Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.04.2018., 16:43   #511
thunderbird
Premijum AMDebil
Moj komp
 
thunderbird's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: jastrebarsko
Postovi: 1,142
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Da. Bolje je uzet 80kn mj za osigurarnje mobitela nego dopunsko zdrastveno... (ne ti osobno, ali već mi pada na pamet netko iz moje okoline).

80 kn mj... HZZO za faking mobitel.

Još nek izmisle vrtić za 300 kn mj za mobitele i to je to



Sent from Mobara
Lako za vrtić, nego starački dom za mobitele kada im istekne jamstvo za 99,99 kn mjesečno

Ali da, kamo to sve ide... tarife sve gore i gore, pa izmišljtona sa otplatom mobitela uz mjesečnu tarifu, pa sad to... Pitam se što je iduće
__________________
X
thunderbird je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2018., 16:55   #512
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Iduće je mala stanica za vađenje krvi. Svaki mjesec jedan decilitar i to je to.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2018., 17:03   #513
thunderbird
Premijum AMDebil
Moj komp
 
thunderbird's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: jastrebarsko
Postovi: 1,142
I to si još s mobitelom izvadiš krv, pa možeš raći da ti mob pije krv doslovno
__________________
X
thunderbird je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2018., 18:56   #514
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor thunderbird Pregled postova
Lako za vrtić, nego starački dom za mobitele kada im istekne jamstvo za 99,99 kn mjesečno

Ali da, kamo to sve ide... tarife sve gore i gore, pa izmišljtona sa otplatom mobitela uz mjesečnu tarifu, pa sad to... Pitam se što je iduće
Netko ko plaća otplatu+tarifu 500kn mjesečno samo da bi mogao kupit najnoviji iphone il samsunga bez obzira što za gablec možda i neće imati, razumno mu je uzeti i osiguranje za 80kn jer ako si zdrobi mobitel, sigurno neće imat za drugi.

Zadnje izmijenjeno od: Pupo. 08.04.2018. u 19:46.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2018., 19:59   #515
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Pa nikad više usluga za manje love nisam plaćao
159kn za 20giga neta, 10.000minuta van mreže, flat u mreži, bez uspostave naravno, maxtv to go, pickbox, hbo go, stream on za free youtube, maxtv i sve ostale stream servise koje imam u tarifi, fejsshit i messenger kao appovi po želji čiji se data promet ne naplaćuje/ne broji, itd., itd. Pa ne znam na čega da potrošim uopće ovih 20 giga neta
Kakvi bonovi, kakvi bakrači, samo treba bit dobar pregovarač (čitaj bezobrazan ) kad se produžuje ugovor/prelazi iz mreže u mrežu radi dobivanja pogodnosti.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 08.04.2018. u 21:34.
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2018., 20:06   #516
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Pričali smo o pretplatama koje se generalno javno nude. Ta tvoja tarifa koliko znam ne postoji nigdje.

Ti si 100godišnji korisnik koji si je ispregovarao tarifu na temelju svojih troškova i potrebe prilikom produljenja. Ti si ih imao sa čime ucjenjivati.

Jebiga, i "moja" firma ima fini ugovor u VIPu na temelju kojeg sam skoro čabe dobio S7 pred 2 godine, ali takva tarifa nije dostupna nikome tko bi sada došo i VIP i tražio neki mob uz takvu tarifu

90+% ljudi uzima tarife koje im ne trebaju da bi dobili mobitel. Ostatak u koji spadaš ti je onaj dio kome pretplata i takva tarifa stvarno treba. To je taj žalosni dio

Sent from Mobara

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 08.04.2018. u 21:35.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2018., 20:17   #517
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Pričali smo o pretplatama koje se generalno javno nude. Ta tvoja tarifa koliko znam ne postoji nigdje.

Ti si 100godišnji korisnik koji si je ispregovarao tarifu na temelju svojih troškova i potrebe prilikom produljenja. Ti si ih imao sa čime ucjenjivati.

Jebiga, i "moja" firma ima fini ugovor u VIPu na temelju kojeg sam skoro čabe dobio S7 pred 2 godine, ali takva tarifa nije dostupna nikome tko bi sada došo i VIP i tražio neki mob uz takvu tarifu

90+% ljudi uzima tarife koje im ne trebaju da bi dobili mobitel. Ostatak u koji spadaš ti je onaj dio kome pretplata i takva tarifa stvarno treba. To je taj žalosni dio

Sent from Mobara
Ma ne treba mi tog baš toliko, al kad već daju , znaš onu, kad je bal
2000-3000min i 5-6giga dost, al et, kad već daju ovakva 'čuda' jer sam unišao u vražji pakt zvan magenta1, zašto ne uzet

To ti je isto ko kad je buraz uzimao ženi g4 od nekog nadobudnog terenca iz tele2 na svoju pretplatu, pa me lik toliko napao da smo došli do tog da mu nađem pdf mog produženja ugovora, jer sam platio s7 2700kn čim je izišao, što je njemu u tele2 bilo nepojmljivo dotle da mi apsolutno nije vjerovao sve do pokazivanja računa
Kum sad dobiva p20pro za 1600kn. Od 99e ht pretplatnik sa 5 mobilnih i 2 fiksne tarife, sve na firmu ima. Logično je da se avg joe ne može dovest u takvu pregovaračku situaciju. Reko sam mu nek bude malo bezobrazan, da će ga dobit džabe
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 08.04.2018. u 21:35.
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2018., 20:30   #518
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Pa nikad više usluga za manje love nisam plaćao
159kn za 20giga neta, 10.000minuta van mreže, flat u mreži, bez uspostave naravno, maxtv to go, pickbox, hbo go, stream on za free youtube, maxtv i sve ostale stream servise koje imam u tarifi, fejsshit i messenger kao appovi po želji čiji se data promet ne naplaćuje/ne broji, itd., itd. Pa ne znam na čega da potrošim uopće ovih 20 giga neta
Kakvi bonovi, kakvi bakrači, samo treba bit dobar pregovarač (čitaj bezobrazan ) kad se produžuje ugovor/prelazi iz mreže u mrežu radi dobivanja pogodnosti.
Sorry al ova zadnja rečenica nema veze s tvojom tarifom.
Imaš regularnu Najbolju L tarifu u sklopu Magente1. Imaš fiksnu uslugu + dvije ili više mobilne.
Na mobilnima imaš MAXtv To Go aktivan, HBO GO si dobio u sklopu fiksne isto kao i Pickbox jer imaš aktivan MAX3 Premium za 324 kn/mj.
S toga, da bi imao tarifu za 159 kn/mj ti imaš fiksne za 324 kn/mj + 159 kn/mj jedan broj + ostali brojevi još.

Sad mi reci ovako na blef, pogodio sam sve?

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 08.04.2018. u 21:35.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2018., 21:03   #519
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Sorry al ova zadnja rečenica nema veze s tvojom tarifom.
Imaš regularnu Najbolju L tarifu u sklopu Magente1. Imaš fiksnu uslugu + dvije ili više mobilne.
Na mobilnima imaš MAXtv To Go aktivan, HBO GO si dobio u sklopu fiksne isto kao i Pickbox jer imaš aktivan MAX3 Premium za 324 kn/mj.
S toga, da bi imao tarifu za 159 kn/mj ti imaš fiksne za 324 kn/mj + 159 kn/mj jedan broj + ostali brojevi još.

Sad mi reci ovako na blef, pogodio sam sve?
Nisi, logika ti je ok, al skoro
Ostao mi je maxtv to go sportski plus s mobilne tarife od dosadašnje ug.obveze+1 giga extra neta for free (koja je ono, sad smijeh, al ta giga se prva troši, onda promet iz tarife, i kad sam imao 5giga+ova jedna, nije mi bila smiješna), imam samo jedan mob sad u magenti jer sam ženin na njen zahtjev prebacio na tomato, a max3premium plaćam 249kn.
Jbg, 4 pretplate u kući, 1 od 92e, 3 od 98-99e, 2 fiksne od sredine 80ih, sve u ht-u, s tim da ja zadnjih 10god znam šaltat pokoji put s jednim brojem (bio u vipu 2god i u tele2 godinu (imao sam još i jedan broj samo za vip pretplatu, 6god, samo zbog posla, al to je bilo u 'davna' vremena kad je trebalo zbog posla 2 broja i 2 mreže)), pa se vratit u ht kako bih iskamčio još malo više , ipak to sve nekog jarca vrijedi kad žicaš popuste na tarife i/ili mobitele, i još si 'malkoc' bezobrazan kad se približi datum isteka ug.obveze .
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2018., 21:12   #520
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364