Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.01.2024., 10:36   #721
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,943
Što fali fire stick 4k playeru ovaj novi 2023?
Uzeo sam si FS 4k max 2023 i mogu rec da dela sve i dela dobro, neznam sto bi vise mogao reci, nebi mi padalo na pamet kineze kupovat kad je ovo ovako dobra i zaokruzena masina, spojeno na 75" i na edifiere s2kmk3 i meni je to cisto dobro.

Štoviše ako dode kodi na samsung tizen i ak ce radit dobro rijesit cu se i tog firesticka jerbo fuckas 2 daljinska.
kasko je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2024., 11:13   #722
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,077
isti razlog zašto netko kupi laptop od 1000 eura a netko od 200.

ili zašto netko kupuje jordansice od 350 a netko MIKE od 20. prioriteti.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2024., 08:21   #723
9800pro
aka Edo, aka Syncros
Moj komp
 
9800pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 1,682
Citiraj:
Autor kasko Pregled postova
Što fali fire stick 4k playeru ovaj novi 2023?
Uzeo sam si FS 4k max 2023 i mogu rec da dela sve i dela dobro, neznam sto bi vise mogao reci, nebi mi padalo na pamet kineze kupovat kad je ovo ovako dobra i zaokruzena masina, spojeno na 75" i na edifiere s2kmk3 i meni je to cisto dobro.

Štoviše ako dode kodi na samsung tizen i ak ce radit dobro rijesit cu se i tog firesticka jerbo fuckas 2 daljinska.
Pa uključi CEC i kontroliraj Firestick sa telkom. Tak ja radim već par godina...
9800pro je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2024., 18:40   #724
Mičkec
Premium
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: Karlovac
Postovi: 107
Isprike ak sam fulao temu, zanima me preporuka za 4k blu ray player. Obavezno da je otkljucan za sve regije. Znam da su svi 4k filmovi otključani, ali serije cesto nisu.
Mičkec je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2024., 21:33   #725
Star Fox
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2024
Lokacija: Zagreb
Postovi: 147
Star Fox je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2024., 18:06   #726
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,995
Pozdrav drustvo!

Zanima me razlika izmedju A1 smartboxa ( koliko sam ukapirao radi se o nekom ZTE) i Xiaomi Mi TV Box S 2nd Gen ?

Ne pronalazim bas sliku paketa za A1, tako da nisam siguran da li njihov daljinski ima brojke ili ne..

box mi treba za gledanje A1 televizije, ali posto mi je tv uz mobilnu tarifu, nemam pravo dobiti a1 box na poklon, vec cu ga kupiti na svoju ruku...

Zanima me da je box sto jednostavniji, ukopcaj i zaboravi...
__________________
Konfa: Intel Core 2 Duo E 6400, 2.72GHz || Asus P5B Deluxe || 8800 EVGA GTS 320 mb || Super Talent 2x1 gb 800MHz CL5 || Seagate Barracuda 7200.10 320 GB 16 mb || Samsung Spinpoint F1 750 GB 32mb || Seasonic S 12 430W || A+ X-Blade || Logitech Z 5500 || CL X-Fi Xtreme Game || Logitech G500 || Logitech UltraX Flat Desktop || Canon Pixma iP4300 || Samsung ML-2510 || Toshiba Regza 32XV733G
Poggiali je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2024., 06:47   #727
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
data fajlove. Odnosno otvorim data fajlove pomoću file managera ali su fajlovi prazni.
Ne pomaže ni kad se uključi prikaz skrivenih fajlova
-->
Jesam li ja izoliran slučaj ili je to postalo pravilo.
Imam 2 android boxa
Jedan je android 9, drugi je android 11.
Na oba boxa pokrećem iste apk za strimanje filmova (beeTV, teatv, Film plus)
Na oba boxa apk jednako podešene, dana dopuštenja za pregled svih medija, ista verzija, pokrećem isti film za usporedbu
Ovaj prvi box android 9 uredno prikazuje film povlači titlove, no ovaj drugi android 11 nikako da povuče odabrane titlove.
A osim toga ovaj s android 11 ne mogu nikako otvoriti android-->data fajlove. Odnosno otvorim data fajlove pomoću file managera ali su fajlovi prazni.
Ne pomaže ni kad se uključi prikaz skrivenih fajlova

Zadnje izmijenjeno od: Jerry_nidžo. 10.03.2024. u 16:43.
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2024., 13:39   #728
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,066
Koji to "file manager" koristis?
Razlika izmedju Androida 9 i 11 su dodatno uvedena ogranicenja glede pristupa data filovima.
Na Androidu 11 treba za file manager aplikaciju u postavkama Androida ukljucit opciju "Storage Permissions" za doticnu aplikaciju.
Recimo za KODI to ide ovako: Settings -> Apps - Kodi -> Permissions -> Files and Media and select Allow all the time.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2024., 06:46   #729
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Koji to "file manager" koristis?
Razlika izmedju Androida 9 i 11 su dodatno uvedena ogranicenja glede pristupa data filovima.
Na Androidu 11 treba za file manager aplikaciju u postavkama Androida ukljucit opciju "Storage Permissions" za doticnu aplikaciju.
Recimo za KODI to ide ovako: Settings -> Apps - Kodi -> Permissions -> Files and Media and select Allow all the time.
Izmjenjao sam dosta file managera i usprkos dopuštenju za pregled svih fileova svi file manageri nisu dozvoljavali pristup data fajlovima,
No na kraju sam ipak našao jedan koji to ipak koliko toliko može raditi (Zarchiver)
Data fajlovi su mi važni iz više razloga.
Ali problem sa učitavanjem titlova u aplikacijama za strimanje filmova.
Kodi i kodi forkovi s tim nemaju problema.
Android box se uglavnom i kupuje radi strimanje.
To znači da će onda ovaj tek kupljeni box završiti na njuškalu (iako ima dobre ostale performanse) ili ću ga nekomu pokloniti i nabaviti drugi s android om 9 ili 10
jer novije androide ne triba ni pokušavati jer su vjerojatno još više zaštićeni, a čujem nešto da na android 14 nećeš moći instalirati ništa iz vanjskih izvora samo iz trg playa

Zadnje izmijenjeno od: Jerry_nidžo. 07.03.2024. u 07:34.
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2024., 11:07   #730
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,066
Ili, da ga se ne rijesis ako je dobar (o kojem se boxu radi?) probas na njega stavit/instalirat neki otvoreni android firmware. Baci pogled na ponudu koju nudi popularni SlimBOXtv te potrazi jel postoi FW (uglavnom Android 9) za tvoj box. Imaju site na puno jezika, pa i na hrvatskom.
Koristim doticni na nekoliko jeftini(ji)h kineskih boxova na kojima radi savrseno i bez ikakvih ogranicenja. Pricno osvjezenje za zahtjevne Android korisnike. Imaju cak i verzije potpuno funkcionalnih i nesputanih popularnih file manager-a kao X-Plore i ES File Explorer...

Zadnje izmijenjeno od: Prezime. 07.03.2024. u 11:15.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2024., 14:11   #731
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
Box mi je Vontar X4 Amlogic S905X4
4/64GB Ali problem je taj što nikad nisam nikad mijenjao firmware pa me strah da nešto ne zajebem pa ga Posli neću moći ni pokloniti ni prodati
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2024., 15:49   #732
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,066
Hmm, steta jer SlimBox ima bas FW za dvije verzije, AOSP i ATV, za Vontar X4

Neznam za sto koristis taj prilicno fini box, ali ako ti je Kodi u fokusu, onda imas i drugih opcija, koje ne zadiru niti ista mijenjaju na postojecem instaliranom Androidu.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2024., 16:35   #733
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Hmm, steta jer SlimBox ima bas FW za dvije verzije, AOSP i ATV, za Vontar X4

Neznam za sto koristis taj prilicno fini box, ali ako ti je Kodi u fokusu, onda imas i drugih opcija, koje ne zadiru niti ista mijenjaju na postojecem instaliranom Androidu.
Kodi i forkovi od kodija dobro rade što se toga tiče, jedino kad je kodi u pitanju lakpše je napraviti backup kodija kroz data fajlove.

Problem je gledanje filmova i serija priko aplikacija kao što su teaTV, BeeTV,Film plus i sl, jer mi ne povlače titlove

P.S.
Koja je razlika između AOSP i ATV
Predpostavljam ATV = Android TV, a AOSP Android operativni sustav portable, koji je onda bolji za box
i Da li je bolje da skinem USB tool za android 9 ili 11

P.S.S Eto malo ću se igrati. A pošto prvi put to radim, tražio sam tutorijale na ex yu jezicima ali nisam našao. Za flashovanje mora li box biti na tvorničkim postavkama ili ne
Koliko vidim po tutorijalima ne može se povezati box s bilo kojim USB kablom, ba ubadaju neke šibice

Zadnje izmijenjeno od: Jerry_nidžo. 07.03.2024. u 18:31.
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2024., 19:03   #734
franzD
Premium
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,367
Ako je samo Kodi u fokusu, CoreELEC neovisno o verziji Androida. Prebaciš image na SD karticu, ubaciš u box i uštekaš ga u struju s pritisnutom tipkom koja je u dnu AV jacka. I to je to, dalje ti po difoltu boota CoreELEC sa SD kartice, ako hoćeš baš Android, kažeš mu da reboota u Android.
franzD je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2024., 19:25   #735
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
Citiraj:
Autor franzD Pregled postova
Ako je samo Kodi u fokusu, CoreELEC neovisno o verziji Androida. Prebaciš image na SD karticu, ubaciš u box i uštekaš ga u struju s pritisnutom tipkom koja je u dnu AV jacka. I to je to, dalje ti po difoltu boota CoreELEC sa SD kartice, ako hoćeš baš Android, kažeš mu da reboota u Android.
Ne nije u pitanju kodi, kodi UREDNO radi, i ne samo kodi već i kodi fork.
Box pokreće i igrice preko emulatora portable playstation Bez trzanja
Ali ima problema s povlačenjem titlova za filmove u aplikacijama poput teatv, beeTV, Film plus i sk
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2024., 23:19   #736
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,066
Citiraj:
Autor Jerry_nidžo Pregled postova
Koja je razlika između AOSP i ATV
Predpostavljam ATV = Android TV, a AOSP Android operativni sustav portable, koji je onda bolji za box
i Da li je bolje da skinem USB tool za android 9 ili 11

P.S.S Eto malo ću se igrati. A pošto prvi put to radim, tražio sam tutorijale na ex yu jezicima ali nisam našao. Za flashovanje mora li box biti na tvorničkim postavkama ili ne
Koliko vidim po tutorijalima ne može se povezati box s bilo kojim USB kablom, ba ubadaju neke šibice
Ako ti je sad na boxu ATV (Android TV) onda mu pase ATV verzija; u suprotnom AOSP. Treba ti tool za verziju postojeceg Androida na boxu.
ALI ne savjetujem ti da to radis ako nemas bar nekakvih iskustva.
PRVO, dobro poruci upute i procedure kako se fleša pomocu "USB2.0 Burning Tool V2.X" (kojeg ja koristim)
DRUGO, budi siguran da mozes box spojit na komp pomocu USB-USB kabela. Ako ti to ne uspije, onda nema sanse da usjesno flešaš novi firmware.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2024., 19:52   #737
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Ako ti je sad na boxu ATV (Android TV) onda mu pase ATV verzija; u suprotnom AOSP. Treba ti tool za verziju postojeceg Androida na boxu.
ALI ne savjetujem ti da to radis ako nemas bar nekakvih iskustva.
PRVO, dobro poruci upute i procedure kako se fleša pomocu "USB2.0 Burning Tool V2.X" (kojeg ja koristim)
DRUGO, budi siguran da mozes box spojit na komp pomocu USB-USB kabela. Ako ti to ne uspije, onda nema sanse da usjesno flešaš novi firmware.
Kakav je to USB OTG kabel, kako objašnjavaju na gornjem linku s kojom se povezuju box i PC kod fleshovanja ili se to može povezati i bez njega
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2024., 20:24   #738
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,066
Ovakav je obicno OTG Kabel Takav ti netreba.

Treba ti USB kabel koji se jednim krajem (obicno USB 2.0 A konektor) ukljuci u USB 2.0 port na kompu, a s druge strane u Box. U tvom slucaju u USB 2.0 port.
Dakle treba ti USB 2.0 A to USB 2.0 A data (ne samo za punjenje) kabel.

Prvo trebas skinut USB 2.0 Burning Tool V2.x uz koji obicno dodju i potrebni driveri za Windows. Trebas otkrit i postupak pokretanja flashanja za tvoj box.
Obicno postupak ide ovim redom:
Instalacija USB Burning Tool, instalacija drivera, ucitavanje potrebnog image fajla u burning tool, spajanje USB kabela na box, sibicom pritisnuti i drzati prekidac u dnu AV porta na boxu, pritisnuti "Start" u Burning Tool programu i na kraju spojiti USB kabel na USB 2.0 port na kompjuteru. Prekidac u dnu AV porta na boxu treba drzati skroz dok ne pocne drugi dio ucitavanja firmwarea, obicno cca 15-20 sekundi.
Ljudi cesto drze prekratko stitsnut taj prekidac, pa se na taj nacin prekida ucitavanje firmware-a. Ako se to dogodi treba ponovit proceduru, koja je uglavnom ista za sve kneske android boxove.
Pogledaj malo po youtubu kako se to radi...

Zadnje izmijenjeno od: Prezime. 08.03.2024. u 20:38.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2024., 09:29   #739
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Ovakav je obicno OTG Kabel Takav ti netreba.

Treba ti USB kabel koji se jednim krajem (obicno USB 2.0 A konektor) ukljuci u USB 2.0 port na kompu, a s druge strane u Box. U tvom slucaju u USB 2.0 port.
Dakle treba ti USB 2.0 A to USB 2.0 A data (ne samo za punjenje) kabel.

Prvo trebas skinut USB 2.0 Burning Tool V2.x uz koji obicno dodju i potrebni driveri za Windows. Trebas otkrit i postupak pokretanja flashanja za tvoj box.
Obicno postupak ide ovim redom:
Instalacija USB Burning Tool, instalacija drivera, ucitavanje potrebnog image fajla u burning tool, spajanje USB kabela na box, sibicom pritisnuti i drzati prekidac u dnu AV porta na boxu, pritisnuti "Start" u Burning Tool programu i na kraju spojiti USB kabel na USB 2.0 port na kompjuteru. Prekidac u dnu AV porta na boxu treba drzati skroz dok ne pocne drugi dio ucitavanja firmwarea, obicno cca 15-20 sekundi.
Ljudi cesto drze prekratko stitsnut taj prekidac, pa se na taj nacin prekida ucitavanje firmware-a. Ako se to dogodi treba ponovit proceduru, koja je uglavnom ista za sve kneske android boxove.
Pogledaj malo po youtubu kako se to radi...
Ispod AV nema nikakav prekidač ima samo konekcija za AV nikakav prekidač
Evo fotka


Jesi li probao flashovati preko Memory card pomoću ovog ili nekog sličnog alata

Zadnje izmijenjeno od: Jerry_nidžo. 09.03.2024. u 09:42.
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2024., 09:39   #740
franzD
Premium
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,367
U dnu AV rupe se nalazi tipka za boot mode. Uzmeš tanki odvijač i nabiješ ga u AV jack.
franzD je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2024., 09:45   #741
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,529
hahah
nezna za G spot
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2024., 10:59   #742
RS_BuRnOuT
Premium
Moj komp
 
RS_BuRnOuT's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Kž\Vž
Postovi: 455
Pozdrav, uzeo tati Xiaomi Android TV box.
Box je jos danas kod mene nekoliko sati i onda mu ga vozim, pa sam se sjetio da bi mozda stavio Chrome Remote desktop, za slučaj ako mu nešto ne bi radilo pa da mu pomognem.

Trazim u "app storeu" od boxa ali ne nudi mi tu aplikaciju. Brzinski goglanje spominje sideload google chrome-a.

Ima to smisla radit, da li gubi garanciju?
Može link ako netko ima pouzdani APK source za sideload ako bi se islo u tom smjeru.

Da li ima neka free i jednostavna alternativa da se instalira na taj box?
RS_BuRnOuT je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2024., 12:27   #743
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,066
Splashtop, AnyDesk, TeamViewer
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2024., 10:50   #744
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,865
Jedno pitanje možda netko ima rješenje...
Iz kojeg razloga IPt ne mogu dodati u Elementum dok recimo Thr-ov mogu dodati i uredno odseedati?
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2024., 11:41   #745
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
Citiraj:
Prezime
Jesi li probao flashovati preko Memory card pomoću ovog ili nekog sličnog alata
čini mi se da je nekako lakše to napraviti nego s burning tool

Zadnje izmijenjeno od: Jerry_nidžo. 10.03.2024. u 11:46.
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2024., 13:50   #746
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,066
Jesam, ista stvar samo malo jednostavnije ako imas ispravnu uSD karticu. Najteze je pronaci engleski jezik u meniju programa
Inace radio sam prema ovim uputama, gdje je objasnjena metoda za razne boxove, ali sam tako flešao samo originalne (tvornicke) firmware.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2024., 15:05   #747
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Jesam, ista stvar samo malo jednostavnije ako imas ispravnu uSD karticu. Najteze je pronaci engleski jezik u meniju programa
Inace radio sam prema ovim uputama, gdje je objasnjena metoda za razne boxove, ali sam tako flešao samo originalne (tvornicke) firmware.
SD kartica je nova tek raspakovana i s ovim programom s mog linka sam stavio firmware sa slim Box stranice koji je za ovaj moj box
Nisam baš na ti sa engleskim jezikom, ali iz ovog tutorijala s youtu.be linka lik rastavlja box, al nije dovoljno samo gurnuti šibicu, čačkalicu... u AV rupu.
Ako moram rastavljati box radije ću onda staviti box na njuškalo

Zadnje izmijenjeno od: Jerry_nidžo. 10.03.2024. u 15:21.
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2024., 16:08   #748
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,066
Pazi, lik na youtube-u objasnjava RAZNE metode za razne slucajeve. Rastavljanje boxa koristi da bi pokazao smjestaj prekidaca iza AV porta i krajnjeg slucaja osposobljavanja potpuno mrtvog boxa, kratkim spajanjem pojedinih nozica procesora. Tebi to ne treba.
Trebas samo slijedit samo dio gdje cackalicom/sibicom (NE metalnim predmetom) ukljucuje skriveni prekidac na dnu AV porta. Sve iza toga je tebi nepotrebno!

Ovdje imas video kako lik ispravnom metodom ne uspjeva USB metodom flashat box ko tvoj. Razlog neuspjeha mi je nepoznat, ali mislim da prekratko drzi stisnut prekidac u dnu AV porta...

Ovdje imas video kako se lik muci USB metodom, ali na kraju uspije uspjesno fleshat Vontar X3.

Zadnje izmijenjeno od: Prezime. 10.03.2024. u 16:26.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2024., 16:24   #749
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Evo jedan mali savjet, da se čovjek me zeza sa čačkalicama...https://www.google.com/url?sa=t&sour...kMzT14kDZW0f3b

Instaliraj ovu apk, na sd karticu narezi flash fajl, klikni reboot to libreelec (prije dopusti allow permissions) i po rebootu će mu automatski početi flashati. Bez čačkaličarenja.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2024., 16:30   #750
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,066
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
Instaliraj ovu apk, na sd karticu narezi flash fajl, klikni reboot to libreelec (prije dopusti allow permissions) i po rebootu će mu automatski početi flashati. Bez čačkaličarenja.
Uz napomenu da je to za uSD card metodu, a ne za USB tool metodu.
Prezime je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na