Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.05.2011., 12:54   #1
CR-Virus
Registered User
Moj komp
 
CR-Virus's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Darda
Postovi: 23
Problem sa Geek Squad 16 GB USB

Imam jedan problem koji se počeo nedavno pojavljivati na jednom USB flash disku.

Moj tata je nakon povratka s puta donio flash USB marke Geek Squad kapaciteta 16 GB http://cgi.ebay.com.sg/ws/eBayISAPI....m=200583023681 . Neko je vrijeme normalno radio, mogli smo normalno prebacivati datoteke, no prije par dana su se počeli pojavljivati problemi.

Nekoliko sekundi nakon ukopčavanja uređaja, sam od sebe počne izbacivati kao da je iskopčan i vrati se natrag na listu uređaja u My Computer (uz popratne zvukove ukopčavanja i iskopčavanja uređaja), i to bi konstantno radio bez da sam išta dirao. Isključio sam AutoPlay opciju i pomoglo bi dok ne pokušamo otvoriti uređaj, u kojem slučaju opet izbaci. Nakon formatiranja sve se činilo u redu. Međutim, od tada svaki put kada prijeđemo određeni kapacitet prilikom prebacivanja datoteka (zadnje zabilježeno je između 1,7 i 2GB) opet izbaci i vrati se na listu, prekinuvši prebacivanje datoteka, međutim može se pristupiti datotekama koje su bile dotad prebačene bez problema.
Probali smo uređaj i na PC-u i na laptopu i isti problemi. Ima li netko ideju u čemu bi mogao biti problem?
CR-Virus je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2011., 10:18   #2
ZYXY
Premium
 
ZYXY's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 91
vrlo vjerojatno ti je otisla memorija na tom usb-u
ZYXY je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.05.2011., 14:22   #3
defiant000X
Premium
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 53
99% da imas problema sa memorijom... a rijesit ces to tako, da starog posaljes ponovno na put... pa kad se vrati rjesen problem... nemam mu spasa...

Probaj jedino upiknuti u USB utor koji je direkt na maticnoj, jer oni obicno daju veci napon od ovih na prednjem dijelu kucista i ovih na laptopu...

Zadnje izmijenjeno od: domy_os. 21.05.2011. u 10:10. Razlog: spajanje postova
defiant000X je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na