Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.03.2008., 09:38   #1
joleog
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: OGULIN
Postovi: 2
wireless problem

Laptop je dell 6400 inspiron a problem je sljedeći.Kad se spajam na net sa integriranom wireless karticom spojim se normalno i to radi neko vrijeme ok a onda odjednom počne padat brzina pa jako sporo otvara.Dolazi i do diskonektiranja pa se onda opet vrati u normalu.Posjedujem i wireless adapter d-link 122 i kad se snjim spajam sve je ok puna brzina downloada nema prekida.Ruter je d-link 684.Reinstalirao sam i drajvere pa i mjenjao integriranu wireless ali opet isto.To sve radim na udaljenosta 1 metar od rutera. Ako iko zna...
joleog je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2008., 16:42   #2
V- mobile
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 18
Citiraj:
Autor joleog Pregled postova
Laptop je dell 6400 inspiron a problem je sljedeći.Kad se spajam na net sa integriranom wireless karticom spojim se normalno i to radi neko vrijeme ok a onda odjednom počne padat brzina pa jako sporo otvara.Dolazi i do diskonektiranja pa se onda opet vrati u normalu.Posjedujem i wireless adapter d-link 122 i kad se snjim spajam sve je ok puna brzina downloada nema prekida.Ruter je d-link 684.Reinstalirao sam i drajvere pa i mjenjao integriranu wireless ali opet isto.To sve radim na udaljenosta 1 metar od rutera. Ako iko zna...
Ja imam isti laptop ( ako je inspirion 6400, N serie) i radi mi wireless savršeno. Bez prekida, bez padova, bez oscilacija i na 15- tak metara mi stalno od rutera SE555. Provjeri ispravnost drivera i postavke. Jedino ako nemaš Vistu pa imaš sa time problema. Eto - moje iskustvo pa ako ti može pomoći. Pozdrav
V- mobile je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.03.2008., 16:55   #3
joleog
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: OGULIN
Postovi: 2
Citiraj:
Autor V- mobile Pregled postova
Ja imam isti laptop ( ako je inspirion 6400, N serie) i radi mi wireless savršeno. Bez prekida, bez padova, bez oscilacija i na 15- tak metara mi stalno od rutera SE555. Provjeri ispravnost drivera i postavke. Jedino ako nemaš Vistu pa imaš sa time problema. Eto - moje iskustvo pa ako ti može pomoći. Pozdrav
To mi se počelo događat nakon šta sam mijenjao matičnu i rušio windowse.Voda mi je ušlaa u laptop pa mi je prošla matična ali sam ju uspio zagurat pod garanciju.Kad sam doneso laptop doma vidio sam da nevalja i vratio ga u servis da mi promijene i wireless mini card misleći da je i ona prošla ali ništa.Wireless i dalje šteka preko nje a preko adaptera sve normalno.Windowsi su xp sp2 home edition
joleog je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na