Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.12.2002., 17:32   #1
Veky
...
Moj komp
 
Veky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,950
Zvuk u starijim igricama

nije bas dobar tako reci. U WinXP-u. Zvucna je SBLive Value i zvuk totalno "zapinje". Neznam sta mu je, na sound setup detektira zvuk i mjuzu i sve al opet ne valja.

:confused:

Kakav savjet?
Veky je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2002., 21:46   #2
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Driver je ...

od 2002/03/18 (tada je izaša zadnj za moj Live! 5.1, pa možda je od tada i tvoj) ili koji. Imaš najnoviji driver! OK, igre su baš Win igre jer mene je mučilo kako natjerati stari prapotopni Panzer General (onaj iz 1994 što je bio na 5 disketa i radi iz MS-DOSa) da radi pod XPom (još nisam uspio:mad: , ali ga sada barem instaliram i pokrenem pa propadne) pa sam našao program VDMSound-2.0.4-WinNT-i386.exe koji to kao riješava po NT (NT, 2k, XP) ne znam stranicu ali nađi po programu imaju podeblje štivo u vezi zvuka. Ako nisu DOS već WIN igre, pa si probao sa compatibility (naravno da jesi ). Još detalja molim/mo
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 25.12.2002., 22:46   #3
ssnesh
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: u kutu pokraj radijatora
Postovi: 24
http://sourceforge.net/projects/vdmsound/ , naravno, ali to ste već našli tražilicama; ono što je bilo moguće propustiti je link na homepage gdje se može skinuti Launch Pad, shell ekstenzija koja ovo prilično dobro konfigurira.
Pročitajte dokumente, forume, informirajte se. Ovo je glavni: http://vogons.zetafleet.com/forumdisplay.php?forumid=15 . Ima i par dodatnih alata na tim stranicama, recimo zamjena za MSCDEX za NT. Do sada sam digao sve pred-win32 igre koje sam pokušao, tvrde da rade i stari trackeri. Jedino što Launch Pad jedan od pet puta ruši explorer.
ssnesh je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na