Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Tableti
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 29.03.2011., 13:49   #1
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 760
Koji tablet odabrati?

Imam veliku dilemu oko tableta. Budući da i ja i zena imamo adroid na mob htio sam iz znatiželje uzeti ipad 2 ali ako stvari stoje do nas nece doci do 9 mjeseca a najjeftiniji na njuškalu me izadje 4600 kn sto mi je malo puno, do 3500 kn (dobro mozda 4000 kn) bi najvise isao.
Sad malo surfam po netu pa sam naletio na nesto zanimljivo:

PointOfView Tegra Tablet 10 - sve super jedino neznam kakav mu je ekran u praksi, citao sam reviewe al me zanima iz prve ruke.

Motorola XOOM - sve super al cijena isto paprena, nije jos izasao?!?

Samsung Galaxy Tab 10.1 - ovan mi je najzanimljiviji jer bi mu cijena trebala biti cca 500 $ kad izadje sto najavljuju da bi moglo biti u 6 mjesecu, a to mi je opet dosta za cekati....


Sto napraviti?
Ima li jos koja alternativa?
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline  
Staro 29.03.2011., 14:24   #2
taip@n
Master of the VCR
Moj komp
 
taip@n's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 340
galaxy tab od 7" je 5kk u trgovinama, tak da nisam baš siguran za tih 500$ o kojima govoriš za 10"...

nažalost, POV je tek stigao i izgleda da ga još nitko nije imao u rukama, ili se bar nije javio...

a alternative na našem tržištu baš i nema i pitanje je kad će je biti budući da je još uvijek strašna potražnja na svjetskim tržištima za brzim chipsetima pa cijene divljaju...

imaš malo niže temu o tabletima, kod nas još jedino ima viewsonic, dobar ali po strašnoj cijeni...
__________________
♦ As i was going up the stair ♦ I met a man who wasn't there ♦ He wasn't there again today! ♦ I wish, I wish he'd stay away.♦
taip@n je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.03.2011., 14:49   #3
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online  
Staro 30.03.2011., 10:00   #4
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 760
Vidio sam tu temu, ali cini me se da cu ipak pricekati ipad2 da službeno dodje kod nas.....
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na