Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.07.2008., 21:42   #1
w0lfram_
Rasvjetno tijelo
Moj komp
 
w0lfram_'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Split
Postovi: 374
koju zvucnu?

evo znam da je tema bila milijardu puta, al s obzirom na oscilacije cijena u zadnje vrime, koje su mislim pogodile i trziste zvucnih kartica, o kojima inace nemam pojma, triba bi mi nekakav savjet za kupnju zvucne do otprilike +- 700kn, ovih dana mi dolaze logitech z 5500, pa da ih ne gonim na integrusi, sta mislim da nema smisla, a zvucna bi se koristila uglavnom za muziku, filmove i tu i tamo za igrice, pa eto imajuci to u vidu moze neka preporuka?
btw bila ona pci, usb ili fw, sasvim je svejedno
__________________
Pošteni trgovci: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10
w0lfram_ je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2008., 21:49   #2
veki19
Premium
Moj komp
 
veki19's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Viškovo,Rijeka
Postovi: 489
CREATIVE LABS X-Fi Xtreme Audio

od ove ti jače i skuplje više ne treba,moja preporuka.

U linksu,hgspotu pristojna cijena od 300,00 kn.
veki19 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.07.2008., 21:51   #3
gamer
dark seraphim
Moj komp
 
gamer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor w0lfram_ Pregled postova
evo znam da je tema bila milijardu puta, al s obzirom na oscilacije cijena u zadnje vrime, koje su mislim pogodile i trziste zvucnih kartica, o kojima inace nemam pojma, triba bi mi nekakav savjet za kupnju zvucne do otprilike +- 700kn, ovih dana mi dolaze logitech z 5500, pa da ih ne gonim na integrusi, sta mislim da nema smisla, a zvucna bi se koristila uglavnom za muziku, filmove i tu i tamo za igrice, pa eto imajuci to u vidu moze neka preporuka?
btw bila ona pci, usb ili fw, sasvim je svejedno
Zakaj nema smisla goniti z5500 na integrusi?

Imas u adm-u Creative X-Fi Music za 613kn...
gamer je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2008., 21:55   #4
w0lfram_
Rasvjetno tijelo
Moj komp
 
w0lfram_'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Split
Postovi: 374
Citiraj:
Autor gamer Pregled postova
Zakaj nema smisla goniti z5500 na integrusi?
pa ono zbog kvalitete zvuka??

btw sta se nije prije par miseci na dugo i siroko hvalilo auzentechice, nije valjda da su se ljudi toliko razocarali??
__________________
Pošteni trgovci: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10
w0lfram_ je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2008., 22:11   #5
gamer
dark seraphim
Moj komp
 
gamer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor w0lfram_ Pregled postova
pa ono zbog kvalitete zvuka??

btw sta se nije prije par miseci na dugo i siroko hvalilo auzentechice, nije valjda da su se ljudi toliko razocarali??
Ak zelis usparati 700kn, vrti to na integrusi.

U hardveraju imas Auzentech Xplosion 7.1 sa C-Media chipom koja ide u tvoj budjet. Nikad ju nisam cuo, nebi kupovao zvucnu sa CM cipom, da i kosta 1kn i da ju svi hvale. Dok sa x-fi chipom imas Prelude koja kosta 1400kn.
Sad, ti kak oces, X-fi music sa pravim x-fi chipom ili azuntech sa istim(slicnim, ili cim vec) cipom za 700kn vise. Ne vjerujem da je razlika u njima vrijedna tih dodatnih 700kn a i da je neces ju cuti sa z5500, a ti kako oces.
gamer je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2008., 00:31   #6
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Ploca nema digitalni izlaz? Jer z5500 ima ulaz. Tako je najbolje spojit posebice jer se ne igras.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2008., 00:46   #7
gamer
dark seraphim
Moj komp
 
gamer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 774
Ma daj...

@w0lfram_; Gle, istina da integruse nisu bas nesto, ali su za vecinu korisnika(slusatelja) dosta. Ako bas zelis nesto bolje od toga, kupuj x-fi ili kaj vec odlucis uzeti, zvuk ce definitivno biti bolji.
gamer je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2008., 01:02   #8
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
KOLKO ste ga nasrali.

Prva stvar. z5500 ima digitaliju, stoga netreba ti nista vise od onboarduse za takav oblik spajanja i neces cut razliku sa jacom karticom kao da je u pitanju analogno spajanje.

Druga stvar. Auzentech X-plosion sa CM čipom gore pojede sve creativove zvucne. Tak da.... To sto je nesto creativovo neznaci nista. Zvucne su im smece nazalost. To sto se fatality posro, pardon podpisao na nju neznaci ama bas nista.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2008., 01:03   #9
w0lfram_
Rasvjetno tijelo
Moj komp
 
w0lfram_'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Split
Postovi: 374
Citiraj:
Autor Rain Man Pregled postova
Ploca nema digitalni izlaz? Jer z5500 ima ulaz. Tako je najbolje spojit posebice jer se ne igras.

nije da se ne igram, igram se, samo mi to nije u prvom planu
__________________
Pošteni trgovci: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10
w0lfram_ je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2008., 01:06   #10
w0lfram_
Rasvjetno tijelo
Moj komp
 
w0lfram_'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Split
Postovi: 374
Citiraj:
Autor gamer Pregled postova
Ma daj...

@w0lfram_; Gle, istina da integruse nisu bas nesto, ali su za vecinu korisnika(slusatelja) dosta. Ako bas zelis nesto bolje od toga, kupuj x-fi ili kaj vec odlucis uzeti, zvuk ce definitivno biti bolji.
pa naravno da ce zvuk bit bolji :P
nego pitam tu nekakav best buy za te pare, pa ono daj nesto konkretno, a ne sve od creativea je dobro, ako ti nije prob, daj predlozi nesto konkrento... edit: o sorry vidi ti gore pisa ovo iz adm-a, my bad, ne vidim bas dobro pod laganim utjecajem pifkana

btw ja nisam vecina korisnika :P
__________________
Pošteni trgovci: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10
w0lfram_ je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.07.2008., 01:17   #11
Caligula
Premium
Moj komp
 
Caligula's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 245
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
KOLKO ste ga nasrali.

.... To sto je nesto creativovo neznaci nista. Zvucne su im smece nazalost.

I ti ga da prostiš kakaš.
Caligula je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2008., 01:21   #12
gamer
dark seraphim
Moj komp
 
gamer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Druga stvar. Auzentech X-plosion sa CM čipom gore pojede sve creativove zvucne. Tak da.... To sto je nesto creativovo neznaci nista. Zvucne su im smece nazalost. To sto se fatality posro, pardon podpisao na nju neznaci ama bas nista.
Nitko nije pisao o fatalitiju.

Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Prva stvar. z5500 ima digitaliju, stoga netreba ti nista vise od onboarduse za takav oblik spajanja i neces cut razliku sa jacom karticom kao da je u pitanju analogno spajanje.
Nadam se da imas pravo, jer sam ja sa DVD plajerima imao potpuno drugo iskustvo.
Drugi cip drugaciji zvuk, kolika je sad razlika kod maticnih i onboard vs nesto drugo(najvjerojatnije je mala, al ne mora biti), ne znam...ali mogu isprobati ako treba.

A drugo, kad cujem tu x-plosionku side by side sa nekim x-fijem, vjerovat cu.

@w0lfram_; ne znam kaj da ti tocno preporucim jer se radi o zvuku. Mozes poslusat i fleksa i uzet X-plosion.
Da cijeli net bruji kako je ona bolja od creativa(ili neceg drugog, nije creative jedini koji ima zvucne) ja ne vjerujem dok ne cujem jer se radi o zvuku, i cisto me boli qurac kaj drugi misle ili kazu.

EDIT: Zaboravih nadodati, velika prednost ove X-plosion(auzntecha opcenito) je to kaj moze pretvarati zvuk sa pc-a u DD ili DTS, dakle igre rade preko digitalije dok kod creativa za takvo nesto moras spajati analogno.

Zadnje izmijenjeno od: gamer. 20.07.2008. u 01:46.
gamer je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2008., 03:17   #13
-Stinger-
Premium
Moj komp
 
-Stinger-'s Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: ZG/KA/OS
Postovi: 305
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
KOLKO ste ga nasrali.

Prva stvar. z5500 ima digitaliju, stoga netreba ti nista vise od onboarduse za takav oblik spajanja i neces cut razliku sa jacom karticom kao da je u pitanju analogno spajanje.

Druga stvar. Auzentech X-plosion sa CM čipom gore pojede sve creativove zvucne. Tak da.... To sto je nesto creativovo neznaci nista. Zvucne su im smece nazalost. To st se fatality posro, pardon podpisao na nju neznaci ama bas nista.
nebih se baš složio sa tobom u vezi creative zvučnih ( Fatal1ty ), zašto??

pa vrlo jednostavno...

za početak nauči šta je to " Simultaneous voices ili ti hardware voices " i šta zapravo te dvije riječi doprinose igraču FPS igara, pa možda jednog dana shvatiš poantu, odnosno bit jedne takve kartice...

Vjerovatno nisi neki veliki ljubitelj FPS/FPTS igara pa te isto tako ne zanimaju takve stvari, međutim, kad pljuješ po nečem onda dobro razmisli po čemu... očito ti je jezik 10x brži od pameti, pogotovo kad valjaš bisere kao što je gore navedeno + prema reakciji drugih forumaša izgleda da ti to nije niti prvi, a niti zadnji put.

__________________

I reject your reality and substitute my own!



-Stinger- je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2008., 07:53   #14
veki19
Premium
Moj komp
 
veki19's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Viškovo,Rijeka
Postovi: 489
Citiraj:
Autor -Stinger- Pregled postova
Vjerovatno nisi neki veliki ljubitelj FPS/FPTS igara pa te isto tako ne zanimaju takve stvari, međutim, kad pljuješ po nečem onda dobro razmisli po čemu... očito ti je jezik 10x brži od pameti, pogotovo kad valjaš bisere kao što je gore navedeno + prema reakciji drugih forumaša izgleda da ti to nije niti prvi, a niti zadnji put.


veki19 je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2008., 10:31   #15
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,755
moja preporuka bi bila od X-fi gamera na gore, sve kartice koje ti upadaju u budjet, sa njima neces fulati. Ako ces spajati preko digitalnog izlaza neku ogromnu razliku neces cuti (u odnosu na realtekicu onboard). Jedino preko analognog ces cuti razliku i manje ce ti biti opterecen procesor (cpu).

@Fleks: mozes li mi pokazati link na neki review gdje ta azuntechica sa cm chipom jede x-fi kartice? ili samo lupas bez veze? jer nisam nigdje vidio da je tako kao sto ti tvrdis...
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2008., 15:06   #16
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor -Stinger- Pregled postova
nebih se baš složio sa tobom u vezi creative zvučnih ( Fatal1ty ), zašto??

pa vrlo jednostavno...

za početak nauči šta je to " Simultaneous voices ili ti hardware voices " i šta zapravo te dvije riječi doprinose igraču FPS igara, pa možda jednog dana shvatiš poantu, odnosno bit jedne takve kartice...
Nebi vjerovao neki ne igraju igrice cijele dane ne kompjutoru i ne to nije jedina uloga kompjutora.

Citiraj:
Vjerovatno nisi neki veliki ljubitelj FPS/FPTS igara
Upravo to ne igram igrice cijeli dan na kompjutoru.

Citiraj:
pa te isto tako ne zanimaju takve stvari, međutim, kad pljuješ po nečem onda dobro razmisli po čemu...
O vjeruj mi dobro znam kad nesto treba popljuvati, a kad ne.

Citiraj:
očito ti je jezik 10x brži od pameti, pogotovo kad valjaš bisere kao što je gore navedeno + prema reakciji drugih forumaša izgleda da ti to nije niti prvi, a niti zadnji put.
Kojih to drugih forumasa? Tebe? Berena? Icedeamona? Daj me nemoj nasmijavat...


Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
@Fleks: mozes li mi pokazati link na neki review gdje ta azuntechica sa cm chipom jede x-fi kartice? ili samo lupas bez veze? jer nisam nigdje vidio da je tako kao sto ti tvrdis...
http://www.cluboverclocker.com/revie...sion/Page4.htm

http://www.guru3d.com/article/auzent...-dtsconnect/10

http://www.nvnews.net/reviews/hda_xplosion/page_4.shtml

http://www.xsreviews.co.uk/reviews/a...x-plosion-71/6

http://www.extremeoverclocking.com/r...Plosion_6.html

evo ti pa citaj.

Makar ja se poserem na te sve rivjue. Jedini rivju kojem ja vjerujem je moje uho. Covjeku sam rekao sto da radi. sad dal ce poslusati par forumskih balonja ili mene - meni ni u djep ni iz djepa. Tak da... Samo vi dalje nastavite seruckati gluposti iz buga.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2008., 15:19   #17
Bluzer
Premium
Moj komp
 
Bluzer's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: localhost
Postovi: 1,066
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
KOLKO ste ga nasrali.

Prva stvar. z5500 ima digitaliju, stoga netreba ti nista vise od onboarduse za takav oblik spajanja i neces cut razliku sa jacom karticom kao da je u pitanju analogno spajanje.

Druga stvar. Auzentech X-plosion sa CM čipom gore pojede sve creativove zvucne. Tak da.... To sto je nesto creativovo neznaci nista. Zvucne su im smece nazalost. To sto se fatality posro, pardon podpisao na nju neznaci ama bas nista.
Ja bi tukao zasranim štapom ljude koji bacaju pare na Z5500, umjesto da si recimo kupe zvučnike za te pare, vjerovali ili ne.

Creative je nekoć davno bio sinonim za nešto, no proizvodi su im se sveli na "ja sam mamin mali gamer koji voli čitati specse koji ne služe ama baš ničemu".

Srećom, E-MU kao profesionalnija divizija radi dosta bolje proizvode. Mada i njima driveri znaju biti tragikomični.

Za cca 700kn jedini upotrebljivi izbor osim Auzentechice je E-MU 0404 PCI, a ne neke tamo XtremeAnalPampersGamer.
__________________
Udomljujem 386/486/P1 hardver. Više na PM.
Bluzer je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2008., 15:22   #18
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor prljavi bluzer Pregled postova
Ja bi tukao zasranim štapom ljude koji bacaju pare na Z5500, umjesto da si recimo kupe zvučnike za te pare, vjerovali ili ne.

Creative je nekoć davno bio sinonim za nešto, no proizvodi su im se sveli na "ja sam mamin mali gamer koji voli čitati specse koji ne služe ama baš ničemu".

Srećom, E-MU kao profesionalnija divizija radi dosta bolje proizvode. Mada i njima driveri znaju biti tragikomični.

Za cca 700kn jedini upotrebljivi izbor osim Auzentechice je E-MU 0404 PCI, a ne neke tamo XtremeAnalPampersGamer.
Jako jako lijepo sroceno. Evo boldao sam vam kljucne recenice da se ne izgubite kad citate.

Mislim da kad vam to kaze covjek koj se bavi glazbom profesionalno da bi trebali poslusat kad vec necete mene zato sto sam Fleks i izvor zla.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2008., 15:38   #19
Bluzer
Premium
Moj komp
 
Bluzer's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: localhost
Postovi: 1,066
Nije profesionalno, ali smatram da dovoljno znam razlikovati što valja, a što nije jer mi je prošlo hrpu toga kroz ruke.

Ako bi se već išlo na 5.1 pazi ovo... Z5500 košta 2500kn.

Jamo S406 HCS1
http://www.jamo.com/Admin/Public/DWS...et_english.pdf

Yamaha RX-V361
http://www.yamaha.com/yec/products/p...l?CNTID=552118

Ovo košta... Pazi sad... 2600kn u HGSpota.
__________________
Udomljujem 386/486/P1 hardver. Više na PM.
Bluzer je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2008., 15:43   #20
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
A da ne pricamo kakva je ponuda aktivnih zvucnika za tu lovu i to te ispadne jos jeftinije...

a svi znamo da se medju njima da nac dobrih dobrih stvari...
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2008., 15:57   #21
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Ekipa, jel vam nije dosadno stalno jedno te isto.. Valjda je vec 1000 puta na ovom forumu prozvakano sta se moze kupiti za 2500 kn. Z5500 ili neki entri level HT-a.

Imao sam i Z5500 i sad sam na Stereu tak da znam sta pricam..I ne zelim opet pisat sta je prednost Z 5500 a sta entry level HT-a. Ali ajde.

Znaci Logiji su takvi kakvi jesu. Sve se o njima zna. I vjerujem da Entry Ht ima bolji zvuk. Ali sta kad imate manju sobu a zelite sve blagodati 5.1, gdje staviti one Jamo zvucnike? kod susjeda? u drugu sobu?

Nemojte sad opet st treba sta ne treba, covjek je pitao za zvucnu, kao da eto bolje iskoristi Logije.. Po meni je razlika izmedju onborda i BILO koje kartice, na Logijima manja od 5%. S tim da ce ju prmjetit 3% slusatelja i sam tim kao takva je po meni nesiplativa..li ako covijek zeli, neka si kupi..

Sjecam se kad sam kupovao svoje Z5500, onda samse vec navukao na HIFI, i dolazi ekipa do mene da to vide/cuju, a ja ima govorim, da, ok je to, ali ima puno bolje.. imao sam ih 6 mjeseci..
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2008., 16:00   #22
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Razgovor o zvucnicima je OT na ovoj temi. Sto se tice zvucne, ja creative ne volim zbog njihovih losih drivera. Sta god da ce netko reci, ja sam redovito imao problema na creative karticama, razna pucketanja, driveri su ogromni, razno sranje dolazi s njima i misljenja sam se to moze bolje rijesiti.

Vjerujem da je to svojevrsna politika creativa da udovolji onim korisnicima koji vole svjetleca kucista, puno gumbica u driverima koji mijenjaju mnogo toga, a u biti nista bitnog.

Opet sam misljenja da ima dovoljan izbor zvucnih kartica da kupis ukoliko ti treba nesto za na plocu i vanjski DAC na z5500 te ne zadovoljava. Ja iako imam z5500 i iako su spojeni digitalnim putem bi kupio nesto poput E-MU 0404 USB i na to spojio neke bolje slusalice poput Sennheiser HD555 jer i onako 99% vremena sam na slusalicama.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2008., 16:14   #23
w0lfram_
Rasvjetno tijelo
Moj komp
 
w0lfram_'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Split
Postovi: 374
evo ovako, s obzirom na zadnje stvari pisane na ovoj temi, poglavito zbog gospodina prljavog bluzera, odustah od logitecha, stvarno mi se cini logicnije da za te pare uzmem one jamo zvucnike i risiver, pa tako da i ako se prica o zvucnicima nije tolio oftopicarenje
__________________
Pošteni trgovci: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10
w0lfram_ je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2008., 16:26   #24
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,480
Citiraj:
Autor prljavi bluzer Pregled postova
Ja bi tukao zasranim štapom ljude koji bacaju pare na Z5500, umjesto da si recimo kupe zvučnike za te pare, vjerovali ili ne.
Ma naravno, Yamahica i Jamo su bolji izbor?
Budući da govorimo o nečemu kaj se spaja na komp...

Ono, budem si ubol Quad, dovoljno meme (bar 4 gige), i najaču grafu na tržištu da bi...kaj???

Industrija igara je potrošila brdo love da bi popravila zvuk u igrama i šatro realnost, sve od 2.1 sistema pa na gore je na tu temu (i 5.1 za filmove)

Mislim, govorimo o kompovima-stereo nema kaj tražit na temu igara i slušanja loše izripanih MP3-ca...a da ne pričam o lošim matroska ripovima BD-a...

Reci ti kaj hoćeš ali za komp je bolja jeftinija kombinacija PC zvučnika i kvalitetnijih slušalica nego klasični low-end stereo.

Ili dotični bljak Logi kojeg bar možeš koristit i za komp, spojit na telku pa za filmove i slično...

Mislim-nema šanse da bi ja kupio Logi ali opako pretjerujete sa spikama da bi "tukli zasranim štapom" svakog tko da pare za 5.1 sistem...

Filmofil želi uživati u filmovima, gamer u igrama, za sve to je neki 5.1 sistem bolji.

Za slušanje muzike je stereo a tu je komp samo pomoćno sredstvo preko kojeg budeš slušao mjuzu koju si skinuo sa neta i ništa drugo.
Kazete koje si prebacio u FLAC, stare ploče i slično...a i to ne zvuči bog-zna-kako kad našodraš sve silne codece za gledanje i slušanje gorespomenutih ripova matroske i sličnog...

Takvo je barem moje iskustvo
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2008., 16:28   #25
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor w0lfram_ Pregled postova
evo ovako, s obzirom na zadnje stvari pisane na ovoj temi, poglavito zbog gospodina prljavog bluzera, odustah od logitecha, stvarno mi se cini logicnije da za te pare uzmem one jamo zvucnike i risiver, pa tako da i ako se prica o zvucnicima nije tolio oftopicarenje
Pa ako imas adekvatan prostor, nemas sta razmisljat..ali naravno ne ocekujte cuda..
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2008., 16:31   #26
Hektor
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 82
Ja kao jedan skromniji (i opremom i znanjem) korisnik jeftinijih logitech zvučnika x-530 i jeftinije creative audigy se kartice mogu reči samo hvalospjeve za ta dva proizvoda.Gledanje dvd filmova ili igranje na kompu za stvarno malo novaca.Nisam još naišao ni na jednu jedinu igru u kojoj bi zvuk bio pucketav ili loš a ne radim nikakvu nadogradnju drivera ili nekaj sl.Imam odlična iskustva i sa xp-om i sa vistom.MP-trice zvuče odlično pogotovo na sennheiser hd 201 sluškama.Tako da bi ti mogao preporučiti tu zvučnu a idu po 150 kn u hg spotu.Potpuno sam zadovoljan sa tom zvučnom kao i sa creativinim driverima.
Hektor je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2008., 16:32   #27
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor w0lfram_ Pregled postova
evo ovako, s obzirom na zadnje stvari pisane na ovoj temi, poglavito zbog gospodina prljavog bluzera, odustah od logitecha, stvarno mi se cini logicnije da za te pare uzmem one jamo zvucnike i risiver, pa tako da i ako se prica o zvucnicima nije tolio oftopicarenje
Pametno

Citiraj:
Autor Hektor Pregled postova
Ja kao jedan skromniji (i opremom i znanjem) korisnik jeftinijih logitech zvučnika x-530 i jeftinije creative audigy se kartice mogu reči samo hvalospjeve za ta dva proizvoda.Gledanje dvd filmova ili igranje na kompu za stvarno malo novaca.Nisam još naišao ni na jednu jedinu igru u kojoj bi zvuk bio pucketav ili loš a ne radim nikakvu nadogradnju drivera ili nekaj sl.Imam odlična iskustva i sa xp-om i sa vistom.MP-trice zvuče odlično pogotovo na sennheiser hd 201 sluškama.Tako da bi ti mogao preporučiti tu zvučnu a idu po 150 kn u hg spotu.Potpuno sam zadovoljan sa tom zvučnom kao i sa creativinim driverima.
Tu se prica o malo ipak jacim sistemima. Bitno da si ti zadovoljan, al ovo lici ko da si uletio u klub vlasnika zonde i uletis da si zadovoljan svojim golfom, jel .

Creative vec dugo nije napravio nista pamento za slusat muziku, a to je ono za sto zvucne sluze, nhf, al igrice mozes igrat i sa onboardusom... Sto god tamo neki fatality rekao.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2008., 16:36   #28
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Opet ova rasprava ode u OT. Opet sta je bolje stereo ili 5.1, ht ili Logiji..
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2008., 16:49   #29
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,480
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Opet ova rasprava ode u OT. Opet sta je bolje stereo ili 5.1, ht ili Logiji..
Ne.
Dečko je pitao za zvučnu a dolaze mu 5500.
To je sve.

Nema se tu kaj pričat kaj je generalno bolje za PC....

Mislim-ako na ovom forumu postoji netko tko ima iskustva ili želje natipkati koju o prednosti low-end receivera i zvučnika u toj klasi (a u svezi glede korištenja na piceku neka se slobodno raspiše)

Možda i Sisa veli koju kad izgmilji ispod šlapice, tko zna
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2008., 16:54   #30
bego2
Banned
Moj komp
 
bego2's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: https://t.me/pump_upp
Postovi: 2,724
imate gore temu Hajfaj pa se gore prepirajte kao i uvijek...

živio fleks
bego2 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na