Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.08.2015., 16:04   #9601
spaceman
Registered User
Moj komp
 
spaceman's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Našice
Postovi: 317
Jedan jučer, jedan danas ace sa Dickerom, evo današnji:
replay
Definitivno najbolji premium tenk koji sam osvojio, zadnje sam pokupio T28 HTC ali nije ni blizu ovome...
spaceman je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2015., 16:48   #9602
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Može replay te bitke?
Ne radim replay-eve već dugo, jbg, da imam okačio bih već ranije.
Prije sam to radio više iz razloga da mogu prijaviti kojekave push-ere, block-ere i sl., no odavno mi je jasno da od toga slabe koristi putem supporta, a ja gubim vrijeme i živce na prijepisku sa WG-om. Ako imam replay, poslati ću ga, a onda se grizem šta sam glup i gubim vrijeme na uzaludne stvari. Isključen replay, next battle, i stvar riješena, ako me razumiješ
Nije ni to prvi put da me slično "srede", no prvi je put da sam odlučio ispitati stvar iz prve ruke zato onakav "žućniji" post jer nisam vjerovao da je moguć efikasan aimbot, ali jeste.
  Reply With Quote
Staro 29.08.2015., 16:55   #9603
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
A koje cudjenje na aimbota. Disperzija je jedna stvar, to je server side. Al da ti gadjas u weakpoint automatski sa leadom mete jer tenk ide 45km/h na 500m + putanja shella + brzina shella i sve ti to aimbot racuna. Tako nabijaju statse. Da ne govorimo o laser pointeru + last location + sve artie shadow modove. Sta si veci tier tenka to sve vise nebuloza.

Ima ih milion na youtubeu sta pokazuju kako to radi, da ti se odma zgadi igra. Jedan od razloga sta me WoT pustio je taj warpack, vidis toliko sranja.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2015., 17:04   #9604
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor rodney Pregled postova
Mladež i droge. Kaže ja ne koristim aim bot nego auto aim mod.
Bravo. Znas cemu sluzi autoaim?
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2015., 17:34   #9605
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Problem je sta warpack ima oba.

Imas sistem da automatski nisani tenka u weakpointe i leada metu. Al ti trebas kliknit fire.
A imas i mod da automatski puca na odredjene tenkove ko scoute, kao early game scout neut.

Sad ovisi kako je tko namjestio te modove, al oboje je pristuno.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2015., 17:38   #9606
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova
Ne radim replay-eve već dugo, jbg, da imam okačio bih već ranije.
Prije sam to radio više iz razloga da mogu prijaviti kojekave push-ere, block-ere i sl., no odavno mi je jasno da od toga slabe koristi putem supporta, a ja gubim vrijeme i živce na prijepisku sa WG-om. Ako imam replay, poslati ću ga, a onda se grizem šta sam glup i gubim vrijeme na uzaludne stvari. Isključen replay, next battle, i stvar riješena, ako me razumiješ
Nije ni to prvi put da me slično "srede", no prvi je put da sam odlučio ispitati stvar iz prve ruke zato onakav "žućniji" post jer nisam vjerovao da je moguć efikasan aimbot, ali jeste.
Fascinantno. FAME skupi tisuće reporta, i tisuće hate postova svaki tjedan, a nitko nikad nije dao replay u kojem se to cheatanje vidi.
  Reply With Quote
Staro 29.08.2015., 20:04   #9607
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Prijavljivljivali smo vise puta za neke igrace,ali nikom nista.
Ima od toga i godina dana.

Bio je tu i jedan poznati comnander jednog cuvenog klana pa opet nista.
Hawker je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2015., 20:30   #9608
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Fascinantno. FAME skupi tisuće reporta, i tisuće hate postova svaki tjedan, a nitko nikad nije dao replay u kojem se to cheatanje vidi.
Fascinantno je to da tebi uopće treba replay iz bilo kojega razloga osim da me pokušaš navući u bespotrebno prepucavanje.
Lijepo sam ti objasnio, vjeruj, ne vjeruj, tvoja stvar ne zanima me ni 5%, obratio sam ti se sa odg. samo zato jer si postavio pitanje, O.K.?

Btw, hebeš FAME, oni su samo bili okidač da pozornije pogledam tko je tu lud, nebitno je tko je bio, na kraju krajeva, taj dan FAME, za par mečeva netko peti...posve nebitno.
U konačnici to je jedan kvaran član (imo), i klan kao takav nema veze sa ovime.

Ono što je bitno jeste činjenica da hack radi, u opticaju je već nekakva peta-šesta generacija (toliko o tome) i nije besplatan već se naplaćuje korištenje.
'Ajmo malo logiku uključiti: da stvar ne šljaka, jel' bi ga tko platio i jel' bi demo bio dostupan prije kupovine, kao što sam ga ja dobio na mail?
Ma daj, nemoj me...
Uostalom, imaš još par komentara ljudi koji su sličnu stvar probali, a što se varalica tiče o njima može posvjedočiti svatko tko ima par kila bitaka, oči i zdravu pamet.
Netko je gore spomenuo i you tube, eto, pa neka gleda onaj koga detalji zanimaju, skidajte i testirajte šta vas volja, uspoređujte situacije sa servera, donosite vlastite zaključke.
Ja thread više neću zatrpavati sa ovime, svi komentari nadalje idu na "ignore", za opće dobro
  Reply With Quote
Staro 29.08.2015., 21:43   #9609
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Fascinantno. Vrlo hrabre tvrdnje, much emotions, a od dokaza ni D.
Replay ili lažeš.
  Reply With Quote
Staro 29.08.2015., 22:03   #9610
darkydark
N0teb00k n00b
Moj komp
 
darkydark's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb/Koprivnica
Postovi: 2,087
Postoji warpack i napredan je, netreba se zavaravati.

Isto ko i botovi u wowu koji sami levelaju i rjesavaju queatove. Bot rotacije za raidove koje eliminiraju tvoj error na patchwerk fightovima. Pa teleport herb i ore farm botovi... Bg botovi, arena botovi, instance botovi... Blizzard je cuda pokusavao pa su ih opet zaobisli :-) Dok wargaming nema ni upola volje i zelje da tome stane na kraj.

Meni je kaj se wota tice nevjerojatno da je tak dugo trebalo da se krene pricat o tome :-)
__________________

i7 9850H, 64GB, 17.3” FHD, RTX Quadro 3000
512GB PM981a, 2x 1TB A2000
W10 Pro


i5 8500T, H310I-IM-B, 32GB, 10GbE X-3
1x 150GB Intel S3520, 3x2TB Crucial MX500, 4x12TB Toshiba MG07ACA12TE
Truenas Scale
File Share, Plex, Jellyfin, Nextcloud, qBittorrent
darkydark je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2015., 22:10   #9611
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Citiraj:
Autor darkydark Pregled postova
Postoji warpack i napredan je, netreba se zavaravati.

Isto ko i botovi u wowu koji sami levelaju i rjesavaju queatove. Bot rotacije za raidove koje eliminiraju tvoj error na patchwerk fightovima. Pa teleport herb i ore farm botovi... Bg botovi, arena botovi, instance botovi... Blizzard je cuda pokusavao pa su ih opet zaobisli :-) Dok wargaming nema ni upola volje i zelje da tome stane na kraj.

Meni je kaj se wota tice nevjerojatno da je tak dugo trebalo da se krene pricat o tome :-)
Ma prica se o tome dugo,vise od dvije godine.

Zna se kako radi.
Hawker je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2015., 22:26   #9612
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2015., 23:05   #9613
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
I što s tim videom?

Ako pozorno sve pogledaš vidi se da nema aimbota. Dosta puta je promašio, dosta puta uopće nije ni ciljao u najslabije mjesto, a na 13:25 npr. puca T25/2 ravno u mantlet, jedino mjesto gdje taj tenk ima oklop. Ako je to aimbot poserem se na njega. Nišan mu kasni i skače zato što ima uključen server side reticle, a ping mu je užasan, 120-130ms sa spikeovima do 160. Iz istog razloga čovjek cilja dosta ispred tenka u pokretu, da kompenzira server lag i ping.

Ako tu itko koristi cheatove, to je onda taj lik koji je postavio video. U odgovoru na taj video npr. koristi mod koji mu pokazuje gdje koji player gleda.
  Reply With Quote
Staro 30.08.2015., 00:19   #9614
Gumby
Premium
Moj komp
 
Gumby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 499
Citiraj:
Autor Tomfi Pregled postova
Koliko puta mi se samo dogodilo da me pogode kod brzine veće od 60Kmh i to bočno (teški tenkovi čak i lovci)
Ovo ti ne pije vodu. Ja ne koristim NIŠTA od modova, a zna mi se dogoditi da snajpam nekog tko se sjurio s nekakvog brda i nasumce uzmem preticanje, čisto iz zahebancije, i pogodim ga. Tako da takvi primjeri nisu relevantni.

Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova
Ne radim replay-eve već dugo, jbg, da imam okačio bih već ranije.
Prije sam to radio više iz razloga da mogu prijaviti kojekave push-ere, block-ere i sl., no odavno mi je jasno da od toga slabe koristi putem supporta, a ja gubim vrijeme i živce na prijepisku sa WG-om. Ako imam replay, poslati ću ga, a onda se grizem šta sam glup i gubim vrijeme na uzaludne stvari. Isključen replay, next battle, i stvar riješena, ako me razumiješ
Nije ni to prvi put da me slično "srede", no prvi je put da sam odlučio ispitati stvar iz prve ruke zato onakav "žućniji" post jer nisam vjerovao da je moguć efikasan aimbot, ali jeste.
A tebe molim da snimiš meč gdje je tebi aktiviran aimbot i da to staviš ovamo. Na taj način ćeš mi podići kvalitetu života jer ako to vidim vjerojatno ću prestati trošiti i vrijeme, a tu i tamo i lovu na ovu igru. Ionako ima puno odličnih igara, pa i singleplayer igara koje ne dolaze na red zbog WoT-a.

Hvala!
__________________
Doctor!!!...
Doctor!!!...
MY BRAIN HURTS...
Gumby je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2015., 00:29   #9615
istarenki
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Karlovac
Postovi: 10
Slušajuci vas išao isprobati aim bot, nice, stvarno radi. Sa WT 4 killa preko cijele mape da sam samo oznacio kojeg da gađa, nisam ni shift stiskao. Na autoreloaderim jos bolja prica, parkiran u grmlju sa o cekam da netko spota oznacis i peri misko. I to sam primitivnim free aim botom. Sada su mi neke stvari jasnije
istarenki je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2015., 00:33   #9616
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Video?
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2015., 09:06   #9617
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
I što s tim videom?

Ako pozorno sve pogledaš vidi se da nema aimbota. Dosta puta je promašio, dosta puta uopće nije ni ciljao u najslabije mjesto, a na 13:25 npr. puca T25/2 ravno u mantlet, jedino mjesto gdje taj tenk ima oklop. Ako je to aimbot poserem se na njega. Nišan mu kasni i skače zato što ima uključen server side reticle, a ping mu je užasan, 120-130ms sa spikeovima do 160. Iz istog razloga čovjek cilja dosta ispred tenka u pokretu, da kompenzira server lag i ping.

Ako tu itko koristi cheatove, to je onda taj lik koji je postavio video. U odgovoru na taj video npr. koristi mod koji mu pokazuje gdje koji player gleda.
Ma samo san okacio, ni meni ne izgleda kao aim bot.

Uostalom nabroja san zasto mi aimbot ne drzi vodu, da je kao u codu da gadja di ciljas (nema RNG distribucije) i da je instatno metak kod mete ima bi smisla. Ovako bas i nema.

I nesto me zanima, da li npr kad gajas E100 cilja u onu crtu gori (ociti weakspot) ili ide u malo tvrdju donju? Kako bira weak spotove?
Citiraj:
Autor istarenki Pregled postova
Slušajuci vas išao isprobati aim bot, nice, stvarno radi. Sa WT 4 killa preko cijele mape da sam samo oznacio kojeg da gađa, nisam ni shift stiskao. Na autoreloaderim jos bolja prica, parkiran u grmlju sa o cekam da netko spota oznacis i peri misko. I to sam primitivnim free aim botom. Sada su mi neke stvari jasnije
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Video?
Ili bar replay. Mozete snimiti par borbi pa da vidimo.

Mene je samo jednom pogodio O263 dok san bio ne spotan u E50 u ne tipicnoj lokaciji. Ostali 2-3, i ja se skrivan i lik me pogodi. Nema teorije da me moga vidit, 6th nije aktiviran nista. E sad, da li ima nekakav mod, ili puka srica, ja mislin da je ovo drugo. Tj virujem da je ovo drugo. (PLAVI igrac btw)
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2015., 09:33   #9618
istarenki
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Karlovac
Postovi: 10
Posto ne radim replayeve evo nevjernim Tomama. Res_mod zipajte te ovdje http://goxwot.blogspot.com/2015/07/9...sae-v-175.html skinite simple aim bot . Sa desnom tipkom se oznacuje koga gadati a na num tabu sa 2 5 8 se mijenja track, centar turret. Pa probajte.

Zadnje izmijenjeno od: istarenki. 30.08.2015. u 14:58.
istarenki je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2015., 13:05   #9619
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Ja ne znam otkad vi igrate WoT pa se cudite Warpacku ko pura dreku.

Stvar je stara i poznata odavno.

vecina ljudi iz jacih klanova je upoznata s time.
Hawker je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2015., 13:12   #9620
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Nitko?
Fino.
Ja ću onda.
To je onaj isti prastari acc, sada se sin zayebava na njemu sa premiumima koje nije vozio, ali jasno bez aimbota.
Pošto sam obrisao svoj primjerak od jučer, skinuo sam sada ovaj koji je stavio istarenki, vrlo su slični, sa tim da je onaj moj od jučer imao automatsko traženje weak spotova, ovaj ima manualno, što je možda i bolje, jer meni se znalo dogoditi da ciljnik krene skakutati kao ping-pong (ne može se odlučiti koji weakspot da gađa, pretpostavljam).

Ping izgleda igra ogromnu ulogu, što mi i ima smisla, RNG ostaje tako da ako su uvjeti loši (mreža, tj. internet), posada sa cca 50-ak% bazičnoga skill-a (kao što je moja u ovome replay-u), bez ikakvih dodataka, golda, bla-bla, rezultat možda i ne bude neki, no u seriji gledano, benefit je i više nego očit.
A sada uzmite nekakav npr. leopard sa 5.-6.skill-om, namirnicama, opremom, gold ammo... i igrača koji se znade postaviti na mapi...kao npr. neki iz FAME-a


Vanilla+aimbot sa gornjega posta replay u linku ispod:
>>LINK<<

A evo i žrtvenoga jarca



Skrećem pozornost da sam za jedan promašaj i sam kriv jer sam greškom htio prebaciti na turret (numpad8) a stisnuo sam numpad9 a to isključi aimbot
Prvo je na početku partije bio presetiran na centar (otvorena mapa pa zato) kada su dolazili bliže htio sam pokazati kako locka turret uz par pretjecanja.
Eto, taktika me nije zanimala, samo da zumiram čim jasnije da se vidi kako u praksi radi, izginuo sam junački (ehmm!), ali sam uspio ispaliti 10 (mislim) komada, dovoljno da se vidi kako stvar šljaka, imo.

I još nešto: kod onoga Drift-ovoga videa sa aimbot-om uzeti u obzir da je napravljen 2013.g. uz, kako je primjećeno, gadan ping...
Toliko od mene.


Zadnje izmijenjeno od: windfucker. 30.08.2015. u 14:11.
  Reply With Quote
Staro 30.08.2015., 14:06   #9621
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
sry, dupli post


EDIT: evo da ne propadne bez veze prostor
Može aimbot i sam pucati, tj. sam procijeniti kada opaliti, na tebi je samo da lockaš, ako hoćeš tako.
To mi se čini pogodno za (recimo) PzIc i slična "rafalna" vozila, jer samo lockaš (prima i lock sa klikom samo u blizini neprijateljskoga vozila, kao u WoT-u ranije za auto-aim, sada se mora baš na vozilo kliknuti), dakle strojnica ili autoloader, skoncentriraš se na preciznu vožnju i pravovremeni ulet, ostalo "automacki pilot" odrađuje sam...zgodno, zar ne?

E, ima tko warpack da posudi na test?

Zadnje izmijenjeno od: windfucker. 30.08.2015. u 16:28.
  Reply With Quote
Staro 30.08.2015., 15:53   #9622
Gumby
Premium
Moj komp
 
Gumby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 499
__________________
Doctor!!!...
Doctor!!!...
MY BRAIN HURTS...
Gumby je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2015., 17:45   #9623
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Sad san dobio u chatu opomenu da san golder aimbot user. Naravno maskar napravio s M130 i HEATom.

Nisan koristio aimbot da se razumimo. Opalio ga u hatch jednom.
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2015., 19:15   #9624
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Ufff,nisam igro 3 mj ovo...aimbot ovo ono...kaj se igra u COD pretvara?
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2015., 19:17   #9625
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
nisan se ni ja logira jedno 2 miseca
previse botova,previse chitova
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2015., 21:38   #9626
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Sad na stranu sta san toxican pa govorin da su sve botovi, ali mene zanima kako se ovi ljudi ponasaju u prometu ako ovako igraju. Ne mogu biti svjesni 2 strane, pa lik puca na mene a kraljevi stoje. Situational awareness 0.

Dan te jeba.
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2015., 22:45   #9627
spaceman
Registered User
Moj komp
 
spaceman's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Našice
Postovi: 317
Evo jedna bez aimbota, warpacka i sličnih sranja, samo gas i sreća, prvi ace sa T49...
spaceman je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2015., 23:15   #9628
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Autor Hawker Pregled postova
Ja ne znam otkad vi igrate WoT pa se cudite Warpacku ko pura dreku.

Stvar je stara i poznata odavno.

vecina ljudi iz jacih klanova je upoznata s time.
Ja prvi put čuo za warpack prije 2-3 mjeseca i to na forumu...a recimo da sam u top klanu... pogledao na yt to,bezveze...
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2015., 23:26   #9629
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2015., 14:29   #9630
dejanbinladen
konjpjukter
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 934
Citiraj:
Autor dejanbinladen Pregled postova

eo i 4109 spotanog sa mediumom

http://wotreplays.com/site/2120263#f...usi_kite-t54e1
dejanbinladen je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na