Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 09.07.2017., 21:58   #961
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Sve čisto oko starta.

Kad već vjerujete FIA-i da je OK da Vettel nakon Bakua prođe sa isprikom, vjerujete joj onda i za ovaj start Bottasa, a ne samo izvlačiti kako vam paše
Brko je offline  
Staro 09.07.2017., 22:49   #962
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
draksa je offline  
Staro 10.07.2017., 07:12   #963
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Možda Jergović konačno dočeka svojih 5 minuta kao Team Advisor kad ga je već USF1 zaje80 samo da Stefi treba pozvati, jelte

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 10.07.2017., 07:23   #964
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Koji lik ovaj Vorda, jel moze tko reagirati na takvo trolanje i prozivanje

Mene i ostale proziva rasistima da ne volimo hamiltona jer je crnac, a nikad ga nismo (barem ja) prozvao nikakvim epitetima

A on sada proziva Daniela klokanom, da je trebao pustit superstara naprijed i slicne idiotarije. Daj se lupi

Dosadna trka osim prva i zadnja dva tri kruga.
Gabre je offline  
Staro 10.07.2017., 08:07   #965
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Drito, pogledao start i pogledao zadnjih par krugova. Čini se da nisam puno propustio.

Zadnjih par krugova zanimljivo, ali na kraju zapravo bez preticanja.
nub je offline  
Staro 10.07.2017., 10:27   #966
GT3
Premium
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Kr. toplice
Postovi: 139
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Nije u nulu. 0.2 sekunde to je jako jako jako malo treptaj oka je 0.4 tako da...
Vetel je startao 0,3 sekunde, sto je isto super reakcija. ne kuzim zasto bi 0,2 bio jump, a 0,3 ok.

P.S.
ovo ne ide tebe Drug, samo sam tebe kvotao
GT3 je offline  
Staro 10.07.2017., 10:31   #967
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Nemaš šta kužiti. Pogledaj video gore. A i sliku od Brke. Sve je jasno. No ne treba dalje trubiti oko toga.

Bottas je bio odličan cijeli vikend. Općenito je Mercedes jako poboljšao start. Odlični su.

Sezona je koliko toliko bolja od prošle. Jedva čekam iduću utrku.
__________________
dean225 je offline  
Staro 10.07.2017., 10:33   #968
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Koji lik ovaj Vorda, jel moze tko reagirati na takvo trolanje i prozivanje

Mene i ostale proziva rasistima da ne volimo hamiltona jer je crnac, a nikad ga nismo (barem ja) prozvao nikakvim epitetima

A on sada proziva Daniela klokanom, da je trebao pustit superstara naprijed i slicne idiotarije. Daj se lupi

Dosadna trka osim prva i zadnja dva tri kruga.
Aj ne kenjaj. Prsti rasizam iz tebe samo tako (nisi jedini) Ali veci problem ti je sto to ne razumijes i prenosis dalje. Ja sam ono izjavio u nekom afektu, ali ispricavam se ako sam nekog uvrijedio. Evo sto sam nasao na googlu:

"The word Kangaroo is used by media a lot. It is used as a headline in news papers,magazines,even on tv.*
And Australians do not take offense to that at all.*"

I pokazite mi gdje sam tocno napisao da je trebao pustiti Hamiltona? Moja kritika je bila upucena Lewisu jer je premlako napao. Samo to...

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
 
Staro 10.07.2017., 10:42   #969
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Ali Vorda s druge strane je Hamilton pametno postupio. Bolje i 4. mjesto nego odustati totalno. I usput zaradit neku kaznu.

Sezona je preduga. Bit će tu još svega.
__________________
dean225 je offline  
Staro 10.07.2017., 10:48   #970
nex
Premium
 
nex's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: .
Postovi: 526
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Sve čisto oko starta.

Kad već vjerujete FIA-i da je OK da Vettel nakon Bakua prođe sa isprikom, vjerujete joj onda i za ovaj start Bottasa, a ne samo izvlačiti kako vam paše
Ja ne vjerujem FIA-i uopce i mislim da seru u ovom kao i u ostalim slucajevima. FIA-i je bitnije da cirkus ide bez prevelikog talasanja nego da ima precizna pravila kojih bi se svi trebali pridrzavati. "Auto se moze pomaknuti prije starta, postoji tolerancija, ali ne, necemo vam reci koliko." Pustaju si mogucnost muljanja.

Slican slucaj je bio sa Vettelom u Kini (?) gdje je na startu parkirao van iscrtanih linija da izbjegne mokar asfalt pa mu je to tolerirano. Ako si jedan od top vozaca, vozis za top momcad, boris se za pobjede i imas puno fanova koji bi pizdili da te se kazni FIA ce ti cak pomoci naci rupe u vlastitim pravilima samo da te ne moraju kazniti.

Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
Aj ne kenjaj. Prsti rasizam iz tebe samo tako (nisi jedini) Ali veci problem ti je sto to ne razumijes i prenosis dalje.
Boze moj, pa mi ovdje imamo pravu pravcatu tumblrinu.
nex je offline  
Staro 10.07.2017., 10:54   #971
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor nex Pregled postova

Boze moj, pa mi ovdje imamo pravu pravcatu tumblrinu.
aha, pogledaj malo postove od Gabre, pa probaj ponovo...
 
Staro 10.07.2017., 10:57   #972
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Ali Vorda s druge strane je Hamilton pametno postupio. Bolje i 4. mjesto nego odustati totalno. I usput zaradit neku kaznu.

Sezona je preduga. Bit će tu još svega.

Bit će tu itekako svega jer ferrari navodno u Silverstone dolazi s novom specifikacijom motora.

Što se tiče starta, ajmo malo objektivnosti ekipo- po pitanju pomicanja bolida nije normalno da se bolid imalo pomakne prije početka utrke i točka. Nebitno koji vozač, koja momčad, koje prvenstvo........ako su kroz povijest kažnjavali vozače jer im je bolid bio (karikiram) lakši 5 grama na kraju utrke od minimalne dozvoljene težine, gdje im je krilo bilo (opet karikiram) 1 milimetar više od najviše dopuštene granice ili se pomicalo za 3 stupnja gore dolje u vožnji onda treba trenirati jednaku strogoću i kod starteva koji su kudikamo bitniji od toga koliko vozač ima kilograma skupa s kacigom na kraju utrke. Prema tome, samo zato jer je neki "sudac" (a znamo kakve su se odluke donosile pod Whitingom proteklih sezona koje su naštetile mnogim vozačima) kaže da je sve u redu to ne znači da je usitinu sve u redu, nego da se mi moramo pomiriti s odlukom. Kao kad u nogometu sudac poništi gol jer je lopta prošla kroz rupu u mreži i izišla s druge strane gola, a tupson je mislio da je lopta prošla kraj stative. Ovakvih videa ima na youtubeu i previše.
__________________
Free your mind and open your eyes

Zadnje izmijenjeno od: Morpheous. 10.07.2017. u 11:04.
Morpheous je offline