Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.05.2010., 11:17   #3301
Bukva
Pokemon prve generacije
Moj komp
 
Bukva's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 109
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
ime, prezime, adresa i uslikana/skenirana osobna. onaj tko nema osobne fuck off, idi se igrati u pijesku ili stajaznam, neka angazira roditelje........

i definitivno uvesti neku clanarinu. mislim da 5 (pet) kuna nije nikome problem, bio kupac ili prodavac. i imas sta ja znam, 5 tema za otvoriti, i bumpati ih 5 puta. za 10 kuna imas 10 tema, isto 5 bumpova, i to je to.
Ovo mi se čak i najviše za sada sviđa. S time recimo da se ograniči i broj mogućih stvari koje se mogu prodati (nešto kao formular za moj komp). 2 - 3 HDDa možeš stvarno prodavati, ali, budimo realni, 50...
__________________
Mogu patchat sve osim korisničke gluposti.
Bukva je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 11:20   #3302
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Jel ima tko kakav host da digne neki SMF i tržnjak
Imam ja hosting kakav god treba, ali osobno nemam vremena se s tim zayebavat

lako složim: pce.css-skill.com

Ali, osobno se protivim prebacivanjem trgovanja na drugi forum, web.

Citiraj:
Autor domis Pregled postova
@burko
bili su slični prijedlozi u vezi članarine/donacije, ali svi redom odbijeni
S razlogom. HR zakoni su shebani
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.05.2010., 11:20   #3303
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor centaur Pregled postova
Dobra ideja nek se uvede članarina za tržnicu, 3 mjeseca, 6 mjeseci, 9 mjeseci i 12 mjeseci.
mjesec po mjesec, odmah sest mjeseci (ne znam, 50 kuna tj 10 kuna popusta i dobijes mjesecno 12 tema), i na godinu dana 100 kuna (15 tema mjesecno npr). time bi automatski znao tko je koliko uplatio, a i tome nekome nece biti problem 100 kuna godisnje ako ima potrebu za 10-15 tema mjescno u trznici.

ovo za podatke ne znam zasto je problem, meni je smijesno kad na njuskalu traze osobne podatke. ja bi prvi dao, ne znam u cemu je problem osim sto onda PCE kao takav mora odgovarati za njihovu privatnost i cuvati ih kao oci u glavi. ali onda tko ne da podatke ili je skeptican (kao ja prema njuskalu), ili ima nekog drugog razloga zasto neda podatke (strah od prijave i slicno).
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 11:21   #3304
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor centaur Pregled postova
Ajde ljudi pa nije tragedija, oni koji su varali naći će i drugi način za varanje " Njuškala razna" npr, a mi koji smo pošteni, mi ni ne moramo prodavati.
lakše zavaljat na njuškalu/njuzima nego vamo, vamo sam bar znao s kim poslujem i nije mi bio problem platiti u naprijed neku veću cifru. Ovako, na ostalim servisima, nebi baš rekao...

Šteta
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 11:21   #3305
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Bukva Pregled postova
Ovo mi se čak i najviše za sada sviđa. S time recimo da se ograniči i broj mogućih stvari koje se mogu prodati (nešto kao formular za moj komp). 2 - 3 HDDa možeš stvarno prodavati, ali, budimo realni, 50...
Meni se ovo ne sviđa, ne želim da svaka budala zna gdje živim, kako izgledam itd... Ipak, to vidi whole world, radije dam nekom kad se nađem s njim, adminu, itd... nego da svi vide moje podatke.
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 11:22   #3306
DomagojX
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb/Sesvete
Postovi: 1,307
eto došao je i taj dan, isti takav slučaj je bio na cafe mobil forumu prije cca 2 godine i tržnice više nema...
DomagojX je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 11:22   #3307
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
Imam ja hosting kakav god treba, ali osobno nemam vremena se s tim zayebavat

lako složim: pce.css-skill.com

Ali, osobno se protivim prebacivanjem trgovanja na drugi forum, web.



S razlogom. HR zakoni su shebani
Izostavite PCE imenom ili bilo kako iz ovih kombinacija. PCE je registrirana firma i ime NE MOŽE koristiti svatko kome padne na pamet.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 11:24   #3308
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,798
Citiraj:
Autor DomagojX Pregled postova
eto došao je i taj dan, isti takav slučaj je bio na cafe mobil forumu prije cca 2 godine i tržnice više nema...
I svi smo svejedno sretni i zadovoljni, a višak moderatora iz tržnice kvalitetnije održava ostatak foruma. To sam ujedno htio predložiti adminima na pce - rasporedite moderatore i održavajte nam forum zdravi(ji)m
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 11:24   #3309
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
ma treba se to drugacije da bude posebna registracija na trznicu sa osobnim podacima koji ce vidjet samo moderator i to je to i ljudi nece vise varat btw kako ljudi kupuju preko oglasnika isto tako i ovdje ako iole imas pameti zastitit ces se od prevaranata na neki nacin jbg to je rizik koji svatko tko kupuje i prodaje mora znat.
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 11:24   #3310
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Jedini pravi uvjeti:

dobar trgovac && stari član

broj postova nema baš neku ulogu, i da tržnica treba biti isključiva privelegija starijih i poštenih članova (velikim cijelinama se ne upravlja demokracijom nego diktaurom, kome smeta f_oof)
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.05.2010., 11:26   #3311
blackened
Premium
Moj komp