Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 31.10.2013., 15:28   #691
reezon
Premium
Moj komp
 
reezon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Šibenik
Postovi: 160
Citiraj:
Autor antunhr Pregled postova
Stvar je da oni dobiju uputu ali ne testiraju stvarno stanje na terenu. Netko je ovdije na forumu prico da je udaljen preko 4 km od centrale, line mu je na 50 ali moze dobiti van 18 mbita bez problema jer nema gusenja posto je komplet promjenjen kabel od centrale do njegove kuce. Tako da nije toliko problem koliko si udaljen nego puno igra gusenje signala.

Ne viruj baš njima. Meni kad su spojili ima sam 9 MBit max na VDSL-u, igrom slučaja grom je zviznija u zgradu i spalija mi kabel tako da sam danas provuka UTP novi od ormarića u zgradi do stana i paf. Brzina 16,9 MBit na parici koja "može samo 13 Mbit". Još čekam novu centralu pa će bit super. Uzmi VDSL nemoj da te lažu....ako i ne budeš ima punu brzinu bar ćeš manje plaćat.
reezon je offline  
Staro 31.10.2013., 16:59   #692
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Snimalicu još nisam ni probao jer ne radi na USB stick :/ Samo vanjski hard i to navodno sa zasebnim napajanjem, šta im i nije neka fora.

Ali super stvar je streamanje sa PC-a.

Inače, nakon mog prosvjeda u vezi lažnog reklamiranja promocije proširenog paketa, na stranici su 3 mjeseca promijenili u 3 obračunska razdoblja :P
Interpol je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.11.2013., 12:24   #693
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
skuzio sam stvarno se ta njihova televizija ne isplati placat za 50kn mj platis card sharing i to je to.

jurbAs je offline  
Staro 01.11.2013., 13:20   #694
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Imao sam h1 do nedavno u zgu, veza konstanto pucala, oni govore o globalnom kvaru itd.. Jedni su od jeftinijih, al ako te posreci ko mene pripremi zivce.
adaksinjo je offline  
Staro 01.11.2013., 15:15   #695
antunhr
Premium
Moj komp
 
antunhr's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Popovec(Sesvete-Zagreb)
Postovi: 552
Citiraj:
Autor reezon Pregled postova
Ne viruj baš njima. Meni kad su spojili ima sam 9 MBit max na VDSL-u, igrom slučaja grom je zviznija u zgradu i spalija mi kabel tako da sam danas provuka UTP novi od ormarića u zgradi do stana i paf. Brzina 16,9 MBit na parici koja "može samo 13 Mbit". Još čekam novu centralu pa će bit super. Uzmi VDSL nemoj da te lažu....ako i ne budeš ima punu brzinu bar ćeš manje plaćat.
Ja sam u kuci, Stup gdije izlazi kabel iz zemlje je odmah do moga stupa. Znaci ima stup gdije izlazi van iz zemlje ide na drugi stup i sa toga stupa ide mi u kucu kabel. Kada bi bio nivi kabel od centrale bez prekida do toga stupa gdije izlazi bilo bi odlicno ali cisto sumljam da je mladji od 10 godina. U kuci nove utp instalacije. Znam da kada ce me zvati da nemoze da moram ih muljakati da me spoje i provjere pravo stanje na terenu sa modemom.
antunhr je offline  
Staro 01.11.2013., 15:32   #696
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Fino su mi izgasili besplatna tri mjeseca nakon tri obracunska razdoblja. Tj. Nakon dva mjeseca i 5 dana... Sad je doma nered jer se ne moze hokej gledat. Kad smo bili na HTu bilo je "pohlepna gamad, skupi su ko vrag, cim dodje alternativa idemo na njih". Na H1 je "pohlepna gamad, kradu programe, cim istekne ugovor idemo na HT". I tako u krug. XD
A meni je stvarno svejedno, telku nisam upalio vec par godina.
Kakav to oni dopis zele? Na mail nisu odgovorili, na SZK rekli da se to automatski produzuje. Mos mislit.
A ni ovaj ZTE router mi iz nekog razloga ne radi sa OS X. Spojen je al ne zeli dat internet. A nema apsolutno nikakvih opcija u toj katastrofi od routera.

Zadnje izmijenjeno od: IcyTexx. 01.11.2013. u 15:38.
IcyTexx je offline  
Staro 01.11.2013., 23:01   #697
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Taj ZTE je musicav do bola. Pogledaj jesi dobio IP adresu (vjerojatno jesi) i postavi DNS na OS X na 80.80.50.3 ili 8.8.8.8
tutix je offline  
Staro 02.11.2013., 09:13   #698
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
E, hvala... Vidio sam da sam dobio IP pa nisam ni gledao dal ima DNS-a... Pogledat cu drugi put kad se spojim. Obicno ga ustekam u LAN pa i WIFI proradi.
IcyTexx je offline  
Staro 08.11.2013., 19:32   #699
Brlja
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 874
Jedan negativni feedback od mene. Prije nekih tri tjedna počeli problemi s netom (ni prije nisu bili bajni ali stabilno na 6Mbit), disconnectanje uglavnom, desync bla bla.

Prijavim kvar, dolazi frajer i naravno kaže da je problem u kućnim instalacijama. Reko ok, ja kupio novi UTP, izštemam zid ovo ono, promjenim kad ono isti vrag.

Zovem ja opet, dolazi lik i utvrdi da je problem u HT-ovim kablovima, stavi novi router i ode.

I sad net radi ali je brzina 3Mbit a inače u ugovoru je do 8Mbit. I sad dolazi kvaka, nakon što sam ih ja zvao da nisam zadovoljan načinom popravka, uvjeravaju oni mene da linija niti ne može biti brža od 3Mbit jer sam daleko od centrale i da su gušenja prevelika. Stvarno jesu i to 50dB. Ali ja njima vraćam da ja imam 600m do centrale i da problem mora biti negdje drugdje.

I odtada mi se vrtimo u krug, oni problem prijave tehničkoj službi a ovi kao podešavaju moj profil i da ja to pratim par dana. I stalno tako. I rekao sam im da kontaktiraju HT jer sam već imao slučaj da se jedna žica otpojila na stupu. Ali ne, kao da se boje HT-a-
Brlja je offline  
Staro 08.11.2013., 19:53   #700
SetH
Premium
Moj komp
 
SetH's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: ZG/Borongaj
Postovi: 3,320
Citiraj:
Autor Brlja Pregled postova
Jedan negativni feedback od mene. Prije nekih tri tjedna počeli problemi s netom (ni prije nisu bili bajni ali stabilno na 6Mbit), disconnectanje uglavnom, desync bla bla.

Prijavim kvar, dolazi frajer i naravno kaže da je problem u kućnim instalacijama. Reko ok, ja kupio novi UTP, izštemam zid ovo ono, promjenim kad ono isti vrag.

Zovem ja opet, dolazi lik i utvrdi da je problem u HT-ovim kablovima, stavi novi router i ode.

I sad net radi ali je brzina 3Mbit a inače u ugovoru je do 8Mbit. I sad dolazi kvaka, nakon što sam ih ja zvao da nisam zadovoljan načinom popravka, uvjeravaju oni mene da linija niti ne može biti brža od 3Mbit jer sam daleko od centrale i da su gušenja prevelika. Stvarno jesu i to 50dB. Ali ja njima vraćam da ja imam 600m do centrale i da problem mora biti negdje drugdje.

I odtada mi se vrtimo u krug, oni problem prijave tehničkoj službi a ovi kao podešavaju moj profil i da ja to pratim par dana. I stalno tako. I rekao sam im da kontaktiraju HT jer sam već imao slučaj da se jedna žica otpojila na stupu. Ali ne, kao da se boje HT-a-

di si točno?
SetH je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.11.2013., 20:14   #701
Brlja
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 874
Dugo Selo. Ak misliš točno točno, onda je Ulica Marina Držića. Nabacim i slikicu, crvena linija je od pošte (tam je i centrala) do mene.


Zadnje izmijenjeno od: Brlja. 10.11.2013. u 20:20.
Brlja je offline  
Staro 10.11.2013., 20:23   #702
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Dal ima ko problem sličan mome, sutra bum pukel ko kokica i zval bum H1 i uljudno ću ih oblatit.

Priča kaže sljedeće, brzina mi je ok, prošli mjesec sam čak potpisao novi ugovor 10mbit brzina za 160kn, i brzina je u redu. No veza mi puca bar jednom na dan, moram ugasit ruter i ponovo pallit, i tako u krug...to mi već ide na živce jer me starci stalno zovu kad nisam doma da telefon ne radi i sl. Kad pukne veza ne radi niš.

E sad jel to u ruteru ili u čemu je stvar? Ali to je tolko iritantno da ono...
danc00 je offline  
Staro 10.11.2013., 21:42   #703
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Dal ima ko problem sličan mome, sutra bum pukel ko kokica i zval bum H1 i uljudno ću ih oblatit.

Priča kaže sljedeće, brzina mi je ok, prošli mjesec sam čak potpisao novi ugovor 10mbit brzina za 160kn, i brzina je u redu. No veza mi puca bar jednom na dan, moram ugasit ruter i ponovo pallit, i tako u krug...to mi već ide na živce jer me starci stalno zovu kad nisam doma da telefon ne radi i sl. Kad pukne veza ne radi niš.

E sad jel to u ruteru ili u čemu je stvar? Ali to je tolko iritantno da ono...
najverovatnije ruter ostane visit na staroj konekciji i ne moze uspostavit novu konekciju. Pogledaj u ruteru opcije ako se moze negdje da ti se resetira sam svaka 24h konekcija prema centrali (net) i to bi ti trebalo raditi onda. Ili ako se ne moze trazi zamjenu rutera jer u njemu je problem.
jurbAs je offline  
Staro 10.11.2013., 23:05   #704
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Dal ima ko problem sličan mome, sutra bum pukel ko kokica i zval bum H1 i uljudno ću ih oblatit.

Priča kaže sljedeće, brzina mi je ok, prošli mjesec sam čak potpisao novi ugovor 10mbit brzina za 160kn, i brzina je u redu. No veza mi puca bar jednom na dan, moram ugasit ruter i ponovo pallit, i tako u krug...to mi već ide na živce jer me starci stalno zovu kad nisam doma da telefon ne radi i sl. Kad pukne veza ne radi niš.

E sad jel to u ruteru ili u čemu je stvar? Ali to je tolko iritantno da ono...
Ista stvar i kod mene vec tri put zovem i dzaba..
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline  
Staro 10.11.2013., 23:21   #705
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Ma nabijem ih na ruter, sutra me budu čuli, pa javim kaj sam riješil!
danc00 je offline  
Staro 12.11.2013., 17:37   #706
MeanBoss
|CTS|MeanBoss|
Moj komp
 
MeanBoss's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,004
meni danas dosla nova oprema..router Fritzbox 7330...i reciver za tv! nego valja li taj router cemu?
MeanBoss je offline  
Staro 12.11.2013., 17:43   #707
antunhr
Premium
Moj komp
 
antunhr's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Popovec(Sesvete-Zagreb)
Postovi: 552
Mislim da fritz bi trebo biti nekoliko puta bolji nego bilo koji router koji nudi H1 ili neki drugi operater. Ipak taj router kosta oko 1300kn i ima stvarno neke fora opcije(nisam osobno koristio nego cuo po netu). Ako cu imati srece pa mi odobre vdsl i ja cu ga se docepati kroz koji tjedan.
antunhr je offline  
Staro 12.11.2013., 18:12   #708
SetH
Premium
Moj komp
 
SetH's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: ZG/Borongaj
Postovi: 3,320
zahtjev podnesen 29.10, danas javili da je router stigao ali ga poslali na krivo ime (al mislim da budem to riješio sutra bez problema) i vele da je uključenje 19.11...zasad recimo sve ok
SetH je offline  
Staro 12.11.2013., 18:16   #709
antunhr
Premium
Moj komp
 
antunhr's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Popovec(Sesvete-Zagreb)
Postovi: 552
@SetH
Koju brzinu si uzeo i koji router si dobio.
antunhr je offline  
Staro 12.11.2013., 18:47   #710
Kruno M
Premium
Moj komp
 
Kruno M's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: VKCI
Postovi: 1,205
Zatraženo prebacivanje prije cca 2.5 mjeseca. Mene zanima kakvo ja pravo sad imam u vezi raskida tog zahtjeva?

Da li da im se javim i tražim od njih napismeno da oni raskidaju taj zahtjev ili ima druga procedura?
__________________
Pošteni trgovci: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Kruno M je offline  
Staro 12.11.2013., 19:51   #711
SetH
Premium
Moj komp
 
SetH's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: ZG/Borongaj
Postovi: 3,320
Citiraj:
Autor antunhr Pregled postova
@SetH
Koju brzinu si uzeo i koji router si dobio.
Fritzbox 7330 dobio. Žena je rekla da je onaj Fritzbox 7330 aka Voyager dobije za vdsl a onaj mali crni gej za obični net. Htio sam vdsl(20mbit) i onda je teta rekla da se mora biti ispod 1km a ja sam 1.8km udaljen od centrale. A mogu dobit 16mb/1.4 što kao nije dvoljano za vdsl. Tako da sam uzeo 10mb po 160kn

Zadnje izmijenjeno od: SetH. 13.11.2013. u 16:58.
SetH je offline  
Staro 16.11.2013., 13:45   #712
rokai
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
Poštovani ovakva je moja situacija pa ako neko ima savjet ili čisto može dati kakav info bio bih zahvalan:

Prošli mjesec sam zatražio vdsl, dobio sam ga instalirao i radi na paketu 20/2 (u zgradi sam prvi kat, gajnice, zagreb, od centrale pješke nema više od 8min hoda - moja osobna procjena možda 1km max daljina) i dogovorio sam se sa ovima iz h1 (moram pohvaliti bili su stvarno normalni) da ćemo probati 30/10 paket.

Poslao sam dopis, drugi dan me zovu da su probali u centrali i da je propusnost 45/15 mbps-a stabilno i da evo može 30/10. Sav sretan dođem doma i upalim net ono isti kakav sam imao. Zovem ih i oni odluče poslat tehničara - dečko normalan, ok, ima iskustva nekog.
Odvedem ga u prostoriju s paricama, spoji on fritzbox direkt na paricu u zgradi - net očitanje od 25/5 - 40/12, ja reko sav sretan ajde valjda će neš bit i sad se događa ono najgore... Odemo do stana (udaljen 10-15m) od parice i na liniji neće propusnost veća od 17/1.9 - slijedeće što mi govori da je 90% u parici problem i da se guši linija.
Jedino što su obećali da mogu napraviti poslat službeni dopis t-comu da dođu pogledat i popravit/stavit novu paricu... Sad ja čekam i nadam se...

Ono što me zanima ima li ko "neslužbenu" informaciju koliko košta u fušu mjenjanje parice to je prvo (i da li mislite da bi stvarno promjena parice pojačala signal ili ga barem stabilizirala na veću brzinu) i drugo čuo sam nešto o tehnici vučenja utp kabla direkt do stana... ja sad ne znam jel to ide unutarnjim vodovima zgrade nekak (uključuje li to neke veće zahvate) il direkt po hodnicima zgrade xd - i kolko bi to koštalo odprilike (znam da je 20m kabla oko 150kn)

Eo hvala i nadam se da ću dobiti ubrzo neki net s uploadom većim od 2 jer mi je neophodan...

S poštovanjem, rokai!
rokai je offline  
Staro 16.11.2013., 15:40   #713
antunhr
Premium
Moj komp
 
antunhr's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Popovec(Sesvete-Zagreb)
Postovi: 552
Prvo:
Dobro doso na forum

Ajde daj podatke od linije iz fritza.
Kako stvari stoje imas problem sa kablom od kutije(u zgradi) do svoga stana. Ako se ne varam ti svi kablovi su u buziru tako da treba samo zavezati drugi kabel za stari i povuci ga do tvoga stana. Jednu stvar te nisam bas dobro skuzio. Reko si da kada je tehnicar probao direktno na paricu u zgradi(pretpostavaljm da mislis na glavni ormaric od kuda idu dalje kablovi do svakoga stana) si imao 25/5-40/12. Ako je tako veliko osciliranje onda imas jako velikih ocito problema i sa kablom od zgrade do centrale.
antunhr je offline  
Staro 16.11.2013., 15:48   #714
rokai
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4


Evo prilažem, samo bi htio naglasiti ja ne očekujem brzinu 30/10 (to bi bilo nerealno vjerovatno), ali sam se nadao recimo stabilnoj 23/5 ili 22/4 itd.. bitno bi mi bilo da izvuku nekako upload veći od 3 recimo... ja se za to borim i ako to uspije ja bi im plaćao i paket 30/10...
rokai je offline  
Staro 16.11.2013., 15:54   #715
antunhr
Premium
Moj komp
 
antunhr's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Popovec(Sesvete-Zagreb)
Postovi: 552
Barem po ovome sto pise na routeru to je skorom max i nemres vise dobiti. Sada imas oko 14,5 mbita na speedtestu pretpostavaljam. Line ti je jako losi po ovome ispada ko da si oko 2,5km od centrale. Da barem znas kakve su ti bili specifikacije u tome ormaricu kada je bio spojen. Onda bi odmah znao jel se isplati mjenjati kabel od ormarica do doma. Znaci dali je line bio nizi a noise vislji. Odnosno sigurno je bio samo je pitanje za koliko.
antunhr je offline  
Staro 16.11.2013., 15:59   #716
rokai
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
Hvala na info-u, ne znam specifikacije iz ormarića, ali je nemoguće postoje dvije rute od centrale do mene doma kuda idu kablovi za stanove/kuće ja sam 700metara max 900m udaljen, rekli su mi da se nešto mozda grdo sjeb. u tome ormariću i u putu do stana da je takvo veliko gušenje linije... da zakonski će poslat tehničara, al meni se ne čeka sad 2mjeseca da neko dođe i obavi 5min posla... zato se raspitujem... a i nekako mi je logično da ako je dolje brzina 40/15 ili i najslabija izmjerena 25/5 nemre izgubit ako je sve u redu tih 10ak metara do stana... ne znam baš sam tužan nikak da nabavim net ...dolje je throughput maximalni bio u jednom trenutku 45/15 ili 46/15 tako nešto... ma ne znam... jel ima kakav uređaj da se kupi koji pročišti liniju neki filter il kak već. Noob sam za te spojeve iako neš ipak znam o kompovima.
rokai je offline  
Staro 16.11.2013., 16:04   #717
antunhr
Premium
Moj komp
 
antunhr's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Popovec(Sesvete-Zagreb)
Postovi: 552
To bi bilo super da postoji kakav uredjaj koji procisti liniju ili pojaca liniju. Nemoj mi pricati nista za net.. Ja se borim vec godinu dana da dobijem dsl pa nemogu dobiti a i ako bi dobio mogu relano ocekivati najvise 4mbita.. a pukom srecom dobrom paricom 7 plafon.
Evo ti jedna stiacija sto bi ti mogla pomoci. Makni telefonsku uticnicu i direktno zalemi zice od telefonskoga kabla u fritz. Sigurno bi trebo dobiti barem malo bolje specifikacije a cak mozda je moguce da je samo u uticnici problem. Ako nemas lemilicu za prvu silu dobro namotaj kabel jedan uz drugi. Ako imas kakva pitanja onda dalje mi posalji PM da ne spamamo.
antunhr je offline  
Staro 16.11.2013., 16:09   #718
rokai
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
može ty!
rokai je offline  
Staro 19.11.2013., 02:31   #719
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
otkad je google spojio youtube i google+, više se ne mogu logirat na youtube preko STB-a
baca mi da je neispravno ime ili pass... a koristim sve isto...
dal je to do mene ili još netko ima problem? jer ako je do mene, neznam onda u čem je stvar, jer user i pass nisam mijenjal..
T0mB1ll je online  
Staro 24.11.2013., 16:01   #720
M.Vlahovic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 873
Molio bih za pomoć ako ima netko volje čitati i tipkati
Prošle godine ni iskon ni vip mi nisu bili u stanju spojiti bilo kakav internet iako su mi telefonski rekli da može, pa nakon nekoliko dana ustvrdili da ne ide, na području bistre
Pretpostavljam da je to zbog optike koju su mi spojili iz t koma, telefon je preko obične linije a internet preko optike

Sad idem probat sa H1, ne znam ima li druge mogućnosti, sve sam ih iscrpio,
Koja je razlika Trio i Trio Bit, zašto meni jeftiniji/bolji trio(ne bit) nije dostupan?
Zatražio sam ih trio bit flat i 10 mbit, kažu ~280 kn mjesečno
Znači to je sav mjesečni trošak, ništa te komu nitša nikome?
Trebam li na što pripaziti prije nego me spoje, kad me spoje, imam li neki rok za žalbu ili nešto ako ne bude vlajalo nešto?
Imate li neku preporuku u vezi ovoga
Ima li prikaz broja u cijeni trio bit?
Koje programe odabrati, onih dodatnih 4 ili koliko već?
Bilo kakva dodatna informacija bi bila korisna, zahvaljujem
M.Vlahovic je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na