Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > NVIDIA
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.04.2012., 14:51   #211
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor St-M Pregled postova
Bože kako su glupo smješteni konektori za napajanje... teško ih je strašno stavit na "guzicu".

Jel ovo 2x6pin ili 6+8 pin ?
Zasto,meni to sasvim ok ,naprotiv fora mi izgleda, i moja 480ka ima "odozgor" 8+6 pin i ne smeta nista, mozd malo radi estetike al sve ostalo ne vidim problem
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2012., 15:00   #212
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
Pa radi estetike da

Ja u kućištu moram vuć kabel odispod grafe pa u konektore (ako je neka duga mrcina) ili sa strane pa zalomi u konektore, kako god okreneš ne valja. Još su na ovoj MSI jedan iznad drugog, da stvar bude bolja.
Vendetta je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.04.2012., 18:59   #213
@qu@burn
Premium
 
@qu@burn's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 55
Citiraj:
Autor St-M Pregled postova
Bože kako su glupo smješteni konektori za napajanje... teško ih je strašno stavit na "guzicu".

Jel ovo 2x6pin ili 6+8 pin ?

Neki ne stavljaju tako konektore jer su kartice ionako dosta velike i neka kućišta kao gigabyte aurora nemaju mjesta ni za grafu a ne još i napajanje
__________________
WarPig - MB:ASrock Z97X Killer CPU:i7 4790K @4.4, COOLER: Scythe Asuhra LE, RAM:4*4GB G.Skill Trident 2400mhz , SSD: 250GB, 120GB, 120GB Intel 535, HDD: WD Caviar RED - 1TB, GFX:Nvidia Gainward 970GTX Phantom, CASE:Antec GX700,PSU:Antec 850W High Current Gamer modular, Asus Xonar DX 1+ Logitech 2.1 Z-323, Headset: Roccat Kave 5.1, Monitors: Samsung LS24D590PLX, Mouse:Logitech G602, Tipkovnica:Logitech Orion Spark, Mouse Pad: Logitech G240, OS:Win 10 64bit
@qu@burn je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2012., 21:45   #214
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Ako skupiš za takvu grafu i konfiguraciju, sigurno je nećeš stavit u tu auroru.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2012., 23:55   #215
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Ako skupiš za takvu grafu i konfiguraciju, sigurno je nećeš stavit u tu auroru.
Pa i nije bas tako, ima nas koji ne marimo za izgled vec samo moc, moc i moc, pa tako komponente od 10 milja zavrse u kanti od 400kn hehe.
Nesto kao fico s motorom od ferrarija
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2012., 01:17   #216
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor danijel_b Pregled postova
Pa i nije bas tako, ima nas koji ne marimo za izgled vec samo moc, moc i moc, pa tako komponente od 10 milja zavrse u kanti od 400kn hehe.
Nesto kao fico s motorom od ferrarija

Lako tebi to pisat kad imas 500r ( i nije crni nego je metalik sivi) koji bas ne kosta 400kn i izgled mu nije glavni adut. Vise je kuciste koje je "all about perf." sa odlicnim protokom za grafetine. Treba bit dobro kucite sa dobrim protokom a izgled pa ni cijena nisu presudna stvar, vise perf..Bar meni.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 14.04.2012. u 01:25.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2012., 01:19   #217
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
mislim da onog trena kada bi unio 680 u kuću i posjedovao điđabajte kućište istog trena bi ga polio benzinom i zapalio
syss je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2012., 10:47   #218
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Lako tebi to pisat kad imas 500r ( i nije crni nego je metalik sivi) koji bas ne kosta 400kn i izgled mu nije glavni adut. Vise je kuciste koje je "all about perf." sa odlicnim protokom za grafetine. Treba bit dobro kucite sa dobrim protokom a izgled pa ni cijena nisu presudna stvar, vise perf..Bar meni.
Pa to sam dokupio.
Prije toga je sve bilo u cifteku bravo za nisku cifru. Corsa sam kupio zbog kablova i hladjenja i meni je bio najljepsi od ponuđenih za tu lovu. Pa necu pisat u sig metalik sivi, predugo je, a i ovak se zna na sto se misli.
Mislim da ima dosta ljudi koji kupe jace komponente i stede na kucistu, kad sam frendu slagao masinu islo je u NZXT M59 i ref 5870 je jedva stala unutra bas zbog konektora koji su straga postavljeni, inace ne znam cemu ta fama koja se tad stvorila oko tog kucista, ali svaki ciftek je bolji od toga i prostraniji i jeftiji
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2012., 08:50   #219
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2012., 19:12   #220
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.04.2012., 19:20   #221
klem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 591
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova

još uvijek ne kužim te fore i s preferencijom boje pcba . Ja tu vidim samo kuler ...a ne bijelu boju . Ups sori ima nešto bijelo ispod kad se skine hladnjak .

Kartica je u kućištu čak i da je osvjetljena uvijek baca neku tamnu crnu boju . Imam i prozirno kućište i ventilatore s ledicama i sve boje pcba meni izgledaju isto . Tamno


al šta jes jest marketinški trik je odličan i odudara od konkurencije . Mislim da će zato i koštat
klem je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2012., 19:30   #222
sapunko_HR
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: _
Postovi: 277
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Fuj bijelo
sapunko_HR je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2012., 21:36   #223
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
GIGABYTE WindForce 5X Cooling Solution on GTX 680 SOC Pictured - 5 Fan Mayhem

OMG koja nakarada, i ne, ne mislim na japanku

Citiraj:
Here are the first pictures of GIGABYTE's new WindForce 5X graphics card cooling solution, which will likely feature on its upcoming GeForce GTX 680 SuperOverclock graphics card. It turns out that the "5X" in its name indeed denotes the presence of five fans. It's the arrangement of the fans that is its defining feature. While most graphics cards have their fan(s) arranged along the plane of the PCB, on the obverse side of the card, the WindForce 5X cooler has five 40 mm fans (the ones usually featured in rack servers) arranged perpendicular to the plane of the PCB, on the top side of the card.

This unique arrangement of fans ensures that hot air from the heatsinks are ventilated in a single direction and not all over the card (like with WindForce 3X), heating other components on the motherboard. The front-side of the card has just a swanky-looking molded brushed aluminum shroud. On the flip-side, the card spans across three expansion slots, and appears to be both taller and longer than reference design. GIGABYTE's GeForce GTX 680, featuring this cooling solution, and aggressive clock speeds, will be launched very soon.
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2012., 21:53   #224
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919



Čak su i naljepnice naopako kad je uštekaš
Vendetta je offline   Reply With Quote