Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > NVIDIA
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.03.2012., 15:26   #121
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor klem Pregled postova
debilana totalno samim činom šalješ krajnjem kupcu ne baš dobre informacije . Netko to može shvatit ko nagradu , netko kao stvarno grešku u dizajnu, a netko treći kao " grešku u dizajnu" iliti debilanu . Ali dobro tko sam ja da im sudim

Vas par je zabrijalo žešće u vezi tog limića


znači kupuješ auto, i ovi ti daju aluminke jer si platio u kešu, i ti povućeš odmah zaključak: Oni mene žele shebat s tim aluminkama, sigurno su čelične defektne... Katastrofa

Zanimljivo kak smo mi ljudi čudne naravi, il kako već.


Uostalom, kako je moguće da ispravljaju neku grešku s tim limićem, a grafa referentna ko i xxxx drugih i nitko nije imao problema s tim.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2012., 15:47   #122
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
POV modeli su po 4040kn u Magazinu RS i Diskontu 24.

Ne znam cemu opce diskusije oko tog glupog limica. I da hocu ne mogu kupit EVGA kod nas.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.03.2012., 15:54   #123
klem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 591
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Vas par je zabrijalo žešće u vezi tog limića


znači kupuješ auto, i ovi ti daju aluminke jer si platio u kešu, i ti povućeš odmah zaključak: Oni mene žele shebat s tim aluminkama, sigurno su čelične defektne... Katastrofa

Zanimljivo kak smo mi ljudi čudne naravi, il kako već.


Uostalom, kako je moguće da ispravljaju neku grešku s tim limićem, a grafa referentna ko i xxxx drugih i nitko nije imao problema s tim.
aj se vrati pa bolje pročitaj postove . Kad kažem "greška u dizajnu" mislim pod debilanu a ne grešku jer greške nema i cijelo vrijeme se sprdam s tim limićem , ali njihov marketing time može navuć na različita mišljenja kupce, koji mogu shvatit da stvarno greška postoji i mislim si koji k da to kupujem, drugi će shvaćat to kao tešku debilanu, a treći će baš zbog tog limića koji "poboljšava" temp kupit čim prije i bit svi sretni što su u prvih 200 s poboljšanim hlađenjem

tvoj primjer s felgama se ne uklapa u moj primjer s branicima . Da si reko da će prvih 200kupaca dobit drugačiji i poseban dizajn plastičnih naplataka ( koji omogućavaju štednju goriva na neku foru i do 3ml na 100km ), dok će svi ostali dobit običan dizajn plastičnih naplataka bilo bi bolje
klem je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2012., 16:54   #124
mr Rockwell
Premium
Moj komp
 
mr Rockwell's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 354
Citiraj:
Autor gnomisa Pregled postova
4GB

dakle radi se o Galaxy GTX 680 4GB Hall of Fame Edition

malo duže otvara ali se isplati

A ovaj dodatni komadić na pcb na strani pci-e slota je da ju utiplaš negdje u kućište da ne izleti van kada upali te ventove izgleda moćno baš me zanima recenzija tog čuda.
__________________
REDEFINE
SLEEVING HOW TO
mr Rockwell je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2012., 17:10   #125
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Vas par je zabrijalo žešće u vezi tog limića


znači kupuješ auto, i ovi ti daju aluminke jer si platio u kešu, i ti povućeš odmah zaključak: Oni mene žele shebat s tim aluminkama, sigurno su čelične defektne... Katastrofa

Zanimljivo kak smo mi ljudi čudne naravi, il kako već.


Uostalom, kako je moguće da ispravljaju neku grešku s tim limićem, a grafa referentna ko i xxxx drugih i nitko nije imao problema s tim.
Napokon glas razuma

Citiraj:
Autor klem Pregled postova
aj se vrati pa bolje pročitaj postove . Kad kažem "greška u dizajnu" mislim pod debilanu a ne grešku jer greške nema i cijelo vrijeme se sprdam s tim limićem , ali njihov marketing time može navuć na različita mišljenja kupce, koji mogu shvatit da stvarno greška postoji i mislim si koji k da to kupujem, drugi će shvaćat to kao tešku debilanu, a treći će baš zbog tog limića koji "poboljšava" temp kupit čim prije i bit svi sretni što su u prvih 200 s poboljšanim hlađenjem

tvoj primjer s felgama se ne uklapa u moj primjer s branicima . Da si reko da će prvih 200kupaca dobit drugačiji i poseban dizajn plastičnih naplataka ( koji omogućavaju štednju goriva na neku foru i do 3ml na 100km ), dok će svi ostali dobit običan dizajn plastičnih naplataka bilo bi bolje
Baš si se uhvatio tog limića kao pijan plota a?
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2012., 17:13   #126
klem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 591
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
Napokon glas razuma



Baš si se uhvatio tog limića kao pijan plota a?
meni je limić jedna od boljih stvari šta sam vidio da netko poklanja
klem je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2012., 19:14   #127
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2012., 20:27   #128
Momir
Premium
Moj komp
 
Momir's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,009
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova

Baš si se uhvatio tog limića kao pijan plota a?
ova rcenica mi nesto poznata
Nego, evga je napravila odlican posao s tim limom, bez obzira koja je njegova stvarna uloga. Mislim, vec skoro jedna cijela stranica je posvecena evga-i i njenom limumu
Momir je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2012., 20:42   #129
MAGARAC
Premium