Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.11.2009., 00:20   #151
alan_poh
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: mamuti
Postovi: 310
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
Da skužio sam i ja al svjedno nekako mi ne sjeda skroz, Witcher šema mi je bila bolja ali valjda stvar navike, međutim svejedno je prilaženje sa desnom a mlaćenje s ljevom u borbi malo čudno mlatneš ga i onda ak ti je izvan dometa opet mic mic pa mahnito klikanje ljevom...

Za ranged i spellcastere vjerojatno daleko manje smeta ali kako ja igram većinu RPGa u pravilu samo sa melee likovima...

No dobro svejedno je dobra igra...
neznam šta vam ne valja...
ja igram samo sa mišem i sve mi je ok....valjda tražite dlaku u jajetu?

Citiraj:
Autor VulcanRaven Pregled postova
Ja sam okinuo lelianu,trenutno mi je na 100 approve s njom,sa morrigan mi je bio 78 i kad sam popricao s lelianom rekla mi je da nije u redu od mene sta se upucavam morrigan i da izaberem izmedu njih dvije

Kad sam rekao morrigan da biram lelianu,pao mi je approve s morrigan -30

kako opalit jednu i drugu a da se ne naljute,jer tako bi imao najveci bonus za njihove statistike....
trebalo bi ih sve redom riješit ali očito se ne može...za razliku od pravog života
alan_poh je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2009., 01:16   #152
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
Za ranged i spellcastere vjerojatno daleko manje smeta ali kako ja igram većinu RPGa u pravilu samo sa melee likovima...

No dobro svejedno je dobra igra...
Također ovakvu vrstu igre u pravilu igram sa melee likom, zapravo kombinacijom, volim primarno melee lika koji zna nešto magije

Ali čiste hack'n'slash igre igram uvijek sa nekim spellcasterom

No ovdje ne možeš preživjeti samo sa jednim tipom boraca, moraš imati u ekipi bar jednog supporta, makar za heal (a meni su evo dvije heal-erice taman) jer nemoš stalno health potione drmat, em su skupi em ih baš i nema tak puno


Riješio onu šumu, na dobar način, oslobodio Werewolfove prokletstva i Elfovi će sada poštivati dogovor sa Wardenima i ići u rat.
Sad sam u Denerimu, malo trejdam, imam viška zlata.
11 sam lvl a još moj lik (Dalish Elf, warrior nema nijednu specijalizaciju, našao sam Berseker ali mu to još nebi stavio. Prvo bi nešto drugo ali nikakav drugi manual nemogu naći.)
U Lotheringu nisam tražio prije u igri a sad je uništen
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2009., 08:37   #153
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Citiraj:
Autor alan_poh Pregled postova
neznam šta vam ne valja...
ja igram samo sa mišem i sve mi je ok....valjda tražite dlaku u jajetu?
Dlaku u jajetu?

Ok ajde sljedeći scenarij, ulazim u hodnik, zavijem iza ugla i 20 koraka pred menom se pojavi 10 protivnika sa lukovima ili magijama recimo koji momentalno pocnu sorat, ja desnom klik klik pred jednog od njih i odvalim ljevom greatswordom po njemu, udarac ga odgurne pole milimetra na ekranu i odjednom svaki idući mašem u prazno jer out of range, znači sad se moram pažljivo desnom doklikat ili okrenut kameru sebi iza leđa i sa w približit da bi opet klikao ko mutav ljevom da ga kresnem umjesto da se moj lik SAM približi ako je out of range i odvali kripla po glavi...

I tebi ovo nije ČUDNO? Mislim kolko si RPGa igrao do sad?

Ostajem pri prvotnome - igra dobra po atmosferi i svemu OSIM kontrola koje su SRANJE za melee lika a bome je i kamera zdebilirana isto al dobro to je u zadnje vrijeme s većinom RPGa iz trećeg lica tak...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2009., 09:04   #154
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741



Nee, to ti je High Dragon, odrasla zenka zmaja koju nakon misije kada nadjes "Ashes of Andraste" mozes pozvat s jednim rogom. Ona sleti s litice i pobije vas sve Dakle morat ces sacuvat rog i vratit se roknit je kada budes jaci.
Dobije se hrpa orzuzja i Dragon Scales od kojih mozes napravit jedan kickass armor.


Kako izgleda taj rog i gdje se dobije... I must have it!!!!!!!!!!

edit: a cinio mi se poznat sunce mu njegovo,imam ga... cim izadem iz orzammara idem tamo da bijem tog dragona
-->
Citiraj:
Autor St-M Pregled postova



Nee, to ti je High Dragon, odrasla zenka zmaja koju nakon misije kada nadjes "Ashes of Andraste" mozes pozvat s jednim rogom. Ona sleti s litice i pobije vas sve Dakle morat ces sacuvat rog i vratit se roknit je kada budes jaci.
Dobije se hrpa orzuzja i Dragon Scales od kojih mozes napravit jedan kickass armor.


Kako izgleda taj rog i gdje se dobije... I must have it!!!!!!!!!!

edit: a cinio mi se poznat sunce mu njegovo,imam ga... cim izadem iz orzammara idem tamo da bijem tog dragona

Zadnje izmijenjeno od: VulcanRaven. 18.11.2009. u 09:49.
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2009., 09:34   #155
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Da, baš jučer to riješio...ffs, lvl 18 sam i taj zmaj nas zašuta ko beba zvečku. Niš, vratiću se poslije. Brijem da je 20 najviši lvl u igri, tak sam negdje čuo, al nisam provjeravao...
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2009., 10:23   #156
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
Dlaku u jajetu?

Ok ajde sljedeći scenarij, ulazim u hodnik, zavijem iza ugla i 20 koraka pred menom se pojavi 10 protivnika sa lukovima ili magijama recimo koji momentalno pocnu sorat, ja desnom klik klik pred jednog od njih i odvalim ljevom greatswordom po njemu, udarac ga odgurne pole milimetra na ekranu i odjednom svaki idući mašem u prazno jer out of range, znači sad se moram pažljivo desnom doklikat ili okrenut kameru sebi iza leđa i sa w približit da bi opet klikao ko mutav ljevom da ga kresnem umjesto da se moj lik SAM približi ako je out of range i odvali kripla po glavi...

I tebi ovo nije ČUDNO? Mislim kolko si RPGa igrao do sad?

Ostajem pri prvotnome - igra dobra po atmosferi i svemu OSIM kontrola koje su SRANJE za melee lika a bome je i kamera zdebilirana isto al dobro to je u zadnje vrijeme s većinom RPGa iz trećeg lica tak...
Jel mi igramo istu igru?
Lijevi klik ne služi za šoranje, već samo kao odabir targeta kod magija i talenata. Za običan napad je desni klik. Jednom desnoklikneš na neprijatelja i ovaj ga šora dok netko ne krepa. Nemoj koristit onu najodzumiraniju kameru i kreći se sa WASD. I nema da ti 'ko pobjegne
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2009., 10:36   #157
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
zasto mi se dogada kod promjena armora da mi stamina padne i onda vise ne moze narasti kad vratim armor koji je bio prije,i tako da mi je stamina stalno u komi. Sad mi je 40

pise u zagradi da mi je 150 stamine reserved...

edit: nasao sam moguci odgovor za ovo,evo i link za one koji imaju isti problem,ovo je objasnjenje:

http://www.gamespot.com/pc/rpg/drago...426&pid=920668

Zadnje izmijenjeno od: VulcanRaven. 18.11.2009. u 10:50.
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2009., 17:24   #158
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,411
ja baš danas isto dobio taj rog i poroka nas ko male majmune,al dobro tek sam 12 lvl,vratim se kad budem jači
a najveća fora što sam na tom dijelu sa svima vodio razgovore i izbjegavo fajtove da bi ih na kraju sve poroko da vidim šta dobijem od itema
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2009., 17:50   #159
alan_poh
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: mamuti
Postovi: 310
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
Dlaku u jajetu?

Ok ajde sljedeći scenarij, ulazim u hodnik, zavijem iza ugla i 20 koraka pred menom se pojavi 10 protivnika sa lukovima ili magijama recimo koji momentalno pocnu sorat, ja desnom klik klik pred jednog od njih i odvalim ljevom greatswordom po njemu, udarac ga odgurne pole milimetra na ekranu i odjednom svaki idući mašem u prazno jer out of range, znači sad se moram pažljivo desnom doklikat ili okrenut kameru sebi iza leđa i sa w približit da bi opet klikao ko mutav ljevom da ga kresnem umjesto da se moj lik SAM približi ako je out of range i odvali kripla po glavi...

I tebi ovo nije ČUDNO? Mislim kolko si RPGa igrao do sad?

Ostajem pri prvotnome - igra dobra po atmosferi i svemu OSIM kontrola koje su SRANJE za melee lika a bome je i kamera zdebilirana isto al dobro to je u zadnje vrijeme s većinom RPGa iz trećeg lica tak...

hmm, pa igram rpg-ove već desetak godina...od fallouta, preko baldursa, neverwintera, sw kotora itd....puno sam ih odigrao, tako da imam iskustva...

neznam zašto se mučiš i di vidiš problem....ja recimo igram uvijek sa onom kamerom iza lika, osim kada sam u nekim hodnicima gdje nije neka preglednost pa stavim onu bird-eye kameru odnosno sličan pogled kao u baldurs gate-u (igra ful podsjeća na BG2 sa tom kamerom, bar meni)...i meni je sve u redu, stavim tipa da roka po protivniku i on roka...neznam, možda te neki bug jebe ili te jebu one opcije gdje možeš stavit liku da napada koga on želi predefinirano...neznam....meni sve ok
alan_poh je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2009., 18:57   #160
gmax
Tuco “the Rat” Ramirez
Moj komp
 
gmax's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 433
Citiraj:
Autor TheProfiler Pregled postova
Brijem da je 20 najviši lvl u igri, tak sam negdje čuo, al nisam provjeravao...
Moze se prek 20. Ima ekipe na Bioware forumu koji su do kraja igre presli dvadeseticu.
gmax je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2009., 20:29   #161
xPsycho
Premium
Moj komp
 
xPsycho's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 944
max lvl je 25 koliko sam ja cuo
xPsycho je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2009., 22:48   #162
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Citiraj:
Autor alan_poh Pregled postova
hmm, pa igram rpg-ove već desetak godina...od fallouta, preko baldursa, neverwintera, sw kotora itd....puno sam ih odigrao, tako da imam iskustva...

neznam zašto se mučiš i di vidiš problem....ja recimo igram uvijek sa onom kamerom iza lika, osim kada sam u nekim hodnicima gdje nije neka preglednost pa stavim onu bird-eye kameru odnosno sličan pogled kao u baldurs gate-u (igra ful podsjeća na BG2 sa tom kamerom, bar meni)...i meni je sve u redu, stavim tipa da roka po protivniku i on roka...neznam, možda te neki bug jebe ili te jebu one opcije gdje možeš stavit liku da napada koga on želi predefinirano...neznam....meni sve ok
Ma lapsuz sa kontrolama, to je bilo tek na samom pocetku igranja, sada sam sve slozio kako treba i radi mi po željama, jedino kaj malo malo pa nas kolektivno (cjeli party) neko zašuta što će reć da ću se naknadno morat vraćat počistit zaostatke, nije baš svakidašnje ali to se meni u biti sviđa nevolim kad je RPG prelagan...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2009., 08:14   #163
bluefluid
Premium
Moj komp
 
bluefluid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VG
Postovi: 1,758
Izasao je jucer novi patch, 1.01b

Patch details:

* fixed potential corruption of character statistics
* fixed portrait appearance sliders when importing a character from the
downloadable Character Creator
* fixed import for preset face settings from the downloadable Character
Creator
* made Easy difficulty easier
* slightly increased attack, defense, and damage scores for all party members
at Normal difficulty

* fixed video issues when running on a very wide screen display, including ATI
Eyefinity displays
* fixed an issue with Vista and Windows 7 Game for Windows Explorer
* fixed an issue with Dragon Age and Windows Game Explorer
* updated Visual C runtime libraries

Ponovno su digli att, def i dmg na normal tezini. Bas sam sinoc krenuo ispocetka, prvi puta sam se izmucio posteno kod onog ogra u toweru, sad sam ga s dva tenka, magom i strijelcem razvalio. Cini se lakse.
bluefluid je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2009., 08:22   #164
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Jel itko uspio napravit nešto kod onih vukodlaka, ima neki vrč s vodom, altar i zaključana vrata....ja uspio sam trap aktivirat pa me napali. Jel se može tamo još šta?
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2009., 08:33   #165
Zmalamuth
Inquisitor DeathWatch
Moj komp
 
Zmalamuth's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb-Rijeka
Postovi: 918
Citiraj:
Autor TheProfiler Pregled postova
Jel itko uspio napravit nešto kod onih vukodlaka, ima neki vrč s vodom, altar i zaključana vrata....ja uspio sam trap aktivirat pa me napali. Jel se može tamo još šta?
imas u notes opisan cijeli postupak.
ali inace ide ovako:

uzmi vrc,
napuni ga vodom
Stavi na oltar
Klekni i pomoli se
otpij jedan gutljaj iz vrca (samo gutljaj ne cijeli vrc)
Uzmi vrc
vrati ga nazad do bazena i izlij vodu iz njega (treba bi se onda raspast i otvorit ce se vrata)
__________________


i7 4770K cooled by Noctua NH-D14
Asus Sabertooth Z87
Corsair Vengeance Pro 2x8Gb 1866Mhz
EVGA GTX 1080 - 8gb -FTW GAMING
Logitech G500 & G510 Keyboard
OCZ Vertex4 256gb/Samsung SSD 850 Evo 500G /640Gb WD Black/2TB WD Black/3x2TB WD in sharkoon docking station
LG GH22
Corsair HX620W
Corsair Carbide 678c
Arctic Bionix F140mm x3
Phillips Brilliance 240PW - 24'''
Zmalamuth je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2009., 08:59   #166
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Cool, thnx...iako, kad sam krivo napravio i napali me, pojavilo mi se "quest completed"...valjd ću moć opet normalno pokušat.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2009., 09:12   #167
bluefluid
Premium
Moj komp
 
bluefluid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VG
Postovi: 1,758
Gdje bude taj vrc? U forestu ili u ruins? Presao sam taj dio i nisam nasao nikakav vrc...
bluefluid je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2009., 09:24   #168
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
U rusevinama di je wolverine city ga nađes u lower levels u jednoj velikoj prostoriji u malom bazenu...

Ne preoprucam da ulaziš kroz vrata koja se otvore prije nego si bar lvl 10 jer bi moglo bit spankanja...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2009., 10:29   #169
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Moze se proc i bez da se zahebava s tim vrcom,ima drugi prolaz,kojim sam ja prosao,trebam se prisjetit kad dodem tamo sa likom,trenutno sam na suprotnom kraju mape...
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2009., 10:32   #170
bluefluid
Premium
Moj komp
 
bluefluid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VG
Postovi: 1,758
Thnx. Ma ne planiram nigdje letit ovaj puta, odoh prvo kod magova po Wynn da me ima tko healat i resurectat pa tek onda dalje.
bluefluid je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2009., 13:06   #171
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Citiraj:
Autor bluefluid Pregled postova
Thnx. Ma ne planiram nigdje letit ovaj puta, odoh prvo kod magova po Wynn da me ima tko healat i resurectat pa tek onda dalje.
gdje je i tko je ta wynn?
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2009., 13:31   #172
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor VulcanRaven Pregled postova
gdje je i tko je ta wynn?
Stara čarobnjača. Pokupiš ju (ona zapravo odluči ići s tobom) nakon što riješiš Mage Tower i pridobiješ Circle of Mages na suradnju.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2009., 13:44   #173
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 905



pazi kaj pričaš jer ako se ona i morrigan posvađaju morat ćeš ju ubit


Wyn ti je spirit healer i ima korisne spellove tipe group heal, resurect i cleansing aura koja ti heala sve oko tebe i mice injuries (to je najaci spell spriti healera)

što se tiče te prostorije do koje dođeš sa vrčem, tamo otklučaš arcane warrior specializaciju ako se ne varam, a čuva ju neki duh mage (ima chain lightning !) i par shadeova.
-->
Citiraj:
Autor VulcanRaven Pregled postova
gdje je i tko je ta wynn?
P.s



pazi kaj pričaš jer ako se ona i morrigan posvađaju morat ćeš ju ubit


Wyn ti je spirit healer i ima korisne spellove tipe group heal, resurect i cleansing aura koja ti heala sve oko tebe i mice injuries (to je najaci spell spriti healera)

što se tiče te prostorije do koje dođeš sa vrčem, tamo otklučaš arcane warrior specializaciju ako se ne varam, a čuva ju neki duh mage (ima chain lightning !) i par shadeova.
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2009., 14:32   #174
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Ufff, kakav sam fail napravio :/

Sejvam igru, dođem do tradera i kupim neku specijalizaciju (Berseker - samo je to imao), i ne svidi mi se, loadam igru na mjesto prije nego sam kupio Tome od Bersekera a ono opet stoji kao da sam ga kupio, i novci potrošeni
Tak sam kupio i Berseker i Ranger , pa vratio i izgubio 30 golda
Fail!
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2009., 14:39   #175
bluefluid
Premium
Moj komp
 
bluefluid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VG
Postovi: 1,758
I life ward ima zena! A resurrect je naravno masovni mnogo korisno oboje... u biti sve njene magije su korisne. Jednio sto bi se moglo kod nje napravit jos je uloziti dva levela (ili knjige) da se dobije fire ili frost weapons. Ostalo sve super.

@hammer - pa berserker i nije tako los, koristio sam ga
bluefluid je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2009., 15:30   #176
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Citiraj:
Autor VulcanRaven Pregled postova
Moze se proc i bez da se zahebava s tim vrcom,ima drugi prolaz,kojim sam ja prosao,trebam se prisjetit kad dodem tamo sa likom,trenutno sam na suprotnom kraju mape...
Da kroz drugu stranu i sobu di je onaj arcane horror u kvadratima bi mogao bit prolaz ali ja nisam mogao to rjesit prejak je bio za mene poklao nas je sve, nije mi ostalo dosta potiona poslje zmaja, u medjuveremenu sam drugdje otisao pa cu se kasnije vratiti...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2009., 15:54   #177
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
Da kroz drugu stranu i sobu di je onaj arcane horror u kvadratima bi mogao bit prolaz ali ja nisam mogao to rjesit prejak je bio za mene poklao nas je sve, nije mi ostalo dosta potiona poslje zmaja, u medjuveremenu sam drugdje otisao pa cu se kasnije vratiti...
E taj arcane horor mi je bio najveći rofl u igri....10 puta sam gino ko zec tamo, cijela družina, nikak ga satrat...i onda, serem ti ne, ubih ga sam i to sa lukom. A ja dual wield warrior. Bacio sve kompanjone nazad da ne ulijeću, samo hilerica me hila a ja luk u ruke i sa 30 metara udri po njemu. Pao je nakon 10-tak strijela lol, ni do pola mi skino hp.
A ovako, uletit unutra i melee šora....ma nema šanse.
Tu sam baš zakrumpiro, pravo malo otkriće
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2009., 16:12   #178
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741



pazi kaj pričaš jer ako se ona i morrigan posvađaju morat ćeš ju ubit


Wyn ti je spirit healer i ima korisne spellove tipe group heal, resurect i cleansing aura koja ti heala sve oko tebe i mice injuries (to je najaci spell spriti healera)

što se tiče te prostorije do koje dođeš sa vrčem, tamo otklučaš arcane warrior specializaciju ako se ne varam, a čuva ju neki duh mage (ima chain lightning !) i par shadeova.

mislim da sam ju ubio,ako je to ona na ulazu u tower kad tek dodete tamo prvi put...

malo smo se zakacili pa samo se malo pobili pa su ona i one njezine mages malo mrtve...

dali je to ta,ne sjecam se imena onih koje satarem u igri...

sve te spelove mi ima i morrigan...
-->
Citiraj:
Autor Deathwish Pregled postova
P.s



pazi kaj pričaš jer ako se ona i morrigan posvađaju morat ćeš ju ubit


Wyn ti je spirit healer i ima korisne spellove tipe group heal, resurect i cleansing aura koja ti heala sve oko tebe i mice injuries (to je najaci spell spriti healera)

što se tiče te prostorije do koje dođeš sa vrčem, tamo otklučaš arcane warrior specializaciju ako se ne varam, a čuva ju neki duh mage (ima chain lightning !) i par shadeova.

mislim da sam ju ubio,ako je to ona na ulazu u tower kad tek dodete tamo prvi put...

malo smo se zakacili pa samo se malo pobili pa su ona i one njezine mages malo mrtve...

dali je to ta,ne sjecam se imena onih koje satarem u igri...

sve te spelove mi ima i morrigan...

Zadnje izmijenjeno od: VulcanRaven. 19.11.2009. u 16:25.
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2009., 16:47   #179
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 905
Citiraj:
Autor VulcanRaven Pregled postova
mislim da sam ju ubio,ako je to ona na ulazu u tower kad tek dodete tamo prvi put...

malo smo se zakacili pa samo se malo pobili pa su ona i one njezine mages malo mrtve...

dali je to ta,ne sjecam se imena onih koje satarem u igri...

sve te spelove mi ima i morrigan...
LOL, da to je ona, sijeda kosa i ne voli morrigan bash
pa ne baš, možeš ih imat s morrigan(ak otključaš sprit healer klasu), no ova ih ima odma, za razliku od morigan koja ima ice, mind blast i još neke kad ju dobiješ.

Meni je partija do kraja igre bila ja(dual wield rogue)
Sten sa greatswordom
Morrigan sa ice cone i blizzard
i Wyne koja heala u pozadini i resurecta me kad crknem
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2009., 17:45   #180
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
svida mi se tvoja taktika. Ja sam okorjeli warrior,tako da imam u timu naravno sebe warriora,Alistair,Morrigan I Leliana...

Morrigan i Leliana su uvijek iza mene i Alistaira,rokaju sa daljine.
Alistair rusi sa stitom protivnike,one koje moze,a ima macolu u ruci koja ima bonus penetration za heavy armore,ja imam dvije sjekire pune socketa i kad aktiviram Momentum padaju kao pokoseni.
Morrigan mi ima podeseno da automatski koristi heal i group heal,ovisno o situacijama i naravno Revival i Cleansing Aura... uopce ju ne koristim da lupa sa vatrom i munjama jer onda lupa i mene i Alistaira.
Leliana je cuda radi sa lukom i strijelom.Najdraze mi je Scattershot i Arrow of slaying. Tako mi obicno pocnu svi napadi sa daljine,a onda se zaletim sa warriorima.

Nije mi niti jednom poginuo Hero otkad sam kupio onaj prsten o kojem sam vec pisao,a samim time i ostali manje ginu.Zato ne zelim jos ic kod onog dragona da me ne zasilji.
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na