Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 19.04.2013., 08:32   #391
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Baš jučer došao do mene momčić iz H1, kaže da sam konačno u njihovom glavnom području (ne „bit“). Kako mi je objasnio, oni ni nemaju svoje infrastrukture, nego svagdje idu preko T-Coma. Samo nisam skužio koja je onda točno razlika između standardnog i bit paketa…

Uglavnom, usporedivi Max3 paket dođe 300 kuna, a H1 Trio 200. Dakle, čistih 100 kuna manje! S tim da za 20kn dodatnih dobijem i 8 Mbps.

Imam još neka 2 mjeseca do isteka ugovora s T-Comom pa me zanima ima li kakva caka. Bitno mi je da kod procesa prebacivanja ne ostanem danima bez interneta. Ovaj tip tvrdi da je prijelaz praktički trenutačan, ostajem na T-Comu dok mi H1 ne pusti signal. Funkcionira li to tako i u praksi?
-->
Baš jučer došao do mene momčić iz H1, kaže da sam konačno u njihovom glavnom području (ne „bit“). Kako mi je objasnio, oni ni nemaju svoje infrastrukture, nego svagdje idu preko T-Coma. Samo nisam skužio koja je onda točno razlika između standardnog i bit paketa…

Uglavnom, usporedivi Max3 paket dođe 300 kuna, a H1 Trio 200. Dakle, čistih 100 kuna manje! S tim da za 20kn dodatnih dobijem i 8 Mbps.

Imam još neka 2 mjeseca do isteka ugovora s T-Comom pa me zanima ima li kakva caka. Bitno mi je da kod procesa prebacivanja ne ostanem danima bez interneta. Ovaj tip tvrdi da je prijelaz praktički trenutačan, ostajem na T-Comu dok mi H1 ne pusti signal. Funkcionira li to tako i u praksi?
Interpol je offline  
Staro 19.04.2013., 10:16   #392
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Baš jučer došao do mene momčić iz H1, kaže da sam konačno u njihovom glavnom području (ne „bit“). Kako mi je objasnio, oni ni nemaju svoje infrastrukture, nego svagdje idu preko T-Coma. Samo nisam skužio koja je onda točno razlika između standardnog i bit paketa…

Uglavnom, usporedivi Max3 paket dođe 300 kuna, a H1 Trio 200. Dakle, čistih 100 kuna manje! S tim da za 20kn dodatnih dobijem i 8 Mbps.

Imam još neka 2 mjeseca do isteka ugovora s T-Comom pa me zanima ima li kakva caka. Bitno mi je da kod procesa prebacivanja ne ostanem danima bez interneta. Ovaj tip tvrdi da je prijelaz praktički trenutačan, ostajem na T-Comu dok mi H1 ne pusti signal. Funkcionira li to tako i u praksi?
Ostat ćeš bez neta kojih sat-dva vremena ako tehničar zakasni ...
-->
Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
Baš jučer došao do mene momčić iz H1, kaže da sam konačno u njihovom glavnom području (ne „bit“). Kako mi je objasnio, oni ni nemaju svoje infrastrukture, nego svagdje idu preko T-Coma. Samo nisam skužio koja je onda točno razlika između standardnog i bit paketa…

Uglavnom, usporedivi Max3 paket dođe 300 kuna, a H1 Trio 200. Dakle, čistih 100 kuna manje! S tim da za 20kn dodatnih dobijem i 8 Mbps.

Imam još neka 2 mjeseca do isteka ugovora s T-Comom pa me zanima ima li kakva caka. Bitno mi je da kod procesa prebacivanja ne ostanem danima bez interneta. Ovaj tip tvrdi da je prijelaz praktički trenutačan, ostajem na T-Comu dok mi H1 ne pusti signal. Funkcionira li to tako i u praksi?
Ostat ćeš bez neta kojih sat-dva vremena ako tehničar zakasni ...
Xenon je offline  
Staro 19.04.2013., 10:34   #393
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
Baš jučer došao do mene momčić iz H1, kaže da sam konačno u njihovom glavnom području (ne „bit“). Kako mi je objasnio, oni ni nemaju svoje infrastrukture, nego svagdje idu preko T-Coma. Samo nisam skužio koja je onda točno razlika između standardnog i bit paketa…
BIT paketi idu preko T-Coma, dok oni "ne bit" idu preko H1 infrastrukture.
Lik je vjerojatno prica bilo sta samo da proda uslugu.

Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
Uglavnom, usporedivi Max3 paket dođe 300 kuna, a H1 Trio 200. Dakle, čistih 100 kuna manje! S tim da za 20kn dodatnih dobijem i 8 Mbps.
Pripazi tu malo. Ako ti nude TRIO BIT, tu ti nije ukljucen FLAT promet za internet, pa ti je to dodatnih 50kn, a povecanje na 10Mbit kosta 80kn.

TRIO paket ima ukljucen FLAT promet za internet a povecanje na 8Mbit kosta 20kn.

Ima razlike i u telefonu, TRIO BIT nudi 500 min prema svim fixnim mrezama a TRIO 1500 min prema svim fixnim mrezama.
Uglavnom, pazi dobro sto ti nude
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline  
Staro 19.04.2013., 10:43   #394
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
-->
Tip tvrdi da sam u ULL području, inzistirao sam da to provjeri i potvrdio mu je drugi lik preko telefona.

Iskreno, bilo mi je čudno da su se odjednom proširili do moje pripizdine, ali ako je tako, super. Telefon mi je manje bitan, najrađe bi ga izbacio da mogu Ali u cijeni je bitna razlika

Edit: Sad sam išao na provjeru dostupnosti na njihovim stranicama i stvarno, lik nije muljao. Jupi

Zadnje izmijenjeno od: Interpol. 19.04.2013. u 10:53.
Interpol je offline  
Staro 22.04.2013., 15:20   #395
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Evo danas mi je stigao ruter(12.12.2012. su zaprimili moj zahtjev ispunjen i sve to), kad ono neko kinesko svjetleće čudo...već dvije godine imam Gigaset GX-763 i nikad problema....

Jel mi korisnici mogu reći kakvo je to čudo od rutera, mislim na kinesko iz H1, da li je dobar ili kakav?

Jel se da nekak spojit na H1 preko starog Gigaseta?
danc00 je offline  
Staro 22.04.2013., 15:41   #396
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Evo danas mi je stigao ruter(12.12.2012. su zaprimili moj zahtjev ispunjen i sve to), kad ono neko kinesko svjetleće čudo...već dvije godine imam Gigaset GX-763 i nikad problema....

Jel mi korisnici mogu reći kakvo je to čudo od rutera, mislim na kinesko iz H1, da li je dobar ili kakav?

Jel se da nekak spojit na H1 preko starog Gigaseta?
koje kinesko svjetleće čudo?
T0mB1ll je offline  
Staro 22.04.2013., 15:48   #397
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Pa ak imaš H1 vjerojatno si dobio isti ruter pa znaš o kojem pričam...

ZXV 10 H201L
danc00 je offline  
Staro 22.04.2013., 16:04   #398
His Airness
Premium
Moj komp
 
His Airness's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 144
uj što je to

ja u prek dvije godine nikad problema sa routerom od H1, doduše, nije takav.
Pogledam kad budem doma koji je model, al mislim da je isto neki azija made
His Airness je offline  
Staro 22.04.2013., 16:36   #399
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor His Airness Pregled postova
uj što je to

ja u prek dvije godine nikad problema sa routerom od H1, doduše, nije takav.
Pogledam kad budem doma koji je model, al mislim da je isto neki azija made


Velim ne znam, danas dobio paket, al su rekli da nikaj ne diram da će mi tek 24.4. isključit t-com, pa da onda mogu ja počet spajat.
danc00 je offline  
Staro 23.04.2013., 12:21   #400
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Imao sam taj modem dok sam bio na H1. Nikakvih problema nisam imao, sve radilo kao podmazano. Meni osobno puno bolje radio nego THOMSON TG782 sad na T-Comu.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline