Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 08.10.2012., 21:55   #331
vahha
Premium
Moj komp
 
vahha's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 490
Da igram 3d pucačine još od vremena q2/3,ET...BF3
Prije i nije bilo neke alternative pa sam i lakše prihvaćao činjenicu da mi je ping >100
Ali sad kad imam duplo bržu vezu nego kod Tcoma, imam duplo/troduplo veći ping što mi nije svejedno, a itekako se osjeti razlika u igri!

http://www.tweaktown.com/articles/44...ore/index.html

Nešto sam prčkao po ruteru ali isto imam loš ping, možda nešto nisam dobro napravio jer nisam našao pf baš za moj ruter.
vahha je offline  
Staro 09.11.2012., 21:09   #332
igor33
Registered User
 
igor33's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: osijek
Postovi: 2
problem

jeli možda tko zapazio smetnje :: zelene crte na ekranu
igor33 je offline  
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 09.11.2012., 21:58   #333
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
ha?? kakve zelene crte?? da tebi grafička ne rikava
T0mB1ll je offline  
Staro 15.11.2012., 14:07   #334
Sadgasm
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 177
Ima li novih korisnika? Jeste zadovoljni s uslugom?

Recimo da mi sve dobro funkcionira s t-com-om, da li mogu isto očekivati i s H1? Uzeo bih H1 Trio Bit, al sam procitao par negativnih iskustava pa se predomisljam.
Sadgasm je offline  
Staro 15.11.2012., 14:13   #335
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
ja se ne mogu pozalit sto se tice rada, a racun mi je vise nego upola manji neg na t-comu

e da, dok se prebacujete s t-coma na h1, ovi kreteni u t-comu se prave blesavi, pa vam ne deaktiviraju dsl username i password, i samo iz tog razloga vam mogu nastavit stizat racuni doma, paralelno s racunima od h1.

dakle h1 ce rjesiti s t-comom raskidanje ugovora s vasom punomoci, al ovaj username i password dodatno provjerite dali je ugasen.

meni su dolazili od t-coma racuni tak dugo dok nisam otisao tamo da to zgase i storniraju te racune.
santos je offline  
Staro 15.11.2012., 14:51   #336
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Provjeravao danas da li je H1 Trio paket dostupan kod mene... U zgradi do mene je dostupan, u zgradi preko je dostupan, kod mene nije.

Pitam da pošalju tehničara da pogleda da li se mogu priključiti, oni meni kažu da ne mogu.

Ma mislim ono, ako im smrdi moja lova...
Garro je offline  
Staro 15.11.2012., 21:26   #337
dedaWraith
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 140
Citiraj:
Autor Sadgasm Pregled postova
Ima li novih korisnika? Jeste zadovoljni s uslugom?

Recimo da mi sve dobro funkcionira s t-com-om, da li mogu isto očekivati i s H1? Uzeo bih H1 Trio Bit, al sam procitao par negativnih iskustava pa se predomisljam.
Imam Trio bit već evo malo duže od mjesec dana, nema njihove infre u Krapini, i za sad sve radi ok. Download isti ko tcom, a upload kudikamo veći
TV radi ok, zna imat nekad lag od sekundu, ali niš strašno. Jedino sam jednom moral restartat ruter jer se wifi sblesiral, al kad pogledaš taj ZTE ruter kak izgleda sve ti je jasno. U globalu, zadovoljan. (i micanje s tcoma je plus )

Citiraj:
Autor santos Pregled postova
ja se ne mogu pozalit sto se tice rada, a racun mi je vise nego upola manji neg na t-comu

e da, dok se prebacujete s t-coma na h1, ovi kreteni u t-comu se prave blesavi, pa vam ne deaktiviraju dsl username i password, i samo iz tog razloga vam mogu nastavit stizat racuni doma, paralelno s racunima od h1.

dakle h1 ce rjesiti s t-comom raskidanje ugovora s vasom punomoci, al ovaj username i password dodatno provjerite dali je ugasen.

meni su dolazili od t-coma racuni tak dugo dok nisam otisao tamo da to zgase i storniraju te racune.
Da, to zna bit problem. Najlakše otić na user stranice T-coma i prebacit paket na start. Na taj način ne platiš pretplatu na neki paket dok ti realno adsl acc ostane.
dedaWraith je offline  
Staro 04.12.2012., 19:37   #338
Overclock
Premium
Moj komp
 
Overclock's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 993
Je'l primjetil ko da su poceli odredjene stranice blokirati?

Zasad sam skuzil da su shebali moj omiljeni warez-bb, nista sto proxy nemre zaobici, ali da bu gamad smrdljiva ovak potiho pocela hebat, to se nisam nadal.
Overclock je offline  
Staro 13.12.2012., 00:57   #339
Raging Demon
Premium
Moj komp
 
Raging Demon's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Trogir
Postovi: 224
koja im je ovo šema da za brzine u paketu pise od 2 do 4mbps?
do sad sam na optimi, flat, tv, tel. 280 me izlazi racun bez potrosnje telefona, a na h1 pise evo 200 pa pitam dal se isplati prebacivat? sta je sad s tim blokiranjem stranica?
Raging Demon je offline  
Staro 13.12.2012., 01:16   #340
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Mislim da je receno da se mora makar 50% brzine isporucivat, ako nemos dobit 50% brzine onda mozes raskinut ugovor kad hoces bez penala.
__________________

pinkskin je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.12.2012., 10:08   #341
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
to piše kod svih.. brzina DO...

neg, mene zanima zaš je povećanje brzine na TRIO paketu 20kn a na TRIO BIT 80kn???
T0mB1ll je offline  
Staro 13.12.2012., 10:32   #342
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
TRIO - 8Mbit, TRIO BIT - 10Mbit. Ali veci razlog lezi u tome sto su troskovi veci za TRIO BIT, jer to ide preko T-Coma.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline  
Staro 24.01.2013., 14:39   #343
hreich
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 3
I ja imam TRIO BIT...gledam susjedu u tv, kuća do mene . Vidim da ima H1 isto. Pričam s njim on ima TRIO uslugu bez problema, a kod mene mogu samo isporučiti trio bit. Uglavnom 50 kn skuplje (jer moram nadoplatiti za flat)..Slao u H1 mail s upitom da zašto i ja ne mogu imati trio. Slao mail i u HAKOM, al nema koristi..tako je kako je, i dalje sam bez trio usluge ali i bez nekakvog tehničkog objašnjenja...