Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.11.2007., 19:51   #1
estera
Banned
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 25
2.11. od 17:00 h preko maxadsl-a ne mogu niti jednu stranicu otvorit, do routera je.

Već cijelo popodne meni (Split) ne mogu otvorit niti jednu stranicu. Začudo torrenti i emule rade. Imali tko ovakav problem?

Neznam je li do mog modema jer sam sad do ove stranice došao preko tuđeg korisnika (wlan). iNAĆE IMAM GIGASET555

gigaset 555 je smeće

Zadnje izmijenjeno od: estera. 02.11.2007. u 22:54.
estera je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2007., 22:34   #2
sharkri
Premium
Moj komp
 
sharkri's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 675
Nisi jedini ja več par dana nemogu otvoriti par stranica tip forum.hr itd dok torrent stranice normalno rade i ping mi je otišao u nebesa oko 180 do 200 se kreče niti mi brzinu digli na 8 pa ja ljepo zatražio da me vrate natrag ali naravno nisu još tako da im još koju kunu više platim
__________________
Sig-5 redova normalne veličine max
sharkri je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.11.2007., 22:49   #3
estera
Banned
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 25
meni je sve u redu bilo do popodne. inaće imam brzinu 2mbit i na speedtstu mi je 1600-1700 što je standardno. restartirao sam modem i sve proradilo. imam osječaj da je ovaj simens gigaset 555 smeće.
estera je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2007., 23:06   #4
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
ne vrijedaj jedan od najboljih rutera vjeruj mi odlican je ruter ja sam se za njega tukao t-scum da ga dobijem promjenio se DNS server pa radi toga....
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2007., 23:28   #5
estera
Banned
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 25
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
ne vrijedaj jedan od najboljih rutera vjeruj mi odlican je ruter ja sam se za njega tukao t-scum da ga dobijem promjenio se DNS server pa radi toga....
upravo kad postavim zaštitu wep i resetiram router ne mogu se spojit sa laptopa. a da ne govorima kad ulazi u router http://192.168.2,1 da se ponekad ne mogu spojit dok ga ne ugasim i upalim ili je spora veza sa routerom ko modem. ali kad se spoji jednom na net onda je stvarno ok. sada mi je veza oko 700 kbit/s. nadam se da je to do t-com.

popodne mi je bio sljedeći problem , postavio sam zaštitni protokol wpa2-psk/wpa-psk i kad sam se spojio radili su mi p2p programi ,ali niti jednu stranicu nisam mogao otvorit. kad sam ga resetirao sve je proradilo . još ne znam kome ***avat mater t-com-u ili routeru
estera je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2007., 23:46   #6
Ive_ri
Registered User
Moj komp
 
Ive_ri's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 36
Citiraj:
Autor estera Pregled postova
Već cijelo popodne meni (Split) ne mogu otvorit niti jednu stranicu. Začudo torrenti i emule rade. Imali tko ovakav problem?

Neznam je li do mog modema jer sam sad do ove stranice došao preko tuđeg korisnika (wlan). iNAĆE IMAM GIGASET555

gigaset 555 je smeće
Meni se to događalo pred par dana, baš nešto prije nego šta su mi povećali brzinu, pa pretpostavljam da je to zbog toga šta su nešto prčkali oko toga jer sad kad mi je brzina povećana (sa 1 na 2 gbps) sve radi perfektno.

Al ja nemam gigaset nego još veće smeće od siemensa
Ive_ri je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2007., 23:49   #7
Mr.Black
Premium
 
Mr.Black's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: -
Postovi: 1,679
a gdje uopće pogledati dal su povečali brzinu ili ne? na korisničim stranicama...? ili kad stavim pokazivač miša na one monitore u trayu...? jel to to..?
Mr.Black je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2007., 13:13   #8
CPU
Varanje na tržnici
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zabok
Postovi: 214
http://t-com.hr/privatni/kzona/podrs...nobavjesti.asp

mijenjali su dns adrese
pa radi toga nije otvaralo stranice!!
CPU je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2007., 13:30   #9
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,342
Citiraj:
Autor Mr.Black Pregled postova
a gdje uopće pogledati dal su povečali brzinu ili ne? na korisničim stranicama...? ili kad stavim pokazivač miša na one monitore u trayu...? jel to to..?
www.speedtest.net
Buger je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na