tek doći u najbolje godine...

a što se tiči bilića - probably... zapravo bio bi blesav da sad ne prihvati ponudu nekog kluba...
blackened je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 15:51   #1168
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
Citiraj:
Autor blackened Pregled postova
zašto ne bi bilo iste repke? pa samo su kovači i šimić na zalasku karijere, ostatak će tek doći u najbolje godine...

a što se tiči bilića - probably... zapravo bio bi blesav da sad ne prihvati ponudu nekog kluba...
Vjerojatno će otić oba kovača,šimić pa i šimunić. Prestari će jednostavno bit tad.

A ne vidim baš njihove zamjene na vidiku(nažalost)...
Freek je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 15:56   #1169
Zmaj000
Neradnik
Moj komp
 
Zmaj000's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 1,266
Kovaci vjerovatno, Simic isto ali Simunic nece, mislim da ce poslje SP
Zmaj000 je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2008., 16:01   #1170
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Citiraj:
Autor blackened Pregled postova
zašto ne bi bilo iste repke? pa samo su kovači i šimić na zalasku karijere, ostatak će tek doći u najbolje godine...

a što se tiči bilića - probably... zapravo bio bi blesav da sad ne prihvati ponudu nekog kluba...
Zato jer
a) neki odlaze...
b) drugi izbornik će birati druge igrače

Neki će bit opet izabrani naravno ali neki neće i neće to bit ova reprezentacija, 2 godine je puno vremena...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na