Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.07.2014., 19:04   #841
tutom
Registered User
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: KR
Postovi: 408
Fleshao Novi ROM te se izgubio Imei... imam ga zapisanog jel netko zna kako ga unesti?
tutom je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2014., 19:15   #842
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor tutom Pregled postova
Fleshao Novi ROM te se izgubio Imei... imam ga zapisanog jel netko zna kako ga unesti?
Ako se ne varam, trebao si napraviti backup s aplikacijom kao što je npr. 5irom.
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2014., 19:18   #843
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor tutom Pregled postova
Fleshao Novi ROM te se izgubio Imei... imam ga zapisanog jel netko zna kako ga unesti?
Koji mobitel? Ako si naveo ranije,nisam pratio
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2014., 19:18   #844
tutom
Registered User
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: KR
Postovi: 408
Newman n2
tutom je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2014., 11:40   #845
.:WEST:.
Premium
 
.:WEST:.'s Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 46
pozz !
Imam problem, na samsung galaxy s3 se srusio software i nekako na kraju sam ga uspio oživit ali nažalost EFS particija bila oštećena (izgubio je podatke o IMEI broju) pa ne mogu nista dalje, jedin riješenje je ako netko zna da ima Octopus elektronicki uređaj koji može flashati IMEI u telefon.
Kamera radi wi fi radi pali normalno ,ali kada ides obaviti poziv pise not registerd on network.
Nisam znao gdje da postam ovo pa se nadam da je ovo pravo mjesto

LP
__________________
.:WEST:. je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2014., 13:06   #846
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Koji rom je bio na njemu?neki rade automatski efs backup.koji rom je bio prije?
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2014., 17:43   #847
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,342
Postoji li neka dobra stranica koja opisuje postupak izrade backupa postojećeg ROM-a i aplikacija prije instalacija novog ROM-a?

Instalirao sam Titanium backup, ali nisam siguran koji backup trebam učiniti (shvatio sam da system data ne bih smio backupirati ako idem na novi ROM). Ono što meni treba je da nakon stavljanja novog ROM-a imam kontakte (dobro to radi google automatski) te postavke za aplikacije i mail. Volio bih da se mogu vratiti na stari ROM sa svim podacima ako mi se novi ROM ne sviđa.
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2014., 17:47   #848
qLimAxzU19
Registered User
Moj komp
 
qLimAxzU19's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Doma
Postovi: 73
Pozdrav ekipa,

stavili smo frendu na Galaxy S3 kitkat gummy i nakon njega kitkat cyanogenov 4.4.4 oboje

i sve super mob se upalio ali google play app nema i preostale aplikacije tj njih par se ruše svakim ulaskom... lupio bi vam print screen medutim ni on ne radi hahah...
ovo nam je obojici prvo rootanje ja opcenito jednom sam imo android nikad nisam ni cito ni radio ovakve stvari jer me nisu zanimale a ni trebali al eto on nije bio zadovoljan jelly beanom pa reko idemo vidjet... sad ukoliko jos nesto vam mogu napisat sto vam moze nesto znacit pomoc samo recite..
qLimAxzU19 je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2014., 17:53   #849
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,539
Citiraj:
Autor Buger Pregled postova
Postoji li neka dobra stranica koja opisuje postupak izrade backupa postojećeg ROM-a i aplikacija prije instalacija novog ROM-a?

Instalirao sam Titanium backup, ali nisam siguran koji backup trebam učiniti (shvatio sam da system data ne bih smio backupirati ako idem na novi ROM). Ono što meni treba je da nakon stavljanja novog ROM-a imam kontakte (dobro to radi google automatski) te postavke za aplikacije i mail. Volio bih da se mogu vratiti na stari ROM sa svim podacima ako mi se novi ROM ne sviđa.
Titaniumom možeš napraviti backup samo aplikacija koje ti trebaju. Backup kompletnog roma radiš u custom recoveryu.
Citiraj:
Autor qLimAxzU19 Pregled postova
Pozdrav ekipa,

stavili smo frendu na Galaxy S3 kitkat gummy i nakon njega kitkat cyanogenov 4.4.4 oboje

i sve super mob se upalio ali google play app nema i preostale aplikacije tj njih par se ruše svakim ulaskom... lupio bi vam print screen medutim ni on ne radi hahah...
ovo nam je obojici prvo rootanje ja opcenito jednom sam imo android nikad nisam ni cito ni radio ovakve stvari jer me nisu zanimale a ni trebali al eto on nije bio zadovoljan jelly beanom pa reko idemo vidjet... sad ukoliko jos nesto vam mogu napisat sto vam moze nesto znacit pomoc samo recite..
Prvo što mi pada na pamet da ste stavili krive gappse.
Skini prave tu:
http://wiki.cyanogenmod.org/w/Google_Apps
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2014., 17:55   #850
qLimAxzU19
Registered User
Moj komp
 
qLimAxzU19's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Doma
Postovi: 73
Prvo što mi pada na pamet da ste stavili krive gappse.
Skini prave tu:
http://wiki.cyanogenmod.org/w/Google_Apps[/QUOTE]

hahah da to sam zaboravio.. o tome sam cijelo vrijeme razmisljao na kraju nismo ni skinuli.. instaliro ima nekih problema al sad znam di smo fulali... hvala

Zadnje izmijenjeno od: qLimAxzU19. 25.07.2014. u 18:12.
qLimAxzU19 je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2014., 17:49   #851
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,173
Jeste možda imali problema sa S3 mini? Mob se sam restarta a nekad se i ne upali već samo stoji onaj natpis Samsung galaxy S3 mini i kao da se opet upalio,tj nestane sve i opet dođe natpis? Frendov mob se počeo ponašat tako da se sam restarta više puta dnevno pa mi ga je donio. Opalio sam mu svjež stock rom s sammobile stranice s time da sam stavio Bosanski a ne naš jer naš zeza (bar sam tako mislio). I s Bosanskim *ebe. Onda sam stavio CM11. Same shit... Restarta se i briga njega... Kopam po netu ali ako znate šta,tu sam.
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2014., 11:01   #852
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
To se meni isto desava na S3. Promijenio 2-3 ROMa i isto.

Samo sta sam ja skuzio da mi je power tipka dosta osjetljiva. Samo ju malo taknem i vec reagira.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2014., 11:47   #853
smuchac
AMD Hammer