Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.09.2009., 20:22   #571
kekec 26
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: KRAPINA
Postovi: 3
Thumbs down

Da li netko zna gdje mogu naći modove za prikoličare,evo slika u prilogu Privitak 9875 hvala unaprjed
kekec 26 je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2009., 13:13   #572
Chandler
Premium
Moj komp
 
Chandler's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 214
ne vrijedi ti skidat to jer nije realno,nijedna prikolica se ne lomi kak treba,ak bas hoces nekakvu prikolicu onda uzmi tandem,ali ako hoces bas ovakvu prikolicu kakvu si naveo onda igraj haulin
Chandler je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.09.2009., 20:20   #573
kekec 26
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: KRAPINA
Postovi: 3
Tandemku sam več vozio, a i haulin sam več igrao pa mi je postalo dosadno i ako slučajno imaš stranicu za skinuti mod za tu prikolicu bio bi ti zahvalan ak bi mi ga dao jer bi htio probati nešto novo
kekec 26 je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2009., 22:23   #574
h3llscr3@m
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 1
ljudi pomozite!!!!!!!tek sam instalirao euro truck simulator i napravio seve sto treba za cheats ali nece mi novac doc.........HELLP.......
h3llscr3@m je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2009., 11:03   #575
Chandler
Premium
Moj komp
 
Chandler's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 214
Citiraj:
Autor h3llscr3@m Pregled postova
ljudi pomozite!!!!!!!tek sam instalirao euro truck simulator i napravio seve sto treba za cheats ali nece mi novac doc.........HELLP.......


U my documents nades ets i otvoris config sa notepadom,u red console i developer umjesto 0 upises 1 i kad krenes igrat stisnes tildu(mislim da se tak zove,ona tipka kraj 1) i upises cheat money i mora radit
Chandler je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2010., 18:48   #576
Bully 2
Premium
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Vrapče
Postovi: 46
kako namjestiti volan (driving force pro) na wos extreme trucker
__________________
Bez linkova u sigu.
Bully 2 je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2010., 12:09   #577
novinar86
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 18
pozdrav svima,

Tu sam igru davno prešao cijelu i igra je super, još sam dodao one dodatne modove i te stvari i stvarno je bilo odlično igrat, baš tip igrice kakva se meni sviđa...

E sad me zanima zna li možda netko od vas kad će izać Euro Truck Simulator 2010...to bi me veoma obradovalo...

Hvala i živili...
novinar86 je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2010., 01:44   #578
lado
Registered User
Moj komp
 
lado's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Croatia
Postovi: 1
Prvo bih vas pozdravio sve, igram ovu igircu vec duze vrijeme i kazu mi prijatelji kako bi bila jos bolja da si ubacim neke modove, pa sam ja trazio i naso sam neke modove na nekim linkovima...ali ih ne mogu koristiti...lijepo ih stavim u My Documents/Euro track simulator/mod....ali ih u igrici nema pa vas molim za pomoc
lado je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2010., 22:04   #579
///Marko///
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 2
novi am ovdje, zanima me:
ima tko link za pezzaioli poluprikolicu ili poluprikolicu za žive životinje vozit??
nigdje ne mogu nać link...
unaprijed hvala!

mogu li si napravit ovaki mod?? kako?
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	carsmr3-2.jpg‎
Views:	404
Size:	140.2 kB
ID:	10772  

Zadnje izmijenjeno od: Hamm. 06.04.2010. u 07:27.
///Marko/// je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2010., 14:29   #580
///Marko///
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 2
imam još jedno pitanje, imam mod za tandema, kupim solo tandema ali gdje da nađem prikolicu za njega, imaju samo poluprikolice?
///Marko/// je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.04.2010., 23:26   #581
Rohan
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: nerezine
Postovi: 5
Ovako,ja skinem neki mod,ubacim što treba u folder mod u my documentcs i kada izaberem new game pa početnu državu dođe skoro load do kraja i onda se igrica zablokira,zašto?
Rohan je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2010., 23:56   #582
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
ma, ima jako puno tih modova koji ne rade.
ja sam od njih 500 sto sam skinuo nasao 2-3 s kojima sam bio zadovoljan.

scania tandem + prikolice, jos 2-3 toplinea, par manjih cestica i voila !

nas tu balkanski mod nije ok jer ima nevidljivih zidova na cestama i stalno se zabijas. , da to sve zaobilazis je glupo. a, i sje** kamion itd.

tako da...

potrudi se malo vise sa modovima, nade se onih koji su ok i koji rade normalno.

sad ce navodno 16.4. izaci rig n roll na engleskom (ili patch), pa cu to probati. ovaj tip ETS-a jaaaaaako brzo dosadi.

Željac je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2010., 00:45   #583
Rohan
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: nerezine
Postovi: 5
Zašto mi npr ne mogu odjednom zajedno raditi mod od velike britanije i skandinavije,nego se moram odlučiti koji ču?
Rohan je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2010., 12:06   #584
Rohan
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: nerezine
Postovi: 5
Oče li mi modovi jednako raditi ako ih stavim u obliku winzip filea ili ako ih ekstraktam i stavim datoteku koja ima format .scs?
Rohan je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2010., 21:56   #585
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,995
Jel netko igra German truck Simulator, dosta slicna igra, ima nesto vise slepera, ali meni problemcic sto je na njemackom samo... Pronaso sam neki patch za engleski, ali nema naputak kako se instalira :/
__________________
Konfa: Intel Core 2 Duo E 6400, 2.72GHz || Asus P5B Deluxe || 8800 EVGA GTS 320 mb || Super Talent 2x1 gb 800MHz CL5 || Seagate Barracuda 7200.10 320 GB 16 mb || Samsung Spinpoint F1 750 GB 32mb || Seasonic S 12 430W || A+ X-Blade || Logitech Z 5500 || CL X-Fi Xtreme Game || Logitech G500 || Logitech UltraX Flat Desktop || Canon Pixma iP4300 || Samsung ML-2510 || Toshiba Regza 32XV733G
Poggiali je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2011., 23:00   #586
dusan_golubovic
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: srbija
Postovi: 1
Skinuo sam mana sa prikolicom,ali je odvojen onaj deo sto se lomi, i onaj deo sto treba biti vezan za taj sto se lomi..kako to da spojim?? hvala unapred.!! )
dusan_golubovic je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2011., 05:52   #587
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Radi se o German Truck Simulator - Austria Edition, naime treba mi netko tko zna kako da stavim live stream radio stanicu na radio in-game. Pokusavao sam s kopiranjem linka i upisivanjem imena ali nikako da mi pokrene. Zanima me Radio Dalmacija...
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2011., 21:43   #588
VELPRO
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: DU
Postovi: 1
Lijep Vam pozdrav svima, jel itko zainteresiran da napravi il još bolje ako netko ima, mod od Jamnice, Konzuma, VELPRO-a i sl domaćih firmi? Unaprijed svima HVALA!!!
VELPRO je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2011., 23:14   #589
hrcfaca
Premium
Moj komp
 
hrcfaca's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 524
E ovako trebam pomoč za frenda.
Jer postoji za tu igru tj. za uk simulation govorna navigacija?
Drugi problem je moj ja igram german truck simulation i kad dođem do onog znakića s kljućem neda mi da kliknem na truck upgrade tj. ta kartica je zatamljena.
hrcfaca je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2011., 23:49   #590
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
govorna navigacija ?!
za tih par autocesta i cestica nije potrebna ni karta (postoje putokazi i putokazi za utovare/ istovare) takve "sitnice" ubijaju igru... u tome i je jedna od čari tog posla... da lutaš i da se snalaziš !

imaš love za upgrade ?! ako nije neka finta u igri sa kupovinom teritorija ili da nemaš prijašnje upgradeove za dijelove ili si kamion upgrejdao do kraja. ili recimo ako imaš naknadno ubačen kamion/ mod mislim da ih je masa koji se ne daju dalje nadograđivati, nego daju max odmah !
ako nije do toga, sačuvaj svoje save-ove, eventualno modifikacije i reinstalliraj
Željac je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2011., 20:52   #591
hrcfaca
Premium
Moj komp
 
hrcfaca's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 524
Citiraj:
Autor Željac Pregled postova
govorna navigacija ?!
za tih par autocesta i cestica nije potrebna ni karta (postoje putokazi i putokazi za utovare/ istovare) takve "sitnice" ubijaju igru... u tome i je jedna od čari tog posla... da lutaš i da se snalaziš !

imaš love za upgrade ?! ako nije neka finta u igri sa kupovinom teritorija ili da nemaš prijašnje upgradeove za dijelove ili si kamion upgrejdao do kraja. ili recimo ako imaš naknadno ubačen kamion/ mod mislim da ih je masa koji se ne daju dalje nadograđivati, nego daju max odmah !
ako nije do toga, sačuvaj svoje save-ove, eventualno modifikacije i reinstalliraj
Ma moja je greška što nisam naveo da je dečko gotovo pa sljep ima 5% vida, pa on vidi otprilike kud vozi, ali ne vidi na mapi, pa sam mislio možda postoji neki patch ili neke za govornu navigaciju. U stvari fora je što u on baš i nema puno igri na izbor pa mu ova izgleda super, a iskreno da se mene pita ja sam vidio i bolje.
Inaće što se tiće upgreda to sam rješio jer sam instalirao prvo bio neki patch koji mi očito nije dozvoljavao da radim upgrade kad sam reinstalirao igru, a s njom naravno i patch mogao sam upgradati, ali mi nije jedna stvar jasna kad ja dovezem teret on meni automatski odmah odabere drugu prikolicu koju da prikvaćim. Radi se o German truck simulaton-u, šta nebi ja trebo iči ono po gradu pa odabirati određene vrste prijevoza poslje i goriva?
Hvala.
hrcfaca je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2011., 19:07   #592
lolofuxy
Premium
 
lolofuxy's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,319
Može mala pomoć, jer zna neko kak se namjesti Logitech G25 u Euro Trucku?
lolofuxy je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2012., 15:53   #593
Lovergames HD
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Bilo gde
Postovi: 2
Red face

Citiraj:
Autor axeafrika Pregled postova
nešto što napravih





Link: http://www.megaupload.com/?d=5MZ949OP

instalacija: kopirajte zip fajl u "documents/euro truck simulator/mod", pokrenite igru i izaberite New Game(obavezno)


Uživajte! ( i ne šaljite po drugim forumima, molim lijepo)
Super, tebi je to lepo al' meni nije već danima (a evo, danas 20.svibanj) ne mogu da odem na megaupload. Molim te, ja sam novi član (zovem se Lovergames HD) i daj mi bilo koji link za download toga (naravno, ako nisi izbrisao, može i Rapidshare,Hotfile, Fileserve). Ako se pitaš zašto ne mogu otići na Megaupload, razlog je to što su ga zatvorili 19.siječnja. Hvala i ne piši na privatnu poštu, axeafrika!
Lovergames HD je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2012., 12:10   #594
DonAtta
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: OSijek
Postovi: 1
ljudi jel zna neko neku dobru mapu hrvatske trazio sam po internetu mnoge nevaljaju
DonAtta je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2012., 13:16   #595
Lovergames HD
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Bilo gde
Postovi: 2
I ja isto mislim

Citiraj:
Autor DonAtta Pregled postova
ljudi jel zna neko neku dobru mapu hrvatske trazio sam po internetu mnoge nevaljaju
I ja bih isto ali gde. Axeafrika preporuča onu njegovu al što to vrijedi kad je isključen Megaupload i sad je zabranjeno (pogledaj ovaj). Ali inače ko je nađe (ja nisam uspjeo) živio i sretno mu!
Lovergames HD je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2012., 14:18   #596
antonioakic@net
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
skinuo sam scaniu bdf tandem i sad u igri nemogu nać prikolicu,može pomoć??
antonioakic@net je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2012., 11:27   #597
cipi
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Gorazde
Postovi: 1
Citiraj:
Autor BeroVK Pregled postova
Evo vam sifre za pare:Idite u my documents/euro trucksimulator/confing.cfg
Otvorite confing s notepadom nadjite ovaj red uset g_console "0" umjesto nule stavite 1
,zatim nadjite ovaj red uset g_developer "0" i umjesto nule stavite 1 zatim spremite.Za vrijeme igre stisnite tildu i upisite cheat money.
a gdje se pise to cheat money ? ako moze malo pojasnjenje neznam sta je taj tild
cipi je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2012., 20:17   #598
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Evo jos samo da se rjese stvari sa Steam-om i izdavacima i igra ide u prodaju

Ukoliko imate Steam acc imozda zelite kupiti igru preko Steam-a SCS team je zamolio da kliknemo na link i bacimo jedan Vote Up. Prodaja preko Steama bi im navodno puno pomogla pa eto, tko zeli moze, evo i LINK za glasanje
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2012., 11:08   #599
gig2
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: velika kladuša
Postovi: 1
Smile

Kak Se Otvara Konzola
gig2 je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2012., 17:39   #600
Kiki90
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: banjaluka
Postovi: 2
Neradi mi volan u Euro Trcuk Simulator

Igram Euro Truck Simulator i sve je super.
Kupio sam volan genius i odem u setings sve namjestim centriram i radi volan ali u igrici neraguje nista ?
Kiki90 je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na