Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Intel
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.09.2018., 00:14   #841
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Koliko sam vidio, nisi bio sretan sa procjenama za svoj relikt
A sad ako nećeš keširat za lntelac, preostaju ti samo 2 stvari:
- Ryzen 5 2600
- Battlefield V sa finim bottleneckom i stutteringom

Pretpostavljam da AMD ne dolazi u obzir, onda čekaj bolje sutra. Možda dođe prekosutra

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2018., 00:21   #842
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908
pa činjenica je da smo takav narod da sve ide tuđe uvijek u bezvrijeđe, i to toliko da je smiješno, ali navikao sam, zaniomalo me samo koliko tu ima love i koliko moram dodati.

ma lako za bneck, izrugat ću tebe i takve i s njim, ali baš sam planirao up ovako, radi viška love, ali sad ne kanim preplatit to sve
no dobro živi bili pa vidjeli
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2018., 00:29   #843
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ne, nego smo mi takav narod da kad ja prodajem svoje, onda to nešto vrijedi jer ipak sam ja to nekad kupio novo i platio to puno dobio si procjene koje ti ne pašu? Ok, nećeš prodati.

BFV ti štuca? Ok, znaš na čemu si i nemoj kukat.

Sa mnom nemaš što izdržavati. Dao sam ti konkretan prijedlog kako možeš napraviti dobar upgrade. Ti nećeš već spinaš da te mi tu jebemo sa bottleneckom, a sad si se tamo čudio kako ti je CPU na 100% i ne znam što još...

Vidi druže, čekaj da izađe official BFV, pa buš vidil kak dela. Samo ak opet nebu delalo onak da te bude mrzilo, nemoj se opet čuditi ko pura dreku ako se opet spomene ta ružna riječ koju tak jako ne voliš - Botlnek

Ok sad bez zejebancije. Jebatga, Haswell je star procesor. Namlatio si se FPSova na njemu. Vrijeme je za umirovljenje kako god okreneš, pogotovo ako su ti moderni MP šuteri u planu.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2018., 00:36   #844
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908
Ne, ja znam da ne mogu dobit 2000kn za to, to je bilo blesavo optimistično, ali opet dobar je combo, i neću ga dati za 100e zato jer je netko tamo random od nekog navodno kupio to za 100. to može svatko reći
Pa memorija skoro vrijedi 100 sama jebemu sve.

No nebitno.
Kompa, bacio sam ti neke videose jačih procesora koji nisu na 100 kao ni grafika i imaju dropove, ne sjećam se da si dao razlog, ali dobro.
Činjenica je da je proc star, ali nemoguće je da dolazi do neigrivih štucanja nekad, ali dobro, pripisujem to beti.
Na bf1 je proc na 100, igra leti. Na bf5 neće da ide na 100, igra štuca, enma smisla.

Što se tiče mirovine i upgradea, jasno, planirao sm ove zime složit nešto novo malo, ali ove cijene su me sad odbile, pa ću malo čekati, a amd...nezz, privlačno je po cijeni, ali opet, to je amd....

nhf, u svakom slučaju i vidjet ćemo se na bojištu kako god
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2018., 00:44   #845
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nitko nije rekal da to moraš dat za 100 eura. Za 100 eura bi ja to radije stukao sa čekićem nego dao tako čabe. No dobro, da ne vraćamo se tamo i ne crosspostamo.

Sve znaš. Intel je sada loša ocjena zbog cijene. AMD Ryzen je vani godinu i pol dana i ne vrijedi ona "ali to je AMD". Ne, "to NIJE AMD". To je prava stvar

A BFV čekaj da izađe kak se spada. Na bojnom polju se ne vidimo jer ja pucam samo u CSGO

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2018., 01:40   #846
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Lik u biti nezna stace ispama je 5 thredova sa tim svojim kukanjem i procesorom i BFV koji ce biti ispeglana nakon godinu dana kao i prijasnji naslovi ,bf3,4,1.A kad cujes ove izjave za AMD sta treba dalje uopce pricat ili pomagat.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2018., 03:07   #847
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
Kompa, bacio sam ti neke videose jačih procesora koji nisu na 100 kao ni grafika i imaju dropove, ne sjećam se da si dao razlog, ali dobro.
Činjenica je da je proc star, ali nemoguće je da dolazi do neigrivih štucanja nekad, ali dobro, pripisujem to beti.
Na bf1 je proc na 100, igra leti. Na bf5 neće da ide na 100, igra štuca, enma smisla.
Frend igra na i5 4670K i GTX1070 i imao je užasne frame dropove. Jednostavno taj proc s tom grafičkom je preslab odavno.

BTW ne mora ti proc bit na 100% da bi grafi radio bottleneck.
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2018., 09:09   #848
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Pa ako ti je baš do intela,uzmi te nove 8200 ili kak već.Ploču i memu opet uzmeš za iste pare kao i za amd,a taj proc ima 6 jezgrića,i nađe se za 1000kn.I opet imaš super upgrade.
Navlaćit ovu staru platformu ti je bacanje love u bunar.Ili daj šansu ryzenu,a ne slijepo vjerovat u Intela.Nije po ničemu bolji ,osim što je skuplji.
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2018., 10:22   #849
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
trebate razumijeti da postoje pojedinci koje je doslovno sramota posjedovati amd, i mi tu nista ne mozemo

Zadnje izmijenjeno od: trpi. 17.09.2018. u 10:28.
  Reply With Quote
Staro 17.09.2018., 11:05   #850
suedamA obmaR
Game, PC ,motobikes, bike
Moj komp
 
suedamA obmaR's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Sibenik
Postovi: 776
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
trebate razumijeti da postoje pojedinci koje je doslovno sramota posjedovati amd, i mi tu nista ne mozemo

Točno to, da li je to iz vjerskih razloga ili Golf je Golf razloga
Radije dat židovskom intelu nego AMD partiji
suedamA obmaR je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2018., 11:45   #851
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
OK, a na koji način Intel, AMD, nVidia, Apple, Samsung, VW, BMW ili bilo koja druga firma nagrađuje takvu slijepu vjernost?

Neću kuptiti xyz iz principa, pa makar bili najbolji, jer mene moja marka čuva?

Bolje danas kupiti x proizvod omiljene marke, jer kaj - budu mi otplatili kredit za stan?
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2018., 12:06   #852
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908
Zapravo ne, kupipo bih odmah amd da znam da je bolji ili da može dati jednako kao i taj intel, ali ne može. Svaka čast tim ryzenima, napokon može stati uz intela, ali ako pogledaš benchamarke u pojedinim igrama, imaju pad i po 20-30 fps.
Beta je radila lošije nekim kolegama na ryzenu, i sam dice je priznao da nije dobro optimizirana za ryzen, ali dobro izaći će full pa ćemo vidjeti.

Na amd-u sam od prvog računala do sad bio dok nisam zadnje složio i intela uzeo kao i nvidiu umjesto ati-ja i prepordio se.
Zato sam prestao vjerovati amd-u, ali ako je dobar bang for buck zašto da ne, iako je to amd

samo viđenim nisam toliko impreioniran iako kažem, po prvi puta amd stvarno ima šta ponudt za razliku od tad kad sam otišao na haswella umjesto fx8350.
no dobro, bf3 sam igrao na 800x600 na 30fps pa ću i ovo i dobro
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2018., 12:57   #853
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
Zapravo ne, kupipo bih odmah amd da znam da je bolji ili da može dati jednako kao i taj intel, ali ne može. Svaka čast tim ryzenima, napokon može stati uz intela, ali ako pogledaš benchamarke u pojedinim igrama, imaju pad i po 20-30 fps.
Beta je radila lošije nekim kolegama na ryzenu, i sam dice je priznao da nije dobro optimizirana za ryzen, ali dobro izaći će full pa ćemo vidjeti.

Na amd-u sam od prvog računala do sad bio dok nisam zadnje složio i intela uzeo kao i nvidiu umjesto ati-ja i prepordio se.
Zato sam prestao vjerovati amd-u, ali ako je dobar bang for buck zašto da ne, iako je to amd

samo viđenim nisam toliko impreioniran iako kažem, po prvi puta amd stvarno ima šta ponudt za razliku od tad kad sam otišao na haswella umjesto fx8350.
no dobro, bf3 sam igrao na 800x600 na 30fps pa ću i ovo i dobro
Ne znam zakaj se opravdavaš ovdje, ionak sebi kupuješ komponente..
Ak nisi zadovoljan sa postojećom konfom a imaš novce, onda kreni u šoping.
Ak već ciljaš na intel, uzmeš fino 8400 i vozi, jako dobar proc za neveliku lovu.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2018., 13:10   #854
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908
Kad si pojedinci uzimaju za pravo da me provociraju i vrijeđaju u rukavicama, ali dobro, tako je to ovdje.

Ma lovu mogu povuć, ali imam veliki upitnik iznad glave.
taman mislio up i sad sve ode gore, i sad gledam 2600 je 1200kn...a intel ne kani pasti očito više toliko koliko je sad otišao, za čas se tržište okrenulo da bi čovjek riječ rekao.

a ne paše moj 212 evo na to pa mi se ne kupuje sad i novi cooler pa me to živcira

ugl nema druge nego čekat malo pa vidjet hoće se to sve smirit.

eto pardon na spamu i hvala na konstruktivnim komentarima
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2018., 13:10   #855
Smartic
Premium
Moj komp
 
Smartic's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,705
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
Zapravo ne, kupipo bih odmah amd da znam da je bolji ili da može dati jednako kao i taj intel, ali ne može. Svaka čast tim ryzenima, napokon može stati uz intela, ali ako pogledaš benchamarke u pojedinim igrama, imaju pad i po 20-30 fps.
Beta je radila lošije nekim kolegama na ryzenu, i sam dice je priznao da nije dobro optimizirana za ryzen, ali dobro izaći će full pa ćemo vidjeti.
Da, samo što se tih 20FPS-a događa kod 1080 Ti na 1080p/High i vrijedi samo za 8600K i 8700K.
Smartic je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2018., 13:30   #856
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,416
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
Kad si pojedinci uzimaju za pravo da me provociraju i vrijeđaju u rukavicama, ali dobro, tako je to ovdje.......

a ne paše moj 212 evo na to pa mi se ne kupuje sad i novi cooler pa me to živcira
Kazes ne pase na Ryzena 212 EVO? Pa evo

__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2018., 13:36   #857
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908
vidio sam da ima kit nekakav, ali nisam znao da ima kod nas, nisam nešto uguglavao pošto ne kupuem to sutra

pošto je taj kit?
hvala
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2018., 13:38   #858
Max Rockatansky
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg/Zd
Postovi: 674
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
Kad si pojedinci uzimaju za pravo da me provociraju i vrijeđaju u rukavicama, ali dobro, tako je to ovdje.
Nije baš tako to ovdje, ali za stav tipa "iako je to AMD" bez argumenata i ne možeš baš očekivati proći lišo
Nije ovo filozofski ili politički forum, za većinu stvari ipak postoje egzaktni podaci.
Max Rockatansky je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2018., 13:45   #859
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,416
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
vidio sam da ima kit nekakav, ali nisam znao da ima kod nas, nisam nešto uguglavao pošto ne kupuem to sutra

pošto je taj kit?
hvala
Cijena je u rasponu od free do 60,00kn. Ovisno sta se kupuje.

Necu vise u offtopic.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2018., 13:58   #860
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Max Rockatansky Pregled postova
Nije baš tako to ovdje, ali za stav tipa "iako je to AMD" bez argumenata i ne možeš baš očekivati proći lišo
Nije ovo filozofski ili politički forum, za većinu stvari ipak postoje egzaktni podaci.

Baš to. To je problem općenito. Kad se priča o nečem konkretnom ispadne kao da se priča o mitovima i legendama, nečem nemjerljivom, duhovnom


A postoje točni podaci - performanse (koja gpu, rezolucija, refresh rate), cijena, temperature i potrošnja (koje su btw prije ryzena bile najbitnija stavka u životu, nakon ryzena se ne spominje), platforma, upgradability i sl. Što je još važnije - interpretacija podataka (koja doduše traži i neko predznanje, na čemu fejlaju i mnogi youtuberi). Konkretno AMD cpu i gaming, netko vidi xy fps-a razlike naspram i5 8600K/i7 8700K nafrljenog na 5ghz, sa gtx 1080Ti na 1080p/high, na fps-u često preko 150-200, pa se interpertira da bi tako isto bilo tj. da bi se osjetila razlika i sa gtx 1070ti, i5 8400 na 75hz monitoru (može i 144hz)

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 17.09.2018. u 14:04.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2018., 16:17   #861
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Pa jak proc u igrama isključivo dolazi do izražaja sa High-end grafama na 1080p i 120Hz + monitorima. Kako raste rezolucija tako postaje sve manje i manje bitan. Tko to do sada nije shvatio valjda nikada ni neće.
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2018., 19:02   #862
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908
A na low igranju, gdje je veća reza, manji detalji, zar ne preuzima više posla onda cpu?
barem sam ja tako osjetio na nekim igrama jer igram na competitve postavkama uvijek.
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2018., 20:02   #863
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
A na low igranju, gdje je veća reza, manji detalji, zar ne preuzima više posla onda cpu?
barem sam ja tako osjetio na nekim igrama jer igram na competitve postavkama uvijek.
I dalje je na 4K zauzeće proca manje i do 50-60-70-80% u odnosu na 1080p...testirano oboje na low postavkama.
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2018., 20:10   #864
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
yup, evo na primjeru jedne od najzahtjevnijih singleplayer igara današnjice (skorlati do cpu skalinga po rezolucijama)


https://www.techpowerup.com/reviews/...verance/4.html


Na 4K bi i pentiumče od 500kn (2c4t) zadovoljilo većinu igara tj. nebi bitno kaskalo za high end cpu, no naravno nije real life situacija, ako neko ima za 4K monitor vjerojatno ima i za bjesnu gpu, samim time i za bolji cpu
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2018., 08:32   #865
pci_e3x
Premium spammer
Moj komp
 
pci_e3x's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: D.Zagora
Postovi: 766
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
yup, evo na primjeru jedne od najzahtjevnijih singleplayer igara današnjice (skorlati do cpu skalinga po rezolucijama)


https://www.techpowerup.com/reviews/...verance/4.html


Na 4K bi i pentiumče od 500kn (2c4t) zadovoljilo većinu igara tj. nebi bitno kaskalo za high end cpu, no naravno nije real life situacija, ako neko ima za 4K monitor vjerojatno ima i za bjesnu gpu, samim time i za bolji cpu
Jeez, sry na OT al onaj kupus se ne uklapa nimalo po boji/sjenama. kakva je to grafika, kako to moze bit najzahtjevnija igra (draw distance infinite/gusta suma)
kupus


back OnT:
kakve ce onda cijene imat i7 9th series kad su tako skocile cijene za trenutnu gen.
Predvidena cijena za npr. Core i7-9700K je bila ca 350eu, znaci 450-500 eu?

Tko sad kupi intela, stvarno ima viska ili mora uzet intela zbog vjerskih/navijackih/i sl. razloga
pci_e3x je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2018., 11:37   #866
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor pci_e3x Pregled postova
Tko sad kupi intela, stvarno ima viska ili mora uzet intela zbog vjerskih/navijackih/i sl. razloga
Još ima procesora po starim ulaznim cijenama pogotovo u manjim lokalnim trgovinama.
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2018., 15:06   #867
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
A nađe se da, samo osobno bih još htio vidjeti kako se ponaša 9700K u svakodnevnim gamerskim uvjetima u odnosu na 8700K. A nikako da ga puste u prodaju -.-
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2018., 15:11   #868
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
A vidi, u najgorem slučaju je isti kao 8700K (na istom clocku). Ne može čisti 8 core biti lošiji od 6c12t


Kažem, pitanje je koliko će to uopće biti realne opcije - dostupnost bi mogla biti problem mjesecima, a cijene zaprepaštujuće ako se nastave na ove trenutne
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2018., 15:22   #869
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Da, znam. Tog se i bojim, a s druge strane ako sam već toliko čekao, sačekat ću još i tih mjesec dana (ako je vjerovati informaciji da će u prodaju 1.10.).

Btw, kako sam bio preoptimističan u vezi pada cijena trenutnih oko jeseni Dobio šamar u obliku poskupljenja od 500kn već sada
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2018., 15:26   #870
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Nikad ti intelovi značajno ne pojeftine, eto i7 7700K (4c8t) trenutno 2900-3000kn, ajd sad je anomalija, ali i prije toga nije bio ispod 2500kn


Što se tiče poskupljenja - ne mogu razaznat koja je prava cijena sada, dali je ovo za i5 8400 od 1750kn u adm i futuri točno ili su prave cijene ove od preko 2000kn? Ovo "team media" za 1450kn što izbacuje nabava vjerojatno nije točno. Ako inzistiraš na intelu možda da probaš ugrabiti i5 8600K u ovim shopovima gdje je kao 2100-2200kn (ako ga imaju i ako je točna cijena). Mada je IMO i to sranje od cijene budući da R5 2600 u uziju ide ispod 1300kn za forumaše. To je kao "normalna" cijena za i5 8600K, a ako se vodimo po edigital nova cijena bi mogla biti 3400-3500kn... Jbte za te pare kupiš tog ryzena, ploču i 16gb rama

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 18.09.2018. u 15:33.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na