Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.10.2016., 12:56   #1
Estarriol
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 34
Cyberpowersystem online shop -iskustva?

Pozdrav!

Je li ima netko iskustva s https://www.cyberpowersystem.co.uk/? Naime, htio bih si kupiti custom gaming konfu ali da mi netko drugi složi. Njih sam našao na internetu kao dobru preporuku pa me sada zanima je li ima netko da je nešto od njih uzimao?

Također, pokušavao sam usporediti cijene komponenti, ali nisam imao nekog uspjeha, pa me zanima ako bi mi netko s više iskustva mogao reći hoću li nešto jeftinije proći ukoliko uzmem komp preko tog webshopa (shipping ne uzimam u obzir) ili mi je najjeftinije da ipak slažem komp kod nas?

Budget mi je nekih 9000 kuna, pa pokušavam vidjeti gdje bih najbolje prošao, da uzmem npr. https://www.uzishop.hr/uzi-gamer-rac...5001070mk.html ili da sam idem slagati preko ovog online shopa?

Hvala!
Estarriol je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2016., 13:06   #2
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Da li znaš koje komponente želiš ili da ti netko složi nešto za tu lovu? Ako je u pitanju drugo, postavi pitanje ovdje.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.10.2016., 13:52   #3
Estarriol
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 34
Kada kazem 'slozi' mislio sam na fizicko i softversko slaganje. Dakle ne bih htio je sam slagati pa zato nisam postavio pitanje u slaganju konfiguracija.
Estarriol je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2016., 14:52   #4
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Nazalost u EU nema origin pc, oni su po meni najbolji sto se tog tice i koliko znam jedini nude fazno hladenje.. Probaj i sa https://www.chillblast.com/
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2016., 14:58   #5
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Svaka prodavaonica kod nas će ti složiti PC ako sve komponente kupiš kod njih. I većina njih će ti to napraviti badave.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2016., 15:11   #6
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Ja neznam jel ne citas ili si samo upekao , covjek hoce CUSTOM BUILD BRAND PC . Znaci ne slaganac nego Origin, cyberpower....
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2016., 15:46   #7
Estarriol
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 34
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Ja neznam jel ne citas ili si samo upekao , covjek hoce CUSTOM BUILD BRAND PC . Znaci ne slaganac nego Origin, cyberpower....
Vidim da očigledno zbunjujem ljude pa se odmah ispričavam. Nisam rekao da izričito hoću brand pc. Moje pitanje jest isplati li mi se naručivati "gotovo" računalo preko trgovine kao što je cyberpowersystem ili mi je jeftinije uzeti gotovo računalo kod nas ili je ipak najjeftinije sam složiti računalo sa svim komponentama?

S obzirom kako se komponente razlikuju, a više se ne kužim u performanse samih komponenti, ne znam koje gotovo računalo je najbolje za navedene novce.

Ukoliko je najbolji savjet da jednostavno zatražim slaganje vlastitog računala (najbolji omjer uloženo/dobiveno), onda bih samo molio potvrdu da mi netko iskusni to potvrdi pa ću ići s time....
Estarriol je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2016., 16:57   #8
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor Estarriol Pregled postova
Vidim da očigledno zbunjujem ljude pa se odmah ispričavam. Nisam rekao da izričito hoću brand pc. Moje pitanje jest isplati li mi se naručivati "gotovo" računalo preko trgovine kao što je cyberpowersystem ili mi je jeftinije uzeti gotovo računalo kod nas ili je ipak najjeftinije sam složiti računalo sa svim komponentama?

S obzirom kako se komponente razlikuju, a više se ne kužim u performanse samih komponenti, ne znam koje gotovo računalo je najbolje za navedene novce.

Ukoliko je najbolji savjet da jednostavno zatražim slaganje vlastitog računala (najbolji omjer uloženo/dobiveno), onda bih samo molio potvrdu da mi netko iskusni to potvrdi pa ću ići s time....

najjeftinije ti je poslat mail uzishopu, reći im koliko para imaš i za čeg će ti služit komp, pa nek ti preporuče komponente.. oni će ti i složit komp, a vjerujem da se može dogovorit i za instaliranje softvera, tj windowsa.. preporuku konfiguracije možeš dobit i ovdje na forumu..
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2016., 17:42   #9
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor Estarriol Pregled postova
Vidim da očigledno zbunjujem ljude pa se odmah ispričavam. Nisam rekao da izričito hoću brand pc. Moje pitanje jest isplati li mi se naručivati "gotovo" računalo preko trgovine kao što je cyberpowersystem ili mi je jeftinije uzeti gotovo računalo kod nas ili je ipak najjeftinije sam složiti računalo sa svim komponentama?

S obzirom kako se komponente razlikuju, a više se ne kužim u performanse samih komponenti, ne znam koje gotovo računalo je najbolje za navedene novce.

Ukoliko je najbolji savjet da jednostavno zatražim slaganje vlastitog računala (najbolji omjer uloženo/dobiveno), onda bih samo molio potvrdu da mi netko iskusni to potvrdi pa ću ići s time....

Onda moja isprika kokosu, ti u biti neznas sto zelis

Jeftinije je svakako da ti nasi sloze pc. Brand name pc ces posteno platiti, a ekipa iz future/uzija ce ti slozit odlican pc za normalnu lovu.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na