Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.08.2019., 10:34   #421
lutherus
Premium
Moj komp
 
lutherus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Dubai UAE
Postovi: 714
Nisam dugo bil na nikakvom putovanju ali u 9mj idese u Nashville, San Diego, Mexico city pa natrag domau Batangas.
__________________
Note to the AMD haters: nobody cares
lutherus je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2019., 17:22   #422
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
Jeli ko u zadnje vrijeme radio putovnicu po žurnom postupku?
__________________
murina je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.08.2019., 19:49   #423
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,789
Vidim Vueling najavio strajkove za vikend i 120ak otkazanih letova u Barceloni . Pokusavam cijelo popodne naci popis tih letova, al nista. Jel oni to jave mailom ili kako ide procedura ako je otkazan? Imamo i transfer prijevoz koji mi ovisi o letu, pas masters :/
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2019., 23:20   #424
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Je li netko bio u Napulju u skorije vrijeme i ima kakvih informacija o parkingu po gradu?

Ostajem 5 dana i razmišljam o rentanju auta. Nudi mi se Polo za 270 kn za cijeli taj period od 5 dana, sa svim osiguranjima, ali ne znam gdje u centru auto ostaviti (realno, trebat će mi dan ili dva), i kakve su cijene/mogućnosti parkinga na dulji period.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2019., 07:36   #425
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Je li netko bio u Napulju u skorije vrijeme i ima kakvih informacija o parkingu po gradu?

Ostajem 5 dana i razmišljam o rentanju auta. Nudi mi se Polo za 270 kn za cijeli taj period od 5 dana, sa svim osiguranjima, ali ne znam gdje u centru auto ostaviti (realno, trebat će mi dan ili dva), i kakve su cijene/mogućnosti parkinga na dulji period.
Jesi razmisljao o rentanju skutera ?
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2019., 08:58   #426
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Ideja s autom je propala, cijena je naravno predobra da bi bila istinita. Išao sam malo čačkati po iskustvima s firmom i lopovsko dno dna su (Sicily By Car se zovu i svuda iskaču kao najpovoljnija opcija). Podvaljivanje oštećenja je pod normalno, makar i sva osiguranja imao. Na kraju cijela ta priča ispadne puno skuplje, naravno.

Skuter ne dolazi u obzir. Odbijam sjesti na motor otkad znam za sebe, a navodno je Napulj svijet za sebe kad je promet u pitanju.

Morat ću uzeti auto, ali morat će biti i neka renomirana rent-a-car kuća. Ako netko ima iskustva i preporuke, slušam
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2019., 09:14   #427
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Netko putovi u SAD nedavno?

Vizu imam, kartu imam. Jel trebam još nešto online popuniti za njihov immigration?
Il će mi dat papirić u avionu.

Letim sa air France i na njihovim stranicama ima sam obavijest za zemlje koje nemaju vizni režim da se mora nešto popuniti.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2019., 09:24   #428
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Pa ako imas vizu onda ne spadas pod nevizni režim..
Ja sam bio nedavno, nista ne popunjavas
Kad sletis ides na aparat gdje skeniras putovnicu napravis selfie, otiske i odgovoris na par pitanja na ekranu. Isprinta ti se papiric i sa papiricem ides na imigracijski razgovor s agentom koji te pita kud di sta kako s kime
I to je to. Welcome to USA

Letio sam virginom.
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2019., 13:37   #429
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
tnx na odgovoru

Ma mislio sam da ima još neka caka..
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2019., 15:40   #430
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Netko putovi u SAD nedavno?

Vizu imam, kartu imam. Jel trebam još nešto online popuniti za njihov immigration?
Il će mi dat papirić u avionu.

Letim sa air France i na njihovim stranicama ima sam obavijest za zemlje koje nemaju vizni režim da se mora nešto popuniti.
Dobit ćeš papirić u avionu pred kraj leta iz EU u USA. I to onda predaješ ekipici na carini nakon prijave na onim self-service automatima
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.09.2019., 15:54   #431
afterburner
Premium
Moj komp
 
afterburner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: USA/Split
Postovi: 523
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Ideja s autom je propala, cijena je naravno predobra da bi bila istinita. Išao sam malo čačkati po iskustvima s firmom i lopovsko dno dna su (Sicily By Car se zovu i svuda iskaču kao najpovoljnija opcija). Podvaljivanje oštećenja je pod normalno, makar i sva osiguranja imao. Na kraju cijela ta priča ispadne puno skuplje, naravno.

Skuter ne dolazi u obzir. Odbijam sjesti na motor otkad znam za sebe, a navodno je Napulj svijet za sebe kad je promet u pitanju.

Morat ću uzeti auto, ali morat će biti i neka renomirana rent-a-car kuća. Ako netko ima iskustva i preporuke, slušam
Ja sam bio u Napulju prije godinu-dvije i meni se grad uopce nije svidio (i zeni isto). Isli smo sa wizzairom i po gradu smo putovali sa javnim prijevozom (bus/vlak/podzemna). Mozda zato smo i razocarani jer smo vjerovatno prosli kroz lose dijelove grada. Iako nam je i jedan vodic u katakombama govorio da se oni trude popraviti imidj grada. Cak mi je i rodica koja zivi blizu Rima rekla da njezin muz talijan ne zeli ic "dolje" sa autom. Pompeji su jedino sto se isplati vidjeti i bili su mi najbolji dio toga putovanja. Sto se tice voznje. Tamo stvarno ludo voze, bar ovo sto sam vidio dok sam bio u busu tako da budi pazljiv. Za rent-a-car mozes na booking.com probat trazit (ako vec nisi). Oni su povezani sa dosta poznatih firmi tako da mozda ubodes koji dobar deal (obavezno procitaj sto ti je ukljuceno u cijenu)
afterburner je offline   Reply With Quote