Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.09.2018., 23:11   #451
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Auuuuu. Želim ovaj Blue odmah 😂😂
Senzori su na baterije iako kažu da traju do 4 godine

@buljo e sada tek vidim. Haha hvala ,corav sam definitivno 😂😂

Citiraj:
Autor syss Pregled postova
nemam, ali si pogledam tu i tam kaj izmisle novo... inače ovo je na struju inačica koliko sam vidio.

proguglaj si još njihove kuhinje red i blue pipe za kuhinju, prekul nepotrebni geđet, ali da imam para ne bi ni sekunde dvojio
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2018., 23:16   #452
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Haha, ja sam odma skuzio jer velim, imamo maltene na istom mjestu a moja kupaona je stara 2 tjedna

Upravo zavrsio sa tusiranjem, hvala onome ko god je izmislio onu ruzu za tusiranje


@nick

Dal si uzeo satinirano staklo za tus kabinu, ak uopce ima za tvoj model?
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2018., 00:49   #453
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
PC ekspertovci kad malo ostare prestanu patit za grafama i procovima i počmu slinit za pipama, tuševima i pločicama

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2018., 00:56   #454
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
PC ekspertovci kad malo ostare prestanu patit za grafama i procovima i počmu slinit za pipama, tuševima i pločicama
Jok., premisa ti je krivo postavljena.

Kada ostare onda zene kolo vode pa na red dodju pipe i plocice

Ja sam ove godine moro krecit citavu kucu, novi namjestaj za dnevnu, neki dan ljetnu kuhinju izbacivao jer vise nisam mogo zenu slusat kako njamra, doso kuc ona digla laminat iz jedne prostorije i os - nes mora drugi sad

Nisam nis kupio kak spada 6mj, tu i tam prodam nesto iz zaliha koje se rapidno tope
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2018., 00:58   #455
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Ah to je ta bolest, kad moraš kupit nešto pa pručavaš ko da je novi dio za komp.
Samo pipe i laminati nemaju toliko recenzija ko PC hardware

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2018., 04:10   #456
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Moram priznat da nisam dosad viđao klimu u kupaoni, al zašto ne. A i nekako mi mjesto za vešmašinu nije najsretnije al dobro, prolazi. Sve u svemu, lijepo.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2018., 06:04   #457
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Moram priznat da nisam dosad viđao klimu u kupaoni, al zašto ne. A i nekako mi mjesto za vešmašinu nije najsretnije al dobro, prolazi. Sve u svemu, lijepo.
To je vjerojatno samo grijalica
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2018., 06:55   #458
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Haha, ja sam odma skuzio jer velim, imamo maltene na istom mjestu a moja kupaona je stara 2 tjedna

Upravo zavrsio sa tusiranjem, hvala onome ko god je izmislio onu ruzu za tusiranje


@nick

Dal si uzeo satinirano staklo za tus kabinu, ak uopce ima za tvoj model?
uzeo sam posebno stakleni paravan, 8mm debelo staklo, klizni, aquastilov, doc ce za nekih tjedan dana, prozirno je

Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Moram priznat da nisam dosad viđao klimu u kupaoni, al zašto ne. A i nekako mi mjesto za vešmašinu nije najsretnije al dobro, prolazi. Sve u svemu, lijepo.
ma to je grijalica, bez obzira na radijtore, al proljece, jesen, cura govori, uvijek joj zima kad se ide kupat, a radijatori da ne pali zbog 10 min tusiranja, pa mi se ovo cini kao zgodna opcija

evo to je ovo

https://www.ronis.hr/grijalica-zidna...34088/product/


jedino mi jos ostaje sta nisam uzeo, dva neka lijepa ormarica da se uklope... između mašine i umivaonika, i između bojlera i vodokotlica...

Zadnje izmijenjeno od: nick praskaton. 10.09.2018. u 07:05.
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2018., 07:09   #459
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
PC ekspertovci kad malo ostare prestanu patit za grafama i procovima i počmu slinit za pipama, tuševima i pločicama

Sent from my LG-H870 using Tapatalk


ovako je u mene bilo kao u vecini forumasa, prvih godina mladosti pratis forum, od podforuma overclocking do Amd radeon Ati, pa onda dolazi period kad pratis od konfiguracije do periferije, a nakon 10 godina, većinom se motaš na podforumu problemi i svaštara
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2018., 08:02   #460
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Da ne budemo off forum topic kaj koristite za mjuzu u kupaonici?
Ja sam i to sredio sa bt zvucnikom, jbg nemos bez gadgeta
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2018., 08:28   #461
Full Throttle
Premium
Moj komp
 
Full Throttle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 838
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Ima tko iskustva sa montažnim garažama?

Ovako nešto tražim... koji su minusi u odnosu na klasičnu gradnju i koliko bi me došlo ovako nešto u Hr.? Ovo sa slike iz Bosne je oko 6100 KM, samo pitanje da li mogu napraviti isporuku do mene....



Vidim da ne trebam građevinsku dozovu za garažu do 50 m2, ali trebam glavni projekt... zna mi netko objasniti?

Dobiš građevinsku, samo netrebaš sve papire ko i kod objekata većih od 50 m2. Uglavnom, ak na tom posjedu imaš glavni objekt s građevnom dozvolom onda se objekti do 50 m2 tretiraju kao pomoćni objekti za čiju izgradnju trebaš samo glavni projekt + statiku. Odi kod projektanta/arhitekta pa nek ti izračuna kolko bi te sve skupa došlo.
Full Throttle je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2018., 10:08   #462
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
uzeo sam posebno stakleni paravan, 8mm debelo staklo, klizni, aquastilov, doc ce za nekih tjedan dana, prozirno je



ma to je grijalica, bez obzira na radijtore, al proljece, jesen, cura govori, uvijek joj zima kad se ide kupat, a radijatori da ne pali zbog 10 min tusiranja, pa mi se ovo cini kao zgodna opcija

evo to je ovo

https://www.ronis.hr/grijalica-zidna...34088/product/


jedino mi jos ostaje sta nisam uzeo, dva neka lijepa ormarica da se uklope... između mašine i umivaonika, i između bojlera i vodokotlica...
Daj javi za tu grijalicu jel valja čemu, ja moram nešto ubacit u kupaonicu a ovo je postalo opcija upravo.
Gledao sam krajem prošle zime heat pipe-ove + lojtre radijator, to bi s ečini super jer bi mogao ručnike posušit na tome.
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2018., 10:17   #463
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
Najbolje je imati oboje
__________________
murina je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2018., 10:24   #464
tskarda
Premium
Moj komp
 
tskarda's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Umag
Postovi: 1,099
Ta grijalica je super, ja sam uzeo neku jeftinjavu na amazonu i za 40€ lijepo grije. 1 ili 2 KW i ugrije 2x2 kupaonicu za 3 minute, na full kad grije bude prevruće unutra.
tskarda je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2018., 15:30   #465
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova


ovako je u mene bilo kao u vecini forumasa, prvih godina mladosti pratis forum, od podforuma overclocking do Amd radeon Ati, pa onda dolazi period kad pratis od konfiguracije do periferije, a nakon 10 godina, većinom se motaš na podforumu problemi i svaštara

O da, potpis ko kuća


Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
uzeo sam posebno stakleni paravan, 8mm debelo staklo, klizni, aquastilov, doc ce za nekih tjedan dana, prozirno je

Koliko te izašla tuš kabina? Tj sve, u kompletu.


Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
Ah to je ta bolest, kad moraš kupit nešto pa pručavaš ko da je novi dio za komp.
Samo pipe i laminati nemaju toliko recenzija ko PC hardware
Ja isto sve, rijetko kad odem i kupim na slijepo. Prvo tjedan dana kopanja i istraživanja. Nebi ja reko da je to bolest, već stil života
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2018., 15:45   #466
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Nema mi goreg kad trebam kupit nesto a znam da za to nema dovoljno kvalitetnih reviewa na netu.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2018., 16:38   #467
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
Daj javi za tu grijalicu jel valja čemu, ja moram nešto ubacit u kupaonicu a ovo je postalo opcija upravo.
Gledao sam krajem prošle zime heat pipe-ove + lojtre radijator, to bi s ečini super jer bi mogao ručnike posušit na tome.



ma grijalica mi se cini da odlicno radi, upalio sam je par puta na par min čisto da bezveze isprobam funkcije, ugrije za minut, daljinski odlicno radi, ima stelanje krilaca, ionizator nekakav, timer, odgodu grijanja, podesavanje temperature, dva grijača, odnosno dva stupnja jačine 1100w i 2200w, jedno što nemos stelat jačinu puhanja, ali nije to ni bitno tolko, bit i je da sto prije ugrije...

Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Koliko te izašla tuš kabina? Tj sve, u kompletu.
Aquastil tuš kada 1100 kn
aquastil tuš kabina klizna 8 mm staklo 3500 kn
hansgrohe tuš 3600 kn

na sve dobio 20%, znaci na ove cijene sto sam naveo sam jos dobio rabat 20%
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2018., 16:40   #468
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Moj majstor bi dobio moždani da vidi kako ste ukomponirali ovaj bojler,lotrice i ove dvije utičnice ispod 😂😂😂
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2018., 16:42   #469
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Moj majstor bi dobio moždani da vidi kako ste ukomponirali ovaj bojler,lotrice i ove dvije utičnice ispod 😂😂😂
negodovao je i moj električar, al sta je tu je, moram napravit neki raspored odnosno kompromis, i ostavit mjesta za ormariće, inače, sve je po ps-u rađeno, 4-5 osigurača za wc je islo, fidovka, ubiti oslo je kilometar kabela za cijeli stan

btw. sad sam se sjetio da je na utičnici ova moja inzistirala da bude tuda negdje, ispod bojlera (ni ona sama ne zna zasto vjerovatno) i danas kad sve to vidi , kaze... pa dobro mogo je malo i pomaknut utičnicu

Zadnje izmijenjeno od: nick praskaton. 10.09.2018. u 16:52.
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2018., 16:58   #470
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Hahaha. A da stoputa radim neke stvari valjda bi svaki puta nešto zaboravio. To mi je najgore od svega , kad nešto zaboravim kao npr utičnicu za napu u kuhinji 😂😂

A kolegi majstor sa knaufom prekrio ulaz na tavan i završio sve ,obijao, stavio lajsne i ja dodjem i gledamo svi kao kako je dobro... I pitam ja a gdje si premjestio vrata za tavan a ovaj pozelenio 😂😂😂
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2018., 17:05   #471
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
to je tako, uvijek ti nesto padne na pamet tokom gradnje ili se zaboravi ...

inače, najvise me izhebalo ova svijetla na stropu mala, ¸koja zapravo idu u gips, međutim, nikakav knauf nije dolazio u obzir, a na stropu su ulošci od cigle, izolacija vuna, ljepenka i ploča i crijep, pa smo bušili krunom fi 80 rupe po ulošcima (dubine nekakvih 5 cm), i tu rupu stavio cijev odvodnu fi 75, da služi kao kuciste za svijetlo, a nekakvo kuciste je moralo bit zbog strojne zbuke, kroz uloške naravno vukli kabel, tu se bas vremena izgubilo jer je islo 50 komada po cijelom stanu...al isplatilo se...

Zadnje izmijenjeno od: nick praskaton. 10.09.2018. u 17:15.
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2018., 20:17   #472
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Daj nekih slika svega. Treba skupljat ideje
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2018., 20:19   #473
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Daj nekih slika svega. Treba skupljat ideje
budem, stavio sve, al za koji tjedan da mi dode kuhinja, sav namjestaj, vrata i prođe električar s prekidačima, ja sam pospajao nekih pola, al kad vidim one križne, i 10 žica di viri iz kutije, ipak ću čekat
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2018., 22:57   #474
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Daj nekih slika svega. Treba skupljat ideje


Ja bi stavio slike prije i poslije al me sram stavit slike kak je to izgledali prije
Sutra zavrsava stolar i napokon gotova kupaona, tuto kompleto.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2018., 08:01   #475
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Pošto me ovih dana čeka renoviranje kupione zanima me ima li netko iskustva sa termostatskim slavinama za kadu. Vidim Grohe nudi naoko iste ali s priličnom razlikom u cijeni.
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2018., 08:15   #476
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor panoramix Pregled postova
Pošto me ovih dana čeka renoviranje kupione zanima me ima li netko iskustva sa termostatskim slavinama za kadu. Vidim Grohe nudi naoko iste ali s priličnom razlikom u cijeni.
uzeo sam je ja sebi, od hansgrohea, nisam je jos ni isprobao kako treba... kaze prijatelj vodoinstalater da nema generalno problema s boljim markama, jedino kao i sa svime najveci problem ako se dugo ne koristi, iako kod hansgrohea mislim da i u problema nebi trebalo bit, već je to relativno dugo na tržištu...
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2018., 08:15   #477
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 462
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Ima tko iskustva sa montažnim garažama?

Ovako nešto tražim... koji su minusi u odnosu na klasičnu gradnju i koliko bi me došlo ovako nešto u Hr.? Ovo sa slike iz Bosne je oko 6100 KM, samo pitanje da li mogu napraviti isporuku do mene....


Vidim da ne trebam građevinsku dozovu za garažu do 50 m2, ali trebam glavni projekt... zna mi netko objasniti?
Jesi nasao ovo kod nas?
Ovaj lijevo dio je prostorija za alat ili zatvorena garaza?
Inovator je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2018., 09:40   #478
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
Citiraj:
Autor panoramix Pregled postova
Pošto me ovih dana čeka renoviranje kupione zanima me ima li netko iskustva sa termostatskim slavinama za kadu. Vidim Grohe nudi naoko iste ali s priličnom razlikom u cijeni.

ako imas kombi bojler bez rezervoara zaboravi...
ako imas obicni na struju ili kombi s rezervoarom onda radi ok...
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2018., 11:35   #479
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Citiraj:
Autor riceburner Pregled postova
ako imas kombi bojler bez rezervoara zaboravi...
ako imas obicni na struju ili kombi s rezervoarom onda radi ok...
Centralno, ZG toplana
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2018., 12:05   #480
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Ja bi stavio slike prije i poslije al me sram stavit slike kak je to izgledali prije
Sutra zavrsava stolar i napokon gotova kupaona, tuto kompleto.
Daj, pa nismo djeca na forumu. Sam ti stavi, il ak ne, onda svakako stavi kak sad izgleda.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na