Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Overclocking > Memorije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.09.2004., 03:52   #31
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Koliko price za nista.

Otvori cpu-z i klikni na prozor MEMORY i postal screenshot ovdje.I dileme nema.Tamo pise i koji cip imas na modulima.
Pozdrav
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2004., 10:07   #32
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
Citiraj:
Originally posted by Phiv3
Freek mozda bi ti ovu glupost ljudi i povjerovali da nisi poznat po nevjerojatnim komponentama.
Samo ti imas muda puknut da ti barton2500(non mobile) radi na 1.35v na nekoj jebenoj frekvi preko 2ghz (ne sjecam se vise,maknuo si sig).
Sad ti opet i obicni samsung 333ddr radi na cas2 na 402mhz...pa taj ram nemoze vjerojatno ni na default taktu radit na cas2...a kamoli da potegne do 400mhz i jos na cas2...jebeno nevjerojatno.
Ako uzmemo u obzir da si jos imao nekih nevjerojatnih prica sa svojom dfi lanparty plocom,pa da ti je sig odjednom nestao zajedno s onim ludim bartonom,pa da se na screenshotu vidi da sad radi na 1,75 a ne na 1,35 kao nekad.....mislim da je ocito zasto svi,da budem blag,sumnjamo u tvoju iskrenost.
Mislim da imamo pravo na to?

Inace 206,24 zaokruzeno na onoj slici je mislim brzina sabirnice,sto ne znaci nuzno da i ram radi na istoj frekvi...njegova brzina moze biti niza zbog dukcijeg ratio-a od 1:1.

Pozdrav!
Kao prvo Isus me sinoć tako raspizdio da sam samo digao sve voltaže koje sam mogao , podigao frenkvu i startao komp. Ako ćeš gledat vidjet ćeš u donjek kutu da mi je temp, diode 71, a socketa 53c, tolko ste me bili raspizdili da nisam ni Volcanca koji je bio na 2500rpm, digao na više, temp. je u jednom trenuku došla na 82c.
A šta bi drugo držao na AMD nego 1:1
Sig sam maknuo zato jer je bilo "kao" prigovora da se forum usporio i da mi sig prevelik itd.. pa sa ga maknuo iz pristojnosti al ako baš hoćeš vratit ću ga samo zbog tebe.
A ti vjeruj šta god ti scre želi, mene boli neke stvar.
Freek je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.09.2004., 10:52   #33
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
Evo po neznam koji put, 199.7Mhz cas 2.0 eto danas još nije htjela povuć na 202 al oće bez brige.

Zadnje izmijenjeno od: Freek. 02.07.2006. u 17:12.
Freek je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2004., 10:59   #34
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,007
Što se tiče memorije bio sam kod Freeka i ta memorija nije normalna. Ide ko luda. Kad sam bio kod njega najviše kaj smo išli je bilo 210 FSB 1:1 i ide memorija bez beda.
A bogme sam vidio i da proc radi na voltažama o kojima Freek priča.

Malo je sve to čudno, al vidio sam svojim očima.
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2004., 12:02   #35
Mailman
Premium
 
Mailman's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,606
evo i moje....
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	samsung.png‎
Views:	200
Size:	13.8 kB
ID:	2180  
Mailman je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2004., 12:30   #36
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
a koliko dugo vam radi na tim postavkama memorija.
meni se sinoć sve sjebalo, nakon što je radila par sati.
meni po tome radi na 432mhz memorija, samo što neće radit igre onda... windowsi rade bez frke
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2004., 14:23   #37
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Freek ak si memoriju sam privremeno isprobao na 3.6V nisi trebao staviti to u sig jer ljudi logično zaključuju da ti onda memorija radi tak non-stop.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2004., 17:17   #38
Mailman
Premium
 
Mailman's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,606
Citiraj:
Originally posted by Gabre2
a koliko dugo vam radi na tim postavkama memorija.
meni se sinoć sve sjebalo, nakon što je radila par sati.
meni po tome radi na 432mhz memorija, samo što neće radit igre onda... windowsi rade bez frke
već jedno 5 mjeseci....prime 12h bez greške...nikad BSODa nisam vidio....
Mailman je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2004., 20:39   #39
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
Citiraj:
Originally posted by Gabre2
a koliko dugo vam radi na tim postavkama memorija.
meni se sinoć sve sjebalo, nakon što je radila par sati.
meni po tome radi na 432mhz memorija, samo što neće radit igre onda... windowsi rade bez frke
Stabilan je komp 100%, dekodiram, igram igrice itd...
S time da mi se memorija ne zagrijava previše. POšto je recimo ove Mhz ilatencije postigne sa 2.8V.
Freek je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2004., 20:41   #40
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
Citiraj:
Originally posted by rendula
Freek ak si memoriju sam privremeno isprobao na 3.6V nisi trebao staviti to u sig jer ljudi logično zaključuju da ti onda memorija radi tak non-stop.
Ovih par dana sam ju "jebački" mučio na tih 3.6V i ispitivao do kolko može i kolko se grije, vidiš sa siga više nema jer sam prestao sa tom voltažom.
Freek je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.09.2004., 21:14   #41
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
Freek, možda bi bilo pametno da počneš razmišljati o prodaji memorije.
Takve fluktuacije hoće-neće su obično predznak crkavanja meme. Možda nije ništa, ali better to be on the safe side. Isto je moguće da je i do napajanja, ne znam.
Što se tiče tvojih rezultata, ako killer tako kaže, vjerujem da je to tako. Vrlo vjerojatno si potrefio neki primjerak koji je rebrandan kao 333 iako ide na 400 bez bada. Ne bi bilo prvi put, znam da na nekim serijama Samsung (pravih Samsunga) memorija to bio slučaj.
Što se tiče zbrke sa Infineon/Samsung memorijama, znam da su ih u VeCeMulju i(li) HGŠrotu prodavali kao "brand name : Infineon, Samsung..." tako da nije ništa čudno. Kupio si brand memoriju, dobio si onu koja je bila na skladištu. Pogledaj još jednom račun, jel negdje piše "brand memorija"?
Da se razumijemo još jednu stvar, staviti 3.6V na memoriju smatram glupošću, jer nisi iscjedio nikakvu stabilnu/upotrebljivu frekvu, a izložio si memoriju velikoj mogućnosti oštećenja (za koje nisam siguran da nije nastupilo). Odvrti Prime 8-12 sati i onda reci koliko mema ide. Drži se 2.8, 2.9V (s obzirom da imaš hladnjake na memi) i budi sretan što rade 18%-20% iznad specifikacija.
Sky je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2004., 21:20   #42
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
Ma te fluktacije su ziher zbog napajanja pošto voltaže tako variraju na svim trošilima, pa tako i na memoriji,recimo ja stavim 1.8V na procu on daje 1.74V. E da nema ni onaj četri pinski priključak za ploču koji stabilizira 12+ rail. Nije memorija na "kraju" pošto je takava od početka a imam je preko pola godine. Slažem se da je 3.6V glupo stavit na memoriju al čisto onako sam išao gledat ječ kolko može, a zapravo može potegnut 10-15Mhz više nego sa 2.8V kolko je sad. Vjerovatno ću je držat na
2.9-3.0V. Prime i sve ostalo je bilo odvćeno i sistem je stabilan pošto se igram i radim na njemu po cijeli dan.
Freek je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2004., 21:27   #43
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
alo Sky

daj kolega doleti do mene, da vidiš što se dešava s ovom mojom memorijom.
nakon rušenja sistema je više nisam dirao, možda bi ti bio pametniji što se latencija tiče.
možda je sad opet stavim na 200mhz, i 2.5 3 3 7. Ili neke druge latencije, koje su najbolje-najstabilnije?
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2004., 21:42   #44
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
@ Gabre2 : Ok, čujemo se ujutro, mrtav sam od FITa.

@ Freek : Da, zaboravio sam totalno na to tvoje napajanje bez 12V priključka. A niš, mijenjaj napajanje. I nemoj to više radit memoriji, ok? Imaš fakat dobar primjerak, ne bi bilo dobro da ju skuriš zato jer si htio vidjeti dokle ide. A nema ni smisla klokat ako to nećeš koristiti, jel tako? Ali opet, ako te to hiće, Bože moj...
Zapravo kad bolje razmislim, vjerojatno ploča undervolta memoriju. Možda da imaš upiknut 12V rail na matičnu, memorija bi ti bila na vječnim lovištima, tko zna?
Za Prime sam mislio na 3.6V, ne na 2.9-3.0V. Kažem, nema smisla stavljati neš u sig što ne radi cijelo vrijeme stabilno.
Sky je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2004., 21:51   #45
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
aj javi se ujutro, pa moš doletit do mene, sam sam u stanu, pa ti i kavu skuvam!
da napraviš pauzu od fita i ja od maloprodajnog!

vidimo se!

Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2004., 21:51   #46
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
@Sky: pa Prime se odnosio na obadvije voltaže memorije.
@Gabre: probaj s tim latencijama. za svaki slučaj pogledaj kolko ti je napon na memoriji pošto je Samsung i ako ti nije baš prevruće u kućištu možeš stavit 2.7-2.8V.
Al memorija nekad zna tražit više volti, recimo ja i "Killer" smo potegli sa 2.8V 210FSB a sa cas 2.5, a danas više neće s tom voltažom na taj FSB , traži sve više i više.
Kad mi je cijeli komp na "default" onda je proc na 1.3V a memorija na 2.5V.
Freek je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2004., 21:56   #47
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Originally posted by Freek
@Sky: pa Prime se odnosio na obadvije voltaže memorije.
@Gabre: probaj s tim latencijama. za svaki slučaj pogledaj kolko ti je napon na memoriji pošto je Samsung i ako ti nije baš prevruće u kućištu možeš stavit 2.7-2.8V.
Al memorija nekad zna tražit više volti, recimo ja i "Killer" smo potegli sa 2.8V 210FSB a sa cas 2.5, a danas više neće s tom voltažom na taj FSB , traži sve više i više.
Kad mi je cijeli komp na "default" onda je proc na 1.3V a memorija na 2.5V.

memorija mi je uvijek na default, zato što se ne usudim dirat voltaže. imam jedan vent koji puše direktno na memoriju, grijanje nije problem.

ja ne mogu stavit manje od 1.4V za proc, sad sam ga stavio na 1.5V i radi normalno (11*166)
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2004., 22:04   #48
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
Citiraj:
Originally posted by Gabre2
memorija mi je uvijek na default, zato što se ne usudim dirat voltaže. imam jedan vent koji puše direktno na memoriju, grijanje nije problem.

ja ne mogu stavit manje od 1.4V za proc, sad sam ga stavio na 1.5V i radi normalno (11*166)
2.7V možeš komotno stavit memoriji, i neće joj bit ništa da nemaš nikakav vent, al mislim da ti je 2.7V čad na Default-u.
Freek je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2004., 22:35   #49
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Originally posted by Freek
2.7V možeš komotno stavit memoriji, i neće joj bit ništa da nemaš nikakav vent, al mislim da ti je 2.7V čad na Default-u.
čad, jel misliš "čak na defaultu?
nije default mi je 2.6V

da stavim 2.7V i na 200mhz i 2.5 3 3 7?
anybody else
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2004., 23:05   #50
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
Citiraj:
Originally posted by Gabre2
čad, jel misliš "čak na defaultu?
nije default mi je 2.6V

da stavim 2.7V i na 200mhz i 2.5 3 3 7?
anybody else
2.7V ti nije ništa, svaka memorija to može bez ikakvih problema i bez nekog "velikog" zagrijavanja. MOžeš i na 2.8V pošto imaš vent na memoriji.
Freek je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2004., 23:19   #51
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
probat ću ujutro, sad nemam koncentracije za ništa
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2004., 23:22   #52
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
svaka cast freek imas super hardveraj iako neide na onoliko koliko si bio prvo rekao. ali eto imas srece sa hardwerajom nemoj skuriti nes....
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2004., 23:29   #53
vudu2
Premium
Moj komp
 
vudu2's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,058
Ma Freek ima sreće koliko i ja nesreće.
Npr
Kupujem Abit nf7-s i tek me 4 proradi
A asus asn8x, msi cdrw, napa mp3 player, duron spitfire su mi crkli nedugo nakon isteka garancije.
A od crknutih djelova: 1wd hdd, 1 quantum hdd, xx btc cdromova, nekoliko napajanja (doduše sve codegen ms i sl). , 64 mb rama, još neznam za radeona 7000.
vudu2 je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2004., 23:30   #54
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Citiraj:
Originally posted by Freek
Kao prvo Isus me sinoć tako raspizdio da sam samo digao sve voltaže koje sam mogao , podigao frenkvu i startao komp. Ako ćeš gledat vidjet ćeš u donjek kutu da mi je temp, diode 71, a socketa 53c, tolko ste me bili raspizdili da nisam ni Volcanca koji je bio na 2500rpm, digao na više, temp. je u jednom trenuku došla na 82c.
A šta bi drugo držao na AMD nego 1:1
Sig sam maknuo zato jer je bilo "kao" prigovora da se forum usporio i da mi sig prevelik itd.. pa sa ga maknuo iz pristojnosti al ako baš hoćeš vratit ću ga samo zbog tebe.
A ti vjeruj šta god ti scre želi, mene boli neke stvar.
Dečec moj, bilo je vrijeme da se urazumiš jer posvuda čitat tvoje provale nakon nekog vremena postane dosadno ( zatvoreni sustav hlađenja s tekućim dušikom...LOL)
Kaj se siga tiče po meni ga možeš ostavit jer nije to nejka animacija koja uspori cijelu stranicu.

mojih 2 lipe
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2004., 23:32   #55
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
Citiraj:
Originally posted by Isus
Dečec moj, bilo je vrijeme da se urazumiš jer posvuda čitat tvoje provale nakon nekog vremena postane dosadno ( zatvoreni sustav hlađenja s tekućim dušikom...LOL)
Kaj se siga tiče po meni ga možeš ostavit jer nije to nejka animacija koja uspori cijelu stranicu.

mojih 2 lipe
di je pisalo zatvoreni sustav???:confused: :confused:
ja da se urazumim, pokazao sam jedno 30 sreenshotova na ovom forumu kako radi moja memorija i proc i svi su bili većinom zbog tebe, i svaki put su pakazali da si u krivu, al nema veze ti ga smo sereš i sereš i sereš , više mi je fakat dojadilo se zajebavat s tobom.
Freek je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2004., 23:33   #56
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
Citiraj:
Originally posted by Codiac-
svaka cast freek imas super hardveraj iako neide na onoliko koliko si bio prvo rekao. ali eto imas srece sa hardwerajom nemoj skuriti nes....
dobro rekao sam csa 2.0 202 al eto potegnuo sam 199.7Mhz cas 2.0
Freek je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2004., 23:51   #57
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Citiraj:
Originally posted by Freek
di je pisalo zatvoreni sustav???:confused: :confused:
ja da se urazumim, pokazao sam jedno 30 sreenshotova na ovom forumu kako radi moja memorija i proc i svi su bili većinom zbog tebe, i svaki put su pakazali da si u krivu, al nema veze ti ga smo sereš i sereš i sereš , više mi je fakat dojadilo se zajebavat s tobom.
Dečec bum ti vuha stegnul kad te vidim, nauči malo osnoven kemije pa onda seri..: wtf : a pročitaj si post koji ti je phiv3 poslao pa si razmisli. Ak je tvoj Infeienon tak genijalan onda nitko nebi kupovao Corsiar i druge OC memorije kad to može infineon koji je poznat kao NE OVERCLOCKERSKA memorija.


BTW. evo link di si se pravio pametan a pokazao da kenjaš u nedogled.

http://www.forum.hr/showthread.php?s...94#post2093594

komentar : roller :
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2004., 00:05   #58
vudu2
Premium
Moj komp
 
vudu2's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,058
Citiraj:
Originally posted by Isus
Dečec bum ti vuha stegnul kad te vidim, nauči malo osnoven kemije pa onda seri..: wtf : a pročitaj si post koji ti je phiv3 poslao pa si razmisli. Ak je tvoj Infeienon tak genijalan onda nitko nebi kupovao Corsiar i druge OC memorije kad to može infineon koji je poznat kao NE OVERCLOCKERSKA memorija.


BTW. evo link di si se pravio pametan a pokazao da kenjaš u nedogled.

http://www.forum.hr/showthread.php?s...94#post2093594

komentar : roller :
Pa šta nije infineon od pinsle išao na 222 postavke sa defaultnom voltažom ??
vudu2 je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2004., 00:10   #59
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
al ziher ne 333MHZ i to na CL2.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2004., 00:16   #60
vudu2
Premium
Moj komp
 
vudu2's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,058
A sad..khm
Mislim da na grafama je infineon memorija teški šit (za overclockere, ovako ne jer se ne grije puno)
A za sistemsku memoriju...pa čini se dobra. Ja sam od kada znam za sebe uvijek bio na twinmosu ali sad me ovo malo kopka. A dobro bi došlo 2x512.
vudu2 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na